ZEEKO 2018

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 paź 2013, 19:36

zgodnie z "nową świecką tradycją " ;)

co roku nowy temat :thumb:
no to kurs na zeko 2014 :wink:


Obrazek
na początek nowa odsłona strony -> http://www.zeeko-kites.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak co roku i w tym sezonie na jesień wypuszczony został model Krush (czwarta edycja) jak poprzednik z 2013 nadal pozostaje freestyle'owym konkretnym wyborem! A do tego nowość PURSUIT - freeride hp-race-hang time kite , o jego szczegółach napisze niebawem.

tu do pobrania katalog produktów 2014 w pdf. http://docs.zeeko-kiteboarding.com/docs ... 014_UK.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;


pozdróweczka

Andrek
Ostatnio zmieniony 12 cze 2018, 13:17 przez andrek, łącznie zmieniany 5 razy.

Barosz21
Posty: 528
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:15
Deska: SU-2 Warcraft
Latawiec: Zeeko Krush
Lokalizacja: Szczecin/Piła
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post27 paź 2013, 11:49

Mniam! Czekam na pierwsze recenzje. Dla mnie to caly czas nr 1. Szkoda tylko że dodali ten szeroki zawór ala ozone. Nie lubię go za bardzo. Jakoś tą zmianę uargumentowali?

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2013, 19:23

Barosz21 pisze:Mniam! Czekam na pierwsze recenzje. Dla mnie to caly czas nr 1. Szkoda tylko że dodali ten szeroki zawór ala ozone. Nie lubię go za bardzo. Jakoś tą zmianę uargumentowali?


jak tylko nowe Kruszynki do mnie trafią daję znak i chętnie podeślę coś na testy :thumb:

z tym zaworem ciekawa sprawa, do tej pory Nicolas zawsze mówił mi że nie znalazł jeszcze dużego zaworu który by w wysokich temperaturach nie puszczał z czasem ciśnienia i dlatego były zawsze klasyczne zaworki. sam widziałem jeszcze w zeszłą jesień w biurze wieeele różnych próbek i wiem że nie jeden testował. Sądzę więc że skoro zdecydował się na zastosowanie takiego rozwiązania tzn. że ten odpowiada jego wymaganiom ale zapytam w poniedziałek o szczegóły i chętnie się podzielę.

ps: na week-end może Miedwie? pogadamy, polatamy , popróbujesz?

Andrek

mały filmik z lata 2013
phpBB [video]

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2013, 20:57

Ciekawe. Co by zrobili właściciele Królikiów i RPMów po testach Zeeko?
Cwane. Testy, testy, a potem kredyt trzeba brać, bo za dobrze wypadają.
Jak napiszę, że 2013 wielce spoko odebrałem, to nikt mi nie uwierzy. (mam nadzieję, że nie nic nie zmienili)
To napisze co mi się nie spodobało w 2013: grafika, pewne udziwnienia związane z restartem i jeden frontlup.
A najbardziej mi się nie podobało, że wszystko idzie zbyt łatwo i to, że 9 i 12 są identyczne na barze, co jest niemożliwe.
Moje pytanie brzmi: Jak można było zrobić tak dobry latawiec w tak brzydkich kolorach?
Se nie kupię go. No nie kupię. (Może jeden jakiś mały. Kiedyś. Przemaluję.)

Barosz21
Posty: 528
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:15
Deska: SU-2 Warcraft
Latawiec: Zeeko Krush
Lokalizacja: Szczecin/Piła
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2013, 21:54

Dla mnie bomba dizajn. Zetka jest znakiem rozpoznawczym brandu i mi leży. Testy? Bardzo chętnie jak tylko wróce do Szczecina i lód nie skuje miedwia:) Jak pamietam ostatnie krushe które kupiłem też tak późno testowałem i chyba żeście już nawet w sucharkach pływali. Historia zatacza koło :P Liczę na to że go podrasowali ostro.

Co z barem? taśmy czy system 2012?

Co do zeeko. Ja przerobiłem slinga, cabrinhe, rrd, ozone, best. Zeeko nie deklasuje rywali ale swoja wszechstronnością i wytrzymałością jak dla mnie wygrywa.Poza ty to o czym piszesz- tricki wchodzą same szczególnie jeśli chodzi o KL. Z jednej strony szkoda że zee tak słabo idą przy odsprzedaży ale z drugiej... jak patrze na ich stan po ponad sezonie to jestem zachwycony- zero zużycia. Nie muszę ich sprzedawać tak jak innych ze strachem że w kolejny sezon zaczną sie sypać.

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2013, 22:47

A takie coś na latawcu Zeeko gdyby było?
Ja nie umiem tak namalować, a "Z" to każdy Zorro potrafi.
kite_cilata_com_566.jpg
kite_cilata_com_566.jpg (192.55 KiB) Przejrzano 7427 razy

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post01 lis 2013, 07:47

To napisze co mi się nie spodobało w 2013: grafika, pewne udziwnienia związane z restartem i jeden frontlup.
mozesz rozwinac ?Jakie udziwnienia
Bez ery startuja doskonale a na sniegu era to mega wynalazek ciekawe moze o czyms nie wiem :think:

Moje pytanie brzmi: Jak można było zrobić tak dobry latawiec w tak brzydkich kolorach?
kolory rzecz gustu ...mnie sie podobaja bardziej od innych jedni lubia szare i tak maja inni kolorowe i na wesolo :hand:

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lis 2013, 11:40

No właśnie potrzebowałem doskonałego restartu, ale się nie powiódł z szybko.
-Szczególik. Bardzo się też postarałem, żeby mi wpadł do wody, kręcąc lupa i wsadzając deskę pod falkę.
Nie moja deska to była. Tak mi się spodobało bezkarne kręcenie kajtlupów na tym latawcu, że zapomniałem o desce.
Jak zszedłem z wody powiedziałem do Andreka :POBITE GARY. ZA ŁATWO TO WSZYSTKO SIĘ NA TYM LATAWCU UDAJE.
Na na barze fajny, garbić się nie trzeba. Nic nie trzeba - to niesprawiedliwe.

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lis 2013, 01:46

mandaro pisze:...............garbić się nie trzeba. Nic nie trzeba - to niesprawiedliwe.............

:thumb: bogactwo lokalne Andaluzji temu winne :mrgreen:


andrek

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lis 2013, 11:45

Barosz21 pisze:Co z barem? taśmy czy system 2012?


Do Krushynek zalecany jest bar freestyle
Obrazek
z systemem regulacji na knadze, nowymi- super sztywnymi i wytrzymałymi linkami, linką depowera w "koszulce", dodatkowo linki rozchodzą się w Y tuż nad systemem depower'a.
http://zeeko-kites.com/gb/bars/12-barre ... -2014.html
Do wyboru są dwa rozmiary chickenloopa
Obrazek
Obrazek

i tu ciekawe rozwiązanie, rurka CL jest przezroczysta by łatwiej kontrolować stan linki i szybciej wyłapać zużycie czy ewentualne uszkodzenie.

Nowy UDS powinien wyjść najpóźniej na wiosnę , na nowym drążku z nowymi linkami i kilkoma nowościami.
Barosz21 pisze:Testy? Bardzo chętnie jak tylko wróce do Szczecina i lód nie skuje miedwia:) Jak pamietam ostatnie krushe które kupiłem też tak późno testowałem i chyba żeście już nawet w sucharkach pływali. Historia zatacza koło :P Liczę na to że go podrasowali ostro.


sezon na Miedzi zawieszę na czas zlodowacenia ;) także zapraszam :)

pozdrówka

Andrek

Barosz21
Posty: 528
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:15
Deska: SU-2 Warcraft
Latawiec: Zeeko Krush
Lokalizacja: Szczecin/Piła
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post02 lis 2013, 13:32

Bar poprawili. Wykończenie super. Pomysł na linke w koszulce extra, dodatkowa metalowa wkładka przez drążek na linki zapobiegnie pewnie dziarganiu się tam owijki baru przy samych linkach. Fajne solidne pływaki- niby bez znaczenia ale fajnie wygladają. Sam drąg i jego regulacja ok.

Ale depower z Ozona? Nie powiem żeby to był zły system choć wolałem ten z baru 2012. Oznacza to że Zeeko się ugięło i robi coś bardziej mainstreamowego (jeśli chodzi o bar). Pewnie pod naporem krytyki ludzi którzy nigdy systemu z 2012 nie widzieli na oczy. Szkoda bo moim zdaniem to najfajniejszy system na rynku (był). Żaden inny bar nie dawał takich możliwości regulacji i dostosowania mocy, skoku baru jak ten.

Popływamy przyzwyczaimy się do nowego. :thumbsup:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post02 lis 2013, 13:45

Szkoda bo moim zdaniem to najfajniejszy system na rynku (był). Żaden inny bar nie dawał takich możliwości regulacji i dostosowania mocy,


jestem tego samego zdania :idea:

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lis 2013, 16:01

chyba się źle wyraziłem.
Obecnie w ofercie Zeeko sa 2 bary :
- UDS i
- Freestyle Bar


BAR UDS POZOSTAJE :thumb: jak napisałem wyżej na wiosnę przewidywana jest jego odświeżona wersja.

Ja również uważam że system UDS jest genialnyi nie sądzę by kiedykolwiek Zeeko się z niego wycofało.

andrek

Barosz21
Posty: 528
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:15
Deska: SU-2 Warcraft
Latawiec: Zeeko Krush
Lokalizacja: Szczecin/Piła
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post03 lis 2013, 15:07

andrek pisze:chyba się źle wyraziłem.
Obecnie w ofercie Zeeko sa 2 bary :
- UDS i
- Freestyle Bar



No i pięknie :clap: .Przez chwilę się zestrachałem . Ja zostanę przy barze uds, ale fajnie że dostępne są dwie wersje. Szczególnie Ci którzy nie są przekonani do UDS będą mogli wybrać teraz klasyczny sprawdzony od lat system.

Sory. Nie doczytałem z tym UDS-em a napisałeś to wystarczająco zrozumiale.

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2013, 17:30

[quote="mandaro"]A takie coś na latawcu Zeeko gdyby było?
Ja nie umiem tak namalować, a "Z" to każdy Zorro potrafi.

powiem Ci że niezła opcja samemu sobie kite "udekorować" :thumb:
hmmmmmm ciekawe.....

chociaż zestawienie kolorków ciekawe :wink:

Obrazek


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości