Koszalin i okolice

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 cze 2013, 13:12

Większość ustawek teraz na FB niż tu. Grupa co prawda jest zamknięta, ale jak napiszesz Radek powinien cię dodać tu masz link https://www.facebook.com/groups/370514393024213/

Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 cze 2013, 13:29

Tarboszek pisze:Mikolpa spoko to nie Twoja wina, tak jak wcześniej pisałem nazbierało się po prostu mądralińskiemu, który śmieje się z cudzych problemów zdrowotnych i ma problemy z rozliczaniem się.
Do samej nauki startów to morze nie bardzo, ale jak nie będzie zbyt zafalowane tak jak już wcześniej było pisane to do nauki ostrzenia jest lepsze, kilka osób na forum może to potwierdzić, a jednostki zaczną powyższą "rzeczową" rozmowę.


Nigdy z nikim nie miałem wspólnoty majątkowej, do tego nigdy w życiu ja nic osobiście ani przez kogoś dla siebie od ciebie nie pożyczałem więc nie bardzo wiem z czego mielibyśmy się rozliczać. Wręcz nawet pomagałem tobie ustalić gdzie może się znajdować "zaginiona pianka" chociaż mogłem to olać. Więc na prawdę zastanów się co piszesz i do kogo. Nigdzie i nigdy nie twierdzę, że pływanie na morzu jest złe. Wręcz przeciwnie dostarcza dużo zabawy, mam tą możliwość że gdy pływam na morzu to ciebie raczej nie spotkam więc fajnie się można zrelaksować. Straszysz gościa jakimiś powikłaniami po pływaniu w Jamnie czy Bukowym co jest indywidualną sprawą każdego bo są osoby którym nic się nie dzieje, nie mają biegunki, wymiotów, wysypek ani się nie świecą w nocy. Są szkółki i osoby które szkolą na tych jeziorach i takie posty jak twoje na pewno nie zachęcą ich klientów do przyjazdu tutaj więc proszę cię nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jak masz jeszcze jakiś żal to śmiało przy okazji możemy sobie o tym porozmawiać, chyba że dalej twoją jedyną odpowiedzią na moje argumenty będzie to że jestem pipą i pierdolę bo jak na razie innych nie czytałem

Awatar użytkownika
Tarboszek
Posty: 137
Rejestracja: 02 maja 2007, 22:47
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2013, 14:06

Argumenty, ze jest kilka osób którym się nic nie stało też są zabawne, bo ileś miało problemu a ktoś nawet chyba w szpitalu skończył więc ostrzegam żeby uważać, a nie piszę że tylko na morzu można pływać. Ty natomiast jak zwykle piszesz bzdudy i wmawiasz , ze coś takiego napisałem.
Twoja była dziewczyna śmiała się z Ciebie, że taka rozmowa w 4 oczy z Tobą nie ma sensu, on woli na kiteforum się kłócić.
standardowo dla siebie ominąłeś tematy niewygodne i uczepiłeś się jak rzep siej dupy pobocznych.
Daj sobie już siana, bo cały czas Ty jesteś niewinny i poszkodowany, uważają tak osoby nie tylko z Kite-a ale i ze wspinaczki.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 19:04 przez Tarboszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 cze 2013, 14:33

Twoje statystki są tak głupie, że szkoda gadać. To tak jakby powiedzieć nie pływaj na morzu bo tam się więcej ludzi topi niż w Jamnie :)

Człowieku nigdy nie pożyczyłem od ciebie pianki bo ja z niej nie korzystałem. Z pianek Janusza kiedyś na plaży korzystał twoja była i moja była dziewczyna ja tego nigdy nie zakładałem więc za co miałem ci oddać kasę. Rok po tym jak się wyprowadziłem od osoby która rzekomo od ciebie pożyczyła piankę rok wcześniej czyli w sumie po 2 latach od zdarzenia ty do mnie dzwonisz i pytasz gdzie ona jest. Dzwoniłem i sprawdzałem gdzie to może być, byłem nawet pod starym adresem poszukać tej pianki mimo że mogłem olać, na koniec nawet pytałem się czego w sumie ode mnie chcesz jak moja była olała z tobą gadkę mówiąc że głupi jesteś ona tego nie ma i szukaj sobie.

Wiesz co ja też znam zdanie paru osób na twój temat, ale wypowiadam się tylko za siebie bo nie potrzebuję tego typu argumentów. Jeśli publicznie oskarżasz mnie o przywłaszczenie mienia możemy to inaczej załatwić.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 19:43 przez fokus123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tarboszek
Posty: 137
Rejestracja: 02 maja 2007, 22:47
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2013, 14:41

Dziękuję CI za pomoc w szukaniu pianki. Z tego co pamiętam to był chyba Pan Janusz dla Ciebie a nie Janusz co?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 19:05 przez Tarboszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 cze 2013, 16:05

Wiedzę widzę masz jednak słabą, bo ja z Januszem przeszedłem na Ty. Nigdy nie przetrzymywałem żadnej pianki oprócz mojej w swojej torbie. Sugerujesz na publicznym forum, że istnieje podstawa prawna do twojego roszczenia wobec mnie, oskarżasz mnie o przywłaszczenie mienia oraz oczerniasz za pośrednictwem tego forum. W związku z tym jeśli do piątku tj. 28.06.2013 nie usuniesz wszystkich postów dotyczących mojej osoby, nie zamieścisz w tym dziale stosownego sprostowania i przeprosin w formie oraz o treści, która zostanie przeze mnie zaakceptowana nasze następne kontakty odbędą się za pośrednictwem pełnomocnika prawnego, który również złoży zawiadomienie do prokuratury na podstawie art. 212 § 2 K.k.

Czekam na twoje ustosunkowanie się do tego co napisałem.

Awatar użytkownika
pepe191
Posty: 311
Rejestracja: 02 sie 2006, 19:45
Lokalizacja: WLKP/Piła
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2013, 16:16

Panowie dajcie luzzzzz :)
Ja pływałem na Jamnie 2 razy i sraczki ani zygania nie miałem,
bałem się początkowo trochę tego jeziora ale okazało się całkiem spoko, ludzie mega pozytywni i mile do wszystkich nastawieni (dlatego nie rozumiem Panowie skąd w Was tyle złości ;) )
u Karola pływałem raz, fajny spocik, zwiedziłem troszkę trzciny, mili ludzie było miło.
polecam oba, a jeżeli chodzi o pływanie na morzu to już kazdy osobiście powinien podjąć decyzje czy jest na siłach spróbować tego,
ja pływam 4 rok a na morzu byłem 1 raz i to na chwilkę bo warun był kiepski. i Dajcie luzzz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tarboszek
Posty: 137
Rejestracja: 02 maja 2007, 22:47
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2013, 16:17

[[[[[[[[[Post usunięty.]]]]]]]]]
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 19:08 przez Tarboszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 cze 2013, 16:26

Nie będę zostawiał pomówienia mnie o kradzież. W piątek tak jak napisałem zostaną poczynione kroki prawne, mam nadzieję że posiadasz dowody na potwierdzenie twoich oskarżeń, że ja kiedykolwiek jakąś piankę przywłaszczyłem i powinienem ci za nią oddać.

Awatar użytkownika
Tarboszek
Posty: 137
Rejestracja: 02 maja 2007, 22:47
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2013, 16:35

[[[[[[[[[Post usunięty.]]]]]]]]]
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 19:09 przez Tarboszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 cze 2013, 16:40

Nigdy nie byłem stroną w historii dotyczącej zaginionej pianki. Sprawa zostanie zakończona po opublikowaniu przez ciebie przeprosin w innym wypadku na pewno do tematu wrócimy na sali rozpraw bo na szczęście treść w internecie nigdy nie ginie :)

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2013, 19:08

popcorn zjadłem idę po chipsy

Awatar użytkownika
Tarboszek
Posty: 137
Rejestracja: 02 maja 2007, 22:47
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 cze 2013, 19:11

Ponieważ nie mam żadnych dowodów na prawdziwość słów, które przytoczyłem tu na forum, pozostaje mi zredagowanie swoich postów, w których mogłem niesłusznie narazić na szwank DOBRE IMIĘ fokus123, który jest cenionym i szanowanym członkiem środowiska kitowego w Koszalinie i nie tylko. Z tego miejsca szanując zarówno czas i pieniądze świadków potencjalnego procesu PRZEPRASZAM, że swoimi wypowiedziami spowodowałem, iż osoby czytające te wpisy mogły pomyśleć, iż fokus123 jest osobą nieuczciwą. Pochopna ocena mogła wynikać z tego, iż fokus123 mieszkał wspólnie z konkubiną, która tej pianki używała i była prawdopodobnie w jej posiadaniu przez czas opiewający na 10 miesięcy. Przychylam się, zatem do stwierdzenia, że fokus123 nie jest NIC ABSOLUTNIE mi winien.
Oświadczam również, że mimo zaistniałego sporu fokus123 może liczyć na ponowną pomoc na wodzie w sytuacji zagrożenia życia. Wynika to z kwestii moralnych, które tak bardzo kuleją nawet w wąskich środowiskach sportowych i żaden konflikt nie jest w stanie tego zmienić.

Mam nadzieję, że ten wpis oraz zredagowanie wcześniejszych postów jest wystarczającym zadośćuczynieniem i pozwoli się lepiej poczuć pokrzywdzonemu.

Do zobaczenie nad morzem ;-)

Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post27 cze 2013, 19:41

Bartosz spotkamy się pewnie jakoś przy okazji to sobie temat wyjaśnimy po pływaniu na spokojnie bez spin. Mimo, że czasami się nie zgadzamy na moją pomoc też zawsze możesz liczyć.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 cze 2013, 20:11

Właśnie jestem po lekturze "promocji" okolic Koszalina i Jamna :wink:
Pomyślcie, aby te ostatnie dwie strony wywalić do śmietnika, bo smród pozostanie na długo.

PS.
Zapraszam do Grzybowa i na Resko.
Tutaj też jest morze (bez palików), jest szkółka, jest jezioro, po którym też się dostaje sraczki :wink:


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości