Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post18 gru 2013, 13:30

ja nie manipuluje informacją, to jest fragment dokumentu 5.11 przywołanego przez Ciebie, tym razem w formie tabeli jak w oryginale,

Zapisy_PLB_ZP_po_warsztatach_5.11.jpg
Zapisy_PLB_ZP_po_warsztatach_5.11.jpg (164.48 KiB) Przejrzano 3687 razy


a jeśli chodzi o konsultacje społeczne, to ten zobowiązany do ich przeprowadzania powinien dotrzeć z informacją do zainteresowanych, a nie nonszalancko zamieścić informacje na stronie o której zwykły żeglarz, ani nawet właściciel szkółki, czy wypożyczalni sprzętu nigdy wcześniej nie słyszał, a o sprawie dowiaduje się po miesiącach z mediów.
Pozdrawiam

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 gru 2013, 15:17

apek przekleiłeś tabelę "Identyfikacja zagrożeń i sposobów minimalizacji dla ptaków nielęgowych" dotyczącą Identyfikacji i analizy zagrożeń. Ja mówię o "Celach i działaniach ochronnych dla utrzymania lub odtworzenia właściwego stanu ochrony przedmiotów ochrony". Tam zostały określone zadania/działania ochronne/zakres prac te początkowe i te zmienione po poprawkach. Pkt 2 i pkt 7 tabeli.
W dokumencie dotyczącym Zat. Puckiej i Płw. Helskiego dodatkowo pkt 10 apropos kampingów.

Co do konsultacji społecznych to wybacz ale sklep do Pana czy Pan do sklepu ?? Pomijając fakt że raczej zainteresowani wiedzieli co sie kroi od co najmniej 2 lat kiedy to były pierwsze próby przywracania roślinności na brzegach kampingów i pierwsze roszady na kampingach i cofanie "zabudowy" i przyczep o kilka metrów.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 gru 2013, 15:40

Smokie pisze:co do konsultacji społecznych to wybacz ale sklep do Pana czy Pan do sklepu ??

Uprawiamy mocną dyskusję opartą na faktach, półfaktach i niefaktach. Pojawiły się nawet emocje. Jesteśmy mądrzejsi i bardziej poinformowani ale uwierzcie, że Sprzedawczyni nie będzie czytała tej dyskusji na jutrzejszym spotkaniu w Sklepie w samo południe :idea:
Czy ktoś z Państwa wybiera się jutro do Sklepu aby przekazać to co tutaj przeczytał i usłyszeć na żywo co Sprzedawczyni ma w ofercie?
Jak do tej pory dopatrzyłem się jednego woluntariusza. Ja niestety na statku :(

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 01:48

Tutaj oficjalne stanowisko PSKite jakie zostanie przedstawione podczas dzisiejszego spotkania:
http://pskite.pl/index.php/news/189-sta ... pucka.html

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 08:39

Ładnie Marku napisane, ale czytając niektóre wpisy to to zdanie "Miłośnicy kiteboardingu wykazują pro ekologiczne postawy – dbają o środowisko, sprzątają plaże i wodę, pilnują porządku na wodzie" to chyba tylko pochlebne życzenie .... niestety ...

Jak ktoś się wybiera to może później się pokusi o zreferowanie i przybliżenie faktów z pierwszej ręki ?

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 11:47

Smokie pisze:Ładnie Marku napisane, ale czytając niektóre wpisy to to zdanie "Miłośnicy kiteboardingu wykazują pro ekologiczne postawy – dbają o środowisko, sprzątają plaże i wodę, pilnują porządku na wodzie" to chyba tylko pochlebne życzenie .... niestety ...

Broniąc bytności KS nie jest najlepszym rozwiązaniem podkreślanie, że wśród kajciarzy zdarzają się niechluje, eko-ignoranci a wogóle 3/4 sika do pianki i Zatoki :wink:
Zawsze zdarzają się wyjątki tak jak wśród rzeszy poczciwych ekologów banda eko-terrorystów.
PS. 30 minut przed spotkaniem nanieśliśmy kosmetyczne poprawki do stanowiska pskite.

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post19 gru 2013, 12:41

Dziś w TVN24 temat jest komentowany na bieżąco i co jakiś czas wrzucają relację (od rana widziałem dwie). Obiecali też poinformować o ustaleniach ze spotkania jak tylko one zapadną, bo mają ekipę TVN w Gdyni pod Urzędem Morskim. Wiem, że media potrafią manipulować informacjami, ale myślę że jak ktoś ma dzień wolny od pracy, to nie zaszkodzi włączyć TV i posłuchać relacji. Pewnie w Faktach wieczorem też coś wspomną.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 12:49

boldek pisze: Wiem, że media potrafią manipulować informacjami, ale myślę że jak ktoś ma dzień wolny od pracy, to nie zaszkodzi włączyć TV i posłuchać relacji. .


..kurcze, mam w sumie dzień, który można by nazwać wolnym, ale nie dorobiłem się telewizora, może dlatego że za dużo tych dni właśnie :roll:
w każdym razie - jeśli ktoś ma odwrotnie - to możemy się zgrać :thumb:

peace

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post19 gru 2013, 12:57

Ziomek. pisze:...kurcze, mam w sumie dzień, który można by nazwać wolnym, ale nie dorobiłem się telewizora, może dlatego że za dużo tych dni właśnie :roll:
w każdym razie - jeśli ktoś ma odwrotnie - to możemy się zgrać :thumb:

peace

Ziomek - u Ciebie TV by się nie sprawdził z racji zbyt częstego przemieszczania i jak podejrzewam - braku miejsca w quiverze na gadżety RTV o gabarycie większym niż komórkowy :wink: A do tego jeszcze dekoder... :roll:

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 14:23

kiedy w tej młodej demokracji nauczymy się, że aby mieć na coś wpływ, trzeba się uaktywnić? Konsultacje społeczne się ogłasza, ale to od obywatela zależy czy weźmie w nich udział czy nie. Brawo dla PSKite za reprezentowanie nas na zebraniu. Szkoda, że na płw tak daleko i że nie dało się wspierać was w większym gronie.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 15:30

"Panie bo wie pan, ja ten Półwysep z tak daleka, aż z Warszawy jadę"....

Sorry za offtop - nie mogłem się powstrzymać :hand:

jedno z najczęściej słyszanych zdań w sezonie :wink:

Awatar użytkownika
deluvian
Posty: 170
Rejestracja: 22 cze 2004, 10:02
Lokalizacja: Trzebinia (Małopolska)
 
Post19 gru 2013, 15:35

Właśnie podano że nie będzie zamknięcia Zatoki Puckie, jedynie kilka fragmentów będzie wyłączonych, pozostałe 3/4 ma być nadal dostępne dla surferów i "skiterów" jak to określił pan z UM
żródło Radio Zet

premek
Posty: 201
Rejestracja: 29 sty 2011, 14:47
 
Post19 gru 2013, 21:22


Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post19 gru 2013, 22:32

premek pisze:http://www.tvn24.pl/ekolodzy-dogadali-sie-ze-sportowcami-nie-bedzie-zamkniecia-zatoki-puckiej,381045,s.html


Słuchając wymowy tego pana, czas zarejestrować domenę "skajtforum.pl" ;-)

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 gru 2013, 09:34

Czyli w zasadzie wszystko tak jak miało być od samego początku :) I po co cały ten hałas ??? :)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości