Zalew Zegrzyński - icekiting ...

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post08 sty 2004, 13:03

Czesc!!!

Wczoraj juz nie wytrzymalem, nosilo mnie jak cholera ... Trzeba spawdzic zalew (tak se pomyslalem), jak jest z lodem i wogole miejscem do ewentualnego icekitowania. Wiec w cara i na zalew pognalem co silnik 1.4 wyskoczy. Wysiadam i jak to apache, ma uwage przykuly pewne ślady, patrze na slady a one prowadza w kierunku lini brzegowej ... ślady przypominaly te, jakie zostawiaja łyżwy, wiec serducho zaczyna bic szybciej, bo z daleka widac ze zalew jest juz zamarzniety, ale jak? A wiec kontynuuje śledzenie i tak sie zapomnialem ze wlazlem na zalew ktory jest cudownie skuty odpowiednia jak mi sie zdaje warstwa LODU!!!! . Dobra koniec tego ... lód jest i musi byc dobry bo sladow po lyzwiarzach jest od liku lub jak kto woli od ... hi hi hi
A teraz do sedna, w sobote i niedziele mamy zamiar z Kamilem sprawdzic nasze lyzwy i kity.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHETNYCH DO PRZYJAZDU NA ZALEW!!!!

Dodam tylko ze jest na lodzie cienka warstwa sniegu a wlasciwie puchu, wiec bierzcie co sie da , worki foliowe, sanki, serduszka i inne ...
Dla miejscowych i zamiejscowych mapka z miejscem w ktorym powinnismy byc, chyba ze bedzie inaczej wialo ale wtedy w gorze beda kity

Obrazek

miejsce spotkania oznaczone jest cyfra 3

ps. tylko mi tu bez nabijania ze napisalem ze (tak se pomyslalem) cyt.
a wiec narta i do zobaczenia na lodzie, moze jakis grill by sie znalazl bo "paliwo " juz mam ...
chyba sie rozpisalem hi hi hi :jive:

w razie co tel 501 539 252
Ostatnio zmieniony 08 sty 2004, 22:46 przez apache_board, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Cinek S.S.
Posty: 31
Rejestracja: 12 sie 2003, 11:22
Lokalizacja: Cinlandia
 
Post08 sty 2004, 16:45

Miło czytać. A juz miałem zamiar zapytać czy ktoś może sprawdzał zalew. Super, postaram się dotrzeć. Tylko, że z formą i motywacją poimprezową w weekend może być u mnie różnie. Możesz mi przysłać mapkę na priva, jakoś u mnie w przeglądarce nie działa. O której się spotykacie?Ewentualnie będę dzwonił. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 sty 2004, 17:31

U mnie mapka też nie działa - chyba zgubiłeś ten plik.

Może warto byłoby się dowiedzieć przed ostatecznym wejściem na lód dużej grupy jaka jest faktyczna grubość lodu? Jacyś wędkarze na pewno są w okolicy. Odrobina bezpieczeństwa nie zawadzi! A tak poza tym to - przyjemnej jazdy!

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post08 sty 2004, 19:28

A teraz widac? jesli nie to mus Pabla poprosic o pomoc ...

pozdro Apache

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 sty 2004, 21:50

Nie widać.... Pablo!!!!! Help :? :cry:

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post08 sty 2004, 22:48

Czesc!

No jak teraz nie bedzie widac mapki to ...
Widac?
pozdro Apache :jive:

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 sty 2004, 23:15

Widać!!! Ale wystarczyło powiedzieć, że od strony południowej - na plaży :wink:

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2004, 03:29

SUPER MEGA CZAD.
JA BĘDĘ OBECNY !!!

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2004, 16:29

Cześć!
Właśnie wróciłem z dzisiejszej sesji SKATEkitingu.
Było fajnie, chcociaż jak na mojego kita (HQ Symphony 3.3) wiało zdecydowanie za mało. Nie ciągnął właściwie wogóle, ale Apacha Eolo Radsails 3.0 ciągnął całkiem przyzwoicie - nie obeszło się jednak bez wachlowania latawcem w celu wygenerowania dostatecznego ciągu.

Niespodzianką był natomiast oldskulowo ubrany i osprzętowiony gość z latawcem typu NASA o wielkości 7.2. Latawiec ciągnął go dużo mocniej niż nas i w dodatku wogóle nie musiał nim wachlować.

!!!UWAGA!!!
JUTRO MA WIAĆ DUŻO, DUŻO mocniej niż dzisiaj. Podobno od 10.00 ma być MEGA CZAD. Zapraszamy wszystkich serdecznie.


Duże pozdro, to był bardzo udany dzień :)

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post11 sty 2004, 16:41

Czesc,

Mega Czadu nie było... :(
Przepraszam wszystkich, którzy za moją namową się tam dzisiaj wybrali. Zazwyczaj jestem sceptyczny jeśli chodzi o prognozy pogody. Tym razem chęć pokajtowania przyćmiła moją czujność. :x

Jedyne co dobre to, że spotkało się wielu kiteforumowiczów!!! :)

Duże pozdrowienia dla wszystkich. Może za tydzień będzie lepiej...

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post11 sty 2004, 19:39

Oby oby. W tygodniu temperatura będzie nieźle wirowała. Wiec mam nadzieję że w wyniku tego w weekend będzie trochę wiartu. Pozdrawiam wszystkich

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 sty 2004, 20:55

Ja rano sprawdziłem na windguru i to mnie powstrzymało, ale kajciki juz gotowe były w garazu. Szkoda, ze teraz dopiero wieje:((
Moze nastepny weekend, bo tydzien mam zawalony kolosami.

pozdrowienia
flyinhorse

Arek
Posty: 131
Rejestracja: 01 sie 2003, 19:34
Lokalizacja: Warszawa
 
Post11 sty 2004, 21:53

Miejmy nadzieje ze nam snieg nie ucieknie , bo w sumie na zalewie jest go naprawde niewiele.
Pzdro :wave2:

Awatar użytkownika
Mimi
Posty: 279
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:28
Lokalizacja: Warszawka
Kontaktowanie:
 
Post12 sty 2004, 12:24

:( Juz tak dlugo bez latawca... ze po wezwaniu Apacha stawilem sie rano w sobote...
Nawet wydawalo sie ze sie rozwieje....
Moje obawy...
1. Zimno co to za przyjemnosc...
Jest goraco jak latem grzeje to samo adrenalina...
2. Jak ocenic sile wiatru....
Wiatromierz nie klamie choc innych oznak letnich nie ma....
3. Latawiec (twardy) sie szybko niszczy...
Bzdura calkowita mysle ze moze gdyby nie bylo sniegu... to tak ale gdy jest snieg to jest tak samo jak na plazy.
4. Wszystko takie sztywne od mrozu... :shock:
I jakie suche super widok gdy latawiec tnie powietrze..... wogle to nie przeszkadza.

Odkrycie...
1. Do zabawy wystaczaja mniejsze latawce bo nie trzeba tyle wiatru... mniejsze opory i deska nie tonie :wink:
2. Na zalew mam 30min drogi a w gory 4h.... wiec narazie wynik przesadzony... wolne chwile przy sprzyjacych warunkach spendzam na zalwewie...
Do zobaczenia :D

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post12 sty 2004, 17:05

Hi!!!

No coz weckend chyba jednak pod wzgledem icekitowania nie wypalil za bardzo, a to z prostej przyczyny, wiatry poszly gdzie indziej, choc pare razy powialo na dowod czego pare fotek

Obrazek

ktos postawil Naisha ale tylko tyle za malo bylo jak na tego kita, Kamli walczyl ze swoim HQ 3.3
Obrazek ,
ja cos tam wachlowalem
Obrazek ,
jedynie goscio na Nasa 7.2 cos tam smigal
Obrazek ,
generalnie pod wieczor troszke sie rozwiewalo co bedzie mozna zobaczyc na krotkich filmikach ktore ma obrobic Kamil, ponoc doda wiatr do nich ...

pozdro dla wszystkich zakreconych Apache :jive:

ps. jesli jutro nie bedzie padac, bedziemy z Kamilem na zalewie, nikogo nie zapraszamy jak ktos bedzie chcial niech przyjedzie se sam ...
zartowalem oczywiscie :wink:
Ostatnio zmieniony 13 sty 2004, 14:15 przez apache_board, łącznie zmieniany 2 razy.


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron