Safaga (UWAGA!;poprzedni tytuł Marsa Alam)

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 21:08

Na jutro last do MARSA ALAM:

07.03.2009 WARSZAWA
7 dni
hotel HOLIDAY BEACH 4*+ ALL INCLUSIVE
cena za osobę: 1290 zł

kto jest chetny na spontan z samego rana?? dobra oferta.... ja bym sie wbijał, jest ktos chetny??
Ostatnio zmieniony 20 mar 2009, 09:16 przez stiv amoralny, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 21:31

qrde.. jak bys mi to dzisiaj do poludnia zapodal to jutro jestesmy na lotnisku.. Dwa dni szukalem chetnych :). No ale lasty napewno jeszcze beda niebawem, tak ze kto wie :)
ps. na Fuerte teraz wstawili niezlego lasta od 16tego tylko ze akurat od tego czasu jest odplyw i wody brak w lagunie..

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 21:48

no ej, widze ze jestes tez niezly desperado, no i w dodatku kolega mojego kolegi:)))
sluchaj , jak cos fajnego wyczaisz, zaraz dwaj znac, ja generalnie chetnie na fuerte bym uderzył pod koniec marca..., ale wszystkie opcje wciagam..., zoma 2 tygodnie sama w afryce na safari byla i teraz moge wszystko;)))

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 21:54

a tak a'propos
zonka była w kenii i tam wyglada ze za\jebiste waruny do kita są, tylko ze nie spopularyzowany sport za bardzo. jak 2 tygodnie byla to mowi ze codziennie termik kolo poludnia sie wlaczal i to taki konkretny, do tego milym dodatkiem sa baaardzo ladne masarzyski w hotelu, za 4 dolce godzina !!! po plywaniu jak znalazł:)))

Awatar użytkownika
kotwi
Posty: 142
Rejestracja: 18 kwie 2005, 13:10
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 21:59

Z Marsal proponuję wstrzymać się do czasu aż ruszy hotel bezpośrednio na spocie = Azur Resort. W przeciwnym razie te super lasty i tak trzeba traktować jako tani przelot, a na miejscu przenieść się na spot albo dojeżdżać kawał drogi...

MS

Awatar użytkownika
wieloryb
Posty: 1162
Rejestracja: 15 lip 2006, 20:20
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 22:04

kotwi pisze:Z Marsal proponuję wstrzymać się do czasu aż ruszy hotel bezpośrednio na spocie = Azur Resort. W przeciwnym razie te super lasty i tak trzeba traktować jako tani przelot, a na miejscu przenieść się na spot albo dojeżdżać kawał drogi...

MS


a od kiedy będzie dostępny ten hotel w ofertach :?:

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 22:06

stiv amoralny pisze:no ej, widze ze jestes tez niezly desperado, no i w dodatku kolega mojego kolegi:)))
sluchaj , jak cos fajnego wyczaisz, zaraz dwaj znac, ja generalnie chetnie na fuerte bym uderzył pod koniec marca..., ale wszystkie opcje wciagam..., zoma 2 tygodnie sama w afryce na safari byla i teraz moge wszystko;)))

No spoko! Jak co to bedziemy w kontakcie. Koniec marca dobra opcja na Sotavento bo znowu woda bedzie :)
http://www.rene-egli.com/index.php?id=47&L=1
Chyba ze sie trafi co innego. Lykam wszystko byle wialo i cieplo :)

Awatar użytkownika
kotwi
Posty: 142
Rejestracja: 18 kwie 2005, 13:10
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 22:08

od 16 maja. Do tego czasu najfajniejszą opcją wydaje mi się kamp w Wadi Lahmi http://www.redsea-divingsafari.com/index.php?p=63
Totalny wypas jesli nie koniecznie szukasz luksusu!

MS

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 22:17

kotwi pisze:od 16 maja. Do tego czasu najfajniejszą opcją wydaje mi się kamp w Wadi Lahmi http://www.redsea-divingsafari.com/index.php?p=63
Totalny wypas jesli nie koniecznie szukasz luksusu!
MS

Noooo... fajne miejsce! :). Tylko to jeszcze dalej od MarsaAlam niz Hamata. Ktos tam w ogole z PL robi jakies oferty?

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 22:35

szed pisze:
stiv amoralny pisze:no ej, widze ze jestes tez niezly desperado, no i w dodatku kolega mojego kolegi:)))
sluchaj , jak cos fajnego wyczaisz, zaraz dwaj znac, ja generalnie chetnie na fuerte bym uderzył pod koniec marca..., ale wszystkie opcje wciagam..., zoma 2 tygodnie sama w afryce na safari byla i teraz moge wszystko;)))

No spoko! Jak co to bedziemy w kontakcie. Koniec marca dobra opcja na Sotavento bo znowu woda bedzie :)
http://www.rene-egli.com/index.php?id=47&L=1
Chyba ze sie trafi co innego. Lykam wszystko byle wialo i cieplo :)


no oki, to czekamy razem, jak generalnie faworyzuje fuerte, ale co tam , w ostatniej chwili moze byc zielone, albo coche- no problem!!!

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 23:00

a tak w ogóle, szed; dawaj jeszcze mamy czas , jak sie sprężymy to zdazymy na samolot.... myśle....

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 23:05

stiv amoralny pisze:a tak w ogóle, szed; dawaj jeszcze mamy czas , jak sie sprężymy to zdazymy na samolot.... myśle....

..hehe... qrde chetnie naprawde ale klamka zapadla.. pozmienialem dzisiaj plany i nie ma odwrotu.
Ale co sie odwlecze to nie uciecze :)

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 23:16

ok, ja jestem generalnie prawie zawsze dyspozycyjny ,byle wiało(CIEPŁO TO JUZ LUKSUS) jak taka k****; i w dodatku bez zobowiazań::))) heheh
3m sie i pozdrowienia dla marka:)vel robinm

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 mar 2009, 11:21

stiv amoralny pisze:ok, ja jestem generalnie prawie zawsze dyspozycyjny ,byle wiało(CIEPŁO TO JUZ LUKSUS) jak taka k****; i w dodatku bez zobowiazań::))) heheh
3m sie i pozdrowienia dla marka:)vel robinm

No i padlo na Shams w Safadze. Jede z kumplem. W czwartek wieczorem wylot. Moze sie tez wbijesz? Jak co to patrz na Exim (maja niezle lasty teraz)
http://www.eximtours.pl

Dorian :: SurfPoint
Posty: 289
Rejestracja: 04 lis 2007, 19:12
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 mar 2009, 15:43

szed pisze:W czwartek wieczorem wylot. Moze sie tez wbijesz? Jak co to patrz na Exim (maja niezle lasty teraz)
http://www.eximtours.pl


rzeczywiscie dobra oferta, szczegolnie, ze prognoza tez wyglada dobrze. Oby jeszcze Wam sroda i czwarek weszla i bedzie zajebista statystyka :)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości