"Few things you should do before warming up" [FILM]

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 gru 2013, 11:25

@TrueKejner dobry trailer ;) zdarzysz z full editem przed El Gouna?

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post10 gru 2013, 15:52

zaq pisze:@TrueKejner dobry trailer ;) zdarzysz z full editem przed El Gouna?

dobre pytanie. spróbujemy złożyć całość w tym tygodniu.

G2N
Posty: 49
Rejestracja: 07 wrz 2013, 01:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: RRD Vision '13
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post02 sty 2014, 00:40

DZIE JES FILM? :)

Wysłane z mojej Xperii za pomocą Tapatalk 2

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post02 sty 2014, 09:07

no właśnie, gdzie... przez różne egipskie utrudnienia nie udało mi się wyrobić na czas. postaram się go wrzucić niebawem, ale utrudnia to mocno ograniczony dostęp do netu i fakt, że od kilku ostatnich dni zarąbiście wieje i cały dzień spędzamy na spocie.

sory za opoźnienia

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post05 sty 2014, 10:08

no i jest:

phpBB [video]

Awatar użytkownika
NEMO
Posty: 3723
Rejestracja: 23 mar 2007, 10:17
Deska: C.L.A.S.H. 138
Latawiec: Dice 10m, RS 14m
Lokalizacja: Włocławek
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post06 sty 2014, 18:24

Chapter 4 jest Gangsterski!

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2014, 11:59

..bo kitesurfing to ma być zabawa właśnie :thumb:

..niektórzy o tym zapominają, zwykle wtedy scenariusz jest jeden: kończą z kite, gdy odbijają się od ściany progresu

powiecie : zabawa ale tylko dla bogatych dzieci?

nie zgodzę się

a) mam wuuchtę "niebananowych" znajomych kajciarzy, choć zawodnikami raczej nie zostaną..
b) jednak przytłaczająca większość bogatych dzieci bawi się w inny , łatwiejszy sposób, kupując zabawki - umiejętności się jednak NIE kupi :hand:


peace
Ostatnio zmieniony 11 sty 2014, 12:49 przez Ziomek., łącznie zmieniany 1 raz.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2014, 14:12

Ziomek. pisze:..bo kitesurfing to ma być zabawa właśnie :thumb:


Ziomek ale oglądając na zawodach reakcje rodziców młodego narybku polskiego kitesurf zabawa to to raczej nie jest... Raczej ociera się to o mocną żenadę... Zresztą dialogi w Marka filmie niestety też ;)
Z tym że w filmie, jak mawiają, młodość rządzi się własnymi prawami ;)

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post10 sty 2014, 18:51

Smokie pisze:
Ziomek. pisze:..bo kitesurfing to ma być zabawa właśnie :thumb:


Ziomek ale oglądając na zawodach reakcje rodziców młodego narybku polskiego kitesurf zabawa to to raczej nie jest... Raczej ociera się to o mocną żenadę... Zresztą dialogi w Marka filmie niestety też ;)
Z tym że w filmie, jak mawiają, młodość rządzi się własnymi prawami ;)


... a no sory. najlepiej jak się ładnie uśmiecha i mówi zawsze o rzeczach ważniejszych jak patriotyzm i profesjonalizm. O tym jak to się wkłada całe serce w trening i chce się dzielić swoją cudowną pasją z każdym człowiekiem na świecie. don't be blind smokie- takie teksty to w większości mocno oklepany kit i autopromocja.

Nie zrozum mnie źle. Traktuję ten sport bardzo poważnie. Ale męczy mnie to gadanie o kajcie i tzw. treningu- 100% energii trzeba wykorzystać jak się ma deskę na nogach, nie inaczej. Ja mam naprawdę obsesję na punkcie tego sportu ale nikomu jej na siłę nie wciskam jakimiś durnymi hasłami. To co się robi poza pływaniem nie ma większego znaczenie dopóki wychodząc na wodę zawsze robisz swoje i całą tą "pasję" realizujesz w praktyce, a nie internecie. Dzięki temu czuję się jak najszczęśliwszy kejciarz na świecie.
No i może to główne przesłanie jakie idzie z naszego filmu.
Bo po co mam komukolwiek mydlić oczy w jakich zawodach wygrałem, jakim to jestem "pro riderem" i ilu mam sponsorów. Przecież to wszystko jest nieważne. I w dodatku nudne. Wiem jak pływałem na początku sezonu, a pod koniec roku robię rachunek sumienia i widzę, że dalej idę mocno do przodu. To wystarczy by stwierdzić, że robię to dobrze. I tylko taką miarą polecałbym młodemu narybkowi na to patrzeć. A rodzicom polecam rzeczywiście odpuścić z ambicjami, bo czasem cuda się dzieją... (pozdro dla Rycha)

A film, no co- jest prawdziwy. Różne dialogi się pojawiają, różne rzeczy się dzieją. Czy byłbym bardziej "profesjonalny" gdybym zostawił same tricki. Na pewno 18 minut byś z nudów nie wytrzymał.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2014, 19:34

TrueKejner pisze:
Smokie pisze:
Ziomek. pisze:..bo kitesurfing to ma być zabawa właśnie :thumb:


Ziomek ale oglądając na zawodach reakcje rodziców młodego narybku polskiego kitesurf zabawa to to raczej nie jest... Raczej ociera się to o mocną żenadę... Zresztą dialogi w Marka filmie niestety też ;)
Z tym że w filmie, jak mawiają, młodość rządzi się własnymi prawami ;)


... a no sory. najlepiej jak się ładnie uśmiecha i mówi zawsze o rzeczach ważniejszych jak patriotyzm i profesjonalizm. O tym jak to się wkłada całe serce w trening i chce się dzielić swoją cudowną pasją z każdym człowiekiem na świecie. don't be blind smokie- takie teksty to w większości mocno oklepany kit i autopromocja.


Marek mniej więcej wiem ile serca wkładasz w ten sport i jak jesteś nim zajarany.
Dla jednych liczy się patriotyzm i profesjonalizm, dla innych się liczy tylko pasja i zabawa. Jak te pojęcia zinterperetujesz w dużej mierze zależy od Ciebie.

TrueKejner pisze:Bo po co mam komukolwiek mydlić oczy w jakich zawodach wygrałem, jakim to jestem "pro riderem" i ilu mam sponsorów. Przecież to wszystko jest nieważne. I w dodatku nudne. Wiem jak pływałem na początku sezonu, a pod koniec roku robię rachunek sumienia i widzę, że dalej idę mocno do przodu. To wystarczy by stwierdzić, że robię to dobrze. I tylko taką miarą polecałbym młodemu narybkowi na to patrzeć.


Jeśli patrzeć tylko przez pryzmat poziomu pływania to jak najbardziej jest to prawda. Ale jeśli spojrzeć na to przez pryzmat kariery sportowej ( takiej profesjonalnej ) to nic bardziej mylnego niestety. Nie będę sie rozwodził na ten temat bo pewnie lepiej by zrobił to Jacek G. ale przecież nie o to w Twoim filmie chodzi. Jak ktoś jest trochę rozgarnięty i trochę się orientuje w temacie to tak Twoj film bedzie traktował jak to powyżej jest opisane. Ja jestem zajarany, że poziom tak poszybował przez te ostatnie lata. A że ktoś trochę jest malkontentem i może mieć pretensje do całego świata, no cóż... Jedni się jarają falami, inni flatem, a jeszcze inni trikami od blinda ;) Nikt nikogo do niczego nie zmusza...... bo kitesurfing to ma być zabawa właśnie ;)

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post13 sty 2014, 09:19

TrueKejner pisze:A film, no co- jest prawdziwy. Różne dialogi się pojawiają, różne rzeczy się dzieją. Czy byłbym bardziej "profesjonalny" gdybym zostawił same tricki. Na pewno 18 minut byś z nudów nie wytrzymał.


Zgadza się - jest prawdziwy,
ale czy ciekawy przez 18 minut ? kwestia dyskusyjna...
Na pewno bylbys bardziej profesjonalny gdyby był to film dla wszystkich ;-)
Przytocze tylko i wyłącznie mój przykład;
wszelkiej masci filmiki zawsze oglądam z moja kochana coreczka (niespełna 2,5 roku)
pierwsze slowo po mama i tata jakie powiedziała to było slowo KITE wlasnie...
Tak wiec zajarany twoja nowa produkcja zarzuciłem filmik na dużym ekranie,
zaladowalem w HD, w miedzy czasie zrobiłem sobie kawke a malej herbatke,
podglosnilem stereo ;-) i... jedziemy, Lena jak zawsze mega banan na buzi,
kreci glowa w rytm muzyki, siedzi mi na kolanach i wola KITE... KITE... KITE...
po kolejnym chapterze no coz, placz :shock: zona mnie jebie ze taki syf dziecku puszczam,
ja się tlumacze ze to przecież nasz MISTRZ POLSKI - co się czepiasz ? no ale Lena się poplakala i ogladac nie chciała :hand:
Wiem ze to nie jest film specjalnie dla mnie i mojej cory,
ale patrząc przez pryzmat profesjonalizmu do którego zmierzasz - slabo :doh:

Pozdro...

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 sty 2014, 14:35

Cóż czas leci, ludzie się zmieniają, odchodzą, przychodzą nowi.

W "WKL2004" waliliśmy szota i szliśmy pływać inikt się tago nie czepiał, że nie wspomnę o "śpiewaniu Korka" na "Braziłejros" 8)
Nikt nam wtedy niczego nie wypominał.

Ja jestem jak najbardziej za takim "niesponsorowanymi" produkcjami, nie teledyskami.

Ciśniecie dalej, to jest prawdziwy kite, jaki trzeba pokazywać.

Bo może nie 100% ale jednak 90% pije i niech będzie 30% pływających pali.

Ostatnio też na forum wodnym zapewniali mnie, że nie piją przed spływami kajakowymi i w trakcie

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 sty 2014, 16:30

Jak film marka jest "naughty" to polecam.
ta sama sytuacja - najwyższy poziom pływania i ... melanżu - bo tak już w życiu jest ;)
phpBB [video]

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post13 sty 2014, 18:19

mary.dk pisze:ja się tlumacze ze to przecież nasz MISTRZ POLSKI - co się czepiasz ? no ale Lena się poplakala i ogladac nie chciała :hand:
Wiem ze to nie jest film specjalnie dla mnie i mojej cory,
ale patrząc przez pryzmat profesjonalizmu do którego zmierzasz - slabo :doh:


A no to przepraszam- żadnych dzieci do płaczu nie chciałem sprowadzać. Przyznam Ci rację, że rzeczywiście nie jest to film dla wszystkich, można wręcz powiedzieć, że nie jest to film dla "większości". Może trzeba mi było wstawić na początku jakieś ostrzeżenie czy coś, następnym razem się bez tego nie obejdzie... taki już chyba urok naszych czasów.
No ale chyba każdy kto oglądał jakieś trailery do filmu widział czego może się spodziewać. Mogłem w sumie nie umieszczać tego na forum, ale i tak by się pojawiło to gdzieś w necie. Z resztą to film związany z kajtem- dlaczego tak sporo osób przejmuję się takimi rzeczami jak przekleństwa itd. Czy ktoś z tych oburzonych zauważył, że jest nagrane kilka tricków, których jeszcze nigdzie w Polsce nie było (mobe osmozis, dbl sbend 3). Generalnie ten film wyszedł dokładnie taki jaki miał być. Jeżeli jest tyle delikatnych osób tutaj to może następnym razem puszczę na kf ocenzurowaną wersję. Szkoda tylko, że zamiast na pływanie sporo osób zwraca tylko uwagę na to czy ktoś rzucił mięsem 6, czy 5 razy...

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 sty 2014, 18:26

Lachon pisze:Jak film marka jest "naughty" to polecam.
ta sama sytuacja - najwyższy poziom pływania i ... melanżu - bo tak już w życiu jest ;)


Najwyższy powiadasz ?? ;)

phpBB [video]


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości