z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Eric
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2013, 18:17
Deska: nobile T5 2014
Latawiec: Naish Park 8/12. Zephyr 17
Lokalizacja: Cannock
Dostał piwko: 1 raz
 
Post04 kwie 2015, 14:57

Będzie ktoś w poniedziałek w rewie? Lub okolicy napiszcie gdzie indziej plywacie w razie co bo wybieram się z Grudziądza jak by ktoś chciał się zabrać.

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post04 kwie 2015, 15:02

W brzeznie 18-25knts zimno jak cholera i pusto

Travel On Board
Posty: 187
Rejestracja: 01 kwie 2015, 11:05
Deska: Blade Deuce 135x41
Latawiec: Blade Mist,Trigger, Fat Lady
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2015, 16:57

Kolejny dzień mega warunu! Sporo ponad 20 knotów!
Pozdro dla pływających - w tym dla Ani co przyszła z bratnim Jaszczurem ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
skompy
Posty: 224
Rejestracja: 12 lis 2010, 15:49
Deska: nobile 50/50
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post04 kwie 2015, 17:36

"nno, tylko tam , niezależnie od ilości ludzi 5 nawet nigdy nie ma
mam pisać dlaczego?

peace[/quote]"

Hmm . Niech zgadne.
Pewnie dlatego , że nie ma tam publicznosci. :shock:

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post04 kwie 2015, 17:58

A deadman bez publiczności to już nie ten sam deadman. :lol:

Wysłane z LG G2 mini za pomocą Tapatalk 2

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2015, 19:43

...cóż, dedmen, jest trikiem tak prostym , że zastanawiam się jak to jest, że tak mało osób go robi :wink:
oczywiście w porównaniu do LM5 jest obciachowy - tylko skala trudności jest jak 1 do 9 :thumb:

skompy pisze:Pewnie dlatego , że nie ma tam publicznosci. :shock:


..nie przeczę, jak się ma co pokazać - publiczność nie przeszkadza :wink:
wczoraj w Rewie akurat też we dwóch pływaliśmy , w tej chwili też już pusto :thumb:

jednak Maszo nie może być top spotem freestylowym z kilku powodów, dość oczywistych , wymienię tylko dwa:
- BARDZO płytka woda -przy wyższym stanie - po kostki - przy niższym - brak wody = łachy piachu :hand: - nawet dla hardkorowców do nauki - raczej dyskwalifikuje ten spot :hand: - no chyba że do pływania prawo - lewo na finach 20 mm :thumb:
- czop wręcz niespotykany na spotach Chałup :thumb: jak ktoś lubi trening w trudnych warunkach? - wyśmienicie :thumb:

swoje doświadczenia opieram na około 300? sesjach w tym miejscu :idea: pierwszy cały sezon spędziłem tam w 2000 i kolejno 2001 roku, później uciekłem :hand:
nie tylko dlatego, żeby pływać z lepszymi, którzy "o dziwo: wybierali inne spoty..
ponadto każdego troku pływam na Maszo najmniej kilkanaście razy

ŻADNA sesja nie zapadła mi w pamięci jako wybitnie przyjemna..

tyle..

peace

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2015, 23:11

Ziomek. pisze:jednak Maszo nie może być top spotem freestylowym z kilku powodów, dość oczywistych , wymienię tylko dwa:
- BARDZO płytka woda -przy wyższym stanie - po kostki - przy niższym - brak wody = łachy piachu :hand: - nawet dla hardkorowców do nauki - raczej dyskwalifikuje ten spot :hand: - no chyba że do pływania prawo - lewo na finach 20 mm :thumb:
- czop wręcz niespotykany na spotach Chałup :thumb: jak ktoś lubi trening w trudnych warunkach? - wyśmienicie :thumb:

swoje doświadczenia opieram na około 300? sesjach w tym miejscu :idea: pierwszy cały sezon spędziłem tam w 2000 i kolejno 2001 roku, później uciekłem :hand:
nie tylko dlatego, żeby pływać z lepszymi, którzy "o dziwo: wybierali inne spoty..
ponadto każdego troku pływam na Maszo najmniej kilkanaście razy

ŻADNA sesja nie zapadła mi w pamięci jako wybitnie przyjemna..

tyle..

peace


Większość osób które pisząc "Maszo" ma na myśli spot na parkingu za kempingiem , a w tamtym miejscu mielizna która stanowi zagrożenie się kończy, a i czop jest nie gorszy niż w Chałupach.
W latach 2011-2015 przepływałem na tam spokojnie 300 sesji w tym naprawde przepiękne sesje oj przepiękne, a o setkach godzin szkoleń na Maszo nie wspomne :hand:
Sam nie raz glebiłem na tym wypłyceniu podobnie jak na płytkiej wodzie na mewich, na dradze,na mieliznach w Jastarnii, jednak najgorsza gleba z utratą fina i wyrwaniem insertów przydażyła się na CH6 zatem nie sądze że spot na Maszo jest gorszy od spotów w Chałupach, mówie to na podstawie ilości spływów jakie zrobiłem na trasie MM-Jastarnia lub odwrotnie w ciągu roku około 30stu.
Jeśli mamy kategoryzowac spoty nad zatoką to w fristajlowych tylko Rewa się znajduje,na mewich płasko ale jednak płytko, wraki etc. Na szczęście ma się secret spot 8)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2015, 09:47

Kubs0n pisze:.. jednak najgorsza gleba z utratą fina i wyrwaniem insertów przydażyła się na CH6 zatem nie sądze że spot na Maszo jest gorszy od spotów w Chałupach,


..pokrętna logika :thumb: ja najgorszą kraksę samochodową miałem w Niemczech - wniosek: mają tam najgorsze autostrady :wink:
najgorszą glebę na Cauipe w Cumbuco - wniosek: najgorszy spot ? ..a ja naiwnie myślałem , że jeden z najlepszych ..na świecie..

jesteśmy więc ZDECYDOWANIE odmiennego zdania, co do spotów w Chałupach a Maszo :thumb:

pamiętam słowa zawodników, jeśli moje to za mało - którzy przyjeżdżali z homespotu (krótko tam siedzieli - sezon max dwa ) z Maszo na zawody do Chałup
i stwierdzali, rzecz oczywistą - że wszytstko w Chałupach siada duużoo łatwiej i częściej :think: :idea:

to że Mewia nie jest idealnym spotem freestylowym to rzecz jasna - jest tam zdecydowanie za płytko niestety..

peace

Travel On Board
Posty: 187
Rejestracja: 01 kwie 2015, 11:05
Deska: Blade Deuce 135x41
Latawiec: Blade Mist,Trigger, Fat Lady
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2015, 20:58

Ziomek. pisze:...cóż, dedmen, jest trikiem tak prostym , że zastanawiam się jak to jest, że tak mało osób go robi :wink:
peace


Dawaj Darek - zróbmy dedmena w duecie! :D

Obrazek

Rucin82
Posty: 103
Rejestracja: 29 lis 2013, 20:36
Deska: NOBILE 555
Latawiec: KAHOONA 11,5/SLINGSHOT FUEL 9M
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post06 kwie 2015, 19:41

13mrcin pisze:Czy ktoś mi powie o co chodzi. Parking przed KAPREM ????????????


czy ktoś wie jaki PRAWDZIWY jest powód wysypania i ogrodzenia tego na załączonym obrazku cholerstwa???
Moim zdanie jesli nie wiadomo o co come on to chodzi o kase....
pzdr

Farciarz
Posty: 75
Rejestracja: 21 kwie 2012, 21:25
Deska: Aby utrzymała
Latawiec: Te co noszą
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post06 kwie 2015, 20:18

Było przerabiane ! Natura 2000 ! :mrgreen:

Awatar użytkownika
zeus1410
Posty: 504
Rejestracja: 17 wrz 2013, 04:12
Deska: NHP
Latawiec: 9, 6
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 19 razy
 
Post06 kwie 2015, 21:00

Może uda się coś wyskrobać jutro po południu na Rewie :wink:

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post06 kwie 2015, 21:04

To ja tylko dodam, że dwaj panowie z tego ładnego samochodu poniżej 29 marca jak był naprawdę dobry warun i sporo nas śmigało w sąsiedztwie poniszczonych barierek (ale wszyscy rozkładaliśmy się na Kaprze) - robili zdjęcia nam, barierkom i śmieciom rozsypanym obok nich. Więc i ja się pokusiłem o zrobienie zdjęcia im, po czym w popłochu oddalili się z parkingu :wink:
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby byli to jacyś ekologowie, czy urzędnicy, którzy będą próbowali przypisać nam zastaną sytuację... :doh:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2015, 21:29 przez boldek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zeus1410
Posty: 504
Rejestracja: 17 wrz 2013, 04:12
Deska: NHP
Latawiec: 9, 6
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 19 razy
 
Post06 kwie 2015, 21:08

Zdjęcie jak z reklamy forda

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 kwie 2015, 21:19

zamaluj numery na Kf bo możesz mieć kłopoty - oryginał sobie zachowaj. Smutne, ale prawdziwe.

pozd..Ro


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron