LUBLIN

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post08 maja 2013, 17:48

kamilp pisze:W piatek zamierzam wyskoczyć pierwszy raz na wodę ...


ciężko Ci będzie w piątek latać chyba że akrobatem a i to nie bardzo ... na dzień dzisiejszy prognoza zerowa, ale kto wie, wszystko się zmienia;) zanim wejdziesz do jakiejkolwiek wody ogarnij latawiec na lądzie:: samodzielne startowanie, prowadzenie w oknie wiatrowym, liszowanie i składanie z powrotem, reakcję na depower...bla bla bla .. ja tego nie zrobiłem i to był baaardzo duży kłopot, przyspieszyłbym sobie pływanie :wink:
a potem celuj z prognozą, jak wieje to zazwyczaj ktoś nad którąś miejscówką jest i na pewno pomoże...a jeszcze lepiej zainwestuj w łikend na Helu, na początku grunt pod nogami naprawdę dużo daje....

Doomy
Posty: 60
Rejestracja: 03 gru 2012, 23:08
Postawił piwka: 4 razy
 
Post08 maja 2013, 20:03

kamilp pisze:
kamilp pisze:W piatek zamierzam wyskoczyć pierwszy raz na wodę i mam pytanko. Jaki akwen polecacie zeby byl w miare przyjazny dla poczatkujacego? Mialem jechac na Hel ale siła wyższa więc na razie musze ogarnąc coś na naszych jeziorach xD


i czy ktoś moze jedzie na ten sam spot to moze udzielilby mi kilku rad :P


Ja właśnie zamówiłem pompkę ( hihi a miałem czekać do następnej zimy i nie wyszło), jak przyjdzie w piątek, to może jakies body dragi zacznę uskuteczniać na weekendzie jak będzie prognoza :). Rad Ci nie będę udzielał bo pewnie mniej wiem jak ty ale mam parę filmików instruktażowych jak kumasz english to jest sporo wiedzy. Osobiście mam ochotę na firleju popróbować ze względu na plażę :) ale wszystko zależy od boga wiatru.

Pozdrawiam

kamilp
Posty: 129
Rejestracja: 11 lis 2012, 13:43
Latawiec: Best Waroo 11, Kahoona 11,5
 
Post08 maja 2013, 21:30

zaaaak pisze:
kamilp pisze:W piatek zamierzam wyskoczyć pierwszy raz na wodę ...


ciężko Ci będzie w piątek latać chyba że akrobatem a i to nie bardzo ... na dzień dzisiejszy prognoza zerowa, ale kto wie, wszystko się zmienia;) zanim wejdziesz do jakiejkolwiek wody ogarnij latawiec na lądzie:: samodzielne startowanie, prowadzenie w oknie wiatrowym, liszowanie i składanie z powrotem, reakcję na depower...bla bla bla .. ja tego nie zrobiłem i to był baaardzo duży kłopot, przyspieszyłbym sobie pływanie :wink:
a potem celuj z prognozą, jak wieje to zazwyczaj ktoś nad którąś miejscówką jest i na pewno pomoże...a jeszcze lepiej zainwestuj w łikend na Helu, na początku grunt pod nogami naprawdę dużo daje....


Wszystko z latawcem mam opanowane, cała zime spedziłem na snowkite a jesień na mtb :P Ewentualnie składanie sie na wodze. Na Hel z checia sie wybiore, myslalem ze moze zorganizuje sie jakas wieksza grupa z lbn to byloby razniej. Jak sprawdzalem wczesniej to byla prognoza na piatek (dobrze ze urlopu nie brałem). Ale moze w weekend jeszcze powieje.

kamilp
Posty: 129
Rejestracja: 11 lis 2012, 13:43
Latawiec: Best Waroo 11, Kahoona 11,5
 
Post08 maja 2013, 21:33

Doomy pisze:
kamilp pisze:
kamilp pisze:W piatek zamierzam wyskoczyć pierwszy raz na wodę i mam pytanko. Jaki akwen polecacie zeby byl w miare przyjazny dla poczatkujacego? Mialem jechac na Hel ale siła wyższa więc na razie musze ogarnąc coś na naszych jeziorach xD


i czy ktoś moze jedzie na ten sam spot to moze udzielilby mi kilku rad :P


Ja właśnie zamówiłem pompkę ( hihi a miałem czekać do następnej zimy i nie wyszło), jak przyjdzie w piątek, to może jakies body dragi zacznę uskuteczniać na weekendzie jak będzie prognoza :). Rad Ci nie będę udzielał bo pewnie mniej wiem jak ty ale mam parę filmików instruktażowych jak kumasz english to jest sporo wiedzy. Osobiście mam ochotę na firleju popróbować ze względu na plażę :) ale wszystko zależy od boga wiatru.

Pozdrawiam

To jak ci przyjdzie kajt przed weekendem to sie odezwij to moze we dwoch cos ogarniemy na wodzie, oczywiscie jak bedzie wiało xD. Mi tez jak najbardziej firlej pasuje.

Doomy
Posty: 60
Rejestracja: 03 gru 2012, 23:08
Postawił piwka: 4 razy
 
Post08 maja 2013, 21:36

Mówisz masz :).

Awatar użytkownika
świderkite
Posty: 489
Rejestracja: 15 lis 2010, 23:25
Deska: nobile xtr
Latawiec: slingshot RPM 14 ,
Lokalizacja: Lublin
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2013, 16:08

Czy ktoś się pisze na koszulkę ?? bo będę zamawiał , cena uzależniona od ilości osób pozdr
Obrazek

gredy
Posty: 1169
Rejestracja: 29 sty 2011, 21:17
Latawiec: Best
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post09 maja 2013, 18:03

Ej kto robił projekt że nie ma mnie na niej :lol: to chyba nie zamawiam ;).Powiedz w jakich granicach może kosztować taka szmatka i mam nadzieje że ten obrazek to na plecach jest :thumb:

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post09 maja 2013, 19:42

gredy pisze:Powiedz w jakich granicach może kosztować taka szmatka i mam nadzieje że ten obrazek to na plecach jest :thumb:


i czemu tam jest logo kite24?

ja sobie ostatnio kupiłem taką ..
http://www.ebay.com/itm/KITE-SURF-EVOLU ... AQ:US:1123
myślę że oddaje klimat :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
świderkite
Posty: 489
Rejestracja: 15 lis 2010, 23:25
Deska: nobile xtr
Latawiec: slingshot RPM 14 ,
Lokalizacja: Lublin
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2013, 19:52

zaaaak pisze:
gredy pisze:Powiedz w jakich granicach może kosztować taka szmatka i mam nadzieje że ten obrazek to na plecach jest :thumb:


i czemu tam jest logo kite24?

ja sobie ostatnio kupiłem taką ..
http://www.ebay.com/itm/KITE-SURF-EVOLU ... AQ:US:1123
myślę że oddaje klimat :twisted: :twisted:


po 1 koszulka bedzie 2 razy tansz czyli okolo 20 zł
po 2 logo kite 24.pl bo wzamian za to sa zniżki na ich asortyment może być przezemnie
po 3 grzesiu jestes tam:) 3 prostokąt od lewej:) (twoj skok na dratowie;)
po 4 nadruk jest raczej z przodu
po 5 nadruk z przodu tez pewnie możliwy
po 6 nie bic piany tylko mówić kto sie pisze

gredy
Posty: 1169
Rejestracja: 29 sty 2011, 21:17
Latawiec: Best
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post09 maja 2013, 20:08

Skoro jestem to głupio było by nie wziąć :wink: raz zaklepuje :thumb:

Awatar użytkownika
wilku1
Posty: 108
Rejestracja: 20 lip 2010, 19:40
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2013, 14:46

Planuje wypad nad Zatokę na tygodniu jeśli oczywiście prognoza się utrzyma.
jeśli jest ktoś chętny to pisać
gg:1004975

nadmorskie
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2012, 19:53
 
Post12 maja 2013, 10:38

Ja ze swojej strony mogę zaproponować domek holenderski na 4 os 20 km od Małego Morza i 4 km od KB2 jak toś chce się spróbować na Bałtyku :)

gredy
Posty: 1169
Rejestracja: 29 sty 2011, 21:17
Latawiec: Best
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post13 maja 2013, 08:59

Dzisiaj ktoś gdzieś ??

Awatar użytkownika
Brodzio
Posty: 106
Rejestracja: 21 mar 2013, 22:18
Deska: North X-Ride
Latawiec: Rebel
Postawił piwka: 2 razy
 
Post13 maja 2013, 20:03

gredy pisze:Dzisiaj ktoś gdzieś ??


Chciałem dzisiaj polatać, bo miałem cały dzień wolny, ale niestety byłem uziemiony- dopiero przed godziną kurier dostarczył mi łaty na balon...

Doomy
Posty: 60
Rejestracja: 03 gru 2012, 23:08
Postawił piwka: 4 razy
 
Post14 maja 2013, 16:02

Będę miał wolne jedno miejsce w samochodzie dla osoby + sprzęt do Rewy z możliwością transportu do Chałup w dniach pn-pt 1-5 lipiec lub tydzień następny w zależności od progno, opcjonalna mozliwość przedłużenia wyjazdu o kilka dni jeśli będzie wiatr i kasa :). Wyjazd w niedzielę o 20:00.

W piatek atakuję firlej od wsi między 9 a 13 jeżeli kierunek i siła wiatru się utrzyma :).

Pozdrawiam


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości