Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Plebiscyt KF 2013
Posty: 42
Rejestracja: 30 sty 2014, 09:52
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 354 razy
 
Post01 lut 2014, 11:15

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Ambasador od zaraz!
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Cz maja 02, 2013 22:55

Elo,
Z uwagi na sezonowa przeprowadzkę na Hel i dużo wolnego czasu chętnie zostanę ambasadorem.
Jestem młodym, agresywnym riderem z ciśnieniem na progres, ogarniam już switch na pełnym wypięciu, backroll i prawie fronta na prawym. Moje plany na rozwój w tym sezonie to front na lewym i back pass.
Chętnie przyjmę latawce fs ze światowej czołówki producentów. Moja waga 78kg. Preferowane rozmiary 6,8,10 lub do dogadania. Jeżeli chodzi o deskę to tylko coś pod "chodaki" w rozmiarach około 139.
Mogę samotnie reprezentować markę lub rowazam stworzenie global teamu i objazdowe pokazy na większości najlepszych spotów na świecie. Przez dwa sezony bylem w BBS'ie wiec wiem dużo o organizacji wspólnych treningów i analizie wideo.Chętnie nawiążę współpracę z dystrybutorem kamer sportowych w celu nagrywania treningów i materiałów promo.
Jakby to nie brzmiało - mam mega parcie!
Liczę na kontakt na prv.

Pozdro!
kiteoszolom

Plebiscyt KF 2013
Posty: 42
Rejestracja: 30 sty 2014, 09:52
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 354 razy
 
Post01 lut 2014, 11:17

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):
Post Wt wrz 24, 2013 8:37

Sie ma!!!
Jestem tu nowy więc się przywitam.
Hello.
Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawcem (advance kaiman) i wylądowałem w wodzie... Nie pamiętam całego zajścia ani jak wyszedłem z wody. Na początku nawet nie pamiętałem skąd się wogule tam wziąłem... Czy może mi ktoś powiedzieć/napisać co się właściwie stało? Mam nadzieję, że nikogo po drodze nie zahaczyłem... Nie prędko zjawię się na spocie, bo obojczyk dość mocno stłuczony...
A tak właściwie, to ile wczoraj wiało, bo ja zasugerowałem się windguru i ich 15-ką dla tego odważyłem się podnieść latawkę.
Z góry dziękuję za pomoc w przypomnieniu.
margraba "

Plebiscyt KF 2013
Posty: 42
Rejestracja: 30 sty 2014, 09:52
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 354 razy
 
Post03 lut 2014, 07:53

:arrow:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości