z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
MWILCZ
Posty: 1132
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:03
Deska: Foil Moses Onda, CORE Choice
Latawiec: Core XR-6,9,12, Core GTS, SOUL
Lokalizacja: IławaGdańskBrzeźno
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post12 paź 2013, 19:37

Kubs0n pisze:
MWILCZ pisze:
Kubs0n pisze:Właśnie wracam z plaży na otwartym , coś tam niby już wieje ale dupy nie urywa ... Mam nadzieję że do rana się rozwieje :thumb:
Jutro lecimy z ziomkami spływ przez mewie do Rewy lub spływ po otwartym jeśli jakaś fala będzie. :thumb:

Kubson co radzisz jutro.
REWA czy 1/2 wysep

Jak ktoś preferuje pływanie nad zatoką to na jutrzejszy kierunek polecam Rewe choć jutro będzie tam tłoczno :D Puck i Swarzewo dadzą radę no i mniejszy tłok... Ja osobiście jak nie będzie dobrej fali na Bałtyku to lece na Mewie Rewy :thumb:

Kubson było tłoczno.
A jeszcze nie każdy wie co to prawo drogi. Pozdrawiam

Michu.
Posty: 101
Rejestracja: 14 maja 2011, 14:32
Deska: Clash v2+Ronix Code55
Latawiec: Razor 11m 2014/obsession 7/12
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post12 paź 2013, 20:01

A w Chałupach na otwartym luzik :D a i woda nie była taka zimna ^^

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 paź 2013, 21:07

przyznaje sie - kilka razy zlamalem ale gdybym nie zlamal to skonczyloby sie makaronem na srodku zatoki :). Dziś dzień strat. Kumplowi posiało bar, drugiemu pękła deska, trzeciemu rozerwało latawie a mi jakis kut@5 na parkingu przerysowal auto. Gdyby ktos się przyznał oferuję czesc kasy z odszkodowalni.. chodzi o srebrne clk lewe tylne nadkole.

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 paź 2013, 23:06

uuu współczuję strat :/ My w Swarzewie bez problemów ale i bez wiatru :(

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post12 paź 2013, 23:26

max_rm pisze:
czosnek pisze:Prosba: fajnie jakby osoby poczatkjjace /plywajace lewo-prawo itd nie plywaly na wywiewce przy tloku. Szczerze malo z plaskiej wody korzystaja a znacznie utrudniaja plywanie 'zaawansowanym' dziiieeki:)

Dla poczatkujacych - wywiewka jutro, to ta po lewej stronie, jak wchodzicie na spot :idea:

Jak to czytałem przed moim dzisiejszym pierwszym pływaniem w Rewie, to pomyślałem, egoistyczne buraki, ale zobaczyłem w przeciągu 3h jak około 10 gości walczy na wywiewce o przetrwanie, to walę się w pierś i zrozumiałem o co Wam chodzi. Powinna być tam duża tablica "PŁYWANIE NA WYWIEWCE POCZĄTKUJĄCYM GROZI UTRATĄ ŻYCIA I SPRZĘTU"

Awatar użytkownika
Rhall
Posty: 298
Rejestracja: 29 gru 2012, 15:32
Deska: SU-2, Cabrinha
Latawiec: Flaj, Caba, North
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post13 paź 2013, 02:20

Po kogoś dziś prosili łódź motorową. Gość pływał i zbierał kajciarzy :)
W pewnym momencie siadło totalnie i przez dobre parę minut próbowałem dowachlować z dupą w wodzie, modląc się żeby komórczak mi nie opadł w wodę.
Parę osób mnie minęło o tęgich minach myśląc pewnie, że robię sobie przerwę po środku wywiewki, a tu dupa 10m i ponad 100kg nawet loopami nie szło ruszyć. Jakoś dopłynąłem do brzegu, myślałem że dodryfuję aż do mola w Rewie :D Paru śmiałków miało podobnie na pompkach.
Ogólnie pływałem sobie po stronie z mini falkami, było spoko, jakoś uniknąłem niebezpiecznych sytuacji mimo że było parę osób stawiających swoje pierwsze kroki.
Tylko kurczę, co z tym wiatrem? warunki porażka :P

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 paź 2013, 04:00

Do godziny 12 na kamieniu koło dragi było naprawde przyzwoicie :D potem zdechło więc zaczelismy spływac na Mewie Rewy, momentami siadało tak bardzo że zastanawiałem się jak i czy w ogóle dotrzemy do brzegu. Kiedy dotarliśmy na Mewie Rewy to znów coś lekko dmuchneło więc popływaliśmy tam chwilę i wykorzystując ostatki wiatru dopłyneliśmy bez najmniejszego problemu do Kuźnicy. Ogólnie dobrego pływania była tylko godzinka, późniejsza akcja to dupa a nie pływanie :roll:

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post13 paź 2013, 07:56

Wczoraj 2 razy robiłem body dragi do brzegu, pomimo tego że byłem w samej pianie.
Ale lepiej się trochę wychłodzić, niż jak głupi halsować się z wiatrem(zrozumiałem to po 3-4 akcjach spływu).
Osobiście nie widziałem chyba ani jednej osoby robiącej body draga.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 paź 2013, 10:13

andrzejwodejszo pisze:.. a mi jakis kut@5 na parkingu przerysowal auto. Gdyby ktos się przyznał oferuję czesc kasy z odszkodowalni.. chodzi o srebrne clk lewe tylne nadkole.


..polecam, w bdb cenie i ucina większość polemik --> http://allegro.pl/kamera-samochodowa-mt ... 83269.html

ps: zazdroszczę mieszkańcom 3city :hand:

peace

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post13 paź 2013, 10:17

Rhall pisze:Ogólnie pływałem sobie po stronie z mini falkami, było spoko, jakoś uniknąłem niebezpiecznych sytuacji mimo że było parę osób stawiających swoje pierwsze kroki.

na tym:[img][http://www.briskites.com.au/index.php?l=product_detail&p=1152/img] pływałeś??

Ja byłem jednym z tych paru osób i kilka razy się mijaliśmy.Mam nadzieję ,że za bardzo nie przeszkadzałem :roll:

Rhall pisze:Po kogoś dziś prosili łódź motorową. Gość pływał i zbierał kajciarzy :)

Wyjeżdzałem ok. 14-15 z Rewy widziałem po stronie wywiewki ze trzy dryfujące latawce.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 paź 2013, 10:19

Kubs0n pisze:Do godziny 12 na kamieniu koło dragi było naprawde przyzwoicie :D potem zdechło więc zaczelismy spływac na Mewie Rewy, momentami siadało tak bardzo że zastanawiałem się jak i czy w ogóle dotrzemy do brzegu.


..no właśnie "świetny" pomysł - wyruszyć na środek Zatoki na oparach wiatru :hand: w takiej już temperaturze..


Rhall pisze:Parę osób mnie minęło o tęgich minach myśląc pewnie, że robię sobie przerwę po środku wywiewki,


..myślę, że jeśli kumaci - to wiedzieli, że masz już problem, bo sami też już pewnie na przeżaglowanie nie narzekali
ale.. JAK Mieli Ci pomóc?
poza tym, lepiej jednak jeśli umiejętności lub wiatr nie pozwalają na pewne halsy - trzymać się na nawietrznej cypla, bo ..czy każdy musi się tego nauczyć na swoich błędach?


peace

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post13 paź 2013, 10:24

Ja się pytam gdzie jest wiatr. W porównaniu do zeszłego sezonu to jest mega kicha.

Awatar użytkownika
Stawny
Posty: 719
Rejestracja: 10 lis 2010, 19:17
Lokalizacja: Tam gdzie wieje :-)
Postawił piwka: 39 razy
Dostał piwko: 24 razy
 
Post13 paź 2013, 10:53

donaj pisze:Ja się pytam gdzie jest wiatr. W porównaniu do zeszłego sezonu to jest mega kicha.


To fakt jest słabiej ale nie przesadzajmy :mrgreen:
We wrześniu 7 pływań, prawie co 3 dzień, w tym 5 spływów na wave + 1 zatokowy, 5x na 7m, 2x na 9m :D, a znam takich co 2 spływy w mega warunie mogą do tego dopisać :clap: W październiku jak na razie 3 dni 2x na 7 1 x na 9m :D

Ale gdzie te czasy jak 5m było jesienią 3-4 razy w ruchu :twisted:
Szkoda że jak powieje, to jeden dzień no i jak jak na razie zdarzyła się od września tylko jedna 3 dniówka :D

...a jak mawia klasyk:
Jak wieje pół-męski wshód i nie ma słońca, a ja dodaję że za oknami jest gruba zawiesina :lol: to nie ma prawa dobrze powiać... :thumb:

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 paź 2013, 13:53

Ziomek. pisze:
Kubs0n pisze:Do godziny 12 na kamieniu koło dragi było naprawde przyzwoicie :D potem zdechło więc zaczelismy spływac na Mewie Rewy, momentami siadało tak bardzo że zastanawiałem się jak i czy w ogóle dotrzemy do brzegu.


..no właśnie "świetny" pomysł - wyruszyć na środek Zatoki na oparach wiatru :hand: w takiej już temperaturze..

Nie przesadzajmy, nie robię takich akcji bez planu B i C 8)
Ziomku nie bądź taki skromny , czy to nie ty moczyłeś Razorka dryfując na środku zatoki w stronę Swarzewa pewnego dnia kiedy zdechło? Tak wiem 5-cio linkowe C itd. też mam i znam ten ból :|

Awatar użytkownika
Rhall
Posty: 298
Rejestracja: 29 gru 2012, 15:32
Deska: SU-2, Cabrinha
Latawiec: Flaj, Caba, North
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post13 paź 2013, 15:04

Czaro pisze:na tym:[img][http://www.briskites.com.au/index.php?l=product_detail&p=1152/img] pływałeś??

Ja byłem jednym z tych paru osób i kilka razy się mijaliśmy.Mam nadzieję ,że za bardzo nie przeszkadzałem :roll:


Ta, na tym wynalazku. Łudząc się, że powieje, a 14-tka w samochodzie leżała w najlepsze :)
Jak pisałem wcześniej było spoko. Nie tak dawno sam stawiałem pierwsze kroki, także staram się zwracać uwagę na inne osoby. I nie brakuje mi wyrozumiałości.
Tyle wachlowałem, że zapewne to ja przeszkadzałem w nauce, bądź mogłem trochę wystraszyć. Co hals to kląłem pod nosem na wiatr :P


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron