Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post09 maja 2015, 09:48

Dużo równiejszy wiatr będzie na Mieciu np teraz w niedzielę . do Rydzyny 100 km i tak jak na JUtrosinie , Pakosławiu będzie nierówno . Miałem dużo , bardzo dużo sentymentu do Jutrosina , a to wredne bajoro odzajemniło mi się syfami :D Dużo tam pływałem i na Pakosławiu i zawsze warunki na " partyzanta " Rydzyna będzie podobnie

Biały84
Posty: 65
Rejestracja: 11 lis 2013, 17:23
Deska: nobile, spleen
Latawiec: vector, rebel
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 maja 2015, 10:43

Patryk Ty jednak zyjesz:) a na jutrosin juz nie jezdzisz?
w koncu musisz sie wybrac na mietka:) jutro ma wiac a potrzebuje kierownicy bo dzisiaj wybieram sie na kawalerski kolegi i jutro nie wiem jak bede wygladal:)
najwyzej troche zanieczyszcze mietkowska wode:P

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post09 maja 2015, 13:15

jakby tam woda była za mało syfiasta :naughty: :pray: :doh: :lol:

benito
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2012, 15:53
Postawił piwka: 2 razy
 
Post09 maja 2015, 13:48

Hej, gdzie na Mietkowie najlepiej startować ? Zakładam raczej pływanie przy wietrze onshore :)

Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post09 maja 2015, 13:55

benito pisze:Hej, gdzie na Mietkowie najlepiej startować ? Zakładam raczej pływanie przy wietrze onshore :)

Jutro onshore to tama będzie.

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post09 maja 2015, 13:59

Przewidźcie że jutro więcej ludzi wybierze Mieczysława :wink: mają być jakieś zawody triathlonowe i będą pływać biegać i jeździć. Będą zamknięte drogi dookoła. Trzeba poczytać w jakich godzinach, ja coś potem popisze, na razie ciężko z wcelowaniem w literki :wink:

Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post09 maja 2015, 14:04

Mikolpa pisze:Przewidźcie że jutro więcej ludzi wybierze Mieczysława :wink: mają być jakieś zawody triathlonowe i będą pływać biegać i jeździć. Będą zamknięte drogi dookoła. Trzeba poczytać w jakich godzinach, ja coś potem popisze, na razie ciężko z wcelowaniem w literki :wink:

A w jakich godzinach coś wiesz wiecej?
Mam Bieg Mietkowski od 10.00-13.00

Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post09 maja 2015, 15:55

Jelenia jedzie obadać Słupa

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post09 maja 2015, 17:51

KrisIs pisze:
Mikolpa pisze:Przewidźcie że jutro więcej ludzi wybierze Mieczysława :wink: mają być jakieś zawody triathlonowe i będą pływać biegać i jeździć. Będą zamknięte drogi dookoła. Trzeba poczytać w jakich godzinach, ja coś potem popisze, na razie ciężko z wcelowaniem w literki :wink:

A w jakich godzinach coś wiesz wiecej?
Mam Bieg Mietkowski od 10.00-13.00



Coś mi się pomieszało z tym triathlonem o miesiąc, sorki że wprowadziłem w błąd. zapomniałem że to są twardziele i pływają jak woda zaczyna lekko kwitnąć. Co do onshore to ma być lekkie NW więc żeby wylądować na tamie trzeba być przy barkach, już to sprawdzałem :D ciekawe tylko jak poziom wody, w zeszłym roku w maju start był tylko u francuza a wtedy do tamy jak rzut kamieniem.

Słup podobno super przy w. Ws twierdzą że jest wtedy mocniej niż na mietku, ale te brzegi na słupie :doh: tama to pikuś.

Dla mnie w jutrzejszych wyborach wybór jedyny i oczywisty to MIECZYSŁAW :D

Co do wyborów to Piotrbyku przerwał ciszę przed wyborczą i zasiał propagandę Jutrosińską na którą muszę odpowiedzieć ale to nieco później bo znowu muszę odpocząć :?

ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 maja 2015, 19:18

Piotrbyku pisze:Dużo równiejszy wiatr będzie na Mieciu np teraz w niedzielę . do Rydzyny 100 km i tak jak na JUtrosinie , Pakosławiu będzie nierówno . Miałem dużo , bardzo dużo sentymentu do Jutrosina , a to wredne bajoro odzajemniło mi się syfami :D Dużo tam pływałem i na Pakosławiu i zawsze warunki na " partyzanta " Rydzyna będzie podobnie


Też mi się tak zdaje :) tylko ja leszcz jestem i gdy woda nie jest gładka to mi to pływanie nie idzie, ale trzeba trenować :) o której i gdzie dokładnie na Mietku jutro ktoś będzie ?

Biały84 pisze:Patryk Ty jednak zyjesz:) a na jutrosin juz nie jezdzisz?
w koncu musisz sie wybrac na mietka:) jutro ma wiac a potrzebuje kierownicy bo dzisiaj wybieram sie na kawalerski kolegi i jutro nie wiem jak bede wygladal:)
najwyzej troche zanieczyszcze mietkowska wode:P


Cześć, o której chcesz się wybrać ? puść mi strzała bo rozwaliłem stary telefon 886 448 162 to będę miał przynajmniej numer :)

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post09 maja 2015, 20:15

Piotrbyku pisze:Ja po dwóch ostatnich pływaniach miałem ropiejące syfy na nogach :( . Kolega Krystian podobnie . Moim zdaniem to chemia którą chłopi sypia na pola ścieka do bajora i robi ten koktajl . Do tego gospodarni wielkopolanie do rzeczki odprowadzają domowe ścieki oszczeędzając na szambie ,, te zarośniecie to też od za dużej ilości azotanów czy azotynów . Miejscowi się tam nie kąpią , dlaczego ????


Panie Byku straszną kampanię anty Jutrosinową Pan szerzy i to w dodatku podczas ciszy wyborczej :naughty:
Na początek chciałbym powiedzieć że.... zgadzam się z Panem w 100%. Każde słowo to prawda :D Ale.... Spędziłem w tym bajorze sporo czasu, dwa lata temu nauka bodydragów, pierwsze próby startów na desce i to w dodatku Pańskiej bo swojej jeszcze nie miałem. Jak przepłynąłem pierwsze 3m (bo na więcej zabrakło miejsca w kanale) cieszyłem się jak dzieciak z zabawki :D Pamiętasz? Następnego roku wróciłem cos w końcu tam popływać w krótkiej piance. Wody Jutrosińskiej opiłem się jak cholera i NIGDY nic mi nie było a w zeszłym roku jesienią gdy cały czas wiało SW zaliczyłem trzy pływania w odstępach tygodniowych na Berku i po wszystkich miałem srakę przez dwa dni :? i czy oznacza to że na Berku jest syfiata woda? czy może zbieg okoliczności? a może wszędzie są jakieś bakterie które mogą, ale nie muszą zaszkodzić? a może po prostu po raz kolejny sprawdzają się słowa mojej żony że ja to tak nie do końca jestem normalny :lol: Ja tam chcę wrócić w tym roku na jedno dwa pływania, zaliczyć flat na całym bajorze, przepłynąć na pełnym gazie przez kanał i spróbować się nie zaplątać w podwodne zielsko. Mam sentyment do tego bajorka.
Ale też co prawda to prawda, tam z woda nie jest za dobrze to jeszcze zbyt świeże bajoro, dlatego polecam omijać to bajorko jak zrobi się ciepło (czerwiec-sierpień) i temp wody wzrośnie powyżej 15st. Jak nieco zarośnie trzcinami do okoła i zadomowi się życie to będzie całkiem inaczej.

Podsumowując kampanię wyborczą to lider na jutro jest tylko jeden.... MIECZYSŁAW!!! Będą loty :twisted:

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post09 maja 2015, 20:27

benito pisze:Hej, gdzie na Mietkowie najlepiej startować ? Zakładam raczej pływanie przy wietrze onshore :)


Przy W/NW najlepiej ty gdzie jedynka, jeżeli stan wody na to pozwoli, nie ostatnio było ok. ale od ostatniego minęły ze dwa tygodnie a to na Mietku bardzo dużo. Jeżeli na 1 brak miejsca to 2 czyli cypel u Francuza.
Triathlon faktycznie za miesiąc ale dobrze mi się zdawało że jutro tez się coś dzieje. Będą biegać w okół zalewu. Więc dojazd 9-12 będzie utrudniony, mapka poniżej.
Obrazek

PROGRAM ZAWODÓW:


8.00 – 9.45 – zapisy, odbiór numerów startowych i weryfikacja zawodników,

9.30 – wspólna rozgrzewka,

10.00 – start Biegu Mietkowskiego,

11.00 – przewidywana godzina pierwszego zawodnika na mecie,

12.45 – oficjalne zakończenie imprezy.

Ja planuję być koło 12, tak zeby koło 13 być na wodzie :D

ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 maja 2015, 21:29

Mikolpa pisze:
benito pisze:Hej, gdzie na Mietkowie najlepiej startować ? Zakładam raczej pływanie przy wietrze onshore :)


Przy W/NW najlepiej ty gdzie jedynka, jeżeli stan wody na to pozwoli, nie ostatnio było ok. ale od ostatniego minęły ze dwa tygodnie a to na Mietku bardzo dużo. Jeżeli na 1 brak miejsca to 2 czyli cypel u Francuza.
Triathlon faktycznie za miesiąc ale dobrze mi się zdawało że jutro tez się coś dzieje. Będą biegać w okół zalewu. Więc dojazd 9-12 będzie utrudniony, mapka poniżej.
Obrazek



czy na 2 da się dojechać autem pod plażę czy z buta od francuza ?

pozdr

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post09 maja 2015, 21:56

2 to francuz. Jeszcze dwa trzy tygodni temu można było wjechać na plażę. Ale ktoś kupił francuza i jest szlaban. Da się tam wjechać prawie na plażę, wypakować auto i odstawić wyżej na parking. Jeżeli brzegi w miarę szerokie i trochę pokombinujesz to da się wjechać na plażę. Ale jak zaczynasz z Mietkiem to na początek trzeba trochę z nim pochodzić, zapoznać się, pozwiedzać :P a nie tak od razu ujeżdżać :lol:

benito
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2012, 15:53
Postawił piwka: 2 razy
 
Post09 maja 2015, 22:07

Dzięki wielkie za wyczerpujące info :) Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że nie skończę na tamie albo czymś innym ;)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości