EARTH HOUR

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post29 mar 2014, 10:21

Brak szacunku dla nauki i posługiwanie się inwektywami wobec oponentów to typowe dla tak zwanych ekologów, nawet jak czasem użyją słowa Pan.
Jeśli naprawdę chcesz coś zrobić dla Ziemi, to zamieszkaj na plaży, po to aby nie gnać przez pół Polski na prognozę lub jeszcze dalej aby złapać falę spalając ogromne ilości paliwa, a potem raz do roku na godzinę zgasić światło i czuć się spełnionym ekologiem.
Dla niedowiarków mogę polecić Centrum Kopernika oraz polemikę z Profesorem Turskim, chociaż nigdy nie chwalił się, że ma maturę.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2014, 10:48 przez apek, łącznie zmieniany 2 razy.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2014, 08:15

adrianoos pisze:
phpBB [video]


apek pisze:Brak szacunku dla nauki i posługiwanie się inwektywami wobec oponentów to typowe dla ....


Takie nawiązanie do pseudonaukowych wywodów Pana Rożka ;) -> http://doskonaleszare.blox.pl/2014/03/G ... Ziemi.html

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post30 mar 2014, 08:19

Ponieważ mój niezbyt grzeczny wpis na temat ekologów i ich stosunku do nauki przyniósł jakąś refleksję, przynajmniej w tym wątku, to tak dla równowagi, po wysłuchaniu na żywo Pana doktora występującego w filmiku krytykującego akcję , publicystę naukowego, jak się sam przedstawił, przy okazji opowiadania w studio, o tym, że energii nie da się upuścić z sieci, zaprosiłbym na przykład do Żarnowca. Tam raz się produkuje "wpuszczając", raz pobiera "upuszczając" bardzo dobrze zarabiając na wahaniach obciążenia w sieci.
Moim zdaniem, dzisiejsza byle jakość publicystyki i jej powszechny dostęp do bezkrytycznych odbiorców, robi jeszcze więcej szkody niż takie akcje ekologów.
Chętnie poparłbym akcję gaszenia świateł w samochodach stojących godzinami w korkach w pełnym słońcu. Ziemia by się na prawdę ucieszyła.
Smokie, ten wpis nie był odpowiedzią na Twój ostatni, powstał wcześniejzaraz po obejrzeniu programu w TVN24
Ostatnio zmieniony 30 mar 2014, 09:14 przez apek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post30 mar 2014, 08:40

Smokie pisze:
adrianoos pisze:
phpBB [video]


apek pisze:Brak szacunku dla nauki i posługiwanie się inwektywami wobec oponentów to typowe dla ....


Takie nawiązanie do pseudonaukowych wywodów Pana Rożka ;) -> http://doskonaleszare.blox.pl/2014/03/G ... Ziemi.html

Mój poprzedni wpis zredagowałem wcześniej zanim odpowiedziałeś tym wpisem i niech to będzie jeszcze dowodem na to, że najbardziej irytuje mnie byle jakość i populizm.
Pan z tytułem doktorskim to jeszcze nie naukowiec.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron