Pokrowce Douchebags

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
raul232
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2010, 10:04
Postawił piwka: 1 raz
 
Post11 lip 2013, 18:25

Witajcie,

chcę Wam zaprezentować dosyć nietypowy pokrowiec na sprzęt kitesurfingowy.

Marka Douchebags działa na rynku od 2009 roku, tworząc innowacyjne pokrowce na sprzęt snowboardowy, narciarski czy kitesurfingowy.

W czym jest ich innowacyjność?

Łatwa możliwość regulacji jego długości - to my decydujemy jaki będzie on długi.
W momencie gdy z niego nie korzystamy, zwijamy go w mały rulon i możemy schować go do szafy! Czy Twój duży pokrowiec to potrafi?
Obrazek

Waży jedynie 3,4 kg, w porównaniu do innych jest prawie dwa razy lżejszy!

Posiada żeberka ABS, które wzmacniają jego konstrukcję. Jako ciekawostkę przed wprowadzeniem na rynek pierwszych sztuk zostały przetestowane na wytrzymałość przez firmę odpowiedzialną za dostarczanie plecaków dla armii norweskiej.
Obrazek

Posiada podpinane szelki, dzięki czemu możemy ciągnąć go mając cały czas wolne ręce.
Obrazek

Jak wygląda zapakowanie go podczas wyjazdu kitesurfingowego? Kilka zdjęć jak w praktyce to wyglądało ;-)
(Latawki: 14,12, bar, trapez, deska całkowicie uzbrojona. Spokojnie jeszcze zostało miejsca na piankę i kilka par boardshortów)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Chcesz go zobaczyć? Do obejrzenia na Kempingu Chałupy 3 w Akademii Kitesurf, gdzie znajduje się moja prywatna sztuka. W razie pytań jestem do dyspozycji.
Cena detaliczna 799 zł, dla forumowiczów super oferta!

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post12 lip 2013, 21:12

Za 469 zeta w detalu masz pat love http://www.abcsurf.pl/pokrowiec_na_kolk ... eam-11783i
który jest bardzo ok :idea: nie "składa się" :arrow: ale ma stelaż który
się przydaje bo usztywnia całość a mieszczą się Paci’e też 2-3 kajty i 2 deski + coś tam
jak to by kosztowało 4 stówki to może a tak …..
powodzenia :thumb:

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 lip 2013, 22:11

Pinio pisze: masz pat love
który jest bardzo ok :idea: nie "składa się" :arrow: ale ma stelaż który
się przydaje bo usztywnia całość


To dwa różne produkty, o jednak innych funkcjonalnościach/ możliwościach [np regulacja długości/rolowanie, co jest świetnym i funkcjonalnym patentem] :thumb:

PS: nie, nie mam Douchebag swoim sklepie :shifty:

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2013, 10:51

Pinio pisze:Za 469 zeta w detalu masz pat love http://www.abcsurf.pl/pokrowiec_na_kolk ... eam-11783i
który jest bardzo ok :idea: nie "składa się" :arrow: ale ma stelaż który
się przydaje bo usztywnia całość :thumb:



Z jednej strony stelaż wzmacnia całą konstrukcje, a z drugiej zwiększa wagę pokrowca.
Pokrowiec usztywniasz deską więc można uznać że stelaż jest zbędny .. :wink:

Sam korzystam z standardowego golfbaga i jestem bardzo zadowolony, tylko mógłby zajmować mniej miejsca

Patent wydaje się ciekawy :idea: :wink:

Peace

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post13 lip 2013, 13:53

Chcesz bez stelażu http://www.abcsurf.pl/pokrowiec_na_kolk ... lf_-11782i
też jest i też na ok 450 zeta masz ok 300 w kieszeni dokladasz
150 zeta i masz oba ;-)

raul232
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2010, 10:04
Postawił piwka: 1 raz
 
Post13 lip 2013, 16:31

@Pinio ten temat nie miał celu, abyś informował o tym jakie możesz zaoferować konkurencyjne pokrowce. Temat został założony specjalnie w dziale Recenzje i opinie, aby opisać właśnie ten pokrowiec i jego możliwości.

Jeśli korzystasz tylko i wyłącznie w życiu z kitesurfingu Twoje propozycje są oczywiście jakąś alternatywą biorąc pod uwagę cenę, ale gdy jeździsz na snowboardzie czy nartach nie widzę możliwości abyś mógł wpakować się w golf baga zaproponowanego przez Ciebie.

Wiemy nie od dziś, że niektóre produkty mają wąskie grono odbiorców jak w tym wypadku pokrowce Douchebags. Jednak osoby, które zakupiły lub mieli okazję z nich korzystać nie ma możliwości aby wrócili do jakiegoś innego ;)

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post13 lip 2013, 20:40

@raul232
Ja wiem swoje :arrow: Ty swoje.
Moja rodzinka korzysta z „opakowań” PatLove od kilku lat i nie jest to tylko kajtsurfing :!: :idea: :!:
No może nart do swoich toreb nie włożę /do tego mam osobne pokrowce/ ale cała RESZTA się mieści :thumb:
Bardziej chodzi o to $ dlaczego to jest takie drogie przecież to nie żaden kosmiczny wynalazek :?:

Awatar użytkownika
FilipN
Posty: 801
Rejestracja: 05 sie 2008, 11:08
Lokalizacja: Warszawa/Jastrzębia Góra
Postawił piwka: 68 razy
Dostał piwko: 77 razy
 
Post14 lip 2013, 02:54

Pinio pisze:Bardziej chodzi o to $ dlaczego to jest takie drogie przecież to nie żaden kosmiczny wynalazek :?:


Nawet gdyby te quivery kosztowały o jedno zero więcej, nie widzę powodu byś psuł komuś wątek swoimi wtrętami na temat golfbagów które sprzedaje ABC...
Celem wątku jest informacja o quiverach Douchebags, a nie wybór dobrego quivera za rozsądną cenę :idea:

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post14 lip 2013, 03:36

Jak popsułem to sorry ale jak produkt jest dobry to sam się obroni :thumb:
Przy okazji temat się rozwinął a tak by zaginął w gąszczu KF :wink:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości