C L A S H KITEBOARDS ! Genialne deski wywodzące się z rodziny BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/zna?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 wrz 2008, 12:14

KRÓTKA ? historia legendarnych desek C L A S H , dla tych , którzy jej nie znają ..hostorii.. bo deski zna już chyba każdy :thumb:


..nie każdy zna rodowód i historię desek C L A S H

pokrótce :wink: - były to deski wymyślone przez riderów dla riderów

wspólny projekt Alvaro Onievy i kilku innych topowych riderów oraz firmy BEST - jako wielkiej korporacji - aby wspomóc marketing i sprzedaż kilku top riderów zapaleńców - siecią dystrybucji światowej potęgi kitesurfingowej , jaką już wtedy byłBEST

odpowiedź Alvaro na BRAK sensownej deski w ofercie wielkiej firmy z tradycjami - BEST KITEBOARDING
która w roku 2008 - 2009 byłą już jedną z TOP 3 światowej produkcji i sprzedaży latawców, ale ..nie miała ŻADNEJ udanej deski :oops:
(zresztą , podobnie jak wieelee światowych brandów do dziś :hand: - jakoś tak to jest , że firma produkująca jedne z najlepszych latawców - może nie umieć wyprodukować deski - bo ówczesne i OBECNE :idea: modele BESTa jak Ouija :doh: czy SPARK :doh: :doh: to kłody nad kłodami, nieplywy, które jak mieliśmy, to zażenowani chowaliśmy to w najgłębszych czeluściach sprzętowni , nie wyciągając na światło dzienne :hand: )
podobnie, jak inne top firmy deskowe - nie bardzo potrafią uporać się ze stworzeniem top latawca :wink:

niekontent z tej sytuacji pro rider BESTa - Alvaro - wtedy czołówka Pucharu Świata zaczął prace z innymi TOP riderami (min Sam Medysky, Petr Tyuskyewich itd) nad super projektem o kryponimie: B A L A N C E :idea: ..jakby to pewnie rzekł Wołoszański :wink:

a i Mistrzyni Świata Bruna na tym prototypie BALANCE - ARMADY - CLASHA pływała :idea:

Obrazek

Obrazek

deska B A L A N C E przyjęła się z BARDZO dobrym odbiorem riderów
w pewnym momencie ogromna część najlepszych na najlepszych spotach świata na nich zaczęła pływać z dnia na dzień
(np na Cauipe w Brazylii)

Obrazek

przez dwa sezony pływała na Niej między innymi nasza Mistrzyni Świata Karolina Winkowska :thumb:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

oraz jeszcze dłużej Jej główna wtedy i w sumie obecnie konkurentka Mistrzyni Świata brazylijka Bruna Kaija

Obrazek

a i jeśli mnie pamięć nie myli - a chyba nie - to i Kasia Lange na tej desce pływała swego czasu..

oraz Przemassowi też BALANCE wtedy leżał mocno :thumb:

Obrazek

kurcze, takiej mocy, stylu i repertuaru jak wtedy, Przemass, na BALANCE i latawcach BEST - u Ciebie nie pamiętam :hand:

no i moja "skromna" :twisted: osoba się w niej też zakochała ..w DESCE znaczy :hand: :wink:

Obrazek

na niej zacząłem odpływać pierwsze handlepassy na "powerze" :lol:

Obrazek

..a czasem nie odpływać :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i zdobywać czołowe miejsca w Pucharze Polski OPEN :twisted:

Obrazek

a nawet załapałem się na niej na pudło mojego pierwszego i póki co ostatniego :lol: wyścigu RACE i to od razu w Pucharze Polski :lol:

w dość mocnym jakby nie było gronie :wink:

Obrazek

Obrazek

już wtedy grafa tej deski trafiła do wielu

Obrazek

a przesłanie pro riderów "kill your idols" mówiła wszystko , na temat ich podejścia do ówczesnych desek kite..

popyt na te deski był naprawdę duży, przeszedł najśmielsze oczekiwania
te deski były genialne :hand:

kolejne edycje BALANCE były tylko lepsze..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

deski na świecie same się sprzedawały :thumb:

i jak to bywa, rozeszło się o ..kasę
BEST niezadowolony, że BALANCE przykrył sprzedażowo, nic dziwnego, wszystkie pozostałe modele desek BESTa razem wzięta
uznał , że daje więcej - sieć dystrybucji = volumen sprzedażi
Alvaro, który jednak był ojcem pomysłu , nie zgodził się na takie traktowanie - poszedł więc w swoją stronę ,zabierając logotyp czachy
a BEST KITEBOARDING w swoją..

BEST niemal od razu po B A L A N C E
wypuścił bliźniaczą model - nieco nie fair - kontunuując projekt o nazwie Armada, produkowany w kolejnej wersji nieprzerwanie do dziś, używają jej czołowi zawodnicy Puchar Świata, jest to nadal świetna deska allround dla wszystkich
jak to się dla BESTa skończyło? - cóż każdy jest kontent - BEST ma wreszcie super model deski ARMADA, z rozwinięciem tej bazy na inne bdb modele: ProCreator (większy rocker, szersza dla zawodnikó) Extract (Promodel legendarnego Rubena Len10tena) czy nowość dla bogaczy - napakowanąniewoadompoco karbonem :doh: drogą Admiral :hand:
jednak i Alvaro nie stracił na swej? decyzji i wy&*^#niu Go przez BESTa - jak histroia dalej pokazuje - CZUŁ temat desek lepiej niż ktokolwek inny , co wykazał w super projekcie C L A S H .. ale po kolei..


BEST.. po rozłamie..

ARMADA - to BARDZO dobra już wtedy - a i do dziś deska :idea:
lepsza od większość desek na rynku :hand:
uwielbiałem ją, jak wcześniej BALANCE..



.. wielokrotna Mistrzyni Świata a obecnie od dwóch sezonów Wicemistrzyni (Gidela Pulido) do dziś ją uwielbia :hand:

Obrazek

+ parudziesięciu innych TOP riderów z Rubenem Lentenem na czele..

Obrazek

Obrazek

ja też uwielbiałem Armadę ...dopóki , nie pojawił się C L A S H ..



a Alvaro po 2 latach przygotowań po super udanym wspólnym z BESTe, projekcie B A L A N C E wznowił własny projekt, wypuszczając nową jakość : C L A S H :!:
z kontunuowanym motywem "czachy w bandamie" jako znakiem rozpoznawczym

Obrazek

Obrazek

Bruna i ta deską byłą zachwycona :hand:

Obrazek

po dwóch sezonach (cykl wypuszczania modeli przez C L A S H - który nie goni , by co sezon zmienić jedyne grafikę :hand:
C L A S H wypuścił dość , jak się później zmienioną - okazało edycję modelu C L A S H V2 :idea:

Obrazek

zwiększony rocker, zmiana spodu na wytrzymalszy
+ zmiana stref twardości
niby niewiele - ale trudno poprawić doskonałość - za to łatwo zepsuć..


..wielu niezależnych bardzo dobrych riderów wybrało właśnie TEN model .. to mówi samo za siebie..

Obrazek

Obrazek

w tym o dziwo, sponsorowany przez Wainmana , zobowiązany do używania ich desek (Joke) zawodnik Pucharu Świata Forest Baker, NADAL często jednak wybiera na swe sesje C L A S H a :hand:

- filmik na Jego FB sprzed 1,5 miesiąca :

https://www.facebook.com/video.php?v=862249107147719

ja się zakochałem bez ŻADNYCH pytań ... :hand:
pływam, testuję inne deski, co wpadnie pod nogi, ale..
żadna nie podskoczyła pod 7 w skali 10 , którą wyznaczył C L A S H v2 - po 9 ciu V1..



C L A S H V2 - deska przeszła najśmielsze oczekiwania :shock:
recenzje tego modelu "piały z zachwytu"
deskę charakteryzuje potężny pop przy wybiciu - i co trudne z nim do pogodzenia (czego nie ma w takim stopniu Armada ani nie miał Balance) amortyzacja i klejenie lądowań
oraz komfort na czopie - czyli łagodne oszczędzanie naszych kolan
ponadto deska świetnie ostrzy, szybko odpala w słabym wietrze - z racji nie przesadzonego - optymalnego do kitesurfingu rockera
a przy tym jest niebywale manewrowa - tzw "finezyjna" w prowadzeniu - z racji kształtu "wrzeciona" - a nie prostokąta
przy tym wszystkim jest bardzo szybka na halsie, co przekłada się min na wysokość wybicia z latawca w zenit i / lub moc wybicia n powerze w power trikach wakestyu bez latawca jedynie z krawędzi
co niespotykane - deska jest przy tym bardzo lekka i bardzo wytrzymała

na dodatek osprzęt "idea:- w postaci strapów i padów z najwyższej półki - ich optymalna twardość idealnie , co trudne do uzyskania i niespotykane - łączy miękkość pada - czyli komfort i amortyzację na czopie oraz lądowań - z twardością - czyli kontrolą prowadzenia i wybicia, C L A S H po prostu optymalnie dobrał twardość pada
..strap - który swą regulacją ściśle obejmie nawet drobne kobiece stopy - a także spore męskie giry , nawet w zimowym bucie 5mm neopren :thumb:
do tego strapy mają tę właściwość - że stopy w nich trzymają jak wklejone :shock: nie wysuwają się, a deska nie spada nie kontrolowanie podczas skoków
to może utrudniać one footy i boardoffy - ale jeśli niekontrolowane, to tylko na plus :thumb:

dopełnieniem są świetne finy z długościami do wyboru 30 mm - freestyle zaawansowani
oraz 50 mm freeride + na słabszy wiatr - początkujący / średniozaawansowani
baaardzooo wytrzymałe na rafy i kamienie :thumb:
dobór finów zmienia charakter deski o 180 % :hand:
czasem klienci zamawiają więc dwa komplety

na tej desce pływał między innymi czołowy polski zawodnik, Paweł Kiczka , z sukcesami.. :thumb:

Obrazek

jakie wady spytacie? pewnie cena?
sugerowana cena detaliczna za komplet to 599 euro - w Polsce na bieżąco można ją kupić poniżej 2000 pln :thumb:
info na mail jedynego w PL dystrybutora : wake@wake.pl
..więc cena chyba nie jest wadą, jak za TOPowy sprzęt, allroundowy, freeride/freestyle, wszechstronność bez kompromisów :) ..zwłaszcza dla kolan :thumb:


Obrazek

..cóż, deska broni się sama, po przetestowaniu zainteresowany nie ma więcej pytań :hand:
problemem jest znaleźć je na rynku wtórnym, bo choć wersja V1 ma już 4 sezony - nikt nie chce się jej pozbywać :hand:
chyba, że wymieniając na kolejny nowszy model V2 (zwiększony rocker - lepsze prowadzenie w czopie i precyzja oraz łatwość lądowań na sporej mocy)
przy tym egzemplarze używane trzymają cenę - najtańsze egzemplarze 136 i 138 (rozmiary mające wzięcie) nawet po 3 sezonach - nadal znajdują nabywców w 1 dzieńprzy cenach powyżej 1200 pln :thumb:

..spróbuj tej deski - jeśli czujesz wodę - żadna inna Cię nie powinna Cię zainteresować :hand: ..buńczucznie? ale nie bezpodstawnie :thumb:

przy czym przy modelu C L A S H NIEZWYKLE istotny jest dobór odpowiedniego do Twojej wagi rozmiaru deski, a następnie odpowiednie ustawienie a zwłaszcza rozstaw wiązań ( czy to strapów czy butów - niezależnie - pod kite ta deska pływa GENIALNIE w obu wariantach :hand: )
podstawowa zasada to rozstaw na średnie lub wąskie ustawienie - średnie jest naprawdę mooocnoo szerokie
a najszersze - wymaga długiego wpływania i zwłaszcza nienagannej techniki lądowań na mocy :hand:

co do rozmiarów - lata doświadczeń i zadowolonych z dobrania sajzu deski klientów , którzy często najpierw sceptycznie, a następnie zaufali i odpowiadali po pierwszych sesjach z zachwytem :

size 134 - dla dziewczyn i riderów do 70 - max 75 kg
size 136 - 70 - 85 kg
size 138 - 75 - 90 - maax 95 k
g - powyżej, lepiej potestować, ale osobiście nie zalecam - bo cięższe wagi, potrzebują już twardszej deski - bo jak materac łóżka: twardy pod ciężkim ugnie się akurat, a pod lekkim w ogóle - tak i z deską - lżejszemu C L A S H zapracuje i odda pięknie - ciężkiemu ...polecam BEST Armadę 138 - jako deskę o bardzo zbliżonym kształcie, jednak TWARDSZEJ i nieco szerszej - z powodzeniem do 115 KG :idea:

..poniżej filmik z mojego pływania zimowego na C L A S H u - ale dużo lepszych filmów , dużoo lepszych riderów z trikami z najwyższej półki - jest w sieci PEŁNO :hand:

KITESURFING CLASH KITEBOARDS

tyle z grubsza..
zachęcam do dyskusji :thumb: i opinii :thumb:
Dariusz Ziomek

peace

początkowo nie uznawałem desek C L A S H - po pierwszych testach , na najszerszym rozstawie wiązań, nie umiałem lądować , rzuciłem w kąt bazy, obraziłem się na nią i pływałem dalej na Armadzie - dopiero przypadek i pożyczenie od kolegi - Filipa - z racji musu - a miał On na środkowym rozstawieniu i ..SZOK! :shock:
WSZYSTKO - ABSOLUTNIE WSZYSTKO co umiałem wchodziło jak ZŁE :shock:
pierwszy raz w życiu poczułem jedność z deską :shock: NIC mi w zestawie z super butami + genialnym latawcem , barem i pianką nie przeszkadzało
najsłabszym ogniwem zestawu stałem się ..ja..

..podsumowując: swoje przełożenie nóg na wodzie już znalazłem - spróbuj znaleźć TY :thumb:

Obrazek

..dlaczego spytacie piszę to wszystko?

bo jak się okazuje, niektórzy jeszcze nie znają głębokich korzeni C L A S H a i jego powiązań z Armadą, Balancem..
dowiaduję się o tym, gdy zainteresowany klient, który pływa dość nieźle i długo stwierdza nagle że nie zna cytuję : "takich wynalazków jak C L A S H" :wink:
zna Nobile i SU-2 :thumb:

Obrazek

dobranoc :thumb:










------------------------



nikt w PL nie oferował możliwosci spróbowania ich
więc zamówiliśmy sobie kilka szt do testów

---> http://www.rideclash.com" onclick="window.open(this.href);return false;


doszły do nas wlasnie
wszyscy chetni (poza nami) będą mogli testować przez 4 tygodnie w Ras Sudr
na wyjezdzie z WAKE.PL
poza całą gamą modeli i rozmiarów NOBILE 2009 :)

nic jeszcze o nich powiedziec nie mozemy
poza tym że wyglądają nienagannie
i tym że pływa na nich między innymi Alvaro Onieva (ścisła czołówka PKRA :idea: )
(ma swój pro model)
ciekawi jesteśmy tych desek
skonfrontujemy je więc z TOPem - czyli NOBILE 2009 (666, 555, NBL)

o dziwo deski te są znane w POlsce
i mimo że nie ma dystrybucji ani żadnej promocji w PL - pierwsze sztuki sie sprzedały na zamówienie :idea:
bo ktoś na jakims spocie spróbował - uparł się - i taką "musiał" mieć koniecznie :roll:
a że skill miał wysoki - toteż postanowiliśmy popróbować tego "badziewia" :wink:


tak to wyglądało:

Obrazek

teraz grafiki są nieco inne
bardzo oszczędne, dużo bieli..
jak porobimy fotki w odpowiednim dla desek środowisku - wrzucimy..



pozdrawiam
i damy znac z testów w EG
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2015, 00:12 przez Ziomek., łącznie zmieniany 4 razy.

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 wrz 2008, 18:42

Jaką oni mają stronkę?
bo mi coś wwww.balancekiteboards.com
Jakoś niezbyt działa, trzeba się zalogować :D
Czy znasz jakąś inną stronke do nich?
PS. Czy mógłbyś z grubsza napisać coś o nobile 2009? Głównie 666 :)
pozdro

besttaste
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:11
Postawił piwka: 1 raz
 
Post24 wrz 2008, 20:18

Stronka Balance to:

http://www.wearebalance.org/

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 wrz 2008, 23:55

bobek_h pisze:Jaką oni mają stronkę?
PS. Czy mógłbyś z grubsza napisać coś o nobile 2009? Głównie 666 :)
pozdro


Daj Ziomkowi jakieś...4 dni :wink: :P

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2008, 15:35

przemass pisze:Daj Ziomkowi jakieś...4 dni :wink: :P


w porywach do 4 tygodni :wink:
bo mogę mieć problem z pisaniem :wink:
wolę jednak pływać :wink:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2008, 17:12

przemass pisze:
bobek_h pisze:Jaką oni mają stronkę?
PS. Czy mógłbyś z grubsza napisać coś ..
Daj Ziomkowi jakieś...4 dni :wink: :P


4 dni już chyba minęły?

krótko-treściwie:

że 666 '09 jest rewelacją - zwłaszcza jeśli chodzi o pop
o tym wie każdy
ale o tym że BALANCE Alvaro PRO jest rewelacją :shock:
dopiero się dowiedzieli Ci - co spróbowali
i dowiedzą Ci - co spróbują

Obrazek

Obrazek

Obrazek

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2008, 18:55

Deska jest LECIUUUTKA - i to wrażenie pozostaje od momentu, kiedy weźmie się ją w rękę do chwili zejścia z wody. Mimo długości i zwężanych tipów zachowuje lekkość wchodzenia w ślizg - podobnie jak 666. Uważam, ze ma ciut mniejszy pop, jednak lądowania są super. Doszliśmy do wniosku, że słowo "finezyjna" bardzo dobrze oddaje jej charakter

:wink:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2008, 12:36

Nie kumam tematu posta, "ktoś zna/ma"?

Każda cokolwiek interesująca się osoba wie, że nikt do Polski ich nie sprowadzał i jestem gotów postawić niech będzie 5 bro, że przez cąły sezon w PL przewinęła się jedynie deska Karoliny Winkowskiej.
Załóżmy, że może dodtakowo, gdzieś na wyjazach kupiły ją sobie 2-3 niech będzie osoby.

Zgaduje...

W kontekście kilku zakupionych desek tekst typowo "podchwytliwie-marketingowy" :idea:

P.S. Czyli to bary besta tak tną ręce 8)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2008, 13:34

Crazy Horse pisze:Nie kumam tematu posta, "ktoś zna/ma"?

W kontekście kilku zakupionych desek tekst typowo "podchwytliwie-marketingowy" :idea:


jak się okazuje - niektórzy ludzie w PL znają te deski :idea:
też się nie spodziewałem
nie mam zamiaru ich ciągnąć na szerszą skalę do PL
(choć na specjalne indywidualne zamówienie JUŻ sprowadziliśmy minimalne ilości
- po testach rozumiem CO ludzie w nich widzą :idea:)
bo jak wszyscy wiedzą POLSKIE deski są na tyle dobre - że nie da się wcisnąć w PL rynek zagranicznych desek :idea:


Crazy Horse pisze:P.S. Czyli to bary besta tak tną ręce 8)


nie - "KLAWIATURA TOSHIBY" :idea: ...po 7 godzinach dziennie :wink:
jak znasz INNĄ :idea: "klawiaturę" która po takim czasie nie powoduje odcisków
chętnie przetestuję :idea:
..ale nie wierzę :idea:

pozdro

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2008, 13:41

używaj myszki częściej ;) nie touchpadu :lol:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 sty 2009, 13:34

Pro Borat pisze:polecam rowniez alvaro balance-fajne miekie deseczki...
Pozdrawiam z slonecznej El-gouny



widzę że jednak BALANCE zaczynają "trafiać pod strzechy" :idea: :wink:

jak miałem BALANCE u Was we wrześniu, to nie było zainteresowania :wink:

dobry produkt, to i broni się sam..

w Brazylii na Cauipe połowa pro na nich pływała :shock:


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

źródło: http://kitemovement.com/2007/07/16/bala ... hilosophy/

pozdro

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 sty 2009, 13:44

Napisz jakąś grubą recenzje na temat tej deski, a nie w dwóch postach walisz to samo :D
A później podjadę i tak do Ciebie przetestować osobiście ;)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 sty 2009, 13:50

bobek_h pisze:Napisz jakąś grubą recenzje na temat tej deski...


a po co?
i tak nikt nie uwierzy..

bobek_h pisze:...
A później podjadę i tak do Ciebie przetestować osobiście ;)


TO jest najlepszy sposób na wyrobienie opinii..
by np po pół roku czy tam dwóch latach napisać: ŁAŁ! to jednak dobre deski są..

pzdr :wink:

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 sty 2009, 14:04

Ziomek. pisze:[...]

TO jest najlepszy sposób na wyrobienie opinii..
by np po pół roku czy tam dwóch latach napisać: ŁAŁ! to jednak dobre deski są..

pzdr :wink:



Żeby nie było nigdy nie napisałem że to są złe deski :D Ale bardzo mnie ciekawią :D Więc pewnie w maju się zobaczymy ;)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 sty 2009, 14:20

bobek_h pisze:Żeby nie było ..



nie było :idea:
i nie będzie :wink:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości