DAKTI i VICTOR w jednym teamie

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post15 maja 2014, 20:51

Tomek Dakti Daktera i Viktor Borsuk w jednym Teamie
Rywalizujący ze sobą od wielu lat dwaj czołowi polscy zawodnicy od miesiąca występują we wspólnych barwach za sprawą przedstawicieli głównego sponsora zawodów i zarazem Członków Zarządu nowo powstałego PZKite. Można tylko pogratulować PZKite atomowego otwarcia.
Ale też trzeba zadać sobie pytanie czym zasłużył sobie Victor Borsuk i Tomek Dakti Daktera aby znaleźć się na wspólnej liście zawodników, których PZKite i główny sponsor zawodów nie poleca młodzieży do naśladowania , i tym samym rozumiem, zniszczy całą istniejącą dotychczasową dokumentację zawodów bo przecież nie będziemy stawiać pomników osobom małowartościowym..
Victor Borsuk. Zabłysnął będąc juniorem zostając w pierwszym swoim starcie v-ce mistrzem Polskiw i powtorzył ten sukce w kolejnym roku. W kolejnym został już Mistrzem Polski i prymat ten dzierżył przez kolejne 6 lat. Kolejna kontuzja barku wyeliminowała Go w 2013r roku z walki o kolejny tytuł Mistrza Polski. Zdobył tytuł Mistrza Azji oraz wielokrotnie plasował się w czołówce Mistrzostw Europy. Był przez 9 lat Zawodnikiem , w którego młodzież w tym i Dakti wpatrywała się maślanymi oczami, dla których sam fakt pływania na tym samym spocie co Viktor był już nobilitacją. Jak Viktor wychodził na wode na trening nie było miejsca na brzegu zapełnionego setkami gapiów, amatorów i oczywiści pchających mu się pod linki zawodników z nadzieja, że Viktor ich zauważy, a może machnie ręką. Viktor Borsuk student wyższej uczelni, a może już jej absolwent, uśmiechnięty, zyczliwy Wasz kolega.
Szacun.
Tomek Dakti Daktera. [b][/b]Jest trochę młodszy od Victora. Wielokrotnie deptał mu po pietach przegrywając w walce o Mistrzostwo i zostając vice Mistrzem Polski nie wspominając już o czołowych pozycjach w corocznym Pucharze Polski . Wygrał z Victorem jeden czy dwa hity, aby w końcu ulec kwalifikacjom Mistrza. Jednakże niezależnie od tego Dakti był wielokrotnie Mistrzem Polski w kategorii Best Trick i pierwszym Mistrzem Polski Młodzików do 18 lat, nie wspominając już o juniorskich osiągnięciach.
Osiągnięcia Daktiego w zawodach międzynarodowych są znaczne. Był trzecim zawodnikiem Finału Pucharu Świata Juniorów , trzecim zawodnikiem finału pucharu świata w race, dwukrotnie 5 w sesjach pucharowych Mistrzostw Europy i w końcu trzeci w Finale Pucharu Europy. W ostatnim roku wystartował tylko raz w zawodach zdobywając v-ce Mistrzostwo Polski, był w finale konkursu Najlepszy Sportowiec Warszawy i gdzieś tam po drodze finalistą amatorskiego Plebiscytu KF.
Poza kite’m w dorosłej już części życia bronić będzie w lipcu prace licencjacką z budownictwa , a od września rozpoczyna, delegowany przez PW, 3 letnie studia magisterskie na najstarszy wydziale budownictwa na świecie w PariTech w gronie 70 wybranych studentów uczelni technicznych z całego świata.
Młodzieży. Omijajcie z dala ten duet, bo a nóż widelec, ciągnąca się za nimi aura walki i odpowiedzialności spłynie na Was i co wtedy. Wtedy nie będziecie na liście tej z PZKite i wszyscy kitowi prawie przyjaciele o Was zapomną. Przypomnijcie sobie wtedy Don’t be blinde. Świat czeka na Was, a do tego nie trzeba legitymacji PZKite.
PS. Victor wybacz, że wplatałem Cię w ten tekst bez Twojej zgody.
Tomek. Moja Mama mówiła mi: Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowaj się przyzwoicie.
Nie miałem wyboru, musiałem napisać . Musze w końcu słuchać się swojej Mamy, a nie Ciebie.

Awatar użytkownika
feel
Posty: 585
Rejestracja: 09 lip 2007, 21:25
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Core XR2, GTS
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2014, 21:10

nie można jasno i konkretnie dla odmiany :?: bo ja za bardzo nie zrozumiałem o co chodzi... Chyba, że to temat tylko dla wtajemniczonych, nie dla takich laików :roll:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post15 maja 2014, 21:12

czy autor może wyjaśnić o co chodzi dokładnie w tym wątku?
bo przez to słodzenie z każdej możliwej strony jakie to wielkie osiągnięcia tam nie padły (haha, jak można było aż tak to wyolbrzymić?) zgubiłem wątek. :doh:
No chyba że chłopaki dostali się do Red Bulla no to rozumiem- intro trza zrobić. :thumb:

dlaczego to zawsze musi być jakieś scince-fiction, nie da rady chociaż raz napisać zwyczajnie o co chodzi???

kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post15 maja 2014, 21:39

masło maślane...najprościej...o co dokładnie chodzi, bo z jednej części można dowiedzieć się jednego, a drugiego już nie wiem :|

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post16 maja 2014, 07:48

Nie miałem wyboru, musiałem napisać . Musze w końcu słuchać się swojej Mamy, a nie Ciebie.
tak sie dzieje jak baby zadza chlopami a ci sie rozklejaja .
Latwo doczytac sie metafory w tekscie .Na Twoim miejscu bym mimo wszystko postawil chlopakom pomnik albo przysponsorowal zawody i ufundowal statuetke z wizerunkami obydwu zawodnikow najlepiej w uscisku na znak zgody zeby juz nie musieli walczyc ze soba a Ty z pzkite . Pomyslec ze jeszcze kilka lat temu chodzilo o dobra zabawe :idea:
Dla chlopakow gratulacje za sukcesy zyciowe :thumb:

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post16 maja 2014, 09:45

Nie chciałbym nikogo urazić, ale wszystko zostało napisane. Wystarczy przeczytać od początku do końca no i oczywiście sięgnąć do dokumentacji tzn przeczytać kilka postów wczesniej napisanych. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2014, 10:55

Forum - krótko, konkretnie i na temat, a nie zabawa w "podchody" czy "ciepło - zimno". Ktoś tu nie szanuje naszego czasu.

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2014, 11:08

za 5 razem załapałem...

nie lepiej napisać jednym zdaniem że chodzi o info na start PZkite? albo napisać do PZkite lub FKC organizotora zawodow, wprost. Jakoś nie uważam KF jako najlepszego miejsca w tym temacie.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2014, 11:25 przez zaq, łącznie zmieniany 1 raz.

MiloRD
Posty: 47
Rejestracja: 02 cze 2009, 18:23
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2014, 11:18

Czy można napisać jasno o co chodzi, a nie bawić się w jakieś podchody? :doh:

Ksiaze
Posty: 209
Rejestracja: 01 paź 2003, 13:46
Lokalizacja: W-wa
Dostał piwko: 29 razy
 
Post16 maja 2014, 12:07

"W krótkiej informacji o działaniach PZKite (o którą chyba chodzi) nie ma szans by wymienić wszystkich zasłużonych dla naszego sportu.
Dlatego przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony brakiem wzmianki o nim.
Wzorów do naśladowania mamy wiele, prócz tak znanych jak Viktor i Tomek jest jeszcze wielu innych zawodników, instruktorów, trenerów, amatorów, rodziców, sędziów, projektantów sprzętu, sponsorów...
Wszyscy są bardzo ważni dla rozwoju kiteboardingu w Polsce, wszystkim zaangażowanym dziękujemy i życzymy miłego sezonu :) "

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post17 maja 2014, 02:03

zaq pisze:za 5 razem załapałem...

nie lepiej napisać jednym zdaniem że chodzi o info na start PZkite?


Haha, o to tylko chodziło?!? Gratulacje że w ogóle komuś się chciało rozkminiać tego posta- co to za bzdura totalna! Jak zawsze napisane tak, że cytuje "wystarczy przeczytać od początku do końca". Czy można przenieść ten wątek z głównego do jakiegoś bardziej odpowiedniego działu (sugerowałbym ŚMIETNIK)?
:doh: :doh: :doh:
pozdro!


btw.
tak wygląda chyba każda osoba na forum kiedy czyta te wątki :wink:

Obrazek

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 maja 2014, 21:13

Mając trochę czasu przewertowalem forum i w zasadzie zastanawia mnie jedno - mam wrażenie, że "bezpośrednio zainteresowane osoby" znają się, jak przysłowiowe "lyse konie" (choć większość ma/miala dłuższe włosy :)) czy Wy, zdaje się koledzy, nie możecie pozalatwiac tej i wielu innych spraw między sobą? Jakieś to wszystko słabe... Naprawdę

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2014, 10:03

..niektóre watki przerastają nawet łyse konie..

peace

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post18 maja 2014, 21:37

Witam. Wydawałoby się, że w tak jednoznacznej sprawie polemika będzie nie tyle zbędna, co w zrozumiały sposób szkodliwa, a ewentualne posty ograniczą się do jednego wypisywanego tam słowa : Przepraszam. Przypominam więc szanownym Kolegom, że: Szlachectwo zobowiązuje, lub też pisząc prościej, żę: Długi stanowią uszczerbek na honorze, należy więc je spłacać. Całe mnóstwo Kolegów w mojej ocenie ma te długi , zapomina o tym robiąc to rozważnie , z premedytacją lub też w zwyczajny sposób przez przeoczenie. Nie zmienia to faktu, że mając tego świadomość i nie reagując na zwróconą uwagę nie budują swojego autorytetu udzielając odpowiedzi nie związanych z tematem , a przecież można byłoby to zrobić w prosty sposób i przekuć chwilową słabość w świadomą dojrzałość.
Wymaga to oczywiście woli walki i pisząc górnolotnie charakteru wojownika. Trudne to zadanie dla dzieciaków, zawodników, jeszcze trudniejsze dla rodziców i działaczy, bo :” Ambicje ojca są zwykle przekleństwem syna”. Trudne bo wymaga zrozumienia, że obowiązek edukacyjny zawsze wymaga rezygnacji z własnych ambicji. Nie wystarczy kręcić szpagaty w powietrzu, żeby wygrać zawody. Ale można ich nie kręcić aby też wygrać.
Szanuję zdanie Kolegów, rozumiem też chwile słabości, ale nie przypuszczałem, że w tak młodym wieku dopadł już Was Alzheimer,a własne pomysły i teksty próbujecie podpisać moim nazwiskiem. Na szczęście łatwo to zweryfikować i nie mój to problem.
Sam już nie wiem. A może powinienem się z tego cieszyć. Jak widać ciągle nie wszystko jeszcze rozumiem. Może powinienem pisać od razu do Śmietnika. Kto wtedy czytałby Forum Główne. Rodzina kumpli. Z własnymi siostrami nikt się nie żeni. Mądry.

Pozdrawiam.

grzedakite.pl
Posty: 131
Rejestracja: 28 gru 2012, 20:14
Deska: Core Kiteboarding
Latawiec: Core Kites
Lokalizacja: Chałupy6
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2014, 22:40

Ja osobiście nadal nie wiem o co chodzi :clap:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości