Gisela - PKRA Freestyle World Champion 2013

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
seba76
Posty: 398
Rejestracja: 18 wrz 2009, 13:16
Deska: Nobile NHP/50Fifthy
Latawiec: Cabrinha/North/Wainman
Lokalizacja: Ireland
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lis 2013, 14:39


Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lis 2013, 15:24

Ehhh...
Co nie zmienia faktu, że Karolina jest najlepsza!!!!!!!!!! :clap: :clap:

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post05 lis 2013, 15:48

:(

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 lis 2013, 10:07

Tak jest, WIELKIE GRATULACJE DLA KAROLINY :clap: :clap: :clap:

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post06 lis 2013, 10:34

Oczekiwania może i były bardzo wysokie, ale Karolina wróciła po kontuzji a wyniki Kobiet poznaliśmy jednak dosyć późno, więc bez walki się nie obyło :D Druga lokata to świetny wynik :) Gratulacje :thumb:

Inna sprawa to - czy ktoś zauważył co teraz dziewczyny lądują? Gisela 315 trzaska. Karolinę chyba na jakimś filmie przekładającą 5 też widziałem. Pamiętacie zawody kilka lat temu? Poziom w typ/poprzednim poszedł strasznie w górę. Niedawno była akacja typu "pierwszy raz kobieta lądowała BM w zawodach "....

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 lis 2013, 13:33

już gratulowałem na FB - dla mnie to mega wynik - wiem, że apetyt był na więcej, ale więcej przyjdzie w nowym sezonie.

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post09 lis 2013, 21:04

Kurcze, no szkoda, że tak między zawodami te kontuzje nałapała. Druga na świecie to i tak dobry wynik, ale jak już raz się wygrało puchar to na pewno wszyscy (a najbardziej pewnie Karola) liczyli na kolejny sezon dominacji, heh. Jak na mój gust akurat Karolina ma dobre podejście i wszystko (szczególnie stylówe) żeby wygrywać PKRA. Z drugiej strony trzeba przyznać, że Gisela zrobiła spory progres ostatnio. Nie wiem do końca czy to prawda- bo takie rzeczy to wiedzą tylko Ci co się znają i oglądają kogoś na żywo, ale mi się wydaje, że jak w Chinach robiła w heatach latemoby, frontblindmoby i 315 to ma teraz trochę przewagę.

Swoją drogą totalnie głupi ten wątek. Trochę tak jakbym założył nowy wątek na podstawie jakiegoś posta z twittera... No bo czemu akurat tylko o Giseli jest napisane? Pastor też ma już zapewniony puchar. A poza tym jest już cały wątek o pekrze i dobrze się to przegląda jak wszystko w temacie tam ląduje.
No chyba, że to jakiś psychofan Giseli- to zwracam honor.

Kasiunia
Posty: 265
Rejestracja: 25 sty 2009, 17:31
Deska: 50/Fifty WMN Nobile
Latawiec: 50/Fifty Nobile
Lokalizacja: KiteCrewChałupy6
Dostał piwko: 8 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lis 2013, 13:26

Gratulacje dla Giseli! Owszem, dziewczyny są na prawdę na bardzo wysokim poziomie!!
Gdyby nie ta Fuerta Karoliny.. niestety świeżo po kontuzji nie da się cisnąć 100%....
Biorąc udział w paru eventach PKRA w tym roku, miałam okazję poprzyglądać się dokładnie, przyznam że jestem pod ogromnym wrażeniem stylu Karoliny, poza osobistymi relacjami, obiektywnie, Karolina ma bardzo techniczne wykonanie tricków,315, front blindmobe czy lowbobe w heatach, uważam że jest świetna do oglądania i nauki gdyż każdy ruch jest spokojnie wykonywany pomimo mocy z jaką pływa, łatwo analizować ruchy Karoliny i poprawiać swoje błędy.
Nie mówię, że Gisela jest mniej efektywna,czy chaotyczna, ale jakoś dynamika jej ruchów jest inna i jeśli chcesz zarejestrować krok po kroku jak zrobić dany trick, to jest trudniej dostrzec te elementy.
Więc DZIEWCZYNY i CHŁOPAKI ;p w wolnym czasie pooglądajcie sobie trochę jej filmów :D

Chciałabym też zwrócić uwagę na młodego Liam'a, pierwszy w single (!) , drugi w double (!) z backmobe5, BJ5, podwójnym hinterbergermobe, a na Cauipe np BJ7, KBG5 grab i dużo więcej....!! Rośnie młody Champion :)

Pozdr z treningu w AU:)

Awatar użytkownika
puchu__
Posty: 353
Rejestracja: 07 sie 2011, 20:30
Deska: RRD
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post14 lis 2013, 17:00

Karola :thumb: :thumb: :thumb: :thumb: :thumb:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lis 2013, 09:30

Kasiunia pisze:Rośnie młody Champion :)



..jeśli nie złapie kontuzji - to w Jego wieku z TĄ motywacją , fokusem i progresem jest to pewne, jak było pewne, że Pastor to kwestia czasu :thumb:
wydaje mi się w ogóle , że w wielu cechach obaj są podobni, a Liam to taki młodszy Pastor
trzymam oczywiście też kciuki za Youriego, ale ..po tych kontuzjach w tak napierającym towarzystwie ..może już nie wrócić na szczyt..

..czego nie powiem na pewno o Karoli , nie przez sentyment - obiektywnie - dziewucha jest zmotywowana i ma prawdziwego ducha sportowca :thumb:
inna sprawa, że aktualnie w topie damskiej pkry - są one dwie i jednak przepaść, choć Gisela też amatorką absolutnie nie jest i ma wszytsko, co profi kitesurferka potrzebuje
więc.. emocje jak były, tak są i co jest pewne - będą :thumb:
w żadnym przystanku nic w tej sytuacji nie jest pewne - i każdy może dać różne wyniki , a ostatecznie czasem decydują niuanse, choć kontuzja do nich nie należy :hand:
to nigdy nie jest niuans.. :?

życzmy Karolinie więcej szczęścia i zdrowia :thumb:
no i nie zapominajmy że 2 miejsce w Pucharze Świata to ..OGROMNY SUKCES :clap: :clap:
jest aktualnie wśród dwóch najlepiej pływających babek na tym globie - i ciekawe którą wśród facetów :wink: - SZACUN :thumb:

peace


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron