HAMATA -z Jovi Travel - opinie

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Nivea
Posty: 1205
Rejestracja: 28 sty 2010, 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post18 wrz 2013, 13:52

mary.dk pisze:JoviProManagement oferowal mi wspolprace,
stad moje pytanie, gdyz czuje sie zniesmaczony.
A jak juz wspominalem, z uslug JoviTravel nigdy nie skorzystalem
poniewaz oferta bezposrednia kilkukrotnie zaznaczam
roznila sie od tej posredniej z KF.
Myslalem ze jestem jednostka,
ale okazuje sie ze to najprawdopodobniej sa
celowe dzialania zeby zwabic klientow.
Tez mi sie wydaje ze jakis paragraf to obsluguje.

Pozdro...



Szanowny Panie,
Post Pana wypowiedzi nie dotyczy wątku o Hamacie z Jovi Travel

Jovi Pro Management nie proponowało nigdy Panu współpracy-współpracujemy wyłącznie z zawodnikami -jestem właścicielem Jovi Pro Management.
Był jedynie wpis na kf o dostępności instruktorów wielojęzycznych,po informacji podanej przez Pana,że założył Pan szkółke kita w Danii.
Z usług JoviTravel nigdy Pan nie korzystał.
Nie jest Pan osobą anonimową,jest Pan związany z biznesem kitesurfingu -jednak w każdym poście zamieszczonym przeze mnie na kiteforum,negatywnie wypowiada się Pan na temat naszych firm Jovi Travel czy Jovi ProManagement zajmującej się Markiem"Murphy" Zachem,nie mając do tego jakichkolwiek podstaw.
Pozdrawiam Joanna
http://www.jovipromanagement.pl/
www.jovitravel.pl
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2013, 14:07 przez Nivea, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post18 wrz 2013, 14:06

Pablo pisze:I na tym proponuję zakończyć w tym wątku :)

Recenzje biur podróży proponuję w oddzielnym wątku.


Sorry za off top,
choc mysle Pablo ze weryfikowanie takich glutow ma sens ;-)
oferowanie sprzedazy czegos nieistniejacego z tego co sie orientuje jest nielegalne,
jak sie myle niech mnie ktos poprawi :hand:

Pozdro...

Nivea
Posty: 1205
Rejestracja: 28 sty 2010, 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post18 wrz 2013, 14:25

mary.dk pisze:
Pablo pisze:I na tym proponuję zakończyć w tym wątku :)

Recenzje biur podróży proponuję w oddzielnym wątku.


Sorry za off top,
choc mysle Pablo ze weryfikowanie takich glutow ma sens ;-)
oferowanie sprzedazy czegos nieistniejacego z tego co sie orientuje jest nielegalne,
jak sie myle niech mnie ktos poprawi :hand:

Pozdro...



Chyba Pan się zagalopował...i to mocno,to są pomówienia,stanowiące naruszenie dobrego imienia naszych firm i podlegają ochronie prawnej.
Jesteśmy koncesjonowanym biurem podróży oraz agentem turystycznym i nie możemy mieć i nie mamy "nielegalnych ofert"
Nikt nie proponuje fikcyjnych wyjazdów; proponuję zapoznać się z ustawą o turystyce i zasadami dotyczącymi ważności i aktualności ofert, głównie jeśli chodzi o dostępność oraz cenę.

Pozdrawiam
Joanna

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2013, 14:51

beciawu pisze:Hej,
jestem nowa na tym forum. Od dłuższego czasu czytam je z racji wspólnego z moim chłopakiem zainteresowania kitem. Szukamy jakiegoś ciekawego wyjazdu, zaczęło się już wiosną, chcieliśmy zrobić kurs w egipcie, nie udało się niestety. Kurs wyszedł za to na helu i postanowiliśmy teraz jesienią wyjechać gdzieś do ciepełka, żeby szlifować halsy. Już trzy razy próbowałam zarezerwować wyjazd u Jovi Travel, ponieważ z tego co obserwuję ich wycieczki są najtańsze. Niestety nic nie dochodzi do skutku, bo albo cena była wyższa niż podana na forum, albo wyjazd został odwołany. Ostatnio od P. Maćka z Jovi Pro nie dostałam w ogóle odpowiedzi przez tydzień..?, a p. Joanna po kolejnych 2 dniach odpowiedziała, że oferta już niestety jest nieaktualna. Czy ta firma jest w ogóle wiarygodna i trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość żeby trafić okazję, czy lepiej sobie odpuścić? Dzięki z góry.

Becia W


Becia, nie pękaj:) jak sa wałki to trzeba tępić, kopie zrób sobie tylko tych ofert, bo Joanna jest niedoścignionym mistrzem edycji swoich postów, nie połapiesz się :lol:

pozdrawiam

stiv a

Nivea
Posty: 1205
Rejestracja: 28 sty 2010, 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post18 wrz 2013, 15:17

Becia W[/quote]

Becia, nie pękaj:) jak sa wałki to trzeba tępić, kopie zrób sobie tylko tych ofert, bo Joanna jest niedoścignionym mistrzem edycji swoich postów, nie połapiesz się :lol:

pozdrawiam

stiv a[/quote]


Post wypowiedzi nie dotyczy wątku o Hamacie z Jovi Travel.

Są to pomówienia,stanowiące naruszenie dóbr osobistych,które podlegają ochronie prawnej.

Pozdrawiam
Joanna

Marty
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 16:37
Dostał piwko: 1 raz
 
Post18 wrz 2013, 21:09

Chciałem być grzeczny, ale bezczelność tego biura zasługuje na jednO:
nie strasz nie strasz bo się z..... zdziwisz :lol:
A żeby nie było, że to wątek o Hamacie - to ja z takim biurem do Hamaty NIE POJADĘ :D (i w inne miejsca też)



Nivea pisze:Becia W


Becia, nie pękaj:) jak sa wałki to trzeba tępić, kopie zrób sobie tylko tych ofert, bo Joanna jest niedoścignionym mistrzem edycji swoich postów, nie połapiesz się :lol:

pozdrawiam

stiv a[/quote]


Post wypowiedzi nie dotyczy wątku o Hamacie z Jovi Travel.

Są to pomówienia,stanowiące naruszenie dóbr osobistych,które podlegają ochronie prawnej.

Pozdrawiam
Joanna[/quote]

beciawu
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2013, 21:44
 
Post18 wrz 2013, 21:42

[quote="Marty"]Becia nie rozpaczaj - to "profesjonalne" biuro tak działa :D

Ja też podjąłem 3 próby i wszystkie zakończyły się tak samo jak u Ciebie, a za ostatnim ponagleniem (poprzez forum) to dostałem opieprz, że chcę coś kupić :oops:

Odpuść sobie tandeciarzy, co sprzedają kit (nie kite) i mają w ofercie to co wszyscy i tylko nowych naciągają pisząc o "kajtowym biurze" licząc na zajawkę i emocje kupujących. Ja chciałem Wietnam, pomyślałem - za trudne, ale po Twoim przypadku widzę, że to taki styl działania. A gdyby "profi biuro" chciało się odszczekiwać - nie jestem związany z tym biznesem (co suponowaliście Mary.dk). Ja Wam chciałem dać zarobić, a wy mieliście mnie gdzieś, TEŻ OD WAS NIE KUPIĘ :naughty: , a korespondencją służę.



Marty, no nie rozpaczam. To co napisałeś potwierdza tylko słuszne jak widać odczucie, że mogłam być robiona w balona. Tłumaczenie Pani Joanna (Nivea), że to co zamieszcza na forum, to nie jest oferta, tylko informacja – dla mnie żenujące. Przecież tu spotykają się serferzy, szukający rzetelnej informacji. Moim zdaniem, nie chodzi o to co i jak formalnie będzie nazwane, tylko jaki to przyniesie efekt. A efekt w moim przypadku był taki, że nabrałam się na profesjonalość i szybkość działania biura Jovitravel. Pani Joanna (Nivea) co rusz zamieszczała bardzo atrakcyjne oferty, co może budować przeświadczenie, że jest taka dobra i że w końcu uda się kupić właśnie w Jovitravel upragniony wyjazd, w cenie okazyjnej oczywiście. Jestem akurat osobą konsekwentną i wiedziałam czego chcę, natomiast jeżeli więcej osób złowiło się w podobny sposób takimi ofertami "perełkami" , niewykluczone, że mogły później dać się przekonać na wyższe ceny, takie same jakie dostaliby wszędzie indziej.

Tym bardziej więc wątpliwości budzą intencje zamieszczania takiej okazyjnej oferty skoro:

a) Jak sama wyżej Pani Joanna napisała (bazując przecież na swoim bogatym doświadczeniu, które niewątpliwie ma)są to przeważnie tylko 2-3 ostatnie pokoje i sprzedadzą sie w mig,

b) ale co najważniejsze, JEDNOCZEŚNIE w żaden sposób nie zabiega(nie odpowiada na maile) by ofertę sprzedać, w przeciągu najbliższych godzin, a nawet dni od zamieszczenia oferty.

c) z kolei jak spojrzeć na ostatnią wymianę poglądów w tym wątku to widać, że Pani Joanna potrafi reagować błyskawicznie, nawet w środku nocy. Jest to tez pewna niekonsekwencja, bo skoro chce się zarabiać na takich gorących ofertach, reakcja moim zdaniem też powinna być adekwatnie szybka.

Natomiast bardzo jest prawdopodobne, że po takich ogłoszeniach zwraca się do Pani Joanny z zapytaniami mnóstwo osób. Wystarczy, że tylko część z nich zgodzi się na wyższe ceny lub zakupi w przyszłości inne wycieczki, poszerzając tym samym bazę jej klientów. Może i to nie jest nielegalne, pozostawia jednak spory niesmak i dla mnie osobiście taki „marketing” w tym środowisku nie jest chyba najszczęśliwszy. Bałabym się myśleć, że takiej oferty nie było w ogóle, bo to już nie byłaby manipulacja, ale oszustwo. Ale mam nadzieję, że tak nie jest.

Jak widać, nie jestem odosobnionym przypadkiem, takiego przez panią Joannę potraktowania, zarówno jeśli chodzi o ceny, jak i czas wymiany informacji. Ja to nazywam naprawdę delikatnie – nieprofesjonalizmem.

Pani Joanno,

Nie rozumiem za bardzo pani pretensji wytłuszczonych na czerwono, że nie wolno pisać nic w tym wątku. To w jakim wątku będzie Pani wygodnie? Jest tych Pani wątków bardzo duża ilość. Kontaktowałam się z Panią w sprawie Egiptu i Turcji i wybrałam ten, który jako pierwszy wyskakuje mi na wyszukiwarce na forum, czy to coś dziwnego? A jaki mam wybrać? Wątek dotyczy ofert Pani biura Jovitravel, a ja opisuję w jaki sposób Pani te własnie oferty realizowała w kontakcie ze mną. Ani razu Pani nie obraziłam, ani nie oczerniłam, a Pani mi oraz innym osobom podobnie jak widać potraktowanym wygraża, że narażamy Pani dobra osobiste. Równie dobrze mogę ja napisać, że Pani naraziła moje osobiste 1200zł, bo o tyle więcej chciała mnie Pani policzyć.

Panie Macieju,

Nie wiedziałam, że Pan już z firmą Jowitravel nie współpracuje i nie miał jak odczytać mojej wiadomości, także wybaczy Pan moją krytykę, bo w tej sytuacji jeśli chodzi o Pana osobę, była nieuzasadniona. Jeśli mogę poprosić o informację na temat możliwości wyjazdu i szkolenia w Gokova z polskim instruktorem, bardzo proszę na mail beata.woloszyn@o2.pl

Swoją drogą, trzeba przyznać, że gdy czyta się niektóre posty Pani Joanny (Nivea), poza oczywistym wrażeniem doskonałej znajomości branży turystycznej jakie sprawia, widać też że jest doświadczoną serferką i w niejednym miejscu na świecie pływała. To także dodatkowo wzbudza zaufanie u osób będących na początku przygody z latwcem, jak my.


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron