z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post12 maja 2014, 12:10

Wiktorek pisze:Popływane. Momentami 7 (?) latawców na wodzie - rozmiary od 9 do 18 :shock:
Na szczęście wędkarze tylko w jednym miejscu, w zasadzie nie przeszkadzali (i my też się staraliśmy rybek nie płoszyć).
Super dzionek.


Wybralismy sie na Bytyn w niedziele rano. 9:30 bylismy na miejscu. Szukalismy jakiegos dojazdu do wody, ale bez sukcesow. Latawcow jako punktu odniesienia nie bylo niestety.
W zwiazku z tym mam pytanie, czy ostatni odcinek dojazdu do spotu jest droga 'polna' ?
Niestety KF nie dzialalo wiec nie bylo opcji zeby do kogos zadzwonic.
W akcie rozpaczy pojechalismy na Kiekrz, ale wizja lokalna nie wypadla dobrze, brak opcji startu/ladowania. A wialo bardzo godnie.
I przy okazji mam jeszcze mam pytanie odnosnie Kamienicy. Jesli dobrze zrozumialem z poprzednich postow kierunek zachodni nie jest dobry na Kamienice. Jaki jest powod? Skoro wschod jest cacy to zachodni tez powinien byc cacy. Powod, ze poludniowy jest do d... rozumiem, ale zachod?

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post12 maja 2014, 12:23

JanuszD pisze:
Wiktorek pisze:Popływane. Momentami 7 (?) latawców na wodzie - rozmiary od 9 do 18 :shock:
Na szczęście wędkarze tylko w jednym miejscu, w zasadzie nie przeszkadzali (i my też się staraliśmy rybek nie płoszyć).
Super dzionek.


Wybralismy sie na Bytyn w niedziele rano. 9:30 bylismy na miejscu. Szukalismy jakiegos dojazdu do wody, ale bez sukcesow. Latawcow jako punktu odniesienia nie bylo niestety.
W zwiazku z tym mam pytanie, czy ostatni odcinek dojazdu do spotu jest droga 'polna' ?
Niestety KF nie dzialalo wiec nie bylo opcji zeby do kogos zadzwonic.
W akcie rozpaczy pojechalismy na Kiekrz, ale wizja lokalna nie wypadla dobrze, brak opcji startu/ladowania. A wialo bardzo godnie.
I przy okazji mam jeszcze mam pytanie odnosnie Kamienicy. Jesli dobrze zrozumialem z poprzednich postow kierunek zachodni nie jest dobry na Kamienice. Jaki jest powod? Skoro wschod jest cacy to zachodni tez powinien byc cacy. Powod, ze poludniowy jest do d... rozumiem, ale zachod?



Co do Bytynia, to zobacz ta mapke:
Obrazek
Sorry za jakość, ale robilem to na szybko koledze sztyvny tuż przed wyjazdem na spot. Trafil, więc chyba jest wystarczająco czytelna.
O 9.30 to zadnych latawców chyba nie było - tak od 12 dopiero...
Kiekrz sie generalnie nie nadaje - chociaz niektórzy tam dają rade, ale raczej przy E - zejscie od starego PGRu.


Co do Kamienicy - to przy W startujesz zasloniety cyplem, ale tam jest plytko, wiec w sumie sie da - mozna sobie wyjsc dalej. Nie chodzi o to, ze sie nie da, tylko bardziej, ze na jeziorze przy side-shore jest malo bezpiecznie cos sie stanie i bedziesz ladowal w krzakach kilometr dalej (gdzie juz plytko nie jest) ;)

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post12 maja 2014, 14:14

bartolomeo_n pisze:Sorry za jakość, ale robilem to na szybko koledze sztyvny tuż przed wyjazdem na spot. Trafil, więc chyba jest wystarczająco czytelna.
O 9.30 to zadnych latawców chyba nie było - tak od 12 dopiero...


A to bylismy w dobrej okolicy, skrecilismy przed zabudowaniami, a nie za. Ale bylo deczko slisko i cywilne auto nie daloby rady po blocie wyjechac (bo liczylem, ze jednak da sie dojechac troche blizej). Dzieki za mapke, przyda sie na nastepny raz. Pojechalismy wczoraj rano bo popoludnie niestety odpadalo. Troche sie liczylismy ze nikogo jeszcze o tak nieludzkiej godzinie nie bedzie.

sztyvny
Posty: 178
Rejestracja: 20 lis 2012, 12:04
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post13 maja 2014, 09:46

ładna masakiera idzie od czwartku :thumbsup:

Awatar użytkownika
czaman
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2008, 12:46
Lokalizacja: POZNAŃ
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2014, 10:07

Kamienica, ewentualnie Powidz-Jabłona

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post13 maja 2014, 12:17

Jeżeli się utrzyma to niezły tłok bedzie na kamienicy :)

Awatar użytkownika
Wiktorek
Posty: 715
Rejestracja: 02 sty 2004, 09:34
Deska: Skywalker, OR Mako!
Latawiec: RRDs, Rally
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 11 razy
 
Post13 maja 2014, 13:13

bartolomeo_n pisze:Co do Kamienicy - to przy W startujesz zasloniety cyplem, ale tam jest plytko, wiec w sumie sie da - mozna sobie wyjsc dalej. Nie chodzi o to, ze sie nie da, tylko bardziej, ze na jeziorze przy side-shore jest malo bezpiecznie cos sie stanie i bedziesz ladowal w krzakach kilometr dalej (gdzie juz plytko nie jest) ;)


Dla mnie Kamienica tylko przy kierunkach północnych. Przy czystym zachodzie wiatr zasłania spore drzewo, straszne szkwały. Przy wschodzie linia niższych drzew / krzaków. Przy wschodzie jest jeszcze "plaża WOPR", choć mała łączka, przewody, płot i trochę płycizny to trochę ciężka sprawa.
Po starcie z wody z głównej plaży i przy problemach z powrotem po lewej jest głęboko, ale dalej jest właśnie plaża WOPR (da się wylądować, autopsja :oops: lepiej jednak wcześniej podjechać i ocenić miejsce) i po prawej spora płycizna (kiedyś Bigfoot ciągnął wzdłuż niej 2 latawce z 20 minut, zanim dotarł do plaży - ten drugi latawiec był mój po leash'owaniu, nadal mu flaszkę wiszę :roll: ). Po szczegóły - mapy google, są dobre fotki "z góry".
I jeszcze jedno - Kamienica się kończy z latem, tłumy plażowiczów skutecznie uniemożliwiają start.

mazar
Posty: 356
Rejestracja: 13 lis 2007, 13:24
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post13 maja 2014, 15:53

Wiktorek pisze:I jeszcze jedno - Kamienica się kończy z latem, tłumy plażowiczów skutecznie uniemożliwiają start.

To trza jechać teraz, jak się utrzyma to piątek i sobota :D

sztyvny
Posty: 178
Rejestracja: 20 lis 2012, 12:04
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post13 maja 2014, 21:39

a na czwartek ktoś się pisze?
p.s. proszę o namiary na grupę z FB

vitas
Posty: 159
Rejestracja: 25 sty 2013, 14:02
Deska: nobile
Latawiec: slingshot rally
Lokalizacja: POZNAŃ
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post13 maja 2014, 22:06

Dzisiaj byłem w Powidzu cały dzień i lipa ,może jutro powieje a jak nie to chyba odbiję do Chałup.

mazar
Posty: 356
Rejestracja: 13 lis 2007, 13:24
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post14 maja 2014, 08:30

sztyvny pisze:a na czwartek ktoś się pisze?
p.s. proszę o namiary na grupę z FB

FB - "Poznan Kite/Wake Squad (PKWS) Kto/Gdzie/Kiedy ?"

sztyvny
Posty: 178
Rejestracja: 20 lis 2012, 12:04
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post14 maja 2014, 20:58

czwartek po pracy 16-17 bedzie ktos na bytyniu?

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post15 maja 2014, 09:05

sztyvny pisze:czwartek po pracy 16-17 bedzie ktos na bytyniu?


WG mowi, że bedzie NNE i ja tam bym nie ryzykował na Bytyniu, ale ja sie nie znam :)

Przy tym kierunku -> Kamienica (j. Kaliszańskie).

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post15 maja 2014, 09:50

Będę na kamienicy miedzy 15-16

Maciek_L
Posty: 63
Rejestracja: 20 lut 2007, 18:21
Lokalizacja: Poznan & Warszawka
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 maja 2014, 11:29

Ja wbijam się na 15:30 na Powidz obok Jabłony... zapraszam :)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości