[S] Nowy model padów i strapów SHINN - z rzepem.

Trapezy, pianki, bary, linki, t-shirty i wszystkie inne rzeczy.
shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2018, 14:44

Zapraszam po nowe strapy SHINN Sneaker 6. Cena w stosunku do SRS atrakcyjna, pady i strapy wygodne, produkowane oczywiście, jak zawsze w SP.

http://www.shop.surfhangar.com/pl/p/SHI ... GRATIS/135

Pozdrawiam i zapraszam.

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post16 kwie 2018, 19:52

A jak z ich rozmiarówką? Mam wasze SRS strapy i przy rozmiarze buta 45 i butach z twardą podeszwą ciężko je ubrać. Na szczęście już przeszedłem na skarpety neopranowe i jest petarda ale w butach jest lipa. Strapy nie dają miejsca by je dobre ubrać i jedyna technika którą udało mi się w nich opanować to położyć deskę na dnie włożyć buty w strapy stojąco ruszając stopą prawo lewo. Klasyczne ubieranie strapów pływając w wodzie jest u mnie przypadku nie możliwe.

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2018, 22:11

Turbo_Sen pisze:A jak z ich rozmiarówką? Mam wasze SRS strapy i przy rozmiarze buta 45 i butach z twardą podeszwą ciężko je ubrać. Na szczęście już przeszedłem na skarpety neopranowe i jest petarda ale w butach jest lipa. Strapy nie dają miejsca by je dobre ubrać i jedyna technika którą udało mi się w nich opanować to położyć deskę na dnie włożyć buty w strapy stojąco ruszając stopą prawo lewo. Klasyczne ubieranie strapów pływając w wodzie jest u mnie przypadku nie możliwe.


Nasze standardowe SRS to rozmiar od od 37 do 45. SP robi jeszcze większe XL na zamówienie, ale średnio na nie byłoby zainteresowanie no chyba że do pływania w 5mm butach neoprenowych dla zimowych maniaków :) Tak więc sorry w SRS standardowych, w butach neopren nie da rady. W skarpecie OK.
Tak na marginesie będą też lada dzień SRS mniejsze dla Pań głównie oczywiście.

Nowe SHINN Sneaker 6 są zrobione po to właśnie żeby:
1. obniżyć cenę kompletnej deski
2. zacisnąć je na maxa lub otworzyć je na maxa, zapiąć rzepem i wcisnąć gumowego buta o jak największym rozmiarze. Prosty patent, zawsze działa.

Nie będę Wam tu ściemniać że są najlepsze, wygodne, wyjątkowe i w najnowszej technologii - bo w nich JESZCZE nie pływałam. Nie było okazji. Myśle że będą dobre, bo kilka wersji ich powstało zanim padło na ostateczną. W sumie może znajdzie się jakiś tester, który napisze opinię? Oddam pierwszy komplet za 300 zł pod warunkiem recenzji na kiteforum :) Jak komplet nie spełni oczekiwań, będzie można zwrócić nawet używany :D Pokrywam koszt zwrotu :)

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post16 kwie 2018, 22:49

SRS są petarda ale umieściłbym info na stronie o braku kompatybilności z rozmiarem stopy >44 w butach neoprenowych bo dla wielu osób dużą część sezonu właśnie spędzają w takich butach bo najlepiej wieje kiedy jest zimno. Nie mogę się doczekać zdjęcia skarpet i pływaniu w nich z gołymi stopami! Może już w tym tygodniu się uda jak będzie kierunek na 1/2 wysep

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2018, 23:14

Turbo_Sen pisze:SRS są petarda ale umieściłbym info na stronie o braku kompatybilności z rozmiarem stopy >44 w butach neoprenowych bo dla wielu osób dużą część sezonu właśnie spędzają w takich butach bo najlepiej wieje kiedy jest zimno. Nie mogę się doczekać zdjęcia skarpet i pływaniu w nich z gołymi stopami! Może już w tym tygodniu się uda jak będzie kierunek na 1/2 wysep


Od dawna są "uwagi odnośnie rozmiaru" pod opisem. Zresztą zawsze można zwrócić kupując przez internet bez podania przyczyny, nawet używane do 30 dni od zakupu - jeszcze się nie zdarzyło od 2017 roku :)

http://www.shop.surfhangar.com/pl/p/SHI ... -GRATIS/38

tom t
Posty: 310
Rejestracja: 03 lip 2015, 07:50
Deska: DT JAIME ,TRANS
Latawiec: REBEL 9,14 NEO 8,11 ROCA
Lokalizacja: ELBLĄG
Postawił piwka: 30 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post17 kwie 2018, 23:37

ktoś ma do sprzedania srs nowe lub prawie ? 2017 lub 18. Cos taniej niż w sklepie

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 kwie 2018, 21:32

tom t pisze:ktoś ma do sprzedania srs nowe lub prawie ? 2017 lub 18. Cos taniej niż w sklepie


Mamy ostatnie dwa lub trzy komplety zeszłorocznych używek za 350. W poniedziałek mogę strzelić kilka zdjęć. Stan raczej BDB, BDB- :)

tom t
Posty: 310
Rejestracja: 03 lip 2015, 07:50
Deska: DT JAIME ,TRANS
Latawiec: REBEL 9,14 NEO 8,11 ROCA
Lokalizacja: ELBLĄG
Postawił piwka: 30 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post20 kwie 2018, 21:44

ok to daj na priv foty telefon


Wróć do „Akcesoria | Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości