[S] Latawiec RRD HT2 9m

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post18 cze 2017, 22:55

Witam,

sprzedam latawiec RRD HyperType II (2008).
Obrazek

To mój pierwszy latawiec, na którym się nauczyłem pływać parę lat temu (kupiłem w grudniu 2010, z tego co wiem jestem 2. właścicielem), mimo jego wieku uważam, że bardzo przyjemny, ze sporym depowerem, konstrukcja hybrydowa, żaden C-shape, ma dobry dół.

Pływałem na nim w sumie niewiele - od kupna z 10-15 razy (słodka woda, nigdy morze + snowkite), rok temu chyba 2x, w tym sezonie napompowałem tylko raz, żeby stwierdzić, że jednak tego dnia potrzebuję przynajmniej 12m2 (ważę prawie 90kg). Jako ,że w drodze do mnie jest nówka 9-ka od RRD (dosyć okazyjnie nabyta), więc sprzedaję ten latawiec, inaczej spokojnie bym go używał (o ile pogoda by pozwoliła...) w tym sezonie i w następnych.

Jak na latka stan naprawdę niezły - materiał sztywny, żadnego wytrzepania krawędzi spływu, pigtaile w lepszym stanie niż w moim młodszym latawcu, balony trzymają powietrze. Z napraw - 2 lata temu zauwyważyłem, że puściła nitka na szwie na tubie w jednym miejscu (nic nie pękło i się nie rozleciało), dałem do profilaktycznego przeszycia - trzyma dobrze, w tym sezonie zauważyłem małe przetarcie a dzisiaj znalazłem jeszcze przy zdjęciach - 2 mikro dziurki (2 mm średnicy). Wszystko jest zaklejone z dwóch stron przezroczystym Kiteaidem - ciężko nawet znaleźć. Oprócz tego 1 zaworek od poprzeczki nadpękł na "kolanku" i puszczał - wymieniłem cały zaworek na nowszy RRD.
Latawiec trzymany w domu, zawsze jest dokładnie suszony przed spakowaniem.

Cena to 449zł, bez baru, pasuje każdy 4-linkowy (oryginalny miał niskie Y, chociaż to może nie mieć większego znaczenia).
Potencjalnie mogę sprzedać bez plecaka o 50zł taniej (to mój ulubiony plecak, później RRD zaczeło robić jakieś tandetne worki).

Masa zdjęć tutaj: https://drive.google.com/open?id=0B4CjWkC5BAj9dkRvS1JDZ3NjZXc

welniacz
 
Post19 cze 2017, 00:20

Za 400 biorę

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2017, 00:40

Udało mi się zalogować z tel. biorę bez plecaka za 400 zl. Jestem na półwyspie może odbior w okolicy ?

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post19 cze 2017, 02:46

Wełniacz pisze:Udało mi się zalogować z tel. biorę bez plecaka za 400 zl. Jestem na półwyspie może odbior w okolicy ?

Jestem w Poznaniu, więc tylko wysyłka. Ktoś na FB też chce kupić, ale widzę, że Twoj post jest wcześniej :) Mój tel. 604403371

Awatar użytkownika
dragowwl
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:16
 
Post19 cze 2017, 11:30

Witam jeśli jeszcze aktualne to jestem zainteresowany zakupem, info odnosnie przelewu i przesyłki na pw, pozdrawiam

Awatar użytkownika
max_rm
Posty: 362
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:16
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post19 cze 2017, 18:53

Wow, nie wiedziałem, że są chętni na takie zabytki. Jakby ktoś chciał do zestawu to mam 2 latawce w świetnym stanie, przy czym HTII zachowany wręcz w idealnym stanie.

- RRD Hyper Type II rozmiar 12m, kupiony pod koniec 2008 roku + plecak
- RRD Type 9 rozmiar 7m, kupiony na początku 2009 roku + plecak
- Global Bar RRD uniwersalny
- Leash RRD

RRD HT II. Latawiec bardzo zadbany. Nie ma żadnych uszkodzeń, przetarć, nigdy nie był naprawiany. Pływałem na tym latawcu od 12 do 20-kilku węzłów freeride'owo... do 2011 roku, czyli już parę dobrych lat leży na półce i czeka na nowego właściciela.

RRD Type 9. Ten latawiec jest bardziej freestylowy. Ma wbudowany zamek błyskawiczny, pozwalający regulować moc i stabilność latawca. Stan bardzo dobry z minusem. Jest małe rozcięcie wielkości ok 2cm - zahaczyłem deską podczas transportu. Zaklejone łatką z zestawu naprawczego, nie ma żadnego wpływu na zachowanie latawca. Latawiec na pływanie bez limitu 40+ kts spokojnie ogarnia.

Global Bar. Uniwersalny bar RRD, pasuje do obu latawców. Wywalona safety linka, dodałem chicken od nowszego baru - idealny do unhooked.

Nie piszę nic o kasie, bo nie wiem, jak teraz te cuda wycenić...

Jakby ktoś był zainteresowany, to wrzucę zdjęcia.
max_rm

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post20 cze 2017, 00:09

Jakie zabytki... HTII to bardzo fajny latawiec...

A mój z tematu - sprzedany.

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 cze 2017, 22:20

Jeśli mogę podpiąć sie pod temat żeby nowego nie zakładać kupiłem go i stan bdb, dzisiaj w Kuźnicy trochę na nim popływałem ale mało mi mocy generuje chyba 90kg to za dużo jak mocno nie wieje.... także latawiec dalej na sprzedaż za 420zł z przesyłką. Polecam bo stan :thumbsup:

Awatar użytkownika
max_rm
Posty: 362
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:16
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post25 cze 2017, 11:01

Wełniacz pisze:Jeśli mogę podpiąć sie pod temat żeby nowego nie zakładać kupiłem go i stan bdb, dzisiaj w Kuźnicy trochę na nim popływałem ale mało mi mocy generuje chyba 90kg to za dużo jak mocno nie wieje.... także latawiec dalej na sprzedaż za 420zł z przesyłką. Polecam bo stan :thumbsup:

Cześć, nie wiem ile dokładnie w Kuźnicy wiało, ale wczoraj zdecydowanie nie był dzień na 9m dla Twojej wagi, niezależnie od latawca. Moim zdaniem HT2 ma świetny dół. Także... ten khmm... patz mój post wyżej :) 12m będzie w sam raz do zestawu.

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2017, 11:04

Wiało mało ale na desce 160x45 kumpel na Edgu 9m pływał a ja na ht2 nie mogłem, nie mówię, że to zły latawiec tylko mam edge i lepiej ciągną.


Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości