SU-2 pro rider 3d 2013 testowana

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post01 cze 2013, 14:01

andrzejpe pisze:
gredy pisze:
andrzejpe pisze:niech wlasciciel deski zerknie do srodka i powie co widzi... :lol:

Chyba nową SU-2 Takie podejście do klienta mi się podoba :thumb:


a w nowej su2, kolejna su2.. Pol biedy, jak rozwarstwi sie (bo to nie jest zlamanie!) w PL, a nie podczas pierwszego dnia plywania na Hawajach..


bardziej prawdopodobne jest zagubienie deski przez linie lotnicze niz jej zlamanie przy pierwszym plywaniu :wink: lepiej nie latac na hawaje :hand:

andrzejpe
Posty: 61
Rejestracja: 06 lut 2012, 15:46
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post01 cze 2013, 14:15

To albo nie mieliscie okazji jezdzic mocniej na su2, albo jestescie z firma 'inaczej' zwiazani :)
Deska jest rozwarstwiona. Pianka (airex) tworzy rdzen deski, ktory powoduje, ze deska jest lekka, ale malo wytrzymala. Pytanie jaki kolor ma airex? Jezeli zolty to.. slabo.. A to, ze producent wymienia deske na nowa? Laski nie robi..

Ale niech kazdy jezdzi na czym chce. Eot

gredy
Posty: 1169
Rejestracja: 29 sty 2011, 21:17
Latawiec: Best
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post01 cze 2013, 14:48

Heh stary się nakręciłeś :lol: Dla mnie może to być rozwarstwienie,pęknięcie ,złamanie i jeszcze parę określeń można by było znaleźć.Ale po co skoro chcą dać nową deskę!Nikt z nich nie chce paragonu,nikt nie pisze tu o wysyłaniu deski na oględziny ,czy przypadkiem nie została najechana autem czy coś podobnego.Przeczytaj jeszcze raz przedstawiciela tej firmy

"Szkoda że straciłeś dzień na pływanie,bardzo nam przykro!!
Jak byś się skontaktował szybciej to już dzisiaj pływałbyś na nowej desce.
Proszę o kontakt na maila na stronie producenta.Deska jest na gwarancji więc się nie martw.
Wymienimy na nowy model 2013 która ma wzmocnioną konstrukcję rdzenia i taka sytuacja w przyszłości raczej nie będzie miała miejsca."

Jak dla mnie to zasługuje na :clap: .Mam nadzieje że pozytywnie się to skończy dla CMR69
Co do powiązań.Tak pływałem na Su2 okazyjnie,sam nigdy takowej nie posiadałem,aczkolwiek widząc ich podejście do klienta z chęcią bym coś potestował :wink:
Pozdrawiam :thumb:

andrzejpe
Posty: 61
Rejestracja: 06 lut 2012, 15:46
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post01 cze 2013, 23:26

Gredy.., bo su2 doskonale wie co sie dzieje z ich deskami..? Co ma napisac producent klientowi (i calemu forum), ktory pokazuje taki fuckup?

Jedz, testuj i kupuj. Trzeba wspierac polski przemysl.

smk
Posty: 110
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:37
Deska: Clash 134cm / Wainmann 5'9"
Latawiec: Ozone C4 7/9/12m
Lokalizacja: Swinoujscie
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2013, 08:42

Karaś nigdy nie robił problemu z wymiana deski gdy coś było nie tak i nie chodzi o to że ktoś na forum fotki wrzucił (gdzie ewidentnie jakiś wadliwy egzemplarz się musiał trafić). Nigdy żadnych paragonów nie wymagał. Z tego co słyszałem to nawet jest możliwość oddania w rozliczeniu starej SU2 i za dopłata wzięcia nowego rocznika (ale nie wiem czy to była jednorazowa akcja czy też zawsze tak można).
Tak czy siak, co by nie mówić o deskach, support SU2 ma dobry.

Slawek-Kopiec
Posty: 913
Rejestracja: 08 sty 2011, 08:42
Deska: Su-2 Custom.Airush Livewire
Latawiec: Airush Varial X
Lokalizacja: www.kitebite.pl
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2013, 09:20

andrzejpe pisze:Gredy.., bo su2 doskonale wie co sie dzieje z ich deskami..? Co ma napisac producent klientowi (i calemu forum), ktory pokazuje taki fuckup?

Jedz, testuj i kupuj. Trzeba wspierac polski przemysl.

A niby co sie dzieje? Bo nie bardzo rozumiem?


Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post02 cze 2013, 09:45

Tez nie rozumie tego postu . Odnosze raczej wazenie ze celowo ktos podbija ten szit w odpowiedzi na zla jakosc nobila w tym roku . Deski jak deski .Bardzo ciezkie do zlamania . Bardzo wiele osob na nich obecnie plywa w tym czolowka zawodnikow . Znam przypadki polamanych innych desek gdzie reklamacje nie byly takie proste bez protekcji :hand: .Sranie we wlasne gniazdo to nasza narodowa cecha wiec plywajcie na airaszach i innych mega wypasach tylko nie placzcie ze sprzet jest drogi i ciezko z reklamacjami tak wyrwiecie insert . Do 7 lat plywam wylacznie na su2 przewinelo sie przez moje rece kilkadziesiat tych desek w tym u znajomych i wiem o dwoch przypadkach rozwarstwionych desek (nie tak zlamanych jak na zdieciu :doh: ) Zlamania tez nie byly bez powodu jedno po srogiej glebie ...lepiej ze pakla deska niz gdyby mialy sie polamac nogi a drugi przypadek to uszkodzony abs na krawedzi (ta akurat byla moja :wink: ) . Wspolczuje Karasiowi bo wiem ze kazdym takim przypadkiem sie bardzo przejmuje a konkurencja nie spi i bedzie podjudzac . Dla mnie zawsze robil najlepsze deski na swiecie i co roku lepsze ciesze sie ze coraz wiecej ludzi przekonuje sie do nich ...nawet tych wczesniej zatwardzialych

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2013, 10:50

rolnik pisze:...lepiej ze pakla deska niz gdyby mialy sie polamac nogi \..


..lepiej też to , niż żeby meteoryt wpadł w ziemię albo zaatakowali nas marsjanie :hand:

..a w ogóle to ..co ma jedno do drugiego?

peace

CMR69
Posty: 67
Rejestracja: 12 kwie 2012, 11:55
Postawił piwka: 1 raz
 
Post02 cze 2013, 11:03

Praktycznie od razu po napisaniu tego postu zostałem poproszony o kontakt. Nie wiem jak u Was, ale ja spotkałem się pierwszy raz z takim podejście do klienta (i juz nie chodzi mi tutaj o rynek tylko kite'a). Szkoda, że szybciej nie zdecydowałem się na kontakt i wywołałem niepotrzebne zamieszanie. Tak jak się domyślałem uszkodzenie deski było następstwem błędu na etapie produkcji. Przecież deska dla wagi 90+kg nie pęknie pod nogami 70kg ridera przy nie obciążającym zbytnio pływaniu. Obawiam się ze mój przypadek jest pojedynczym incydentem i po prostu miałem pecha. Chociaż ma to dwie strony medalu, gdyż tym sposobem zostałem poproszony o wybór nowej deski. Zdziwiła mnie ta sytuacja, bo myślałem ze dostane ten sam model w tym samym rozmiarze, ale pozwolono mi wybrać dowolny model deski z palety 2013. Tym sposobem wymieniłem dechę którą kupiłem na pierwsze halsy na deskę normalną w swoim rozmiarze. Bardzo mnie to cieszy, gdyż od dłuższego czasu śmigałem na swoich drzwiach niezależnie od warunków z powodu braku środków finansowych. Zostałem również zaproszony w ten długi weekend na testy desek w Pucku na których się pojawiłem. Swoją drogą w Pucku zobaczyć kogoś na innej deseczce niż Su-2 było ciężko - w piątek mi się to rzuciło w oczy. Pomijając wyczyny Denisa czy Marka :shock: .
Uważam, że producent zrobił coś więcej niż tylko "Wymiana w ramach gwarancji" chodzi mi tutaj o wymianę na dowolny model, przekazanie cennych wskazówek jak i to, że jeżeli ta deska którą wybrałem nie będzie mi leżała mogę w najbliższym czasie jeszcze wymienić na inny model. Wybrałem ProRidera Classica. Wiem model trochę bardziej pro, ale jest tak samo twarda jak ta którą miałem wcześniej i najbardziej mi odpowiada.

Awatar użytkownika
Bax
Posty: 170
Rejestracja: 09 maja 2010, 13:30
Deska: SU-2 ProSeries 2013
Latawiec: Ozone Enduro 12 i 8m
Lokalizacja: Pabianice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 cze 2013, 11:35

Jeżeli chodzi o podejście do swoich klientów , to SU-2 jest w absolutnej czołówce.
Trzy tygodnie temu zadzwoniłem z pytaniem o możliwość wymiany mojej starej deski na nową.
Po trzech dniach przykręcałem pady do nowego ProSeriesa :clap:
Możliwość wymiany styranej deski z 2009 roku na nową za baaardzo przyzwoite pieniądze - bezcenna.

Pozdrowienia dla SU-2

maski.
Posty: 160
Rejestracja: 03 mar 2011, 14:24
Lokalizacja: olsztyn kite24.pl
 
Post02 cze 2013, 13:28

tak jak wcześniej było wspomniane konstrukcja rdzenia w sudwach zmieniła się co znacznie poprawiło wytrzymałość,
a że każdą dechę można złamać w to chyba nikt nie wątpi ... nawet nie wchodząc do wody

maski.
Posty: 160
Rejestracja: 03 mar 2011, 14:24
Lokalizacja: olsztyn kite24.pl
 
Post02 cze 2013, 13:29

tak jak wcześniej było wspomniane konstrukcja rdzenia w sudwach zmieniła się co znacznie poprawiło wytrzymałość,
a że każdą dechę można złamać w to chyba nikt nie wątpi ...niektórzy nawet nie wchodząc do wody

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post02 cze 2013, 14:19

SU2 się łamie
Nobile schodzi na psy
A najlepszym latawcem w 2012 jest fone
:arrow: będzie koniec świata :wink:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2013, 14:56

maski. pisze:
a że każdą dechę można złamać w to chyba nikt nie wątpi


..ja tego nie potwierdzam - pewnie tak - ale - istnieje sporo firm i modeli, których złamanych nie tylko nie widziałem - ale póki co i nie słyszałem ..

peace

Slawek-Kopiec
Posty: 913
Rejestracja: 08 sty 2011, 08:42
Deska: Su-2 Custom.Airush Livewire
Latawiec: Airush Varial X
Lokalizacja: www.kitebite.pl
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 cze 2013, 18:22

phpBB [video]


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości