Marek Rowiński: aktualności na moim blogu

Nowy dział z blogami użytkowników kiteforum.
Popularne: Red Sea Zone | Kite-way | Jovi Travel |
Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post13 lis 2015, 09:23

relacja z KiteJamboree:
http://www.sieplywa.pl/siewie/8609/Marek_Rowinski_Kitejamboree_Freeride

i video. nie wiem dlaczego al HD można obejrzeć tylko bezpośrednio na stronie vimeo.

phpBB [video]

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post30 sty 2016, 13:57

Gruntownie odświeżony BLOG !!!
Dodałem nowe zakładki żeby było łatwiej przeglądać posty z poszczególnych kategorii oraz zaktualizowałem nieco wygląd samej strony. Mam nadzieję, że ułatwi to przeglądanie zawartości, która cały czas się regularnie powiększa. Poprawki robię szczególnie ze względu na ten sezon, bo mam zamiar trochę więcej podziałać z blogiem- będzie dużo wyjazdów, więc naturalnie znacznie więcej ciekawego materiału może się pojawić na stronie.

Pozdrawiam i zapraszam do przeglądania:

https://marekrowinski.wordpress.com/

orlen
Posty: 91
Rejestracja: 01 cze 2014, 10:58
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post30 sty 2016, 21:25

bedzie recenzja nowego chaosa i bucikow ?

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post04 mar 2016, 06:04

orlen pisze:bedzie recenzja nowego chaosa i bucikow ?


o sorki, lekko zaniedbałem wątek. trochę w sumie już o nich pisałem na blogu i wątkach KF. coś jeszcze dokładnie Cię interesuję? Mam już teraz kajty nieźle opływane więc pewnie odpowiem na większość pytań.

pozdro!

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post04 mar 2016, 06:09

Tym razem trochę bardziej podróżniczy update i wieści z CWC, czyli jednego z lepszych kabli na świecie (no nie?). Klikajcie w linka po wstępne słowa o Filipinach:

https://marekrowinski.wordpress.com/2016/03/04/late-february-update/

Oprócz tego jak siądę na spokojnie napiszę więcej o tym co działo się u mnie w lutym, pewnie opiszę całe CWC trochę solidniej i wybiorę więcej fotek, bo tam było tyle widoków godnych pokazania, że aż ciężko wybierać!

pozdro!

Obrazek

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post10 mar 2016, 05:51

Hej!

Napisałem całkiem fajne podsumowanie wypadu na Filipiny, które zostało opublikowane na stronie RedBull Polska:
http://www.redbull.com/pl/pl/stories/1331781242155/co-slychac-u-marka-rowinskiego-relacja-z-filipin

Oprócz tego wstawiam trochę fotek na bloga- sami już chyba wiecie jak to znaleźć ;)

Jeżeli chcecie też zobaczyć jakieś ujęcia z wody, czy po prostu więcej rzeczy zapraszam też na moją stronę na facebooku. Tam jest mi najłatwiej wrzucać filmy (czasem internet odmawia tu współpracy i kombinacje blog + vimeo stają się dość skomplikowane).

wszystko znajduje się pod tym linkiem:
https://www.facebook.com/marekrowinskikiteboarding/

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post25 mar 2016, 08:11

Przez kolejne kilka dni będę publikował zdjęcia z Tajlandii (trochę je uporządkowałem w końcu). pierwszy post już jest:

https://marekrowinski.wordpress.com/2016/03/23/thai-views/

Oprócz tego możecie obejrzeć kilka krótkich filmików na moje facebookowej stronie. Tu wrzucam niektóre z nich:

phpBB [video]


phpBB [video]

pointse7en
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2012, 18:35
Deska: Nobile 50fifty
Latawiec: Varial X 9, 12, VXR 17
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post30 mar 2016, 07:06

Cześć, chcę zahaczyć o Filipiny w maju na 10 dni (akurat będę w pobliżu). Które miejsce byś polecał na kite'a? Niestety muszę na miejscu sprzęt wypożyczyć :/ opłaca się lecieć na Boracay? Słyszałem że drogo i bez szału

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post02 kwie 2016, 06:56

pointse7en pisze:Cześć, chcę zahaczyć o Filipiny w maju na 10 dni (akurat będę w pobliżu). Które miejsce byś polecał na kite'a? Niestety muszę na miejscu sprzęt wypożyczyć :/ opłaca się lecieć na Boracay? Słyszałem że drogo i bez szału


Cześć!
Na Filipinach byłem tylko na wyciągu CWC obok miasta Naga. Nigdzie nie pływałem tam na kajcie nawet.

Z tego co słyszałem bardzo wietrzna jest wyspa Cuyo, ale tam dostać się to mordęga. Po wylądowaniu na Filipinach czekałyby Cię jeszcze z jeden lot samolotem i prom pewnie. Oczywiście najbardziej popularna miejscówka tam to Boracay, ale naprawdę po tym wszystkim co słyszałem to ja sam nie chcę tam jechać. Jest sporo osób które będzie Ci chwalić to miejsce, ale jak rozważysz sobie plusy i minusy tego spotu (głównie pod względem pływania) to nie wiem czy jest to aż tak fajne miejsce żeby lecieć tam z drugiego końca świata. No i Boracay jest takim turystycznym kurortem, a lecąc do Azji to fajnie jest jednak zobaczyć sobie trochę prawdziwej kultury. Chyba, że lubisz bardzo wygodne wakacje w super hotelu, gdzie traktują Cię jak króla po i tak nie dużych pieniądzach. I też musiałbyś sprawdzić jak wygląda tam sezon, bo nie jestem pewien czy maj jest jeszcze wietrznym miesiącem na Filipinach.

W jakim mieście/lotnisku będziesz na Filipinach? Może akurat będzie jakiś mniej popularny spot w pobliżu.


P.S. Według mnie jest więcej ciekawych spotów w Azji godnych uwagi.

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post02 kwie 2016, 07:04

Hej!
NIe wiem czy śledzicie ostatnie posty na blogu, ale wrzucałem ostatnio sporo przesortowanych zdjęć z Tajlandii. Tu jest ostatni wpis z wczoraj:
[url]
https://marekrowinski.wordpress.com/201 ... ews-vol-5/[/url]

Po zrobieniu grubszej selekcji chcę napisać konkretny Poradnik/Relację do kajtowania w Tajlandii. Strasznie lubię te spoty i tajską kulturę, także postaram się napisać coś praktycznego dla osób planujących po raz pierwszy odwiedzić ten kraj.

Widoczki są naprawdę cudowne!

Obrazek

pointse7en
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2012, 18:35
Deska: Nobile 50fifty
Latawiec: Varial X 9, 12, VXR 17
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post07 kwie 2016, 15:41

TrueKejner pisze:
Cześć!
Na Filipinach byłem tylko na wyciągu CWC obok miasta Naga. Nigdzie nie pływałem tam na kajcie nawet.



Cześć! Dzięki za odpowiedź :) Akurat mieszkam w Chinach więc aż tak bardzo na egzotyce mi nie zależy :) Ląduję w Manili, i to bez sprzętu więc mam ograniczony wybór :/ patrzyłem na Cuyo, fajnie wygląda ale trochę się tych promów obawiam bo lecę tylko na 10 dni i nie chciałbym 3 spędzić w podróży :) coś jeszcze polecasz?

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post08 kwie 2016, 14:38

pointse7en pisze:
TrueKejner pisze:
Cześć!
Na Filipinach byłem tylko na wyciągu CWC obok miasta Naga. Nigdzie nie pływałem tam na kajcie nawet.



Cześć! Dzięki za odpowiedź :) Akurat mieszkam w Chinach więc aż tak bardzo na egzotyce mi nie zależy :) Ląduję w Manili, i to bez sprzętu więc mam ograniczony wybór :/ patrzyłem na Cuyo, fajnie wygląda ale trochę się tych promów obawiam bo lecę tylko na 10 dni i nie chciałbym 3 spędzić w podróży :) coś jeszcze polecasz?


a no to w takim razie nie mam zbyt wiele rad dla Ciebie. poszukaj sobie spotów w pobliżu lotnisk (z Manili można polecieć na większość wysp). Tak naprawdę nie znam tych spotów kajtowych, ale mogę Ci za to podpowiedzieć że nam zrobienie 380km bezpośrednim busem zajęło 11h- logistyka tam to masakra. Jeżeli jedziesz bez sprzętu może warto sprawdzić też jakieś miejsce na surf? zawsze to by była fajna alternatywa jak się trafią dni bez wiatru.

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post02 maja 2016, 11:47

Cześć!
Wstawiłem ostatnio nowy film z Wietnamu- miłego oglądania!

jeżeli macie jakieś pytania przesyłajcie je najlepiej przez moją stronę na facebooku: http://www.facebook.com/marekrowinskikiteboarding/


phpBB [video]

elaearb
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2016, 14:06
Kontaktowanie:
 
Post02 maja 2016, 13:11

Bardzo fajnie zmontowany :thumb:

Awatar użytkownika
kiraki
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2016, 12:15
 
Post30 maja 2016, 12:16

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Wróć do „Kite Blogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości