Idealny Admin - pomóżmy mu!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 gru 2016, 15:17

Uważam, że Pablo (admin) nie radzi sobie z forum. Zaniedbał je, zaśmiecił spamem, używa go do własnych handlowych interesów, nie potrafi być zawsze obiektywny.
W związku z tym, że Pablo jest właścicielem i nie chce oddać najważniejszej funkcji na forum lepszemu użytkownikowi - ja nie chcę 8) - zakładam wątek, w którym możemy mu pomóc być lepszym adminem.
Wiem, że przez błędy Pabla paru szanowanych forumowiczów już tutaj nie pisze. Brakuje ich a co gorsza admin po 2 letnim śnie wpadł w szał nadgorliwości a ta wiadomo od czego jest gorsza. Szkoda zniechęcać następnych :idea:

PRZYPADEK NR.1
Zacznę od osobistego przykładu z dzisiaj. Dostałem ostrzeżenie za wrzucanie linku innego forum:

BraCuru pisze:[size=50]Najlepiej wrzucaj je tylko na fo*** :lol: :lol: :lol:
** - edytowane, nie pozycjonujemy swoich stron www //Admin


naprawdę?
Pablo pisze:Mamy wszystkie, widow maker, asylum, vision, misfit i foila. http://www.slingshot.pl

z wątku: viewtopic.php?f=10&t=62761&p=462800#p462800

Dałeś sobie ostrzeżenie? Jeśli nie, to proszę usunąć moje, bo dbam o swoją historię.

RADA Nr.1
Obiektywizm to fundamentalna, choć często trudna, zasada działania admina.

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 gru 2016, 15:58

Główna i Giełda :hand:

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 gru 2016, 15:59

BraCuru, are you serious? Chill man ;) Bardzo doceniam Twój wkład w forum, ale nie zaśmiecaj proszę każdego wątku linkiem do swojego forum ;). Oraz co drugim wątkiem o usunięciu admina ;).

Czy Idealny Użytkownik wrzuca w każdym swoim poście na głównym link do swojego forum, żeby ściągnąć tam użytkowników? To jest po prostu niezgodne z zasadami netykiety ;). Twoje forum poradzi sobie bez tego ;).

Nie rozumiem zupełnie Twojej krucjaty przeciwko mnie, czym sobie tak bardzo zawiniłem?

A Twój przykład normalnie rozłożył mnie na łopatki XD XD XD

Gość pyta na giełdzie gdzie kupić nową deskę Slingshota i odpowiadam mu na giełdzie. Ot, taka mała subtelna, obiektywna różnica ;). Buhahahaha lol lol XD XD XD

BraCuru pisze:naprawdę?
Pablo pisze:Mamy wszystkie, widow maker, asylum, vision, misfit i foila. http://www.slingshot.pl

z wątku: viewtopic.php?f=10&t=62761&p=462800#p462800

Dałeś sobie ostrzeżenie? Jeśli nie, to proszę usunąć moje, bo dbam o swoją historię.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post05 gru 2016, 17:14

BraCuru pisze:Uważam, że Pablo (admin) nie radzi sobie z forum. Zaniedbał je, zaśmiecił spamem, używa go do własnych handlowych interesów, nie potrafi być zawsze obiektywny.
W związku z tym, że Pablo jest właścicielem i nie chce oddać najważniejszej funkcji na forum lepszemu użytkownikowi - ja nie chcę 8) - zakładam wątek, w którym możemy mu pomóc być lepszym adminem.
Wiem, że przez błędy Pabla paru szanowanych forumowiczów już tutaj nie pisze. Brakuje ich a co gorsza admin po 2 letnim śnie wpadł w szał nadgorliwości a ta wiadomo od czego jest gorsza. Szkoda zniechęcać następnych :idea:

PRZYPADEK NR.1
Zacznę od osobistego przykładu z dzisiaj. Dostałem ostrzeżenie za wrzucanie linku innego forum:

BraCuru pisze:[size=50]Najlepiej wrzucaj je tylko na fo*** :lol: :lol: :lol:
** - edytowane, nie pozycjonujemy swoich stron www //Admin


naprawdę?
Pablo pisze:Mamy wszystkie, widow maker, asylum, vision, misfit i foila. http://www.slingshot.pl

z wątku: viewtopic.php?f=10&t=62761&p=462800#p462800

Dałeś sobie ostrzeżenie? Jeśli nie, to proszę usunąć moje, bo dbam o swoją historię.

RADA Nr.1
Obiektywizm to fundamentalna, choć często trudna, zasada działania admina.


Właśnie zgłosiłem wątek do usunięcia. Posty anonimowych spamerów zostały zastąpione postami, znanego, zasłużonego, a teraz urażonego, bo admin zamiast odsprzedać, oddać KF ogłosił mobilizację i przystąpił do naprawy.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 gru 2016, 18:32

kite24.pl pisze:Główna i Giełda :hand:

Ale co?

Pablo pisze:BraCuru, are you serious? Chill man ;) Bardzo doceniam Twój wkład w forum, ale nie zaśmiecaj proszę każdego wątku linkiem do swojego forum ;). Oraz co drugim wątkiem o usunięciu admina ;).

Czy Idealny Użytkownik wrzuca w każdym swoim poście na głównym link do swojego forum, żeby ściągnąć tam użytkowników? To jest po prostu niezgodne z zasadami netykiety ;). Twoje forum poradzi sobie bez tego ;).

Ostatnie posty to owszem robiłem sobie bękę. Obiecuję sie poprawić :oops:

Nie rozumiem zupełnie Twojej krucjaty przeciwko mnie, czym sobie tak bardzo zawiniłem?

Tak, bardzo - 10tys spamowiczów - za to należy Ci się publiczna chłosta.

Buhahahaha lol lol XD XD XD

Admin tak pisze zamiast walnąć się w pierś i przeprosić forumowiczów za nieobecność? OK. Taki styl :?
W obecnej Twojej sytuacji osobiście nie robiłbym sobie podsmiechujek z jakiegokolwiek forumowicza, który chce pomóc. Zachowałbym trochę więcej powagi i prosił o wybaczenie i pokutę ;)

PRZYPADEK NR.2.
Zamknięcie tematu: viewtopic.php?f=1&t=69470
Dlaczego? Nie rozumiem.
Pokazuję, że plebiscyty nakręcają oglądalność w innych miejscach a na kf.pl idea upadła. Nikomu już się nie chce. Czemu nie robiliśmy plebiscytu w kolejnych latach?
Pablo - pamiętasz ile czasu poświeciliśmy z Toba, Eską i Smokiem na to aby dopracować te ideę? To były dziesiątki świetnych pomysłów. Był w to zamieszany Ford, siepływa, pskite.
Idea upadła, bo widząc co się dzieje z forum (spam) nikomu nie chciało się tego kontynuować.

Dlaczego zamykasz powyższy wątek a nie zamykałeś śmieciowych tematów od spamerów?
Dlatego, że nacisnąłem Ci na odcisk? Będę wdzięczny za słowo wyjaśnienia.

PS - zajrzałem do offtopiku - łoł! gratulacje za porządek. Kto tak ładnie posprzątał ten dział? Przemjas? Chylę czoła! :clap:

RADA Nr.2
Wstrzemięźliwość - warto poczekać jak rozwinie się topik a nie ciąć toporem, bo jest niewygodny adminowi.
Przecież mogło się okazać, że inni widzą temat zupełnie inaczej a ja jestem w błędzie.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 gru 2016, 21:50

BraCuru pisze:Zamknięcie tematu: viewtopic.php?f=1&t=69470
Dlaczego? Nie rozumiem.


Ponieważ nie wyciąga się wątków z 2013 roku tylko po to żeby napisać coś o adminie. Ogólna zasada for internetowych - nie wyciągać wątków z archiwum po paru latach - jeśli mamy robić plebiscyt na 2016 - zróbmy nowy wątek (jeśli trzeba z odnośnikiem do tamtego) - będzie porządek.

Awatar użytkownika
Krzysztof-L
Posty: 1061
Rejestracja: 23 lip 2009, 20:17
Deska: NHP
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wisła Wielka
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 37 razy
 
Post06 gru 2016, 00:37

coraz gorzej Panowie, coraz gorzej... nie da się czytać tych andronów, czas opuścić to miejsce :doh:

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 gru 2016, 07:29

Bra bez urazy ale w twoich ostatnich postach widać twoją niechęć i jakąś urazę, a wręcz atak na Pabla.
Wenzel pisząc Główna i Giełda miał zapewne na myśli to że twój link był na głównym forum, a Pabla na giełdzie, co już ci Pablo wyjaśnił.
Spam na Offtopicu sprzątałem ale to co jest teraz to nie jest moja zasługa. Podziękowania należą się więc komuś innemu.
A skoro spam usunięty, narazie nie przybywa go więc darujmy sobie osobiste ataki i korzystajmy z forum jak na to przystało.
A co do admina? Admin jest jaki jest, to jego forum, jego pomysł, i to od niego zależy jak to forum wygląda. Zawsze można forum zmienić. Choć pamiętam były już inne fora kite, nawet ogłaszane tutaj na kiteforum i wszystkie upadły, więc chyba nie jest tak źle.
Pozdro

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 gru 2016, 10:25

przemjas pisze:Bra bez urazy ale w twoich ostatnich postach widać twoją niechęć i jakąś urazę, a wręcz atak na Pabla.
Wenzel pisząc Główna i Giełda miał zapewne na myśli to że twój link był na głównym forum, a Pabla na giełdzie, co już ci Pablo wyjaśnił.
Spam na Offtopicu sprzątałem ale to co jest teraz to nie jest moja zasługa. Podziękowania należą się więc komuś innemu.
A skoro spam usunięty, narazie nie przybywa go więc darujmy sobie osobiste ataki i korzystajmy z forum jak na to przystało.
A co do admina? Admin jest jaki jest, to jego forum, jego pomysł, i to od niego zależy jak to forum wygląda. Zawsze można forum zmienić. Choć pamiętam były już inne fora kite, nawet ogłaszane tutaj na kiteforum i wszystkie upadły, więc chyba nie jest tak źle.
Pozdro

Przemjas - masz w 100% rację. Mam uraz do Pabla i pisałem o tym w co drugim poście. Jeśli odebrał to jako hejt to publicznie przepraszam Pablo!
Ważne jest to, że zrobiliście porządek - i o to nie tylko mi chodziło. Dziękuję wszystkim zaangażowanym.
PS. To forum to historia polskiego kajta więc zasługuje na pielęgnacje choćby tylko z tego powodu.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 gru 2016, 10:26

Krzysztof-L pisze:coraz gorzej Panowie, coraz gorzej... nie da się czytać tych andronów, czas opuścić to miejsce :doh:

Krzysiu - obiecuję poprawę - nie odchodź :clap:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post08 gru 2016, 08:40

BraCuru pisze:
Krzysztof-L pisze:coraz gorzej Panowie, coraz gorzej... nie da się czytać tych andronów, czas opuścić to miejsce :doh:

Krzysiu - obiecuję poprawę - nie odchodź :clap:


to wyluzuj bo jesteś jedyną osobą która drąży temat Pabla, który już się wszystkim znudził tydzień temu. Czyta się to gorzej niż streszczenie fabuły mody na skuces z wikipedii.... (osobny wątek- BEZ JAJ!) :doh: :doh: :doh:

Pablo dostał zjebe i wziął się do roboty. Czy to źle?- mi się wydaje, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Nie da się tego czytać. Usuń najlepiej cały ten wątek, bo SPAMUJESZ na FORUM GŁÓWNYM.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post08 gru 2016, 09:31

TrueKejner pisze:
BraCuru pisze:
Krzysztof-L pisze:coraz gorzej Panowie, coraz gorzej... nie da się czytać tych andronów, czas opuścić to miejsce :doh:

Krzysiu - obiecuję poprawę - nie odchodź :clap:


to wyluzuj bo jesteś jedyną osobą która drąży temat Pabla, który już się wszystkim znudził tydzień temu. Czyta się to gorzej niż streszczenie fabuły mody na skuces z wikipedii.... (osobny wątek- BEZ JAJ!) :doh: :doh: :doh:

Pablo dostał zjebe i wziął się do roboty. Czy to źle?- mi się wydaje, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Nie da się tego czytać. Usuń najlepiej cały ten wątek, bo SPAMUJESZ na FORUM GŁÓWNYM.

Teraz powiedział to 24 letni Mistrz Polski, a nie jakiś stary grzyb i za to ma ode mnie wielkie piwko!

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 gru 2016, 11:01

TrueKejner pisze:Pablo dostał zjebe i wziął się do roboty. Czy to źle?- mi się wydaje, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Przecież napisałem, że dobrze :)
Też napisałem, że idzie w dobrym kierunku.
jednakże ten wątek ma służyć jako "kijek" na Pabla w przyszłości, bo co 2 lata regularnie zapomina o forum.
Na tym polega piękno forum - łatwo wykopać z archiwum :)

Nie zmienia to faktu, że jak ktoś zobaczy błędy admina może własnie w tym wątku o nich pisać - po to powstał ten wątek.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2017, 21:03

Kijek na Pabla :PP

WTF oddawać stare KiteForum :))))

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post15 sty 2017, 10:41

miało być zrobione że linki otwierają się w nowym oknie - i dalej linki z giełdy z allegro otwierają się w tym samym oknie :(


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości