Kurs Instruktorski POIK

Poszukiwani instruktorzy, dam pracę, szukam pracy, kursy instruktorskie
POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post08 maja 2014, 09:32

Ziomek. pisze:
POIK pisze:
a to jest .."wymowne"?

Obrazek



jeśli współpraca z AWF-ami i promowanie kształcenia kadr w miejscach najbardziej temu dedykowanych można nazwać wymownym, to TAK, jest wymowne.

Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post08 maja 2014, 10:12

POIK pisze:
Ziomek. pisze:
POIK pisze:
a to jest .."wymowne"?

Obrazek



jeśli współpraca z AWF-ami i promowanie kształcenia kadr w miejscach najbardziej temu dedykowanych można nazwać wymownym, to TAK, jest wymowne.



...Właśnie miałem pytać, co autor grafiki miał na myśli. Czy na kursie POIK uczą jak lać dechą, bo zupa była za słona? Albo, może w bardziej półwyspiarskim klimacie: "Jeb*em Ci, bo nie wiało" ? :mrgreen:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2014, 11:01

Kristoff pisze:
Obrazek

...Właśnie miałem pytać, co autor grafiki miał na myśli. Czy na kursie POIK uczą jak lać dechą, bo zupa była za słona? Albo, może w bardziej półwyspiarskim klimacie: "Jeb*em Ci, bo nie wiało" ? :mrgreen:


..czyli nie tylko ja zrozumiałem "wymowność" tego osobliwego ujęcia..

peace

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post08 maja 2014, 11:39

W komunikacji między ludźmi interpretacja odbiorcy nie zawsze zgodna jest z intencją nadawcy. Czasami nawet nie musi taka być - może to być zamierzone. I tak było w tym przypadku - kitesurfing to sport wolnych ludzi, którym należy dać prawo wyboru i prawo interpretacji. A skoro ujęcie daje do myślenia i zwraca uwagę to ... cel został osiągnięty.

Pozdrawiamy

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2014, 12:51

POIK pisze: ... cel został osiągnięty.


..pozostaje "pogratulować" i ..czekamy na kolejne wymowne ujęcia wolnych ludzi :thumb:

peace

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2014, 17:01

Czyli wnioskuję, że kolega Kunysz nie "dogadał" się z PZKite, a to szkoda.

Teraz będzie "małaprzepychanka", choć Ci konkretnie zainteresowani i zorientowani chyba nie powinni mieć wątpliwości które szkolenia wybrać.
Rozumiem, jeszcze, że ktoś będzie dumał nad kursem IKO (notabene cholernie drogim) ale kto i po co ma robić kurs POIK to nie wiem zupełnie :?:

Awatar użytkownika
Sonix
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:02
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie/Piekary Śląskie
Postawił piwka: 32 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post08 maja 2014, 18:18

Crazy Horse pisze: ale kto i po co ma robić kurs POIK to nie wiem zupełnie :?:

Dla lansu by świecić przed tymi co są zieloni w tej kwestii.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2014, 06:59

Kristoff pisze:
...Właśnie miałem pytać, co autor grafiki miał na myśli :mrgreen:

ta laska po prawej to kursantka, a właściwie już po kursie w szkołach bez poik, a ten koleś z dechą kolejny sezon z poik ;)
jeżeli taki odbiór grafiki był zamierzony, to wystarczy pogratulować.... ale na pewno nie pomysłu. To raczej zniechęca a nie zachęca do zrobienia kursu POIK.

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post09 maja 2014, 11:31

przemjas pisze:
Kristoff pisze:
...Właśnie miałem pytać, co autor grafiki miał na myśli :mrgreen:

ta laska po prawej to kursantka, a właściwie już po kursie w szkołach bez poik, a ten koleś z dechą kolejny sezon z poik ;)
jeżeli taki odbiór grafiki był zamierzony, to wystarczy pogratulować.... ale na pewno nie pomysłu. To raczej zniechęca a nie zachęca do zrobienia kursu POIK.


Czasami zanim coś się napisze warto się zastanowić. Pogratulować to należy Panu ale spostrzegawczości, znajomości zasad bezpieczeństwa, ... W każdej szkole powinno być tak ( i mamy nadzieję ze tak jest, choć nawet szkoły IKO tego nie przestrzegają, pomimo tego, że są zobligowane) ż to kursant jest podczas lekcji w kasku. Tak uczymy na kursach POIK.

Biuro POIK

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2014, 12:02

no właśnie, laska jest już bez kasku bo skończyła kurs bez poik ;P a koleś kolejny raz robi kurs z poik ;) i się delikatnie wkurza że to tak długo trwa :evil:
i bez spiny ;) nie mam nic do poik, iko, pzkite i innych związków, stowarzyszeń, szkół itp. a nawet życzę Wam i innym powodzenia.
napisałem tylko tyle że ta grafika za dobrze nie działa na waszą korzyść, i jak widać dużo osób interpretuje to podobnie.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2014, 21:09

..odkopując nieco wątek, zanim cała sprawa pokoiku jak przewidziałem przykryje się grubą warstwą kurzu

wielu znajomych, pewnie i wśród forumowiczów - ja niestety nie :wink: - zostało dziś zaspamowanych mailem prosto z pokoiku
o treści marketingowej :thumb:

moją uwagę przykuły zdania:

POIK pisze:Do dziś, mimo powstania Polskiego Związku Kitesurfingu, pozostajemy jedyną realnie działającą organizacją kształcącą instruktorów,


odpowiadam: terminy Kursów Instruktorskich i Unifikacyjnych PZKite zostały już podane, min na TYM forum - nie jestem pewien czy jeszcze są na nich miejsca, gdyż w odróżnieniu od pokoiku co było również do przewidzenia rozchodzą się- ale jeśli jest Pan zainteresowany - sprawdzę :idea:
osobiście zadbam o zdjęcia i filmy z Kursów Instruktorskich PZKite - bu dostrzegł Pan realne "nowe szaty Cesarza" :hand:

POIK pisze:- rozpocząć rozmowy z powstałym Polskim Związkiem Kitesurfingu nt. systemu szkolenia w Polsce; czekamy jednak na oficjalne plany PZKite, bo póki co pojawiają się tylko plotki a oficjalnych informacji BRAK (brak nawet póki co www);


..to w lewo - czy w prawo?
chce Pan "rozpocząć rozmowy" (nieco późno ) czy nadal będzie próbował Pan "dusić w zarodku" PZKite - uważając , że to " nieoficjalne plotki" - mimo wpisów , mam wrażenie dość oficjalnych min na TYM forum, siepływa.pl itd?

linkuję, dla niezorientowanych - gdyż kitesurfing to nie tylko AWF :
--> Oficjalne Oświadczenie PZKite

to w końcu JAK? lewo czy prawo?

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post19 maja 2014, 23:08

Szanowny Panie Darku,

Bardzo, ale to bardzo prosimy o powstrzymanie się od pisania nieprawdy, od wprowadzania ludzi w błąd, gdyż takowe działanie do niczego dobrego nie prowadzi.
Dziś nie mamy już wątpliwości, iż po pływaniu, pana drugą namiętnością jest odgrzebywanie starych wątków oraz pisanie wszędzie i wszystkiego, zapominając o najważniejszym - o swoim podwórku.

Proszę uwierzyć, że POIK w przeciwieństwie do Pana (nie dopuszczamy myśli, że pana wypowiedzi są stanowiskiem PZKite) naprawdę życzy PZKite wszystkiego najlepszego, bo tam gdzie konkurencja tam jakość i motywacja. A prawo i miejsce w Polsce jest dla kilku organizacji (jeśli nie, to oznaczać będzie monopol jednej z nich, któremu w postach o POIK był pan tak przeciwny). I należy się raczej nastawić na to, że za rok, dwa będzie kilka stowarzyszeń szkolących instruktorów - takie jest prawo.

Póki co namawiamy do ciężkiej pracy i dbałości o własną szkołę - szkolenie w kaskach tak jak przystało na szkołę z licencją IKO, zatrudnianie instruktorów z uprawnieniami, itd. Przykładów można mnożyć, gdyż ... zapomina pan efektowna baza to nie wszystko i nie to świadczy o jakości usług, poziomie szkolenia, ...

Wspomniany email z POIK musiał trafić do Pana od kogoś bardzo zaprzyjaźnionego, gdyż pańskie wypowiedzi (mijające się przede wszystkim z prawdą) wobec POIK skutkuje tym, iż pana szkoła jako JEDYNA (z 59 do których trafił email) nie była adresatem emaila z biura POIK.

Bardzo nas cieszy popularność kursów instruktorskich PZKite. Pragniemy jednak wyjaśnić, iż póki co dzięki ciężkiej pracy i dobrej ofercie POIK nie narzeka na brak chętnych, nawet poza granicami kraju. Możemy się pochwalić m.in. kursem, w którym uczestniczyć będzie 18 osób a który to odbędzie się na początku czerwca na Rodos. Nie okrywamy się kurzem jak widać i życzymy równie dobrych wyników.

Pozdrawiamy serdecznie
POIK

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 09:35

POIK pisze:Wspomniany email z POIK musiał trafić do Pana od kogoś bardzo zaprzyjaźnionego,


..dla ścisłości - trafił do mnie od kilku osób jednocześnie :idea:

POIK pisze:Póki co namawiamy do ciężkiej pracy i dbałości o własną szkołę


..najbardziej "cenne" są rady od osób które albo nie prowadziły nigdy własnej szkoły - albo co gorsze pogrzebali nieźle rozwiniętą w sezon - dwa :thumb:

POIK pisze: POIK nie narzeka na brak chętnych..


..i stąd 50% zniżki na Kursy Instruktorskie :roll: :wink:

POIK pisze:Proszę uwierzyć, że POIK w przeciwieństwie do Pana (nie dopuszczamy myśli, że pana wypowiedzi są stanowiskiem PZKite) naprawdę życzy PZKite wszystkiego najlepszego,


czyli nadal nie wiadomo w prawo czy w lewo :thumb:

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 09:47

Ziomek. pisze:
odpowiadam: terminy Kursów Instruktorskich i Unifikacyjnych PZKite zostały już podane, min na TYM forum - nie jestem pewien czy jeszcze są na nich miejsca, gdyż w odróżnieniu od pokoiku co było również do przewidzenia rozchodzą się- ale jeśli jest Pan zainteresowany - sprawdzę :idea:
osobiście zadbam o zdjęcia i filmy z Kursów Instruktorskich PZKite - bu dostrzegł Pan realne "nowe szaty Cesarza" :hand:

POIK pisze:- rozpocząć rozmowy z powstałym Polskim Związkiem Kitesurfingu nt. systemu szkolenia w Polsce; czekamy jednak na oficjalne plany PZKite, bo póki co pojawiają się tylko plotki a oficjalnych informacji BRAK (brak nawet póki co www);




hmmm w poście, ktory podajesz nie ma zadnych terminów i konkretów. coś przeoczyłem na forum? poproszę o zlinkowanie

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 10:10

march_in pisze:
Ziomek. pisze:
odpowiadam: terminy Kursów Instruktorskich i Unifikacyjnych PZKite zostały już podane, min na TYM forum ..



hmmm w poście, ktory podajesz nie ma zadnych terminów i konkretów. coś przeoczyłem na forum? poproszę o zlinkowanie


nie napisałem, że są one w poście , który linkuję, ale jak wyżej : "podane, min na TYM forum"
ściślej - w TYM wątku, strona 3cia , dnia 24 kwietnia , cytuję:

Ziomek. pisze:
pozwolę więc sobie podać do publicznej wiadomości Terminy Kursów Instruktorskich PZKite:

26-28 maj 2014 - Kurs Afiliacyjny PZKite dla Instruktorów IKO
9 - 15 czerwiec 2014 - Kurs Instruktorski PZKite


Kiteranger - sam wybierz, czy wolisz Legitymację Instruktorską z podpisem Pana POiKa - czy też PZKite :idea:

peace


pzdr


Wróć do „Praca dla Surfera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości