POGORIA IV WYBIERA SIE KTOS JUTRO

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
DRYFTER
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2010, 10:11
Deska: SU2
Latawiec: f-one
 
Post11 maja 2014, 20:35

z dredami ?
no niestety ,wiatry na pogorii moga być zabójcze - dosłownie

adamo
Posty: 1897
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:03
Lokalizacja: Niebieskie Siemianowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2014, 22:08

no dzisiaj dobry dzień , efektowne zwycięstwo na Cichej a wcześniej grube pływanie na P4

Obrazek

:wink:

Awatar użytkownika
grychu
Posty: 670
Rejestracja: 09 wrz 2012, 16:59
Deska: Nobile-T5, Flysurfer-Flydoor
Latawiec: Ozone, Cabrinha, RRD
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post11 maja 2014, 22:27

adamo pisze:no dzisiaj dobry dzień , efektowne zwycięstwo na Cichej a wcześniej grube pływanie na P4

Obrazek

:wink:

No trochę kalorii zrzucileś:) byłeś w sobotę na tym spocie o ktorym rozmawialiśmy? My w końcu pojechalismy na turawę i nie żałujemy.
Pzdr.

Awatar użytkownika
grychu
Posty: 670
Rejestracja: 09 wrz 2012, 16:59
Deska: Nobile-T5, Flysurfer-Flydoor
Latawiec: Ozone, Cabrinha, RRD
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post11 maja 2014, 22:33

DRYFTER pisze:Czy to był może facet z czarno-fioletowym bestem?
bo ja sie zwijałem przed 14 i ktoś taki tam coś próbował odpalać ...

Na Sopocie dziś nie byłem ale chyba kojarzę kolesia.
Niewysoki, starszy, rzeczywiście zawsze przyjeżdża z laską ma na nodze ochraniacz na kolano ....i ma dredy. Jak to ten to nigdy się nie bał wiatru.
Życzę mu powrotu do zdrowia i mamy przykład że z takimi wiatrami tym bardziej na p4 nie ma żartów...
Pzdr

adamo
Posty: 1897
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:03
Lokalizacja: Niebieskie Siemianowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2014, 22:48

grychu pisze:No trochę kalorii zrzucileś:) byłeś w sobotę na tym spocie o ktorym rozmawialiśmy? My w końcu pojechalismy na turawę i nie żałujemy.
Pzdr.


… grychu, po meczu parę piwek się wypiło i kalorie już uzupełnione z nawiązką :wink:

ps. nie byłem , bo musiałem … trawę pokosić :doh: :wink:

adamo
Posty: 1897
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:03
Lokalizacja: Niebieskie Siemianowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2014, 22:52

grychu pisze: chyba kojarzę kolesia.
Niewysoki, starszy, rzeczywiście zawsze przyjeżdża z laską ma na nodze ochraniacz na kolano ....i ma dredy. Jak to ten to nigdy się nie bał wiatru.
Życzę mu powrotu do zdrowia i mamy przykład że z takimi wiatrami tym bardziej na p4 nie ma żartów...
Pzdr


grychu, chyba nie piszesz o mnie bo też starszy, niewysoki jestem :D , na nodze mam orteze i jak już jadę na P4 to często z laską przyjeżdżam
a tak na poważnie to koleś na quadzie mi gadał że na plaży groźna akcja z karetką była :roll:

ps. dużo zdrówka dla poszkodowanego :idea:

Awatar użytkownika
Pain IQ
Posty: 1027
Rejestracja: 26 sty 2008, 16:16
Deska: 50/50
Latawiec: AIRUSH
Lokalizacja: Jaworzno
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post12 maja 2014, 12:31

Podobno naszemu koledze, który doznał wypadku na P4, jakiś skurwiel zajumał w całym zamieszaniu nóweczkę deskę XENON LALUZ 135x41....

Jeżeli "przykleiła" Ci się ta deska - zwróć ją!

Jeżeli ktoś z Was ma informację na ten temat lub kojarzy cokolwiek, prosimy o info tutaj.

Awatar użytkownika
Maks
Posty: 190
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:03
Deska: Fifty50+RonixOne / NHP
Latawiec: Ozone C4
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post12 maja 2014, 13:42

Pain IQ pisze:Podobno naszemu koledze, który doznał wypadku na P4, jakiś skurwiel zajumał w całym zamieszaniu nóweczkę deskę XENON LALUZ 135x41....

Jeżeli "przykleiła" Ci się ta deska - zwróć ją!

Jeżeli ktoś z Was ma informację na ten temat lub kojarzy cokolwiek, prosimy o info tutaj.

To potwierdzone info?

Jesli tak to raczej na najblizszych zbiornikach (Goczaly, Dziecki, PIV) sobie nie poplywa... w koncu mamy dosc "waskie" srodowisko i kazdy widzi kto na czym plywa. Ale pewnie to ktos z poza srodowiska KS. Poszkodowanemu radze sledzic portale aukcyjne / ogloszenia.

...To bardzo smutne, ze ktos chce sie wzbogacic na czyims nieszczesciu. Makabra.

Pzdr
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 15:19 przez Maks, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pain IQ
Posty: 1027
Rejestracja: 26 sty 2008, 16:16
Deska: 50/50
Latawiec: AIRUSH
Lokalizacja: Jaworzno
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post12 maja 2014, 14:20

No info jest ze źródła.
Nowych Laluzów raczej za dużo się nie pojawia...
To był podobno ktoś, kto "dzwignął" deskę wprost z samochodu...w trakcie jak trzeba było typa powieźć do karetki...

Qbabub
Posty: 13
Rejestracja: 17 mar 2013, 14:46
 
Post12 maja 2014, 14:40

Składałem koledze latawiec, jego dziewczyna składała swój jak wyjechali do góry dziewczyna wróciła szukać deski.Zamieszanie było spore i masa osób potem sie tam kręciła.
Jak zjechała na dół to szedłem wzdłuż plaży na spot, ale sie już potem nie spotkaliśmy.

Awatar użytkownika
grychu
Posty: 670
Rejestracja: 09 wrz 2012, 16:59
Deska: Nobile-T5, Flysurfer-Flydoor
Latawiec: Ozone, Cabrinha, RRD
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post12 maja 2014, 15:11

Ku..a....! Podrzudzcie fotkę jak deska wygladala! ( kazdy sie z nia opatrzy) może miała jakieś znaki szczególne? żeby jakiś cfaniak jej nie pchnął. Tak czy siak trzeba to zgłosić na policję. Ciekawe czy jest to nieska szkodliwość społeczna. Moze zrobić watek skradzione na spotach a nie tylko skradzione? Bedzie spot i co komu zajumali bo widze że tego syfu coraz wiecej. Pozatym każda deska powinna miec wybity numer seryjny trzeba robić fotki zaraz po zakupie, jak ktos przy tym majstrowal ewidentne kradziona, jak tak robie od czasu pożegnania sie z moją deseczka :(

Awatar użytkownika
Pain IQ
Posty: 1027
Rejestracja: 26 sty 2008, 16:16
Deska: 50/50
Latawiec: AIRUSH
Lokalizacja: Jaworzno
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post12 maja 2014, 15:31

Taka. Widzieliśmy się z gościem kilka dni wcześniej na dziećkach i właśnie wspominał, że jest to jego nowa deska i przyjechał potestować...
Załączniki
Laluz_01_F_large.jpg
Laluz_01_F_large.jpg (46.38 KiB) Przejrzano 2598 razy

Awatar użytkownika
Maslak
Posty: 1122
Rejestracja: 19 kwie 2006, 12:34
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Dostał piwko: 2 razy
 
Post12 maja 2014, 16:23

Panowie ale z tym jumanien na PIV to nie pierwszy ani drugi przypadek w tak bezczelny sposób.
Chyba okolica jakoś nie sprzyja bo na innych okolicznych zbiornikach aż takiego świństwa nie ma.

adamo
Posty: 1897
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:03
Lokalizacja: Niebieskie Siemianowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2014, 18:09

.. Baremu napompowanego kita zwinęli z plaży na P4 , mi na Dzieckach kask, na Pszczynce kaptur, rękawice a na Nuesidlerse nową deche nobile, takze wszędzie się moze przytrafić jakas menda ,
ostatnio 2 mendy chciały nam sprzęt wędkarski zawinąc (wartość jednego kompletu ze stojakiem to 5 tysiakow) ale w porę czujniki ruchu daly znać, mendy po oklepaniu i dłuższej kąpieli w samych majtach na pewno sobie odpuszczą jumanie na jakiś czas

Awatar użytkownika
dzony
Posty: 492
Rejestracja: 24 wrz 2008, 14:41
Deska: SU-2
Latawiec: Switchblade 12m2
Lokalizacja: Żory
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2014, 19:48

jakieś jumanie, przyklejanie i inne synonimy, Panowie nazwijmy to po imieniu, to jest KRADZIEŻ!
ścigana zresztą z kodeksu karnego
i jak tu człowiek ma iśc sobie spokojnie na wodę:(....
Zresztą z coraz większa popularnością tego sportu kradzieży będzie zdarzało się coraz więcej, bo będzie łatwiej upłynnić sprzęt który zaginie w gąszczu ofert.
Pozostaje nam tylko bacznie obserwować co się dzieje na spocie i czy nie kręci się ktoś podejrzany (choć nowych, nieznanych twarzy coraz więcej :? ) jeśli oczywiście nie to plaża pełna ludzi.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości

cron