z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2013, 03:06

Jurgen pisze:
donaj pisze:Wiało potem przez godzinę nieźle....


Może Ty Donaj zmień latawce bo co ja Cie widzę to masz mało....

Donaj ma zawsze mało bo się rzadko na Maszo pokazuje :D Z tego co pamiętam to w zeszłym sezonie często na Maszo pływałeś :thumb:

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post28 cze 2013, 08:30

Kubs0n pisze:
Jurgen pisze:
donaj pisze:Wiało potem przez godzinę nieźle....


Może Ty Donaj zmień latawce bo co ja Cie widzę to masz mało....

Donaj ma zawsze mało bo się rzadko na Maszo pokazuje :D Z tego co pamiętam to w zeszłym sezonie często na Maszo pływałeś :thumb:


Czy parking jest już płatny?

Następnym razem jak będzie wiało to pojadę na maszo w takim razie bo u ziomka co przyjadę to nie wieje na 8mki.

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2013, 09:05

donaj pisze:Czy parking jest już płatny?


Płatne jeszcze nie jest, prawdopodobnie od 01.07 ale zawsze możesz powiedziec że przyjechałes na chwilę do szkółki :thumb:

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post28 cze 2013, 09:06

Donek biadoli, ale faktyczni wzgledem zeszlego roku ma 3m mniejsza szmate. Co jak co, ale te pare wezelkow zawsze wiecej potrzebuje do pelnego komfortu. I tak czesto przeadza :wink: :wink:

Awatar użytkownika
jacamakajta
Posty: 971
Rejestracja: 16 sie 2010, 12:24
Postawił piwka: 135 razy
Dostał piwko: 74 razy
 
Post28 cze 2013, 09:35

donaj pisze:Następnym razem jak będzie wiało to pojadę na maszo w takim razie bo u ziomka co przyjadę to nie wieje na 8mki.


Nie od dziś wiadomo że u Ziomka wieje na 11C więc się nie zagapiaj kolego :mrgreen:

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2013, 09:44

Kubs0n pisze:
donaj pisze:Czy parking jest już płatny?


Płatne jeszcze nie jest, prawdopodobnie od 01.07 ale zawsze możesz powiedziec że przyjechałes na chwilę do szkółki :thumb:


Panowie- o co chodzi z oplata parklingowa???? na Camp tez trza placic- moze czasem warto przymknac na to oko;) i po prostu wliczyc to w koszty calodziennego plywania?

Na Rewce trzeba polozyc 5taka:), ale ... na spot dalej, a i trawy do zwijania sprzetu nie masz zaraz po wyjsciu z wody:)

prosty przyklad- ostatnie plywanie.... zaplacillbym i 2 dychy na maszo, byle tylko moc zwinac latawiec na trawie- deszcz, slota, bloto= suszenie latawca w domu i tony piachu:)

Do rodzinnych rozmow na temat tego, ile to czasu poswiecasz swojej pasji i jak ciezko jest z toba cos zaplanowac, skoro wszystko dopasowujesz do prognozy dochodzi aspekt- ROBISZ SYF;)

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post28 cze 2013, 09:48

Kuba Gdynia pisze:
Kubs0n pisze:
donaj pisze:Czy parking jest już płatny?


Płatne jeszcze nie jest, prawdopodobnie od 01.07 ale zawsze możesz powiedziec że przyjechałes na chwilę do szkółki :thumb:


Panowie- o co chodzi z oplata parklingowa???? na Camp tez trza placic- moze czasem warto przymknac na to oko;) i po prostu wliczyc to w koszty calodziennego plywania?

Na Rewce trzeba polozyc 5taka:), ale ... na spot dalej, a i trawy do zwijania sprzetu nie masz zaraz po wyjsciu z wody:)

prosty przyklad- ostatnie plywanie.... zaplacillbym i 2 dychy na maszo, byle tylko moc zwinac latawiec na trawie- deszcz, slota, bloto= suszenie latawca w domu i tony piachu:)

Do rodzinnych rozmow na temat tego, ile to czasu poswiecasz swojej pasji i jak ciezko jest z toba cos zaplanowac, skoro wszystko dopasowujesz do prognozy dochodzi aspekt- ROBISZ SYF;)


Komu płacisz tego 5taka? U mnie możesz płacić 4 złote, taniej, tylko powiedz gdzie i kiedy podjeżdżasz :twisted:

Awatar użytkownika
harnaś
Posty: 821
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:22
Deska: Aboards Z-series
Latawiec: Nobile 555 RRD Addiction
Lokalizacja: Wałbrzych
Postawił piwka: 23 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post28 cze 2013, 09:49

Do rodzinnych rozmow na temat tego, ile to czasu poswiecasz swojej pasji i jak ciezko jest z toba cos zaplanowac, skoro wszystko dopasowujesz do prognozy dochodzi aspekt- ROBISZ SYF;)[/quote] :thumb: :thumb: :thumb:

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2013, 09:52

donaj pisze:Komu płacisz tego 5taka? U mnie możesz płacić 4 złote, taniej, tylko powiedz gdzie i kiedy podjeżdżasz :twisted:


Jak nie ma miejsca na duzym parkingu to tak,czy inaczej KiteGang:)

Awatar użytkownika
Fred :: TeamKatapa
Posty: 287
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:08
Deska: RRD Maquina 5'11
Latawiec: RRD Religion
Postawił piwka: 20 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2013, 10:06

Kuba Gdynia pisze:Do rodzinnych rozmow na temat tego, ile to czasu poswiecasz swojej pasji i jak ciezko jest z toba cos zaplanowac, skoro wszystko dopasowujesz do prognozy dochodzi aspekt- ROBISZ SYF;)


a to : "kiedy w końcu zrobisz porzadek w tych gratach ?"

pozdro

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2013, 10:54

donaj pisze:
jacamakajta pisze:
donaj pisze:Fajna padaka wczoraj.


Na otwartym widziane rozmiary od 7 do 9m, musisz nabyć te wymarzone 14m :mrgreen:


Od strony zatoki widziałem ziomka jak spływał szybciuchem co już mnie zdegustowało...


płynąłem z kumpelą, Ona na 9 - ja na 11
szybki spływ - to może być i przy 30 węzłach.. :thumb:

..początek był słabawy, ale.. rozkuło się TAK, że na Mewich na 11 miałem gruuubooo, dobrych 3 godz w okolicach 25 węzłów ,
kończyliśmy na Maszo z Jurgenem po 22giej, wtedy przysiadło, do jakichś 15stu

"...ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas.. " :thumb:

peace

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post28 cze 2013, 11:01

Ziomek. pisze:płynąłem z kumpelą, Ona na 9 - ja na 11
szybki spływ - to może być i przy 30 węzłach.. :thumb:

..początek był słabawy, ale.. rozkuło się TAK, że na Mewich na 11 miałem gruuubooo, dobrych 3 godz w okolicach 25 węzłów ,
kończyliśmy na Maszo z Jurgenem po 22giej, wtedy przysiadło, do jakichś 15stu

"...ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas.. " :thumb:

peace


Wtedy jak splywales to wiało z 12-15 węzłów, machałeś tą 11 jak szalony, lekko przytapiając :P

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2013, 12:06

donaj pisze:Wtedy jak splywales to wiało z 12-15 węzłów, machałeś tą 11 jak szalony, lekko przytapiając :P


jak napisałem wyżej : zaczynało się słabo..

a Ty jakbyś miał JAKIEKOLWIEK pojęcie o C shape - rozumiałbyś DLACZEGO warto nim pomachać i przy 20 węzłach..

ale.. jedna różowa belgijska lajkra dziennie (ta przyznana za znawstwo wiatru) MUSI wystarczyć.. nie mam tyle lajkr..
nie będę wgłębiał Cię w tajniki "machania C"
ze 3-4 lata machania na C - i mooże sam do tego dojdziesz.. :thumb:

peace

Awatar użytkownika
Jacek.O.
Posty: 45
Rejestracja: 20 wrz 2006, 19:45
Deska: Master Kiteboarding
Latawiec: Naish Helix12
Lokalizacja: 3Miasto
 
Post28 cze 2013, 21:37

Witam, czy przypadkiem ktoś po ostatnim pływaniu w Brzeźnie (chyba wtorek) nie znalazł pompki Naish Big Pump... zielona .Niestety udało mi się ją tam posiać....Kto kolwiek wie ktokolwiek widział...... :doh:

szymon_ts
Posty: 23
Rejestracja: 02 paź 2008, 20:54
Deska: NOBILE T5 2013
Latawiec: Core XR4 11m 8m
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2013, 10:00

3msto pisze:Rewa wczoraj trochę siadało ,wiało , trochę padało ale generalnie popływane :) pływającym na Rewie i nie tylko polecam szczególnej uwadze http://pskite.pl/images/pliki/kspd.pdf co by nam się trochę lepiej pływało , a te akcje na wywiewce :doh: :?:


Robert :clap:.

Tylko która to ta prawa ??? :shock: :roll:

I jeszcze to CIŚNIENIE :evil: .

PZDR.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

cron