Kurs Instruktorski POIK

Poszukiwani instruktorzy, dam pracę, szukam pracy, kursy instruktorskie
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 kwie 2014, 21:19

..jak pisałem : wrócimy do wątku gdy czas pokaże :idea: kto nabijał w butelkę :wink: i kto powinien przepraszać :hand:
moje zdanie Wam nie w smak - ale ..jeszcze się Panie POiK nie przyzwyczaiłeś że mam SWOJE zdanie :wink: i nie siedzę z nim w krzakach..

peace

kowal2x
Posty: 129
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:48
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post08 kwie 2014, 11:40

a więc idź mieć swoje zdanie gdzie indziej

ps. nie będę wracał do odpowiadania na posty wyżej. chcę tylko wyjaśnić, że z poik nie mam nic wspólnego, po prostu mnie wku*wiasz.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2014, 12:43

kowal2x pisze:a więc idź mieć swoje zdanie gdzie indziej

ps. nie będę wracał do odpowiadania na posty wyżej. chcę tylko wyjaśnić, że z poik nie mam nic wspólnego, po prostu mnie wku*wiasz.


a ty mnie nie jesteś w stanie - tym się różnimy :thumb:


Panie Łukaszu - gratuluję pisania pod własnym imieniem i nazwiskiem , dziękuję i doceniam :thumb:

nuda na forum, więc popiszmy, nieco faktów, zajrzałem do Waszej strony , którą podsyłacie

a tam czytamy:

na każdej podstronie w prawym górnym rogu

Biuro POIK: 53-023 Wrocław, ul. Róży Wiatrów 5/7/3, +48 604 615 856
Aliorbank Numer rachunku 56 2490 0005 0000 4520 3371 4174


adres mi znany, nr telefonu od wielu lat też - OBA to ta sama prywatna osoba
więc i numer konta zapewne też
pozdrawiam :thumb:
jak przedwczoraj światłami pod Arkadami :wink:

..dalej:

O POIK

Polska Organizacja Instruktorów Kitesurfingu (KRS nr 0000389030) jest Stowarzyszeniem, które zostało zarejestrowane 13 czerwca 2011 roku we Wrocławiu.
Stowarzyszenie powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku kitesurfingowego. Do dnia 13 czerwca 2011 roku w Polsce nie powstał Polski Związek w tej dyscyplinie sportu, ani żadna inna organizacja statutowo zajmująca się kursami kadrowymi w kitesurfingu, ale Ustawą o Sporcie z dnia 25 czerwca 2010 roku skutkuje brakiem KITEsurfingu wśród dyscyplin sportu a co za tym idzie brakiem możliwości prowadzenia szkoleń państwowych w KITEsurfingu.


w tym zdaniu na stronie głównej po słowie "ale" trudno znaleźć sens, jednak nie na tym by się skupiał :hand:

..więc, Ci - którzy zdecydowali się w zeszłym roku na Wasz prywatny kurs :idea: nie jedyny - gdyż nie jesteście jedyną prywatną firmą, która zrobiła taki swój kurs - i do dziś twierdzą , że to im się przez ten rok opłaciło - wolny wybór - gratuluję bardziej Wam, którzy ten kurs sprzedali - niż tym którzy ten kurs wykupili
natomiast nagabywanie kolejnych - w świetle dzisiejszych faktów - to już ratowanie "trupa"

a faktem jest, że POWSTAŁ Polski Związek Kiteboardingu :idea:
o czym mówiło się już rok temu
a przekonać się można było między innymi na właśnie zakończonych w Warszawie Targach Wiatr i Woda, poczytać można również min w wydanym właśnie Surf Informatorze 2014
ogromnym sukcesem ludzi zaangażowanych w całą sprawę, a są to dość znane i uznane w środowisku kite nazwiska, jest to, że udało się i Polski Związek Kitesurfingu jest NIEZALEŻNĄ Organizacją - a nie jak było w pierwotnych planach małą komórką podlegającą pod Polski Związek Żeglarski..
co w przyszłości będzie skutkować min wreszcie pomocą budżetową na rozwój polskich Zawodników, o których sukcesach na arenach międzynarodowych, zarówno w race jak i freestyle przypominać nie trzeba

kolejną różnicą między Waszą firmą - a Polskim Związkiem jest fakt, że
POiK jest prywatnym przedsięwzięciem człowieka skupiającego pod sobą swych podopiecznych, zwanych Zarządem
gdy do społecznej pracy zarówno nad Polskim Związkiem Kiteboardingu, jak i działającą w jego ramach Komisją Szkolenia, zajmującą się jak nazwa wskazuje..
zaproszeni byli WSZYSCY zainteresowani sprawą , tajemnicą to w odróżnieniu od POiK nie było - toczyło się jawnie od 2003? roku , w tym również na forum :idea: w tym również wstydzący się nazwiska? "Pan POiK" - który uczestniczył nawet w kilku konferencjach :thumb:
wykazał "chęć współpracy" , a nawet obiecał udostępnić materiały dydaktyczne ..i na tym koniec.. to zagranie miało jak mniemam na celu jedynie zwęszenie, czy PZKite ma wreszcie szansę rozwoju (gdyż spotkania organizacyjne PZKite odbywały się już od , nie pamiętam już dokładnie - 2003? :idea: :shock: roku..) ewentualnie opóźnienie działań PZKite - w/w obietnicami..
w kolejnych konferencjach już udziału nie brał - widać stwierdził, że jednak popróbuje sił sam vs całe środowisko kitesurfingowe - gdyż jak wspomniałem, zaproszeni byli wszyscy, choć w trakcie upływu czasu, i napływu obowiązków, konferencje nierzadko dwa razy w tygodniu, wyjazdy na całe weekendy po kilkaset km, by popracować na żywo - z grona prawie 20 uczestników prac - wyłoniła się garstka osób, które dociągnęły do końca,
jednak Ci, którzy, z różnych przyczyn, nie mogli do końca uczestniczyć - nadal wspierają działania PZKite ..
czas właśnie pokazał czy było to dobre posunięcie .. z kuluarów wiem, a i tu na forum widać - że zadowoleni z takiego obrotu sprawy nie są..
szkoda, że się Pan wycofał - bo Pańskie doświadczenie w Tworzeniu struktur na pewno byłoby docenione w PZKite :roll:

..czytamy dalej za http://www.POiK :

Ponieważ zmiana tego stanu rzeczy wiązać się będzie z upływem sporej ilości czasu, postanowiliśmy zainicjować działania zmierzające do skupienia środowiska osób zajmujących się nauką KITEsurfingu poprzez organizację szkoleń, wydawanie w Polsce jednolitych licencji instruktorskich i licencji dla szkół oraz ewidencjonowanie instruktorów i szkół KITEsurfingu.

..więc, TEN czas już upłynął - i Związek ISTNIEJE - czy było go sporo - niech każdy sobie odpowie sam..
niech każdy odpowie sobie również sam, czy "papier" jednej z kilku prywatnych firm organizującej kursy , jaką jest POiK ma jakiekolwiek znaczenie w zestawieniu z uprawnieniami Polskiego Związku Kiteboardingu, który współpracuje z Organizacjami Międzynarodowymi, o czym szerzej wkrótce .. :thumb:

pod tym linkiem znaleźć można WYMAGANIA :shock: do zostania "licencjonowaną" Szkołą POiK
http://poik.pl/szkoly_poik.htm
polecam uwadze:
oto CAŁE wymagania :

- wypełnienie wniosku o licencje I lub I+II
- złożenie wymaganych dokumentów (kserokopia wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, kopia polisy OC działalności gospodarczej)
- - opłata licencyjna - 300 pln (I+II) lub 150 (I)


..cóż - "świetnie" :wink:
nie rozumiem tylko dlaczego Admin skasował mój pierwszy komentarz, wkleję go poniżej raz jeszcze, gdyż Pan Heniek z Wodzisławia SPEŁNIA jak najbardziej "wymogi" POiKu :hand: :snooty:

..a Pan Heniek z Wodzisławia zaprasza na najbliższe terminy kursów instruktorskich ROLNiK

Te profesjonalne nasze kursy dają możliwość szkolenia w Wólce oraz zapewniają każdemu nowy samochód osobowy z silnikiem wysokoprężnym..

..zapraszamy do przelewów ..tzn ten : zapisów oczywiście :hand:


..a i Pani Gienia, z zieleniaka za rogiem , żywo zainteresowana jest przystąpieniem , gdyż i działalność przecie ma i odłożone 300 pln na inwestycje :hand:

jeśli więc POiK na ilość leci
to 10 szkół - z których przyznam połowy nie znam :hand:
a ilość ich z tego co widzę stopniała :idea: po 3 latach
to przy tych wymaganiach raczej mierny wynik...

na każdej podstronie POiK czytamy też:

Polska Organizacja Instruktorów Kitesurfingu
jest Stowarzyszeniem prowadzącym
szkolenie kadr instruktorskich
w Polsce.
Stowarzyszenie ma aspracje być
silną i główną organizacją
skupiającą całe polskie środowisko instruktorów i trenerów Kitesurfingu
w naszym kraju!


..no to już wiecie, że na aspracjach się skończyło..

..zapraszam do rzeczowej dyskusji - przy czym darujcie sobie słowa na pe, ka i jot :idea: na mnie to nie działa

peace
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2014, 16:11 przez Ziomek., łącznie zmieniany 1 raz.

kowal2x
Posty: 129
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:48
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post08 kwie 2014, 13:44

Ziomek. pisze:
kowal2x pisze:a więc idź mieć swoje zdanie gdzie indziej

ps. nie będę wracał do odpowiadania na posty wyżej. chcę tylko wyjaśnić, że z poik nie mam nic wspólnego, po prostu mnie wku*wiasz.


a ty mnie nie jesteś w stanie - tym się różnimy :thumb:


Ziomek. pisze:nie rozumiem tylko dlaczego Admin skasował mój pierwszy komentarz, wkleję go poniżej raz jeszcze, gdyż Pan Heniek z Wodzisławia SPEŁNIA jak najbardziej "wymogi" POiKu :hand: :snooty:


admin pisze://to nie dział recenzje //moderowane //admin


a ty nadal nie rozumiesz.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2014, 16:15

kowal2x pisze:
a ty nadal nie rozumiesz.


rozumiem dość dobrze :wink:

SurfSzkoła.pl pisze:Zapraszam do zapisów na najbliższe terminy kursów instruktorskich POIK.


kowal2x pisze:
surfszkoła przy molo (http://www.surfszkola.pl)

uczyłem się tam, bezpiecznie, fajnie, ogólnie polecam


peace

kowal2x
Posty: 129
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:48
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post08 kwie 2014, 17:08

Ziomek. pisze:
kowal2x pisze:
a ty nadal nie rozumiesz.


rozumiem dość dobrze :wink:

SurfSzkoła.pl pisze:Zapraszam do zapisów na najbliższe terminy kursów instruktorskich POIK.


kowal2x pisze:
surfszkoła przy molo (http://www.surfszkola.pl)

uczyłem się tam, bezpiecznie, fajnie, ogólnie polecam


peace


nie, nie rozumiesz. wytłumaczę: trolujesz temat, który biznesowo jest tobie nie na rękę.

jest to ogłoszenie o kursie INSTRUKTORSKIM, mi do poziomu "chcę być instruktorem" dużo brakuje, więc nie widzę związku.

a ty, TROLU, wprowadzasz trzeci offtop?

SurfSzkoła.pl
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2011, 23:29
Deska: Liquid Force Influence
Latawiec: F-one Bandit VII
Lokalizacja: Jastarnia przy molo
Kontaktowanie:
 
Post09 kwie 2014, 01:08

Halo!
Nie mam ochoty czytać fanatycznych wywodów i przekonań, nie jest też moim "celem życiowym" przekonanie PANA do Poika.
Fakt jest jeden - na chwilę obecną Polski rynek oferuje dwa rodzaje uprawnień i klient ma prawo wybrać!
Jeśli ma PAN jakiekolwiek zastrzeżenia co do podstaw prawnych działalności POIKa, jego organizacji itp. napisz sobie maila albo zadzwoń...na privie napisz, list wyślij z pretensjami na adres ze strony http://poik.pl/ ,a nie "nieelagancko" wtrącaj się w mój temat i ofertę robiąc sztuczne zamieszanie.
Jak zaznaczyłem na początku: TA OFERTA JEST SKIEROWANA DO OSÓB, KTÓRE SĄ ZAINTERESOWANE NAUCZANIEM KITESURFINGU I CHCĄ ZDOBYĆ UPRAWNIENIA... i może nie koniecznie dysponują 800 euro za kurs IKO - a różnica nie polega na jakości szkolenia, a jedynie na zakresie honorowanych uprawnień (IKO jest rozpoznawalne na całym świecie, a POIK jeszcze nie aczkolwiek z powodzeniem można pracować w krajach Europejskich i polskich bazach w Egipcie).

Zdaję sobie doskonale sprawę, że w tym samym terminie odbywają się u PANA kursy IKO, ale ja nie jestem na tyle bezczelny żeby bojkotować PAŃSKIE oferty komentarzami, że lepiej zrobić kurs POIK argumentując to niekoniecznie prawdziwymi faktami - jak to ma miejsce w PANA przypadku!
Niech więc każdy "zajmie się swoim podwórkiem..."
PS: PANA komentarz na tego POSTA będzie zbędny...

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post09 kwie 2014, 01:51

"... udało się i Polski Związek Kitesurfingu jest NIEZALEŻNĄ Organizacją - a nie jak było w pierwotnych planach małą komórką podlegającą pod Polski Związek Żeglarski..."
NIEZALEŻNĄ ? żart, który można zrozumieć śledząc skład Zarządu PZKite

"co w przyszłości będzie skutkować min wreszcie pomocą budżetową na rozwój polskich Zawodników ... "
kolejny żart świadczący o braku elementarnej wiedzy na ten temat piszącego ! jeśli "budżetowych" pieniędzy starczy na podstawową działalność to będzie super - wytyczne Ministerstwa są bowiem jasne - dopóki Kitesurfing nie będzie dyscypliną olimpijską, ...

"... udostępnić materiały dydaktyczne ..i na tym koniec.. "
to niestety wina PZKite, która nie określiła warunków udostępnienia materiałów - ktoś się nad tym napracował a PZKite chciał aby to "udostępnić"; czekamy więc na materiały szkoleniowe PZKite


"..zapraszam do rzeczowej dyskusji ..."
rzeczowa dyskusja, jak wiele osób to trafnie stwierdziło nie może mieć miejsca, dopóki nie odblokuje Pan opcji "myślenia" i rozpocznie "rzeczowej" dyskusji, bo ta, którą Pan toczy jest jednostronnym monologiem sfrustrowanego zamozwańczego rzecznika prasowego PZKite, który póki co nie wykonał ŻADNEGO formalnego ruchu w naszym kierunku

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 kwie 2014, 11:47

POIK pisze:"... udało się i Polski Związek Kitesurfingu jest NIEZALEŻNĄ Organizacją - a nie jak było w pierwotnych planach małą komórką podlegającą pod Polski Związek Żeglarski..."
NIEZALEŻNĄ ? żart, który można zrozumieć śledząc skład Zarządu PZKite


widocznie mamy inne poczucie humoru:

http://www.pskite.pl/index.php/pskite/wladze.html

Polski Związek Kiteboardingu :

Data rejestracji 19 listopada 2013

Reprezentacja ZARZĄD


sekretarz generalny

Marek

Rowiński Sr.


skarbnik

Maciej

Boszko

wiceprezes

Lukasz

Ceran
wiceprezes

Mariusz

Czapliński

Poznań

wiceprezes

Michał

Zieliński

wiceprezes

Magda

Węgielnik

Adam Szymański

Członek organu nadzoru

Andrzej Marcin Ożóg

Członek organu nadzoru

Jarosław Stefan Issel

Członek Organu nadzoru

..w MOIM poczuciu humoru - każda z tych osób, to jak wspomniałem znana i uznana postać z dorobkiem
ponadto wybrana większością głosów na walnym - a nie samozwańczo jak i sam POiK :thumb:
jak Pan widzisz Panie POiK - nie ma tu mojego nazwiska, i bynajmniej mnie to nie boli, zaproszony był każdy, jednak praca w PZKite mocno angażuje ,wymaga sporo wysiłku, czasu - na który w tym wymiarze prowadząc działalność nie mogłem sobie pozwolić - co nie znaczy , że skoro mnie tu nie ma - mam bojkotować działania PZKite :hand:

POIK pisze:"... "co w przyszłości będzie skutkować min wreszcie pomocą budżetową na rozwój polskich Zawodników ... "
kolejny żart świadczący o braku elementarnej wiedzy na ten temat piszącego ! jeśli "budżetowych" pieniędzy starczy na podstawową działalność to będzie super - wytyczne Ministerstwa są bowiem jasne - dopóki Kitesurfing nie będzie dyscypliną olimpijską, ...


..już mieliśmy przedsmak w zeszłym roku, kwestią czasu jest, kiedy stanie się to faktem, czy znów macie Panowie odmienne zdanie? :wink:

POIK pisze:"... "... udostępnić materiały dydaktyczne ..i na tym koniec.. "
to niestety wina PZKite, która nie określiła warunków udostępnienia materiałów - ktoś się nad tym napracował a PZKite chciał aby to "udostępnić"; czekamy więc na materiały szkoleniowe PZKite


..więc po co było Panie .."P Oi K" mydlić oczy na konferencjach, że "nie ma sprawy"
napiszę więcej: PZKite pracuje nad programem afiliacji dotychczasowych Instruktorów IKO , a również Wasi POiKowi będą mieli szansę - by ich uprawnienia nieco z automatu, zostały przez PZKite uznane :idea:
jednak to już od POiKu zależy, czy tę szansę wykorzysta :idea:
więc się Panie POiK warto zastanowić - czy znów lecisz prywatnie - czy lepiej dla dobra Twoich członków jednak pochylić się i pozwolić Im afiliować swoje uprawnienia :idea:
w tym celu jednak Komisja Szkolenia potrzebuje programu szkoleniowego POiK - bo jeśli standardy są zbliżone do warunków uzyskania licencji dla Waszych szkół - które zacytowałem za Waszą www powyżej, to ..raczej rozbieżności między programami jest zbyt wiele..
więc dla dobra starych Instruktorów POiK warto by ten program był jednak lepszy, niż warunki uzyskania licencji :idea:
nie muszę dodawać, że Instruktorzy POiK , którzy mając wybór - po powstaniu PZKite, zdecydowali się na kurs POiK - szansy afiliacji PZKite już nie będą mieli :idea:

POIK pisze:"...
rzeczowa dyskusja, jak wiele osób to trafnie stwierdziło nie może mieć miejsca, dopóki nie odblokuje Pan opcji "myślenia" i rozpocznie "rzeczowej" dyskusji, bo ta, którą Pan toczy jest jednostronnym monologiem sfrustrowanego zamozwańczego rzecznika prasowego PZKite, który póki co nie wykonał ŻADNEGO formalnego ruchu w naszym kierunku


rzeczowo więc:
a) to czy mam "odblokowaną opcję myślenia" zostawmy ocenie czytających :hand:
b) czy jest jednostronna - post - po poście - wydaje mi się, że jednak nie
c) nie do końca rozumie Pan chyba znaczenie słowa monolog, nie czepiam się, choć w mojej ocenie to nie jest trudne słowo :hand:
d) proszę mi wierzyć , że do frustracji jest mi daleko :wink:
e) rzecznikiem PZKite nie jestem, piszę jak zawsze prywatnie, nie wstydząc się swojej tożsamości :thumb:
f) formalnym ruchem , było choćby zaproszenie Pana "POiK" na konferencję Komisji Szkolenia PZKite , o której pisałem już kilka razy.. współpracę ze Związkiem jednak odrzucił Pan

..w sumie podbijamy ten wątek, który spadłby już na drugi dzień w czeluści forum
dając nieco światła z obu stron na poruszane zagadnienia..

peace
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2014, 12:12 przez Ziomek., łącznie zmieniany 1 raz.

kowal2x
Posty: 129
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:48
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post09 kwie 2014, 12:06

Ziomek. pisze:wymaga sporo wysiłku, czasu - na który w tym wymiarze prowadząc działalność nie mogłem sobie pozwolić


a jednak ma PAN dużo wolnego czasu... może lepiej pójść popływać lub zająć się czymś... pożytecznym? zamiast trolować?

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 kwie 2014, 12:08

kowal2x pisze:a jednak ma PAN dużo wolnego czasu... może lepiej pójść popływać lub zająć się czymś... pożytecznym? zamiast trolować?


..nic nie wnoszącego trolla, w tej dyskusji, widzę jednego - a o moje pływanie, zarówno ilość jak i jakość - zapewniam, nie musi się Pan martwić :thumb:

peace

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post09 kwie 2014, 15:54

..już mieliśmy przedsmak w zeszłym roku, kwestią czasu jest, kiedy stanie się to faktem, ...

cytując klasyka "wrócimy do tematu za rok"

napiszę więcej: PZKite pracuje nad programem afiliacji dotychczasowych Instruktorów IKO , a również Wasi POiKowi będą mieli szansę - by ich uprawnienia nieco z automatu, zostały przez PZKite uznane :idea:

SUPER, ale cytując klasyka "wrócimy do tematu za rok" jak będzie już TEN PROGRAM ! a poza tym, zadajemy sobie pytanie, (na które odpowiedź w świetle prawa jest prosta), czy muszą być uznane przez PZKite ? no chyba, że w zadaniach statutowych jest "robienie pod górkę" wszystkim nie-PZKite'owcom ?

... pozwolić Im afiliować swoje uprawnienia ...

a dlaczego niby POIK m czegoś zabraniać ? nie rozumiemy !

faktycznie kończąc dyskusję, jeszcze raz pozwolimy sobie napisać "wrócimy do tematu za rok"
gdyż jak już udowodniliśmy, też nie próżnujemy i mamy wiele propozycji na ten sezon, na które mamy nadzieję, PZKite też już wpadł !
życząc owocnej pracy i konfrontacji efektów, pozdrawiamy

POIK

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 kwie 2014, 10:18

POIK pisze:... pozwolić Im afiliować swoje uprawnienia ...

[color=#FF0000]a dlaczego niby POIK m czegoś zabraniać ? nie rozumiemy !



wykrzykniki są zbędne ..
jestem pewien, że rozumie Pan bardzo dobrze :idea:
mowa o umożliwieniu afiliacji dotychczasowych uprawnień min IKO czy nawet POiK - bez z konieczności robienia czy opłacania całości kursu instruktorskiego PZKite od nowa

jednak by to było możliwe - muszą być znane różnice w programie, standardach , bo jak nadmieniłem wyżej, wymagania POiKu wobec swych licencjonowanych szkół są ..jakie są.. :hand:
wymagania IKO , zarówno dotyczące Licencji Szkół jak i Programy Kursu Instruktorskiego są PZKite znane :idea: Panu też, bo Pan ten Kurs IKO ITC również odbył :idea:
Szkołę Licencjonowaną IKO - również miał Pan przyjemność współtworzyć, w 2003 roku, szkoda że tylko jeden sezon, mniejsza o to na czyich licencjach, jednak nie wracajmy do tego :hand:

nie bardzo mam ochotę na zapisywanie się w tym celu na kurs POiK :wink: , by je poznać, mam zresztą wrażenie , że mógłbym być niewygodnym "kursantem" :wink:
pomijając, że jakoś nie wierzę, że takowy kurs POiKu, w świetle tego co się aktualnie już dzieje - w ogóle się odbędzie :hand:
to - czy umożliwi Pan taką afiliację dotychczasowym instruktorom - to już decyzja Pana - my rękę kolejny raz wyciągamy :idea:

peace

Ni'ihau
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2014, 07:39
Deska: nobile nhp
Latawiec: slingshot
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 kwie 2014, 21:50

Sorry ale co to za bieda - czy z kiteforum robimy już wrzucanie sobie wszystkim z konkurencji! Człowiek wchodzi sobie na post by zobaczyć co z TYM POIK. I po co sobie wrzucać?! Weźcie się do roboty - mało zarabiacie - czy gdzie was boli? Jak tak bardzo stresuje was ta branża to ją zmieńcie na garncarstwo. Dajcie ludziom cieszyć się społecznością jaką tworzymy w kitesurfingu - i w spokoju dać komuś po robocie poczytać sobie posty. A nie wrzuty, zasranie siebie na forum - czad.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 kwie 2014, 11:48

Ni'ihau pisze: Weźcie się do roboty - mało zarabiacie - czy gdzie was boli?


w odpowiedzi - na brak pracy nie narzekam a i do pierwszego wystarcza :hand:

jeśli nie interesuje Ciebie ten wątek (co mnie wcale nie dziwi, bo nie musi on interesować każdego - zwłaszcza z poziomu luty 2014 - właściwie powinien wybraną grupę osób - kandydatów do zdobycia uprawnień szkoleniowych) - to na szczęście masz do oblecenia całkiem sporo "ciekawszych" postów z działu giełda - właściwie większość forum :hand:

jednak gdybyś był w zainteresowanej grupie - i wydał niemały (1200 pln ) pieniądz na prywatne uprawnienia - a dopiero potem dowiedział się o istnieniu Polskiego Związku organizującego Państwowe Kursy Instruktorskie - to mógłbyś poczuć się zawiedziony..

teraz przynajmniej wiesz..

peace


Wróć do „Praca dla Surfera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości