Czas trwania: 12h, Cena:
1099zł (zajęcia grupowe 2 os.)
1599zł (zajęcia indywidualne)
(Więcej informacji o kursie na stronie internetowej kitemielno.pl)
Jak widać w parze robienie kursu jest o 500 zł tańsze niż samemu, jeśli ktoś jest zainteresowany robieniem takiego typu kursu w tym samym czasie co ja, a brakuje mu pary, bardzo proszę o kontakt. Warto zaoszczędzić 500 zł na sprzęt

