Brak karty IKO po ukończeniu kursu - szkoła kite.pl

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 sty 2014, 07:33

Sebastian Kite.pl pisze:
Hej,

Cieszę, że udało zakończyć się temat mimo następnych "znikających" kart.
Nie będąc w domu, a chcąc zakończyć całą akcję sprawnie poprosiłem Ziomka z Wake.pl o wysłanie karty poleconym. KOLEJNA karta nie doszła. ,


..krótko - tę kartę wysłałem ponad miesiąc temu - poleconym, priorytetem :idea:

nie mam zwrotu - nie mam zwrotnego awizo - mam potwierdzenie nadania ..

jeśli wiecie jak działa Poczta Polska - możecie zmienić temat wątku ..przynajmniej drugi człon..

..moc internetu? :hand: na mnie osobiście straszenie internetem czy czymkolwiek działa odwrotnie :wink: :hand:



peace

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post30 sty 2014, 08:12

adii pisze: Ale o biciu piany to chyba Ty wies coś więcej niż mniej :thumb:


ni mniej, ni więcej.... ale zdecydowanie więcej wiem o zamiataniu spraw pod dywan, na k-f zwłaszcza.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 sty 2014, 09:27

co nie zmienia faktu, że nadal wisi topic "oszustwo" odnośnie działania, które takim nie było ani w zamiarze, ani w rzeczywistości. Autor nie został oszukany, polecone dziwnym trafem nie docierały (pomińmy dociekanie czyja to była wina), zaangażowano nadzwyczajne ilości osób do tego działania włącznie z absurdalnym moim zdaniem wysyłaniem kawałka nikomu niepotrzebnego świstka kurierem.
Równie dobrze można założyć drugi topic "oszustwo - bubel" z treścią, że użytkownik bubel dogadał się z listonoszem i wyłudził 5 kart IKO, które będzie rozdawał na lewo i prawo...

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post30 sty 2014, 10:45

już pisałem, oszustwo to zbyt mocne słowo w tym epizodzie, w obecnej sytuacji dobrze byłoby, aby autor zmienił tytuł np. z dopiskiem "sprawa wyjaśniona"

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 803
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:08
Deska: Skim
Latawiec: Rebel
Lokalizacja: KiteTurawa
Dostał piwko: 1 raz
 
Post30 sty 2014, 19:51

color1 pisze:ciekawe kiedy "góral" został "pełnoprawnym" kitesurferem.


sęk w tym, że chyba nie zrozumiałeś.
Pływam na kite dla przyjemności i rozwijam się w nim we własnym indywidualnym tępie (zapewne wolniejszym niż twoje) i tylko to dla mnie się liczy a nie papierki czy jakieś kolejne level'e.

To czy jesteś "pełnoprawnym" kitesurferem raczej weryfikuje zachowanie na wodzie, plaży, tu na KF, czy otoczenie a nie papierek w portfelu. Ja osobiście takiego nie posiadam mimo że plywam od 2004r regularnie czy swieci słońce czy akwen w polowie zamarznięty. Poza tym nie muszę być i możliwe ze według ciebie nie jestem "pelnoprawnym" kitesurferem - wazne ze mam z tego fun! :twisted:

Awatar użytkownika
walo1
Posty: 467
Rejestracja: 24 lip 2010, 19:35
Deska: SU-2+YETI
Latawiec: CF Moowii/Best Roca/EVO
Lokalizacja: DębskaKuźnia
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post30 sty 2014, 20:29

Góral pisze:
color1 pisze:ciekawe kiedy "góral" został "pełnoprawnym" kitesurferem.


sęk w tym, że chyba nie zrozumiałeś.
Pływam na kite dla przyjemności i rozwijam się w nim we własnym indywidualnym tępie (zapewne wolniejszym niż twoje) i tylko to dla mnie się liczy a nie papierki czy jakieś kolejne level'e.



Ja tez tak mam. Tylko moje tempo jest jeszcze wolniejsze :lol:

Awatar użytkownika
grychu
Posty: 670
Rejestracja: 09 wrz 2012, 16:59
Deska: Nobile-T5, Flysurfer-Flydoor
Latawiec: Ozone, Cabrinha, RRD
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post30 sty 2014, 20:53

ojam ojtam, nie ma co się spierać.
Trzeba wprowadzić tyko kartki na pływanie i tyle :thumbsup: ;) przed wejściem do wody będzie się odrywać i dawać ratownikowi ;)))

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post30 sty 2014, 23:19

no dobra, widzę ze niektórzy nie rozumieją, zatem przypomnijmy do czego służy karta (tak, właśnie ten świstek) iko i nabyty level umiejętności ?
pomijam kwestię dla autora być może równie istotną, czyli oczekiwanie otrzymania czegoś za co ZAPŁACIŁ.
bo jeśli chodzi o reklamę szkółek, to czasem z podkreśleniem piszą na wabia - "kursant po odbyciu kursu otrzymuje kartę IKO"

p/s dla podpowiedzi zapytam, do czego służy np. prawo jazdy ? i czy gdyby góralowi wrd równie długo zwlekał z wydaniem dokumentu, tez byłby taki wy-chill-owany, bo przecież już się nauczył jeździć i robi to dla przyjemności ?

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post31 sty 2014, 16:01

Góral, nie kazdy ma swoj sprzet, a jak pewnie doskonale sobie zdajesz sprawe, sprzetu nie wypozyczysz bez tego, jak to nazwales, "swistka".. Wiec skoncz juz z tym sarkazmem.. :doh:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post31 sty 2014, 17:29

"swistka".. Wiec skoncz juz z tym sarkazmem.. :doh:
ja nie mam swistka i problemow z wypozyczaniem sprzetu tez nie mam .Za to wielu wielu "pelnoprawnym" ze switkiem swojego sprzetu nie dal bym nawet dotkanac ...skoro o sarkazmie mowa :hand: .
Papieru nie posiadam bo takowe byly niedostepne jak sie uczylem ....no chyba ze instruktorskie na dominikanie :lol: za to moja druga polowa tak i jest z tego faktu dumna :mrgreen: szkoda tylko ze od 8 lat nie wie gdzie sie zapodzial :wink:

Ps; mimo wszystko uwazam ze slad po szkoleniu za dutki w postaci licencji wypadalo by otrzymac w imie zasad....

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post31 sty 2014, 17:50

autor miał rację zakładając wątek
jak kazdy zacznie wypisywac to swoje zale nad swoja nieudolnoscia w zalatwianiu spraw to potrzebny bedzie jeszcze jeden dzial dla ciot ktore sobie w zyciu nie moga poradzic i potrzebuja mamy .
Byl kiedys taki program nocne rozmowy ....moze tam zalatwiac takie powazne sprawy .Albo zrobmy dzial "chce sie kolegom i kolezankom pozalic "
Jakie oszustwo skoro sprawa jest zalatwiona i wyjasniona :idea:

Valentine666
Posty: 64
Rejestracja: 15 paź 2013, 22:06
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post31 sty 2014, 18:27

rolnik pisze:Jakie oszustwo skoro sprawa jest zalatwiona i wyjasniona :idea:

Dokładnie , naprawde źle wygląda ten tytuł :!:
Ja też mam ten "świstek" nawet opiewający na IKO 1,2,3 :!: i też wiecznie gdzieś go zapodzieję , a mimo to juz kilka razy wypożyczałam sprzęt bez "świstka" , ktoś tam tylko polukał jak sobie radzę i nie było problemu . :D

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post31 sty 2014, 19:38

tylu debilnych wypowiedzi to chyba żaden wątek nie zanotował.
A szkoła, którą szanuję, powinna wydać ten świstek (o wątpliwej wartości) od ręki po zakończeniu szkolenia i za potwierdzeniem odbioru. Nie byłoby dzisiaj problemu.
Nazwać kogoś nieudacznikiem, zakładać wątki dla ciot, posądzać o wyłudzenie kart, to jest żenada.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 sty 2014, 21:05

Co mi się nie podoba, że my się podniecamy i emocjonujemy jak w starym dobrym małżeństwie z powodu użytkownika co do tej pory napisał 7 postów na tym forum (od sierpnia 2013). Bubel postanowił wykorzystać nas (czytaj forum) do załatwienia swojej prywatnej sprawy. Załatwił. Nawet podzikował i teraz ma w d***, że tytuł jego wątku kogoś może ranić.
bubel pisze:Dostałem certyfikat :):):) .. dzikuje bardzo ... szkoda ze tyle czekałem ale liczy sie efekt koncowy ... ktos mi polecił abym poruszył to na tym forum i opłacilo sie ... mysle ze gdyby nie ta dyskusja tutaj to nadal czekał bym na certyfikat chodz moze sie myle ... najwazniejsze ze cel został osiagniety i mam certyfikat w reku .. dzikuje wszystkim za wpisy nawet te niezbyt przychylne ... internet to jednak moc hehe pozdrawiam


Właśnie dlatego forum nie ma się dobrze.
Mierżą mnie tacy egoiści i dziwię się, że starzy wyjadacze dają się w dyskusje.

Proponuję zamknąć wątek a moderatora poprosić o zmianę nieszczęsnego tytułu albo wywalenie go całego z forum.
Niema co liczyć na pomoc bubla. On ją już dostał od nas i teraz zlewka. Do następnego razu jak ktoś mu podpadnie.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post31 sty 2014, 21:22

To nie jest tak. Tytuł tytułem, świadczy o autorze, ale również o szkole, która przyznała się do zaniedbania i ostatecznie wywiązała się z umowy i zapewne w przyszłości na podobne zaniedbanie sobie nie pozwoli. Ilość jej obrońców, jest dla niej dodatkową, darmową i przekonywującą reklamą, ale o zobowiązania wobec klientów i standardy, tak jak o dobre imię należy zawsze dbać.
Ten wątek w ostateczności na pewno kite.pl nie zaszkodził, a usuwanie go, bądź zmiana tytułu byłaby nieuzasadnioną cenzurą.
sorry poprawiałem jedynie gramatykę


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron