KOMEDIA a nie plywanie

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
soraya
 
Post13 gru 2004, 23:10

to jest komedia, bylem tam i widzualem jak plywali, zamoczyli pianki i do domu, trwalo to okolo 10 minut - ale otoczke robia niezla wokol siebie, lepiej bylo zostac w wannie i pobawic sie w okrety,

pozdrawiam prwadziwych kite`owcow a nie amatorke ktora ma duzo sprzetu a nic talentu.

peace

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 gru 2004, 23:15

:?: :?: :?:

morlov
Posty: 752
Rejestracja: 08 sie 2003, 22:21
Lokalizacja: Rumia, strefaextreme.pl
Kontaktowanie:
 
Post13 gru 2004, 23:22

no tak ;) ale o co chodzi.... :?: :roll:

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post13 gru 2004, 23:25

Soraya pewnie ma na myśli jeden z rywalizujących ze sobą teamów kite-morsów.
Ciekawe tylko czy ma na myśli Miedwie-team czy 3city-extremesquad-team. :?:

pzdr

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post13 gru 2004, 23:34

soraya pisze: bylem tam i widzualem jak plywali


tzn :?: gdzie byles :?:

morlov
Posty: 752
Rejestracja: 08 sie 2003, 22:21
Lokalizacja: Rumia, strefaextreme.pl
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 00:18

kamilKITE pisze:Soraya pewnie ma na myśli jeden z rywalizujących ze sobą teamów kite-morsów.pzdr


Na pewno o to chodzilo tylko niech bedzie bardziej konkretny... zreszta..dla mnie 10min w takich warunkach to i tak duzo ;)

.
Posty: 304
Rejestracja: 23 kwie 2004, 08:04
 
Post14 gru 2004, 07:55

Lordzie przecież Ciebie to nie dotyczy. Ty siedziałeś w wodzie blisko godzinę :twisted: (no może bez pięciu minut bo skarbetki ci się poplątały :lol:)

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 08:41

soraya pisze:to jest komedia, bylem tam i widzualem jak plywali, zamoczyli pianki i do domu, trwalo to okolo 10 minut


Ja się nie dziwię. Wręcz pochwalam, nie ma sensu zeby chłopaki się pochorowały ;]

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post14 gru 2004, 09:32

Maslav pisze:Ja się nie dziwię. Wręcz pochwalam, nie ma sensu zeby chłopaki się pochorowały ;]


A co ta ma być :?: ogólno polska kampania na rzecz ochrony zdrowia, dobrze wiemy jakie mogą być konsekwencje zimowych kąpieli :!: nie trzeba nas uświadamiać w tym temacie

Pozdr L

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post14 gru 2004, 10:41

Ale kto mowi o chorowaniu . :?: O'Blednik jest zdrowy ja tez - nikt z nas nie zmarzl (no moze oblednik w rece) .Powiem wiecej od kilku lat nie chorowalem (nock! nock!) a po takim przechlodzeniu czuje sie lepiej :twisted:
Nie wierze w ani jedno slowo sorayi co do tych 10 mini nie bede tego komentowal - chyba ze nie wialo :evil: .
Co do rywalizacji to zasady nie zostaly do konca sprecyzowane wiec nawet postawienie kita w wannie i przeplyniecie 1 m - udokumentowane bedzie zaliczone :wink: .Dotyczy wylacznie terenu RP.Pozdrawiam wszystkich kite i tych nie tez :beer:

PS ;soraya wyluzuj sie bo pekniesz talent to za malo jak sie jest takim spietym :shock:

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 10:41

SORAYA NAPISAŁ:
pozdrawiam prwadziwych kite`owcow a nie amatorke ktora ma duzo sprzetu a nic talentu.
JA
RÓWNIEŻpozdrawiam prawdziwych kite'rów oraz amatorke która pływa w zimnych i ciepłych wodach tylko dla tego że zachorowali juz dawno na chorobę zwaną kitesurfingiem a brak talentu rekompensują uporem, smiałością i wytrwałością , oraz tych którzy na swój sprzet ciężko zapracowali odmawiając sobie ( czasem nawet przez wiele miesięcy) innych ziemskich przyjemności...

POZDRO fuu1
PS. zapraszam soraya na następny" 10 min." zimowy show :lol:
W sumie wydawało mi sie że siedzieliśmy w wodzie troszkę dłużej niż 10 min,( ok.1-1.5h) ale wiesz jak to jest .....czas się tak dłużżżży na pływaniu...hehehee
Ostatnio zmieniony 14 gru 2004, 13:50 przez MASTER KITEBOARDING fuu1, łącznie zmieniany 2 razy.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 11:59

soraya pisze:to jest komedia, bylem tam i widzualem jak plywali



przez okno Tawerny, gdzie waliłem czwartego grzańca do kotleta serfera..
:oops: :oops:


soraya pisze: pozdrawiam prwadziwych kite`owcow a nie amatorke ktora ma duzo sprzetu a nic talentu


..to chłopaków nie znasz
i wniosek z Twego postu taki, że nie pozdrawiasz nikogo :twisted:

ja też nie jestem zwolennikiem pływania w takich warunkach
ale pojechałeśtrochę..
jak Filip z konopii :wink:

i nie spierajmy sięczy takie "kąpiele" sązdrowe czy nie..

jo!

soraya
 
Post14 gru 2004, 12:46

Wasze oburzenie moim postem jest jak najbardziej zrozumiale, kazdy atak (zwlaszcza bezpodstawny) jest wlasnie w ten sposob odbierany.
Ja jednak wiem swoje, widzialem jaka bajadere odstawiali.
Zapraszam na rajd po Bugu, kontakt z krokodylami i ze straza wodna - to jest dopiero fun.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich prawdziwych kite`owcow.

peace

Leeloo
Posty: 861
Rejestracja: 08 sie 2003, 09:07
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 13:09

soraya ...straszny z ciebie twardogłowy lanser ... żaden "prawdziwy kajter" nie podpisałby sie pod twoimi wypowiedziami, bo kazdy "prawdziwy kajter" wie, ze najwazniejsza jest ZAJAWKA ...
wejdź mądralo do Bałtyku na 10 min i potem sie wypowiadaj ...
a poza tym, czy oni zrobili cos zlego? przeciez nikogo tym nie krzywdzą, więc podaruj nam te swoje "bezpodstwane" jadowite słowa

peace to all freaks

Awatar użytkownika
Blekota
Posty: 684
Rejestracja: 01 wrz 2003, 22:43
Latawiec: ss
Lokalizacja: Gdańszczyk
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 14:33

soraya pisze:Wasze oburzenie moim postem jest jak najbardziej zrozumiale, kazdy atak (zwlaszcza bezpodstawny) jest wlasnie w ten sposob odbierany.
Ja jednak wiem swoje, widzialem jaka bajadere odstawiali.
Zapraszam na rajd po Bugu, kontakt z krokodylami i ze straza wodna - to jest dopiero fun.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich prawdziwych kite`owcow.

peace


szkoda że wolałeś obserwować nas z ukrycia, zamiast podejść do nas i uderzyć z nami w bajere.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2004, 15:08 przez Blekota, łącznie zmieniany 2 razy.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości