JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2012, 10:55

JOU

bankowo wielu z Was juz widzialo,ze juras zmienil barwy na Best Kiteboarding.
Szczerze mowiac to jestem zszokowany bo z tego co pamietam to jurek byl od zawsze zwiazany z SS (jezeli jestem w bledzie to prosze to naprostowac).
Jak myslicie? co sie przyczynilo do tego,ze odszedl z SS? nie chcieli mu zrobic pro modelu latawca jak len10? to jedyne co tak naprawde przychodzi mi do glowy...
jak sadzicie ?
pozdrowki

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2012, 11:02

Jak zwykle chodziło o hajs... http://www.bestkiteboarding.com/Youri_Rides_With_Us

Ruben nie miał swojego modelu latawca ;)

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2012, 11:06

Gruby temat.

Pewnie 4 money, jak mówił treneiro Leo od piłkarzy.
3-4 lata by na tym poziomie jeszcze popływał (kontrakt jest na 3 lata), stawy w drzazgi. Trzeba myśleć o przyszłości... (hajs)

Latawiec, nie miał swojego modelu ...

Fanboyem Besta nie jestem, ale pewnie obie rzeczy będzie miał. Z tego wyjdzie, że Sling ma kapę a Best się odkuje next sezon w sprzedaży i marketingu.

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2012, 11:11

Smokie pisze:Jak zwykle chodziło o hajs... http://www.bestkiteboarding.com/Youri_Rides_With_Us

Ruben nie miał swojego modelu latawca ;)


no nie mial jak nie mial, ale mial serie len10 tak ? o to mi chodzilo. Jest Fuel len10 czyli no quasi pro model. ale nvm. szkoda.. szkoda po jurek pasowal OPOOOR do slinga,ale trudno !
milego !

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post07 lis 2012, 11:29

Gesela w Airush'u tez zle nie miala,
zwiazana byla z nim od dziecka,
a znalazla sie w Bescie,
KASA czyni cuda :doh:

Pozdro...

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post07 lis 2012, 11:34

Pozostaje czekac na transfery Arona i Lentena :lol: :wink:

Pro model w Slingu w sumei to mial, czyli RPM'a, bo bylo jasne, ze on go promuje, roziwja i poprawia. Chyba, ze kazali mu na sile na RPMie latac i cala akcja rpm=jurek to marketingowa papka.

Facetowi ciezko sie dziwic, toz to profesjonalny sportowiec, on z tego zyje. Moze KS to nie pilka nozna i oby KS nigdy jak pilka nie byl, ale jakies podobienstwa jednak sa.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2012, 13:45

Wrogu pisze:Pozostaje czekac na transfery Arona


:wink:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post08 lis 2012, 13:20

mary.dk pisze:Gesela w Airush'u tez zle nie miala,
zwiazana byla z nim od dziecka,
a znalazla sie w Bescie,
KASA czyni cuda :doh:

Pozdro...


Jest to raczej proste. Skoro uprawiają ten sport PROFESJONALNIE to muszą brać pod uwagę zyski jakie z niego czerpią. To jak dla mnie najnormalniejsza rzecz na świecie. Wiadomo że jest tam zawsze jakaś kwestie lojalności dla firmy ale nie znamy szczegółów i może rzeczywiście jakaś lipa u Slinga była. A Besty to całkiem fajne kajty teraz robią. No i z tego krótkiego klipu to widać że Jurek już się wkręcił. To KGB 7 mnie zniszczyło!

Zawsze myślałem że fuel to był taki rubenowy kajt a rpm wychodziły od Jurka. Nie wiem czy mieli jakiś wpływ w robienie obu kajtów ale skoro Ruben pływał cały czas na jednym a Juri od początku na RPM to na pewno dużo zmian pochodziło od nich.

Ale i tak filmik Pastora niszczy

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lis 2012, 13:35

mary.dk pisze:Gesela w Airush'u tez zle nie miala,
zwiazana byla z nim od dziecka


Miała też krótki epizod w Slingshocie :wink:

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lis 2012, 13:44

hmmm
a może Best widząc rosnącą sprzedaż RPMa, i wiedząc jak duży wkład w jego powstanie wniósł Jurek co spowodowało że jest to super latawiec ;) postanowili za wszelką cenę podkupić Jurka, żeby wyprodukować podróbkę RPMa.
Mam tylko nadzieję że latawiec nie straci na tym i dalej będzie taki zajeb....isty. :D
czyli w dalszym ciągu kasa rządzi nawet w kitesurfingu.

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post08 lis 2012, 13:46

ej to kto w SLINGU został? z freestylu nikt (chyba że liczycie Onievę). Z takich kotów to już nikogo nie ma.
to szkoda bo strasznie wkurzają mnie te takie waveowe teamy jak w naishu. Jak się chce obejrzeć np. Kevina to trzeba najpierw przebrnąć przez 3 minuty zawijania falek i głupich boardoffów.

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post08 lis 2012, 15:02

TrueKejner pisze:ej to kto w SLINGU został? z freestylu nikt (chyba że liczycie Onievę). Z takich kotów to już nikogo nie ma.
to szkoda bo strasznie wkurzają mnie te takie waveowe teamy jak w naishu. Jak się chce obejrzeć np. Kevina to trzeba najpierw przebrnąć przez 3 minuty zawijania falek i głupich boardoffów.


Andy Yates zostal, ale bark leczy. Kot prima sort.

Awatar użytkownika
surfbabe
Posty: 689
Rejestracja: 17 lip 2005, 16:25
Deska: su2 custom
Latawiec: FX, nemesis
Lokalizacja: wwa
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 29 razy
 
Post08 lis 2012, 17:44

Smokie pisze:Jak zwykle chodziło o hajs... http://www.bestkiteboarding.com/Youri_Rides_With_Us


ale może jednak nie tylko o hajs chodziło, chociaż to wyznanie pojawia się jako pierwsze :wink: ...
w tym linku przeca Jurek mówi, że dla niego bardzo ważne, że może być tak mocno zaangażowany w konstrukcje.
ja sobie myślę, że jednakowoż Sling może nie był tak bardzo otwarty na tworzenie zbyt wielu wariantów w R&D...
bo jak nazwisk ubywa (poza Yatsem), to powinni być zdesperowani, żeby ciachoJurka utrzymać.
jak było na stówę nikt z nas się nie dowie.

a że pływam na bestach... to się z przejścia tego bardzo cieszę...
już w tym sezonie TS mi się spodobał, to jak Youri weźmie go w obroty to to pewno będzie fajny latawczyk :thumbsup:

czosnek
Posty: 222
Rejestracja: 05 gru 2010, 14:45
Deska: nobile
Latawiec: rrd
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 17 razy
 
Post08 lis 2012, 18:10

szkoda,że zapewne w best'ach nie będzie miał wpływu na jakość :lol:
z punktu widzenia reklamy, jak dla mnie dla slingshota bardziej wartościowy jest len10
yoori chyba był za mało przebojowy
czyli że w tym roku pkre wygrywa best :thumb: :?:

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lis 2012, 20:55

TrueKejner pisze:ej to kto w SLINGU został? z freestylu nikt (chyba że liczycie Onievę). Z takich kotów to już nikogo nie ma.
to szkoda bo strasznie wkurzają mnie te takie waveowe teamy jak w naishu. Jak się chce obejrzeć np. Kevina to trzeba najpierw przebrnąć przez 3 minuty zawijania falek i głupich boardoffów.


Alex Fox, Eric Rienstra, Lenten, Abreu ale to nie PKRA, jeśli tylko tych do freestyle i kotów zaliczasz.

W Naishu to też oprócz Kevina są Jesse Richman, Sam Light i ten tam Niemiec od wake, więc jakby nie patrzeć freestyle team mają.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron