z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lis 2013, 23:14

kubutek pisze:Wczoraj najwieksze latawki na dradze to 9. Kite loopy na 11 stkach chyba dosc mocno przesadzone :)

Przepraszam bardzo ja pływałem na 10m :hand: jutro Draga i mam nadzieje ze będzie choć trochę falki na kamieniu :pray:

Awatar użytkownika
andi
Posty: 375
Rejestracja: 28 lip 2010, 19:24
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post18 lis 2013, 10:59

ktoś wie co się gdzieś dzieje? ;)

Awatar użytkownika
KarlsonzDachu
Posty: 179
Rejestracja: 13 mar 2012, 20:15
Deska: do prasowania
Latawiec: Nie, dobrze się prowadzę
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post18 lis 2013, 11:34

andi pisze:ktoś wie co się gdzieś dzieje? ;)

jestem na Ch3 jest ok na 9m

Awatar użytkownika
KarlsonzDachu
Posty: 179
Rejestracja: 13 mar 2012, 20:15
Deska: do prasowania
Latawiec: Nie, dobrze się prowadzę
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post18 lis 2013, 17:02

No dzisiaj był ogienek....

Awatar użytkownika
andi
Posty: 375
Rejestracja: 28 lip 2010, 19:24
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post18 lis 2013, 17:23

KarlsonzDachu pisze:
andi pisze:ktoś wie co się gdzieś dzieje? ;)

jestem na Ch3 jest ok na 9m

Dzięki za info, w Orlowie również ogien :)

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 lis 2013, 18:46

W Jastarni śmieszne pływanie na pełnej, nie wiem ile dokładnie wiało Jaca mierzył i napompował 6tke a ja w zaparte na 10tce :D

szymon_ts
Posty: 23
Rejestracja: 02 paź 2008, 20:54
Deska: NOBILE T5 2013
Latawiec: Core XR4 11m 8m
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post18 lis 2013, 22:14


Awatar użytkownika
feel
Posty: 585
Rejestracja: 09 lip 2007, 21:25
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Core XR2, GTS
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 lis 2013, 22:44


to on w okolicy Trojmiasta ten rekord pobil :?: :wink:

Awatar użytkownika
MWILCZ
Posty: 1132
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:03
Deska: Foil Moses Onda, CORE Choice
Latawiec: Core XR-6,9,12, Core GTS, SOUL
Lokalizacja: IławaGdańskBrzeźno
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post19 lis 2013, 08:20


NOWY REKORD SZYBKOŚĆI
LATAWIEC
F-ONE BANDIT!!!!

Awatar użytkownika
jacamakajta
Posty: 971
Rejestracja: 16 sie 2010, 12:24
Postawił piwka: 135 razy
Dostał piwko: 74 razy
 
Post19 lis 2013, 08:43

Wczoraj na brzegu 20 na 24 mierzone, więc nie ma innej opcji niz 6 a i 5m dało radę w przeciwieństwie do fina :wink: Dalej spoko pod 30 było, najlepszy kierun na falke, bo najazd nie z bokulca jak przy czystym S :) Do tego komfort termiczny, piana z docieplaczem choć i bez byłoby ok bo aż za gorąco miałem :P Dochodzę do wniosku że cieplej w dobrej piance, na jesień raz jedyny pływałem w sucharze i był to jedyny dzień kiedy chłodno a najkrócej tego dnia w wodzie.
Co do tego fina to nie tylko przy kamieniu jest złom w wodzie, na wypłyceniu gdzie się kończą falki, jakoś w połowie tej kosy jest kolejne żelastwo, wiele osób lubi tam fruwać więc może być grubo, uważajcie :idea:
Ostatnie 6dni wspaniałe pływania (3x6m, 1x9m) oby tak dalej, chociaż niestety coś podśmiarduje sowieckim frontem wschodnim :mrgreen:

Awatar użytkownika
KarlsonzDachu
Posty: 179
Rejestracja: 13 mar 2012, 20:15
Deska: do prasowania
Latawiec: Nie, dobrze się prowadzę
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post19 lis 2013, 09:52

jacamakajta pisze:Wczoraj na brzegu 20 na 24 mierzone, więc nie ma innej opcji niz 6 a i 5m dało radę w przeciwieństwie do fina :wink: Dalej spoko pod 30 było, najlepszy kierun na falke, bo najazd nie z bokulca jak przy czystym S :) Do tego komfort termiczny, piana z docieplaczem choć i bez byłoby ok bo aż za gorąco miałem :P Dochodzę do wniosku że cieplej w dobrej piance, na jesień raz jedyny pływałem w sucharze i był to jedyny dzień kiedy chłodno a najkrócej tego dnia w wodzie.
Co do tego fina to nie tylko przy kamieniu jest złom w wodzie, na wypłyceniu gdzie się kończą falki, jakoś w połowie tej kosy jest kolejne żelastwo, wiele osób lubi tam fruwać więc może być grubo, uważajcie :idea:
Ostatnie 6dni wspaniałe pływania (3x6m, 1x9m) oby tak dalej, chociaż niestety coś podśmiarduje sowieckim frontem wschodnim :mrgreen:


5-6m kite przy 20-25 węzłach? Toż to ledwo z wody wstanie...Od 12 wczoraj na Dradze było pod 30 węzłow ( na oko) a szkwałach i więcej. Ideał na 9m. + odrobina depowera..

Awatar użytkownika
jacamakajta
Posty: 971
Rejestracja: 16 sie 2010, 12:24
Postawił piwka: 135 razy
Dostał piwko: 74 razy
 
Post19 lis 2013, 10:41

KarlsonzDachu pisze:
jacamakajta pisze:Wczoraj na brzegu 20 na 24 mierzone, więc nie ma innej opcji niz 6 a i 5m dało radę w przeciwieństwie do fina :wink: Dalej spoko pod 30 było, najlepszy kierun na falke, bo najazd nie z bokulca jak przy czystym S :) Do tego komfort termiczny, piana z docieplaczem choć i bez byłoby ok bo aż za gorąco miałem :P Dochodzę do wniosku że cieplej w dobrej piance, na jesień raz jedyny pływałem w sucharze i był to jedyny dzień kiedy chłodno a najkrócej tego dnia w wodzie.
Co do tego fina to nie tylko przy kamieniu jest złom w wodzie, na wypłyceniu gdzie się kończą falki, jakoś w połowie tej kosy jest kolejne żelastwo, wiele osób lubi tam fruwać więc może być grubo, uważajcie :idea:
Ostatnie 6dni wspaniałe pływania (3x6m, 1x9m) oby tak dalej, chociaż niestety coś podśmiarduje sowieckim frontem wschodnim :mrgreen:


5-6m kite przy 20-25 węzłach? Toż to ledwo z wody wstanie...Od 12 wczoraj na Dradze było pod 30 węzłow ( na oko) a szkwałach i więcej. Ideał na 9m. + odrobina depowera..


Bzdury :P na brzegu 20-24 to wiadomo że trochę dalej wieje pod 30k wtedy na tt ideał na 7m jak już, na deske wave 5-6m na max powerze, bo o to chodzi żeby nie depowerować i mieć optymalnie, ale wiadomo zależy kto co lubi :hand: pozdrawiam :mrgreen:

Awatar użytkownika
KarlsonzDachu
Posty: 179
Rejestracja: 13 mar 2012, 20:15
Deska: do prasowania
Latawiec: Nie, dobrze się prowadzę
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post19 lis 2013, 10:58

jacamakajta pisze:
KarlsonzDachu pisze:
jacamakajta pisze:Wczoraj na brzegu 20 na 24 mierzone, więc nie ma innej opcji niz 6 a i 5m dało radę w przeciwieństwie do fina :wink: Dalej spoko pod 30 było, najlepszy kierun na falke, bo najazd nie z bokulca jak przy czystym S :) Do tego komfort termiczny, piana z docieplaczem choć i bez byłoby ok bo aż za gorąco miałem :P Dochodzę do wniosku że cieplej w dobrej piance, na jesień raz jedyny pływałem w sucharze i był to jedyny dzień kiedy chłodno a najkrócej tego dnia w wodzie.
Co do tego fina to nie tylko przy kamieniu jest złom w wodzie, na wypłyceniu gdzie się kończą falki, jakoś w połowie tej kosy jest kolejne żelastwo, wiele osób lubi tam fruwać więc może być grubo, uważajcie :idea:
Ostatnie 6dni wspaniałe pływania (3x6m, 1x9m) oby tak dalej, chociaż niestety coś podśmiarduje sowieckim frontem wschodnim :mrgreen:


5-6m kite przy 20-25 węzłach? Toż to ledwo z wody wstanie...Od 12 wczoraj na Dradze było pod 30 węzłow ( na oko) a szkwałach i więcej. Ideał na 9m. + odrobina depowera..


Bzdury :P na brzegu 20-24 to wiadomo że trochę dalej wieje pod 30k wtedy na tt ideał na 7m jak już, na deske wave 5-6m na max powerze, bo o to chodzi żeby nie depowerować i mieć optymalnie, ale wiadomo zależy kto co lubi :hand: pozdrawiam :mrgreen:

Aaaa, skoro tak lubisz to inna sprawa :D . A tak na marginesie- w ramach edukacji- dlaczego przy wietrze prostopadłym do brzegu, "dalej" było 30, a przy brzegu tylko 20? Tak przy okazji najsilniej wiało na otwartym wg prognozy...

Awatar użytkownika
jacamakajta
Posty: 971
Rejestracja: 16 sie 2010, 12:24
Postawił piwka: 135 razy
Dostał piwko: 74 razy
 
Post19 lis 2013, 11:43

A kto napisał, że mierzone było przy wietrze prostopadłym do brzegu :o generalnie w Jastarnii najmocniej w okolicach fal i dalej z racji najdłuższej drogi wiatru bez lądu, ale lepsi znawcy już o tym pisali a inni "mędrcy" kwestionowali :wink: żeś pojechał z tym otwartym 8) trzeba było tam przeskoczyć to może na mniej niż 9m by ci wydało :mrgreen:

Awatar użytkownika
KarlsonzDachu
Posty: 179
Rejestracja: 13 mar 2012, 20:15
Deska: do prasowania
Latawiec: Nie, dobrze się prowadzę
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post19 lis 2013, 11:58

jacamakajta pisze:A kto napisał, że mierzone było przy wietrze prostopadłym do brzegu :o generalnie w Jastarnii najmocniej w okolicach fal i dalej z racji najdłuższej drogi wiatru bez lądu, ale lepsi znawcy już o tym pisali a inni "mędrcy" kwestionowali :wink: żeś pojechał z tym otwartym 8) trzeba było tam przeskoczyć to może na mniej niż 9m by ci wydało :mrgreen:

Dobra, Ok, zostańmy przy tym, że urwało Ci zadek "tam dalej" na 5m...nie ma co smiecić...pozdrowienia


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości