Ostrzeżenia na forum

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post18 gru 2013, 20:00

ooo nie bylo mnie tu trochę i mój ulubieniec powrócił? hahah

W kwestii banów i piwek, nie róbcie kółka wzajemnej adoracji vs sekta wyklętych. KF to zwykłe forum!

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 01:36

Neykon pisze:W kwestii banów i piwek, nie róbcie kółka wzajemnej adoracji vs sekta wyklętych. KF to zwykłe forum!

Ale przecież wyklęci łamiąc regulamin sami się wyklinają, więc to ich problem. Nikt ich nie zmusza do łamania regulaminu :!:
Podobnie z piwkami - nie zauważyłem specjalnie nabijania sobie piwek.
Więc o co chodzi w szczegółach o te kółka WA?

Awatar użytkownika
desperadek
Posty: 181
Rejestracja: 27 sie 2009, 10:19
Lokalizacja: Złotoryja
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 11:14

BraCuru pisze:Podobnie z piwkami - nie zauważyłem specjalnie nabijania sobie piwek.
Więc o co chodzi w szczegółach o te kółka WA?
Często piwka sypią się w wątkach z ostrym sporem. Zwolennicy jednej jedynie słusznej racji obdarowują się piwkami za dowalenie wyznawcom racji przeciwnej. Przeciwnicy zachowują się w rewanżu podobnie.
Choć faktycznie za relacje i cenne podpowiedzi nagradzanie jest logiczne i dobre.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 11:29

desperadek pisze:Często piwka sypią się w wątkach z ostrym sporem. Zwolennicy jednej jedynie słusznej racji obdarowują się piwkami za dowalenie wyznawcom racji przeciwnej. Przeciwnicy zachowują się w rewanżu podobnie.

Czyli co robimy podział na piwka alkoholowe i bez? :wink:
Myślę, że nie jest to jakiś aktualnie wielki problem choć mogę być nieobiektywny.

Są fora, które w regulaminie piszą wyraźnie o karach za tworzenie Grup Wzajemnej Adoracji i nabijanie sobie podziękowań.
My tego nie mamy. Jeśli coś takiego zobaczysz to proponuję zgłosić post i wpisać komentarz. Też tak zamierzam robić od tej pory.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 12:46

Neykon pisze:ooo nie bylo mnie tu trochę i mój ulubieniec powrócił? hahah


generalnie wątek soray'owy jest całkiem śmieszny , w sam raz na grudniowe wieczory :thumb:
sporo starych forumowiczów, którzy obecnie oddalili się nieco od kite
szkoda tylko, że Neykon "nie zniosłeś prawdy" i zamkłeś się w sobie na lata.. :roll: :wink:

Neykon pisze:
soraya pisze: w odroznieniu od Neykona nie wezme ani aparatu ani kamery, robie to dla siebie !!!

pozdro


tak sie sklada ze nie mialem ani aparatu ani kamery :!: (co nie zmienia faktu ze foty i zdjecia sa)

soraya pisze:tylko krytykuje, gdybys widziala ich nad ta woda , jakie rzezbienie to bylo , kupa smiechu


ty sie posmiales, ja dupe pomoczylem wiec dla mnie jest OK

soraya pisze:robie to dla siebie !!!


a ja robie to dla szpanu

soraya pisze:Wasze fotki i filmiki pokazujace "ekstremalne" wysilki i wiedzialem ze zrobicie z siebie bohaterow.


a to ciekawe :?:
bohaterow powiadasz :!:
no coz tym razem zostalem rozszyfrowany :!: boszz nie zniose prawdy :twisted:


peace

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 12:49

Ja bym chciał wdrożyć system, który będzie robił mniej widoczne posty zgłaszane jako spam a bardziej widoczne te które mają dużo plusów od użytkowników. Coś podobnego jest na przykład na wykopie http://www.wykop.pl/link/1785060/idea-m ... co-14-sek/ tyle, że na forum chciałbym mniej zaawansowany system. Do tego mogłaby się tworzyć automatycznie lista najciekawszych wątków na forum.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 13:28

Czyli każdy post miałby opcję "lajkowania"?
Fajnie, że interesujesz się nowościami :thumb:
A co z zachowaniem chronologicznego sensu wątku? Rozumiem, że wątek toczyłby się wraz zegarem a najlepsze komentarze byłyby gdzieś pod nim. Tak?

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 13:50

No dobra - regulamin:

4. Na Forum nie dopuszczamy uwag personalnych ani dyskusji o innych użytkownikach forum

No to każdemu kto pisał o Soraya - po banie - dyskusja o innych użytkownikach forum. Ziomek i Kristoff- też po banie - uwagi personalne.

Do bani z takimi banami ;)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 13:56

..czyli już nie będzie można napisać: "Marku, ale ładny bj5 albo Denisku ale fajne szorty?"

peace

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 14:15

Strasznie dramatyzujecie, bany będą dla trolli.

Jeżeli ktoś mi pisze, że pisał bzdury tylko po to żeby dostać bana to sorry ale nie widzę sensu tolerować takich userów. W śmietniku albo offtopie nie ma moderacji i tam każdy może uprawiać wolną amerykankę słowną.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 14:29

@BraCuru - nie chcę za bardzo ingerować w sposób w jaki teraz się wszystko wyświetla, wszystko pozostanie chronologiczne, jedynie chciałbym pokazać która odpowiedź jest najbardziej przydana. Piwka tego nie rozwiązują.

Zobacz tutaj: http://stackoverflow.com/questions/2644 ... weaknesses

od razu widzisz która odpowiedź dostała najwięcej głosów i możesz przeczytać tylko tę jedną. Ponadto komentarze mają też punktację oraz kolory liczb dzięki czemu można czytać wybiórczo - jeśli chcesz :). Dzięki temu widzisz nawet która odpowiedź jest w danym temacie uznana za najlepszą -> szczególnie przydatne dla początkujących, którym czasem ciężko się rozeznać czy niektóre posty to nie żart.

Załóżmy że ktoś zadaje pytanie jak naprawić wentyl - najlepsze odpowiedzi mają najwięcej punktów, a odpowiedzi bez sensu mają punkty ujemne. Te z punktami ujemnymi robimy szarą czcionką, a dzięki temu premiujemy użytkowników którzy dają coś od siebie i jak na dłoni widzimy tych, którzy spamują albo trollują.

G2N
Posty: 49
Rejestracja: 07 wrz 2013, 01:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: RRD Vision '13
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post19 gru 2013, 14:36

Tylko najważniejsze, żeby została zachowana ciągłość postów i żeby plusowane odpowiedzi nie były automatycznie wyciągane ponad inne (coś w stylu "najlepsza odpowiedź), bo wtedy popsuje się klasyczna forma forum.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 14:58

Pablo pisze:od razu widzisz która odpowiedź dostała najwięcej głosów i możesz przeczytać tylko tę jedną. Ponadto komentarze mają też punktację oraz kolory liczb dzięki czemu można czytać wybiórczo - jeśli chcesz :). Dzięki temu widzisz nawet która odpowiedź jest w danym temacie uznana za najlepszą -> szczególnie przydatne dla początkujących, którym czasem ciężko się rozeznać czy niektóre posty to nie żart.

Brzmi dobrze. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
Jestem za uatrakcyjnianiem forum poprzez dodawanie pomocnych gadżetów.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2013, 16:01

G2N pisze:Tylko najważniejsze, żeby została zachowana ciągłość postów i żeby plusowane odpowiedzi nie były automatycznie wyciągane ponad inne (coś w stylu "najlepsza odpowiedź), bo wtedy popsuje się klasyczna forma forum.


tak jak pisałem, chronologia na pewno musi zostać :).

Poza tym na razie nie chcę przeładowywać gadżetami forum, bo każdy gadżet wpływa w mniejszym lub większym stopniu na szybkość forum :).

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 gru 2013, 12:57

mi się jeszcze podoba ukrywanie niektórych postów o dużej ilości minusów. Tzw komentarze poniżej poziomu. Można je zobaczyć, ale po kliknięciu.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości