UWAGA CAMPING MASZOPERIA!!

Miejscówki Kitesurfingowe
f_e_n_d_i
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2010, 12:58
 
Post15 cze 2010, 13:00

Wszystkich zainteresowanych pragnę szczególnie przestrzec przed noclegami na Maszoperii!!!
W tym roku Camping ten przejął facet, który dzierżawił wspomniany teren w zeszłym roku. Niestety wraz z formalną zmianą właściciela zmieniły się warunki (na gorsze) oraz ceny (na znacznie wyższe!). Nie jest to tylko moje zdanie, bo przypadkiem byłam świadkiem podniosłej dyskusji na ten temat między kilkoma klientami. Wszyscy byli oburzeni znacznym pogorszeniem jakości legendarnej noclegowni. Miałam przyjemność spędzić tam tylko 2 dni, jednak mojej uwadze nie uszedł fakt, że w przeciwieństwie do zeszłego roku, w łazience panuje obrzydliwy syf, brakuje papieru toaletowego, a nawet mydła czy pozornego choćby pojemnika na mydło (należałoby chyba nosić w kieszeni małe podręczne, aby móc umyć ręce po wizycie w WC?). Za średni namiot, w którym upchnęliśmy się w 4 osoby zapłaciliśmy w sumie 100zł za noc, podczas gdy wydawałoby się namiot to "opcja studencka-najtańsza". W tej cenie zimna woda w łazience, ledwo co cieknąca z prysznica, przy którym należy co 10 sek.wciskać guzik, aby chociaż ona ciekła. Stan trawników pod pole namiotowe i czystości na terenie całego Campingu, a w szczególności plaży nad zatoką - pozostawia naprawdę wiele do życzenia. No i jeszcze jedna istotna kwestia; W zeszłym roku mieszkałam na Maszoperii cały sezon w pokojach/domkach wynajmowanych wówczas przez szkółkę wind- i kitesurfingową, płacąc za nocleg 30zł za dobę/os. Wydawało mi się, że to dość wygórowana cena, jak na standard pokoju z proporcją 2 łazienek na cały Camping, zapadającymi się łóżkami, robactwem i drzwiami na zamek do otworzenia jednym kopniakiem. W tym roku okazało się, że skorzystałam wówczas z wyjątkowej promocji, gdyż teraz podejmując próbę negocjacji ceny (znów za cały sezon) z właścicielem usłyszałam stawkę 120zł za noc - te same domki/pokoje 3-osobowe (bez możliwości podziału na osoby), "a jak się pani nie podoba to do widzenia!!". Facet był bezpodstawnie od samego początku rozmowy tak rozjuczony, że myślałam, iż zaraz mnie pobije, nie mówiąc już, że prawie mu się "spierdxxxx" wymsknęło. Jeszcze nie spotkałam się z taką dbałością o klienta ;) tak że podsumowując - warunki bardzo słabe, ceny godne przyzwoitej kwatery w centrum Jastarni (Maszoperia leży w odległości 3 km od centrum), a właściciel to po prostu cham i prostak. Jeśli chcecie spędzić udany pobyt nad morzem, to wszędzie, ale niestety już na pewno nie w Maszoperii... :/

Awatar użytkownika
Mondy
Posty: 369
Rejestracja: 04 sie 2008, 10:34
Deska: *** NOBILE ***
Latawiec: OZONE, NOBILE
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Postawił piwka: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 cze 2010, 16:32

Szukałem miesiac temu noclegu po campingach na półwyspie. Wszyscy mieli mnie w dxxie i zbywali gadką. Na jedną noc chyba im sie nie opłaca. Chyba tyle w sezonie zarabiają, ze po prostu im sie nie chce. Z drugiej strony to zrozumiałe ale przykre.

Co innego na kwaterach w Jastarni. Gospodarze bardzo mili i uczynni.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 cze 2010, 11:37

Niestety jest tak, że poziom obsługi na campingach na płw daleki jest od ideału. Podstawowym klientem są ludzie z przyczepami, którzy zostawiają sporo kasy za sezon do tego gdy przyjeżdżają i dają zarobić w barze to już w ogóle klasa - inni i tak przyjadą i tak - obłożenie w sezonie jest takie, że nie ma się co martwić o klienta - i tak nie będzie gdzie wcisnąć czegokolwiek i kogokolwiek.
Ceny już w zeszłym sezonie były takie, że bardziej opłacało się zastanowić nad kwaterką bo to zupełnie inna klasa - no tylko, że do spotu daleko. Ja myślę, że to jest właśnie podstawowy problem płw i kempingów - gdyby tylko dało się gdzieś zaparkować przy spotach to ceny byłyby sporo niższe a standard obsługi dużo lepszy.

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2010, 10:27

Oj nie :) Niektóre kwatery w Jastarni są tuż obok wody, bliżej od jedynego kempingu w Jastarni :)

Ale też czy przejście 100m do wody ze sprzętem to aż tak dużo? wg mnie nie, a i komfort jest dużo większy:)

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2010, 18:23

No dobra, ale zakładając, że pływasz na zatoce to zdecydowanie przyjemniej się wchodzi do wody po piasku a nie po betonowym wale przeciwpowodziowym (czy do czego on tam służy...). Poza tym z kwaterką z reguły jest trudniej gdy chce się przyjechać na 2-3 dni lub po prostu na prognozę. Oczywiście - jeżeli znasz miejsce, gdzie można się tanio "wbić" na kwaterkę gdy decyzję podejmuje się w piątek wieczorem lub w sobotę o świcie - bardzo poproszę na priv.

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2010, 20:33

onzo pisze:No dobra, ale zakładając, że pływasz na zatoce to zdecydowanie przyjemniej się wchodzi do wody po piasku a nie po betonowym wale przeciwpowodziowym (czy do czego on tam służy...). Poza tym z kwaterką z reguły jest trudniej gdy chce się przyjechać na 2-3 dni lub po prostu na prognozę. Oczywiście - jeżeli znasz miejsce, gdzie można się tanio "wbić" na kwaterkę gdy decyzję podejmuje się w piątek wieczorem lub w sobotę o świcie - bardzo poproszę na priv.



pomyliłeś Jastarnie z Kuźnicą i Jutatą :) U nas nie ma żadnych betonowych wałów :)

Tu masz rację raczej żaden pensjonat ani hotel który jest blisko wody nie jest na poczekaniu wolny :(
Ale zawsze jest jednak u nas camping Rafa więc masz i blisko wody i tanio :mrgreen:

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post21 cze 2010, 11:09

Jak zagadasz, to Ci miejsce pod namiot osoby z kwaterami pewnie wynajma :D Zapewne jest czesc pokoi ze wspolna lazienka, wiec gdzie sie umyc tez bedzie.

A jak nie pasuje to zostaje.... Polaris (tam sa chyba zawsze wolne miejsca) :wink:

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 cze 2010, 11:16

Wrogu pisze:Jak zagadasz, to Ci miejsce pod namiot osoby z kwaterami pewnie wynajma :D Zapewne jest czesc pokoi ze wspolna lazienka, wiec gdzie sie umyc tez bedzie.

[...]


O ile się nie mylę nikt nie ma prawa czegoś takiego zrobić, jeżeli nie zaznaczy w urzędach że ma pole namiotowe :)

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post21 cze 2010, 12:01

Hehe, w jastarni tak jeszcze nie nocowalem, ale gdzie indziej tak :wink:

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 cze 2010, 01:03

Masz rację - pomyliłem... Jastarnię z centrum Chałup.... Nie wiem właściwie czemu ;) Chyba po prostu dawno tam nie byłem. Ja z płw. urwałem się dawno temu

Awatar użytkownika
Wiktorek
Posty: 715
Rejestracja: 02 sty 2004, 09:34
Deska: Skywalker, OR Mako!
Latawiec: RRDs, Rally
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 11 razy
 
Post24 cze 2010, 12:42

bobek_h pisze:Ale zawsze jest jednak u nas camping Rafa więc masz i blisko wody i tanio :mrgreen:

Rafa? Nie Rufa?

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 cze 2010, 13:03

Wiesz co, może masz rację :)

Bo obok jest pensjonat i kemping :) i nigdy nie wiem jak sie nazywają :P

Nie bywam tam więc nie wiem :)

Bociek
Posty: 69
Rejestracja: 07 sty 2007, 11:54
Deska: biało-czarna,ale się połamała
Latawiec: ce szajp
Lokalizacja: Lublin, wawa, maszoperia
Kontaktowanie:
 
Post03 lip 2010, 15:50

Odnosnie syfu w łazienkach to nieprawda, plaza tez byla juz sprzatana.
Odnosnie wlasciciela, cen i obslugi -prawda prawda, skutecznie odstrasza klientow.Jest 3 Lipca a na maszo pusto prawie jak w maju.

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lip 2010, 16:12

Bociek pisze:Odnosnie syfu w łazienkach to nieprawda, plaza tez byla juz sprzatana.
Odnosnie wlasciciela, cen i obslugi -prawda prawda, skutecznie odstrasza klientow.Jest 3 Lipca a na maszo pusto prawie jak w maju.


Jak za wjazd na kemping na jeden dzień nas chcieli skasować ostatnio 20 zł + 7 zł/osoba to nie dziwota. Parking za maszo z kolei 15 zł sobie pan życzył. No cóż szczęśliwi pewnie Ci, którzy mają tam swoje przyczepki, bo będą mieli pusty akwen.

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lip 2010, 17:19

jedi1 pisze:
Bociek pisze:Odnosnie syfu w łazienkach to nieprawda, plaza tez byla juz sprzatana.
Odnosnie wlasciciela, cen i obslugi -prawda prawda, skutecznie odstrasza klientow.Jest 3 Lipca a na maszo pusto prawie jak w maju.


Jak za wjazd na kemping na jeden dzień nas chcieli skasować ostatnio 20 zł + 7 zł/osoba to nie dziwota. Parking za maszo z kolei 15 zł sobie pan życzył. No cóż szczęśliwi pewnie Ci, którzy mają tam swoje przyczepki, bo będą mieli pusty akwen.



Który parking? Ten przed bramą czy ten zimowy?


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości