Kurs Instruktorski POIK

Poszukiwani instruktorzy, dam pracę, szukam pracy, kursy instruktorskie
SurfSzkoła.pl
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2011, 23:29
Deska: Liquid Force Influence
Latawiec: F-one Bandit VII
Lokalizacja: Jastarnia przy molo
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2014, 23:27

Zapraszam do zapisów na najbliższe terminy kursów instruktorskich POIK.

Aby zostać instruktorem należy wziąć udział w profesjonalnym kursie, zaliczenie którego stanowi otwarcie możliwości szkolenia adeptów kitesurfingu. Kurs składa się z 60 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych podczas, których każdy uczestnik zdobędzie niezbędną wiedzę oraz umiejętności pozwolające na efektywne i bezpieczne prowadzenie szkoleń kitesurfingowych.

Uprawnienia Instruktorskie POIK umożliwiają podjęcie pracy jako Instruktor Kitesurfingu w Polsce i za Granicą oraz zapewniają Instruktorom ubezpieczenie OC.

Terminy kursów, informacje na temat zapisów oraz wszelkie inne informacje pod linkiem;
http://surfszkola.pl/kursy-instruktorskie-2/

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2014, 13:50

..a Pan Heniek z Wodzisławia zaprasza...

//to nie dział recenzje //moderowane //admin

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post31 mar 2014, 14:39

:lol: :lol:

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 kwie 2014, 01:09

Ziomek. pisze:..a Pan Heniek z Wodzisławia zaprasza na najbliższe terminy kursów instruktorskich ROLNiK

Te profesjonalne nasze kursy dają możliwość szkolenia w Wólce oraz zapewniają każdemu nowy samochód osobowy z silnikiem wysokoprężnym..

..zapraszamy do przelewów ..tzn ten : zapisów oczywiście :hand:


:clap:

kowal2x
Posty: 129
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:48
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post02 kwie 2014, 12:48

Ziomek. pisze:..a Pan Heniek z Wodzisławia zaprasza na najbliższe terminy kursów instruktorskich ROLNiK

Te profesjonalne nasze kursy dają możliwość szkolenia w Wólce oraz zapewniają każdemu nowy samochód osobowy z silnikiem wysokoprężnym..

..zapraszamy do przelewów ..tzn ten : zapisów oczywiście :hand:


panie Ziomek. słabo to czuję, ale jakkolwiek, rozumiem:
- obrzucanie błotem organizacji, której nie lubisz
- obrzucanie błotem osoby, której nie lubisz (która organizuje kurs instruktorski organizacji, której nie lubisz)

Ale nie znasz ani surfszkoły (poza tym, że to konkurencja), ani Łukasza, więc mam pytanie. po ch*j się tutaj wypowiadasz? baw się dobrze na swoim podwórku (z piękna zupełnie legalnie poszerzoną plażą), ale to jest wspólne podwórko.

moda proszę o usunięcie wszystkich wypowiedzi poza pierwszą...

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 kwie 2014, 15:28

... (z piękna zupełnie legalnie poszerzoną plażą) ...


a to ciekawe :clap: .

a tak wogóle to żyjemy w wolnym kraju i pozwólmy ludziom decydować, czy wolą kurs IKO za 780 euro (bez ubezpieczenia - dodatkowo płatne) i przelewanie pieniedzy do Wake.pl czy kurs za 1200 pln (bo tyle realnie kosztuje) i wspieranie polskich szkół, bo POIK ma tylko część tej kwoty !

POIK

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 kwie 2014, 11:04

kowal2x pisze:
Ziomek. pisze:
panie Ziomek. słabo to czuję..
...


panie ..ee.. Gal-Kowal?
że słabo czujesz - to widzę :hand:
poczujesz niedługo - zarówno Ty jak i wszyscy nabici w butelkę "kursów prywatnej firmy" jaką jest POiK

nie porównujmy tu kwot za POiK vs IKO - bo co daje IKO - od lat :idea: - wiedzą SETKI? już Polaków pracujących za granicą i to się nie zmienia
więc nawet jeśli kurs "pana Heńka" kosztowałby "flaszkę" zamiast 1200 PLN - to ..można nim być może ewentualnie błysnąć nieświadomym dziewuszkom w beachbarze - a tych niestety ostatnio jak na lekarstwo.. :?

peace

kowal2x
Posty: 129
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:48
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post03 kwie 2014, 11:18

Ziomek. pisze:
kowal2x pisze:
Ziomek. pisze:
panie Ziomek. słabo to czuję..
...


panie ..ee.. Gal-Kowal?
że słabo czujesz - to widzę :hand:


kur*a, człowieku. ty czytasz ze zrozumieniem? nie obchodzi mnie twoje iko czy inne sriko, nie wpi*rdalaj się ze swoimi wywodami tam, gdzie cię nie chcą. eot.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 kwie 2014, 12:11

kowal2x pisze:
kur*a, człowieku. ty czytasz ze zrozumieniem? nie obchodzi mnie twoje iko czy inne sriko, nie wpi*rdalaj się ze swoimi wywodami tam, gdzie cię nie chcą. eot.


..miły młody człowieku - swym słownictwem dajesz obraz swojej osoby, mnie nie urazisz - ani stażem na forum, ani ilością czy też jakością postów, czy też anonimem :hand:
nie takie "kozaki" tu próbowały :thumb:

mam prawo wypowiadać się zarówno w tym - jak i w każdym innym wątku
jak pisałem - wrócimy do tematu za rok - kiedy już nie będzie można wciskać , że ten Wasz prywatny papier jest cokolwiek wart :thumb:

peace

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post03 kwie 2014, 22:13

Ziomek. pisze:... wrócimy do tematu za rok - kiedy już nie będzie można wciskać , że ten Wasz prywatny papier jest cokolwiek wart :thumb:

peace


Czyżby Pan Darek miał przecieki z Ministerstwa o zmianie Ustawy ? Bo tylko to może spowodować zakończenie działalności POIK - żyjemy w wolnym kraju, jeśli Pan o tym nie pamięta ! Kierujemy się przepisami a te są takie, że tylko zmiana ustawy może "zakazać" działalności POIK :pray:

POIK

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2014, 09:17

POIK pisze:Czyżby Pan Darek


Panie ..ee? "POIK" :?: :thumb:
jak pisałem - pożyjemy - zobaczymy :thumb:
wrócimy do tego wątku za rok - lub inaczej: JA wrócę, jak zwykle, bo po Was to tu już nawet kurzu nie będzie :hand:

..nie wstydzący się swojego Imienia i Nazwiska - Dariusz Ziomek :wink:

peace

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post04 kwie 2014, 12:55

Ziomek. pisze:... po Was to tu już nawet kurzu nie będzie ...


Ostre słowa a więc aby było prościej i szybciej, podpowiadamy:

a) proszę zacząć od DOGŁĘBNEGO przestudiowania aktów prawnych:

1. Ustawa z dnia 07.04.1989 Prawo o stowarzyszeniach (dziennik ustaw z 10.04.1989 nr 20 pozycja 104 z późniejszymi zmianami).
2. Ustawa z dnia 25.06.2010 o sporcie (dziennik ustaw z 15.07.2010 nr 124 pozycja 857 z późniejszymi zmianami).
3. Ustawa z dnia 13.06.2013 o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów (dziennik ustaw z 23.07.2013 pozycja 829).
4. Statut Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu.
5. Przedmiotowe Uchwały Zarządu Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu.

b) przestać przesuwać wspomniany "powrót do sprawy za rok" o kolejne miesiące (czytaliśmy o tym już w roku 2013)
c) ... zakasać rękawy
d) przyjąć do wiadomości, że czasy się zmieniły, prawo się zmieniło i ... świat kitesurfingowy to już tysiące WOLNYCH ludzi, i ludzie mają WOLNY wybór;
e) PZKite nie jest lekarstwem na wszystko - super że jest ale ... jak pokazują doświadczenia wielu sportów związki i organizacje szkolące instruktorów działają niezależnie; żadne z nich zgodnie z prawem nie mają podstaw do uzurpowania sobie wyłączności - NIESTETY ! Należy się z tym pogodzić, choć Panu trudno to przychodzi jak widać i słychać !

POIK

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2014, 13:34

szkoda "bić pianę" Panie .."POIK" :thumb:

POIK pisze:
b) przestać przesuwać wspomniany "powrót do sprawy za rok" o kolejne miesiące ..


..próbujcie dalej znaleźć jeleni na Wasze kursy ..zapraszamy na właśnie trwające w Warszawie Targi Wiatr i Woda - POIKu tam nie widziałem :thumb:

peace

SurfSzkoła.pl
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2011, 23:29
Deska: Liquid Force Influence
Latawiec: F-one Bandit VII
Lokalizacja: Jastarnia przy molo
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2014, 01:56

Dziękuje za zaproszenie na targi...IKO chyba też nie skorzystało z Pana zaproszenia...

Miło z Pana strony nazywać kolegów, z którymi organizuje Pan wyjazdy Jeleniami.

Jeżeli wątpi Pan w moje kompetencje związane ze szkoleniem kitesurfingu i szkoleniem instruktorów to zapraszam na wizytację podczas kursu.
Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważną funkcją jest szkolenie przyszłych instruktorów kitesurfingu dlatego przygotowuje kursy zawsze z maksymalną starannością ponieważ zależy mi na tym, żeby instruktorzy szkolili efektywnie i bezpiecznie. Instruktorzy, których szkoliłem w poprzednich sezonach z powodzeniem realizują się w swojej pracy w Polskich i zagranicznych szkołach.
Ubezpieczenie OC, które zapewnia instruktorom POIK (Ergo Hestia)również działa sprawnie w Polsce i za granicą.

POIK oferuje równie wartościowe pod kątem merytorycznym i praktycznym szkolenia instruktorskie i nie wiem dlaczego ktoś taki jak Pan stara się w tak nieelegancki sposób przekonać innych użytkowników, że jest inaczej. Rzucając takie słowa na forum warto zweryfikować posiadane informacje, chyba ze zna Pan kogoś kto ukończył kurs instruktorski w naszej szkole i zgadza się z Pana opinią.

Napisałem ten wątek dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności nauczania kitesurfingu oraz zdobyciem uprawnień instruktorskich, a nie po to żeby ktoś bezpodstawnie obrzucał mnie błotem.

Koniuszewski Łukasz
SurfSzkoła przy molo w Jastarni
http://www.surfszkola.pl

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post05 kwie 2014, 17:38

Ziomek. pisze:... jeleni na Wasze kursy ...


zapraszamy użytkowników Kiteforum do zapoznania się z "listą jeleni" wg Dariusza Ziomka

http://poik.pl/instruktorzy_z_licencja_poik.htm

Wśród nich znane nazwiska, z bardzo znanych i szanowanych szkół (kite.pl / akademia kitesurf / ...) a nawet byli instruktorzy wake.pl :thumb:
Stajemy w ich obronie - wg nas należą się im przeprosiny !

POIK


Wróć do „Praca dla Surfera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości