gdzie kupować tanio kajty?

Akcje promocyjne, programy lojalnościowe, przeceny, wyprzedaże, reklamy, ecommerce, etc.
Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post20 maja 2013, 15:51

witam
zamierzam kupić 2 nowe kity. zastanawiam się gdzie można najtaniej :P je kupić. w polsce, na allegro, u dystrybutora czy za granicą?
drodzy Panowie, proszę o pomoc. :mrgreen:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 16:07

1. Używane, często takie, że później sam po sobie jedziesz na pewno na Allegro, to jest niezaprzeczalne, bo poważne firmy na jaja sobie nie pozwolą.
2. Jeśli chcesz coś używanego ale sprzwdzonego, pewnego, z opcją zwrotu, to tu już jest kilka sklepów, różne marki do wyboru, możliwość zakupu na raty itp.
3. Nowe....do wyboru, do koloru, wszystkie są najlepsze, najładniejsze itp.

* popytaj jak jest z dostępnością części, w razie "przygód", bo na pewno kilka firm, o któcyh głośno na forum poprosie cię o poczekanie na cześci nawet kilka miesięcy, a to istotne jak nie chcesz przepuściś zbyt wielu sesji na wodzie...
* podzwoń, popytaj o promocje i poczytaj w necie kto ile pływa, jak się, zna, co ma do powiedzenia itp

Aha, konkretne odpowiedzi zaraz się posypią ;)

Awatar użytkownika
Jakub T.C.
Posty: 166
Rejestracja: 11 wrz 2011, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
 
Post20 maja 2013, 16:18

Polecam switchkites.com :thumb:

W Polsce mało jeszcze znana firma z Nowej Zelandii, ale jakość wykonania i pancerność sprzętu 1-sza klasa. Wielu uznanych w naszym kraju i na świece marek nie robi tak pancernych kite'ów. O właściwościach lotnych wszystkich modeli się nie wypowiem, bo nie testowałem wszystkich tylko 1, a dokładniej ELEMENT w rozmiarze 13, i jest dokładnie taki jak opisywał producent i użytkownicy na forach. Firmę Switch Kites możesz kojarzyć, jeżeli interesujesz się zawodami z cyklu PKRA, gdyż zawodnik z pierwszej 5-ki o nazwisku Jacobs Marc pływa na Switch COMBAT. Jeżeli chciałbyś się przepłynąć na moim Switch'u, to daj znać, chętnie udostępnię latawiec do testów np. na pomorzu w wietrzny weekend. Jakość obsługi klienta przez firmę Switch zasługuje na pochwałę, a termniy realizacji dostaw są ekspresowe tzn. jak zamawiałem swój sprzęt, to paczkę z UK dostałem 3-4 dni po dokonaniu płatności. Jakbyś miał jakieś pytania, to pisz na pw, albo pytaj społeczność na forum http://www.switchkites.com/forum/index.html.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Jakub T.C.
Posty: 166
Rejestracja: 11 wrz 2011, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
 
Post20 maja 2013, 16:26

Aha i jeszcze na tym forum oczywiście :)
Ja ostatnio kupiłem prawie nowy sprzęt w przyzwoitej cenie od użytkownika mary.dk i śmiało mogę go polecić jako rzetelnego sprzedającego.

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post20 maja 2013, 16:35

W Chinach tam wszystko jest Tanio :thumb:

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 16:37

najtaniej jest na alibaba :lol:

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 18:17

Ze wszystkich sklepów z jakimi miałem do czynienia najtańsza jest Hydrosfera. Biją konkurencje o głowę. Polecam

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post20 maja 2013, 18:57

Jak wiesz do kogo się usmiechnac ;)

Ja sie zaopatruje w Kitesurfshop.pl, wiem od kogo kupuje i kogo ścigać po plaży wymachując barem 8)

Najtaniej to jednak wychodzą potestówki/latawce z zeszłego sezonu, jeśli chcesz mieć nówkę/latawiec na gwarancji. Albo można brać używkę od osoby prywatnej, aby jeszcze zaoszczędzić.

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2013, 09:20

Ja w tym roku kupiłem w Hydrosferze nowy latawiec 2013 w cenie używki 2012 z allegro. Oczywiście razem z gwarancja i paragonem. Obsługa klienta pierwsza klasa, podejscie do problematyczynych tematów reklamacji/zwrotu/wymiany zawsze było na moją korzyść. Nie uśmiecham się przesadnie do nikogo ze sklepu, nie jestem w żaden sposób z nimi związany. Nawet nie mam ich nalepki na aucie ;)

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post21 maja 2013, 09:29

teoysta pisze:Ja w tym roku kupiłem w Hydrosferze nowy latawiec 2013 w cenie używki 2012 z allegro. Oczywiście razem z gwarancja i paragonem. Obsługa klienta pierwsza klasa, podejscie do problematyczynych tematów reklamacji/zwrotu/wymiany zawsze było na moją korzyść. Nie uśmiecham się przesadnie do nikogo ze sklepu, nie jestem w żaden sposób z nimi związany. Nawet nie mam ich nalepki na aucie ;)


Z pelnym profesjonalizmem Hydrosfery nie ma co dyskutować - bo jest tak jak piszesz i się sam pod tym podpisuję :thumb: . Zakupy u nich robiłem kilkukrotnie i byłem zawsze bardzo zadowolony. To samo mogę napisać jeszcze o kilku znanych i sprawdzonych sklepach - tych większych i mniejszych (z własnego doświadczenia i kolegów). Chociaż sam kupować się staram u tych z którymi na wodzie często siedzę.

myszkaMikki
Posty: 8
Rejestracja: 02 maja 2013, 18:33
Deska: north
Latawiec: north
 
Post21 maja 2013, 12:52

moze interesowalyby cie prawie nowe kity-potestowe,bez sladow uzywania,bez przetarc,latek itp
wtedy najlepiej kupowac u mnie;)
mam evo 2013 w mega cenach
7,9,10 i 11

jak cos to na priv

pozdrawiam

pointse7en
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2012, 18:35
Deska: Nobile 50fifty
Latawiec: Varial X 9, 12, VXR 17
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post21 maja 2013, 13:53

ja również podpisuję się pod Hydrosferą obiema rękoma. Sklep na całe życie, szkoda że samochodami też nie handlują :D

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post22 maja 2013, 09:37

Hydrosfera naprawde pelna profeska,
mozna polecic z czystym sumieniem :thumb:

Pozdro...

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post22 maja 2013, 11:18

Ja od jakiegoś czasu zaopatruję się w http://www.abcsurf.pl
Chłopaki znają się na rzeczy i można u nich nabyć wszystko co potrzeba do uprawiania naszego sportu.
A co najważniejsze są bardzo „elastyczni” jeśli chodzi o ceny sprzętu :!: :idea:
Osobiści kupuję u nich najczęściej nowy sprzęt z zeszłego roku jest dużo tańszy a nówka to nówka.
Jeśli chodzi o trójmiasto dla mnie to najlepszy wybór.

:arrow: ......a i jeszcze jedno jak kupować w abc to najlepiej przez osobisty kontakt :arrow: rozmowa, spojrzenie w :shock: oczęta :D
..... i cena idzie w dół :thumb:

Awatar użytkownika
Bax
Posty: 170
Rejestracja: 09 maja 2010, 13:30
Deska: SU-2 ProSeries 2013
Latawiec: Ozone Enduro 12 i 8m
Lokalizacja: Pabianice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post22 maja 2013, 12:00

Sprawdzone osobiście i godne polecenia :thumb: :

kite24
hydrosfera
abc surf

Pozdro.


Wróć do „Biznes Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron