Plebiscyt KiteForum 2013

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Plebiscyt KF 2013
Posty: 42
Rejestracja: 30 sty 2014, 09:52
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 354 razy
 
Post10 lut 2014, 23:58

Plebiscyt 2013 zamknięty.
Dziękuję wszystkim za zabawę, głosowanie i emocje.
Gratuluję wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.

Nieoficjalne ogłoszenie wyników:
1. Wydarzenie - Maks wygrywa Błękitną Wstęgę
2. Gleba - Jez.Garda
3. Post - Margraba
4. Relacja - Bracuru Maroko
5. Fair play - uratowanie żeglarzy na Gdańskiej
6. Video - Junior&Denis by Mleczny

Jutro oficjalne wyniki i do zobaczenia za rok :D

Plebiscyt KF 2013
Posty: 42
Rejestracja: 30 sty 2014, 09:52
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 354 razy
 
Post11 lut 2014, 12:21

Pablo - gorąca prośba. Najpierw podziękowania za zablokowanie możliwości rozdawania piwek od 23:59.
Wyniki policzone i ogłoszone. Można odblokować nalewak z piwkiem :wink:

Licze, że uda Ci się przenieść wszystkie wątki związane z Plebiscytem do nowego działu.
Fajnie byłobu podzielić go na sekcje:
- zasady
- wyniki
- zgłoszeni kandydaci

Niech wisi sobie tam wszystko do końca KF.pl :idea:

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post11 lut 2014, 12:48

Dziwne jest to, ze relacja "Kamperem po Europie" jeszcze dwa dni temu miala piwko od TrueKejnera, a dzis juz nie ma..

Strasznie slabo.. :doh:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 lut 2014, 13:16

kamszot pisze:Dziwne jest to, ze relacja "Kamperem po Europie" jeszcze dwa dni temu miala piwko od TrueKejnera, a dzis juz nie ma..

Czytałeś regulamin? Aladeen :wink:

Piwko możesz dawać i ujmować w zależności czy Ci się podoba czy nie ale bo np zapiwkowałeś komuś przez przypadek.
Tak to jest tutaj zorganizowane i uważam, że słusznie a nie bardzo słabo.

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post11 lut 2014, 13:22

A czy jak gdzies napisalem, ze jest to niezgodne z regulaminem? Slabe jest to, ze Twoj syn dal piwko "Kamperem po Europie", a pozniej piwko zabral i przekazal je Tobie.. TO JEST MEGA SLABE.
"Piwkowania" przez przypadek nawet nie skomentuje.. :lol:
Aladeen? Dlugo nad tym myslales?

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post11 lut 2014, 21:35

Ludzie, każdy może głosować jak chce, jest to raczej takie chillowe głosowanie a nie jakieś wielkie gale (chyba, że o czymś nie wiem to sorry :naughty: ) . Nagroda jest tylko taka:
http://www.youtube.com/watch?v=FVfYLq7l90M

Więc na co komu te wyrzuty :thumb: to kite a nie gala filmów w Cannes więc wrzućmy na luz i nie traktujmy wszystkiego mega na serio.
Abstrahując od tego, filmik Denisa i Marka jest rzeźniczy i zasłużenie w 100% należy mu się takie wyróżnienie

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post12 lut 2014, 15:53

dasnsad pisze: i nie traktujmy wszystkiego mega na serio


no wlasnie BraCuru.. :lol:

Wolansio
Posty: 50
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:55
Deska: BraCuru, Moses, SU-2
Latawiec: Wainman
Lokalizacja: Kołobrzeg
Postawił piwka: 34 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post12 lut 2014, 16:48

Po co w ogóle ta spina? TrueKejner zagłosował tak jak chciał, miał do tego pełne prawo, i nikomu nic do tego.
Pozdro

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post12 lut 2014, 18:41

Czy wszystko musi się konczyc tak samo na tym forum ?
Gratki dla zwyciezcow :clap:
Będą jakies nagrody ?
Na cos się zrzucamy czy jak ?

Podro...

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2014, 08:19

mary.dk pisze::
Będą jakies nagrody ?
Na cos się zrzucamy czy jak ?

Pablo myślał o jakieś wirtualnej formie wyróżnienia laureatów. A jemu zwykle brakuje czasu więc proponowałbym uzbroić się w cierpliwość.
Pablo jesteś z nami?

Kamszot - to chyba Ty się spiąłeś tutaj najbardziej. Przekonywać do niesprawiedliwej oceny Cię nie będę, no bo najzwyklej mi się nie uda. Ty masz już wykuty w granicie wyobrażenie i tego już nic nie zmieni.
Gdybym się spinał to bym usunął "EuroKamp", bo przecież w żaden sposób to nie pasowało do kandydatów w kategorii Relacji roku. Ale miała to być zabawa. Według mnie była - nawet z emocjami :thumb: Naprawdę nie spodziewałem się zwycięstwa Maksa z Denisem i Karolem. Jakim prawem rejsiarz wygrywa na KF.pl? To według mnie bardzo dobry sygnał pokazujący, że potrafimy docenić niszowców :clap:
Pościg mojej relacji w ciągu ostatniego dnia to druga niespodzianka. 2 dni przed zakończeniem było chyba z 10 głosów różnicy i owszem żal mi było patrzeć, że godziny poświęcone na relację z Maroka nie były równie docenione co jeden post linkujący do sympatycznego filmu i relacji na siepływa.pl anie kiteforum.pl.
Tak przy okazji zapytam piwkujących na film EuroKamp czy nie pomyliliście tego z relacją Maćka Lewandowskiego z wyprawy 5 desek WGWK?
http://www.sieplywa.pl/siewie/6547/Z_pi ... nego_start

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post13 lut 2014, 14:34

kamszot pisze:Dziwne jest to, ze relacja "Kamperem po Europie" jeszcze dwa dni temu miala piwko od TrueKejnera, a dzis juz nie ma..

Strasznie slabo.. :doh:

a bo mi się pomyliło naprawdę. Myślałem, że to chodzi o relację Lewandowskich z tego tripu po Europie. a wyszło że to jest zupełnie co innego więc oddałem to piwko na inną relacje która mi się podobała.
swoją droga dlaczego nie było w nominowanych relacji WGWK? Jak dla mnie była najfajniejsza, bo przez ponad miesiąc dawali ciągły update i dużo fajnych zdjęć. to naprawdę było coś.

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2014, 09:12

BraCuru pisze: 2 dni przed zakończeniem było chyba z 10 głosów różnicy i owszem żal mi było patrzeć, że godziny poświęcone na relację z Maroka nie były równie docenione co jeden post linkujący do sympatycznego filmu i relacji na siepływa.pl anie kiteforum.pl.
Tak przy okazji zapytam piwkujących na film EuroKamp czy nie pomyliliście tego z relacją Maćka Lewandowskiego z wyprawy 5 desek WGWK?
http://www.sieplywa.pl/siewie/6547/Z_pi ... nego_start


wtf?

BraCuru jako główny pomysłodawca i organizoator Plebiscytu KiteForum 2013, chyba nie powinineś w taki sposób wypowiadać się na temat uczestników 'plebiscytu' tymbardziej że to była zabawa, przynajmniej dla NAS forumowiczów, uczestników plebiscytu, głosujących i obserwujących...

Podejrzewam że chłopaki poświecili dużo czasu na napisanie tekstu i zmontowanie filmiku, który to następnie został opublikowany na siepływa. Nie nazwałbym tego 'jednym postem linkującym do sympatycznego filmu', tylko dobrze wykonaną robotą, nie gorzej od Twojej czy Jacka.

Z takim podejściem za rok będziesz mógł zorganizować co najwyżej plebiscyty 'The best of bracuru' albo 'Bracuru, I AM THE BEST - YEEEEAH! '.
Gdyby nie pojedyncze pozycje w 'relacji' i 'video', to i w tym roku tak mogło to się skończyć...

Nie wiem też w jaki sposób osoby głosujące miałyby pomylić relacje Euro Trip z wyprawą chłopaków z WGWK????? :roll: :doh:

Proponuję Bra żebyś traktował wszystkich tak samo w swoich 'plebiscytach' i trochę więcej szacunku .. :thumb:

Gratuluję wszystkim zwycięzcom :idea: :) Bra.. Tobie w szczególności! :notworthy:

Skoro nie ma nagród materialnych, to może przynajmniej uścisk dłoni prezesa?

Był by to na pewno nie lada zaszczyt dla wszystkich zwycięzców!!

Peace

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post14 lut 2014, 10:28

bartekk pisze:
wtf?

BraCuru jako główny pomysłodawca i organizoator Plebiscytu KiteForum 2013, chyba nie powinineś w taki sposób wypowiadać się na temat uczestników 'plebiscytu' tymbardziej że to była zabawa, przynajmniej dla NAS forumowiczów, uczestników plebiscytu, głosujących i obserwujących...

Peace


swoją drogą czy ktoś się przejmuje konkursem gdzie zostało oddanych 350 głosów we wszystkich kategoriach na PONAD 12 TYS. UŻYTKOWNIKÓW ??? przecież to nie ma żadnej różnicy, nie było walki o super nagrody ani nic z tych rzeczy. no, a niektórzy użytkownicy tego forum mają jakiś naturalny instynkt do zbyt emocjonalnego podejścia pod każdy temat (i nie mówię tu o Tobie tylko właśnie bardziej o Bra). A później już leci jak domino i po pierwszym "złotym" poście mamy 3 strony kłócenia się o jakieś pierdoły. Jakby każdy post dostał więcej niż 200 piwek to może dałoby się to nazwać głosowaniem na KF. a przy 20 (jeżeli komuś zależało na "wygraniu") wystarczyło poprosić 10 znajomych i masz sprawę załatwioną.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lut 2014, 12:49

Pablo wyjechany jest wiec na razie można zapomnieć o uściskach dłoni prezesa ;)

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post17 lut 2014, 13:12

MOŻE KTOŚ ODCZEPIĆ TE WĄTKI PLEBISCYTU?


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron