Zlodziej i oszust Andrzej S.

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
unhooked
Posty: 380
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:40
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 23 razy
 
Post10 lip 2012, 11:44

DISKORELAKS pisze:



Gość jest po treningu asertywności - pewnie stąd nie oddaje kasy 8)

Haha :D trening asertywności, techniki sprzedazy, automatyczne systemy transakcyjne... Koles jest specem w tym co robi. A wrobienie takich nierozgarnietych klientow jak jesiotr nie stanowi problemu.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lip 2012, 12:07

Qba-EPP11 pisze:To proste.
Przyszedł prive, który rozglądał się za nowym kajtem.Sprzedałem starego, kupiłem kita i to był mój błąd :mrgreen:


:lol: :lol: :lol:

Dzięki za wyjaśnienie. Teraz alles klar i winowajcę wybiłbym z całą rodziną do 3 pokolenia wstecz :wink:

Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lip 2012, 12:15

Z privem nie ma żartów. Dlatego utopił - http://www.privefinance.com/strona-glowna

Awatar użytkownika
kriski
Posty: 341
Rejestracja: 02 wrz 2011, 23:29
Deska: su-2
Latawiec: rebel, convert
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post10 lip 2012, 13:28

BraCuru pisze:
jesiotr pisze:kupilem kita, sprzedawalem starego rozgladalem sie za nowym przyszedl prive moj blad....


Jeśli ktoś na podstawie powyższego zdania dokonał już wyroku na Andrzeju Szklarzu to ja nie kumam, bo ja nic po polsku z powyższego nie rozumiem. Kompletnie nie wiem co się stało.
1. Kupilem kita
2. Sprzedawalem starego
3. rozgladalem sie za nowym
4. przyszedl prive
5 moj blad.


O co chodzi?????

Jak na razie widzę jedynie Twój błąd (a nawet błędy) w pisaniu w języku ojczystym.


Może...
1. Kupiłem kita... rozglądałem się za nowym, ale gdy przyszedł Prive, sprzedałem starego - mój błąd.
2. Sprzedawałem starego, gdy przyszedł Prive. Zapytał: "Co na to twoja stara?" Odpowiedziałem: "mój błąd" i kupiłem kita.
3. Rozglądałam się za nowym i wtedy jego ujrzałam - to przyszedł Prive - men moich marzeń. Kupiłam mu kita i to był mój błąd.

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lip 2012, 13:52

a może poprostu koleś sprzedawał starego kita, rozglądał się przy okazji za nowym, cały ten Andrzej wysłał do niego priva z ofertą na nowego, ten go kupił i to był jego błąd.

jesiotr
Posty: 34
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:59
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 lip 2012, 14:00

przemjas pisze:a może poprostu koleś sprzedawał starego kita, rozglądał się przy okazji za nowym, cały ten Andrzej wysłał do niego priva z ofertą na nowego, ten go kupił i to był jego błąd.


dokladnie tak bylo
viewtopic.php?f=2&t=45958&start=0

sorki za nieskladnego pierwszego posta, rzeczywiscie wkurzony bylem to i skladnia niewyszla
w pracy teraz jestem wiec sie rozpisywac nie moge

Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lip 2012, 14:21

przemjas pisze:a może poprostu koleś sprzedawał starego kita, rozglądał się przy okazji za nowym, cały ten Andrzej wysłał do niego priva z ofertą na nowego, ten go kupił i to był jego błąd.


Spaliłeś :evil:

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post10 lip 2012, 15:59

Qba-EPP11 pisze:
przemjas pisze:a może poprostu koleś sprzedawał starego kita, rozglądał się przy okazji za nowym, cały ten Andrzej wysłał do niego priva z ofertą na nowego, ten go kupił i to był jego błąd.


Spaliłeś :evil:


Facet stracil 3000pln, napisal nieskladna wiadomosc (ale jasna dla ciut bardziej rozgarnietych!) ostrzegajaca innych, a Wy sobie jaja robicie.. Rzeczywiscie zabawne, boki zrywac! Zenada panowie.
jesiotr - mam nadzieje, ze odzyskasz kase.

Awatar użytkownika
blow22
Posty: 165
Rejestracja: 14 cze 2010, 19:53
Deska: SU-2,77project
Latawiec: north rebel
Lokalizacja: Nowa Ruda
Postawił piwka: 1 raz
 
Post10 lip 2012, 16:59

Koles tez proponowal mi switchblada nówke za 3000 zl. Ciekawa propozycja była

Awatar użytkownika
targetti
Posty: 346
Rejestracja: 13 lis 2008, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
 
Post10 lip 2012, 19:23

Fajnie działa takie forum... dzięki, za info... od tego typa na pewno nic nie kupię :!:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 lip 2012, 08:08

kamszot pisze:Facet stracil 3000pln, napisal nieskladna wiadomosc (ale jasna dla ciut bardziej rozgarnietych!) ostrzegajaca innych, a Wy sobie jaja robicie.. Rzeczywiscie zabawne, boki zrywac! Zenada panowie.

Żenada? Mocne słowo...
Wybacz ale jak nie robić sobie jaj, skoro do tej pory nie kumam o co jesiotrowi chodzi mimo, że napisał "jak dokładnie było" :doh:

Życzę, by autor odzyskał swoje $$$ i przeznaczył je na kurs pisania w zrozumiałym dla Polaka języku :idea:

I nie pisz, że się czepiam. Taki ostry tytuł wątku wymaga, aby wyjaśnić dokładnie dlaczego wymieniony w tytule to złodziej i do tego oszust. Dobrze byłoby posłuchać drugiej strony i na podstawie takiego info wydać dopiero "wyrok". A może Pan Szklarz zginął ratując dzieci z płonącego domu dziecka i z powodu swojej śmiertelności nie jest w stanie oddać pieniędzy czy chocby napisac tutaj postu? Ładnie tak bohaterów od złodzieji wyzywać?

Czy jak napiszę w tytule wątku , że kamszot to cyklista i daltonista i wyjaśnię w poście: kupilem czerwony rower, sprzedawalem starego zielonego rozgladalem sie za nowym niebieskim przyszedl prive moj blad. to znaczy że jesteś cyklistą i daltonistą? I kto to zrozumie :wink:

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post11 lip 2012, 10:42

BraCuru pisze:
kamszot pisze:Facet stracil 3000pln, napisal nieskladna wiadomosc (ale jasna dla ciut bardziej rozgarnietych!) ostrzegajaca innych, a Wy sobie jaja robicie.. Rzeczywiscie zabawne, boki zrywac! Zenada panowie.

Żenada? Mocne słowo...
Wybacz ale jak nie robić sobie jaj, skoro do tej pory nie kumam o co jesiotrowi chodzi mimo, że napisał "jak dokładnie było" :doh:

Życzę, by autor odzyskał swoje $$$ i przeznaczył je na kurs pisania w zrozumiałym dla Polaka języku :idea:

I nie pisz, że się czepiam. Taki ostry tytuł wątku wymaga, aby wyjaśnić dokładnie dlaczego wymieniony w tytule to złodziej i do tego oszust. Dobrze byłoby posłuchać drugiej strony i na podstawie takiego info wydać dopiero "wyrok". A może Pan Szklarz zginął ratując dzieci z płonącego domu dziecka i z powodu swojej śmiertelności nie jest w stanie oddać pieniędzy czy chocby napisac tutaj postu? Ładnie tak bohaterów od złodzieji wyzywać?

Czy jak napiszę w tytule wątku , że kamszot to cyklista i daltonista i wyjaśnię w poście: kupilem czerwony rower, sprzedawalem starego zielonego rozgladalem sie za nowym niebieskim przyszedl prive moj blad. to znaczy że jesteś cyklistą i daltonistą? I kto to zrozumie :wink:


A moze rodzice jesiotra nie mieli pieniedzy na ksiazki i chlopak nie chodzil do szkoly? A moze jest sierota? A moze urodzil sie i mieszkal w Stanach przez xxx lat? :doh:
Ogarnij sie, bo jako moderator i dojrzaly facet powinienes dawac dobry przyklad, a nie zbijac sie jak dzieciak z podstawowki.

Awatar użytkownika
FilipN
Posty: 801
Rejestracja: 05 sie 2008, 11:08
Lokalizacja: Warszawa/Jastrzębia Góra
Postawił piwka: 68 razy
Dostał piwko: 77 razy
 
Post11 lip 2012, 10:48

kamszot pisze:jako moderator i dojrzaly facet powinienes dawac dobry przyklad, a nie zbijac sie jak dzieciak z podstawowki.


jako moderator i dojrzały facet powinien usunąć ten wątek - aż do wyjaśnienia. Bo nazywanie kogoś złodziejem i oszustem wraz z podaniem jego pełnych danych wymaga baaaardzo dokładnego uargumentowania.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 lip 2012, 11:11

kamszot pisze:Ogarnij sie, bo jako moderator i dojrzaly facet powinienes dawac dobry przyklad, a nie zbijac sie jak dzieciak z podstawowki.

Nie podoba mi się że używasz nieadekwatnych słów.
Nie podoba mi się, że Ty jako nie-moderator i niedojrzały facet możesz sobie kogoś od żenad wyzywać a mi tego nie wolno i musze się ogarniać.
Ciebie ogarnięcie nie dotyczy?

PS.
Powtarzam tysięczny raz : nie jestem moderatorem.
To co widzisz na stronie to błąd, pomyłka, niedopatrzenie, zapomnienie...

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post11 lip 2012, 11:30

A jak mozna inaczej nazwac takie zachowanie? Dla mnie to jest ZENADA i tyle.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości