Pierwszy polski Cabrinha Girls Weekend 31.05-01.06!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 maja 2014, 16:31

Obrazek

Cześć!

Gorąco zapraszamy na pierwszy zorganizowany w Polsce Cabrinha Girls Weekend - weekend dla wszystkich pływających dziewczyn!

Mimo, że kitesurfing staje się coraz bardziej popularny, nadal w znacznym stopniu jest to sport zdominowany przez mężczyzn. W Polsce z roku na rok przybywa kajtujących dziewczyn, ale nadal porozrzucane jesteśmy po różnych częściach wybrzeża, często się nie znamy i nie pływamy razem. Właśnie dlatego postanowiłam zorganizować ten weekend - jeżeli Twoją pasją jest kite i chciałabyś dla odmiany popływać w damskim gronie, poznać inne dziewczyny z tą samą zajawką i przy okazji nauczyć się czegoś nowego, to właśnie miejsce dla Ciebie :)

Wydarzenie odbędzie się w weekend 31.05-01.06 w szkole KITE.PL na kempingu Chałupy 6 na Półwyspie Helskim.

W planach:
- testy sprzętu Cabrinha 2014
- testy kamerek GoPro
- testy longboardów nowej polskiej firmy Puls Boards
- wieczorny grill, piłkarzyki, wspólne pływanie
- dla zainteresowanych warsztaty freestyle (ze mną ;) ), które w zależności od warunków wiatrowych będą zorganizowane w sobotę i niedzielę

W zależności od kierunku i siły wiatru zorganizujemy również wspólny damski downwind przez wszystkie kempingi :)

Wszystkie atrakcje są darmowe, jedynym wymaganiem do wzięcia udziału w warsztatach jest umiejętność pływania pod wiatr.

Dodatkowo będziemy robić zdjęcia i kręcić filmik nowymi kamerkami GoPro, wszystkie materiały będą dostępne dla uczestniczek, mam też nadzieję że uda nam się skleić wideo z całego wydarzenia :)

Oczywiście wszystkie dziewczyny towarzyszące, które nie potrafią jeszcze pływać lub wciąż jeszcze się uczą także zapraszamy!!! Zawsze można coś podpatrzeć, posłuchać a może nawet zapisać się na kurs kitesurfingu... bo w końcu jak nie teraz to kiedy ;)

Ponieważ przewidziane są małe gratisy dla uczestniczek ;) prosiłabym o zapisywanie się na weekend na:

ikiteit@gmail.com

lub o potwierdzenie swojego udziału poprzez wydarzenie na FB: http://www.facebook.com/events/302724666550098/

Oczywiście ilość uczestniczek jest nieograniczona, każda dziewczyna jest mile widziana, ale naprawdę pomogłoby mi w organizacji gdybyście najpierw się zapisały! :)

Pozdrawiam i mam nadzieję że niedługo się zobaczymy!

wiatr z wami,
Zuza
http://www.facebook.com/ikiteit
http://ikiteit.wordpress.com

PS - chyba nie muszę dodawać że to wszystkie atrakcje podczas weekendu są darmowe... czyli warsztaty, grill, testy itp. Dojazdy, zakwaterowanie, jedzenie czy ewentualne wypożyczenie sprzętu kite leży oczywiście we własnym zakresie :)

Awatar użytkownika
mindwalker
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2014, 15:12
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 1 raz
 
Post07 maja 2014, 20:52

Mega pozytyw za pomysł!Szkoda, że jeszcze nie umiem pływać ale liczę, że w nastepnym roku powtórzy się taka impreza i wtedy na pewno sie pojawie! Cya:)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2014, 10:31

mindwalker pisze:Mega pozytyw za pomysł!Szkoda, że jeszcze nie umiem pływać ale liczę, że w nastepnym roku powtórzy się taka impreza i wtedy na pewno sie pojawie!


Jeżeli ta pierwsza się uda, to następna będzie we wrześniu i potem już miejmy nadzieję cyklicznie co roku... zobaczymy ;)

Przypominam że wszystkie dziewczyny które faktycznie chcą wziąć aktywny udział w wydarzeniu proszone są o ZAPISANIE SIĘ U MNIE albo na mail ikiteit@gmail.com albo po prostu wysłać mi prywatną wiadomość tutaj na forum!!! :) Tylko w tym wypadku będziecie liczone jako uczestniczki wydarzenia!

pozdrawiam i do zobaczenia niedługo, szykujcie kajty :D
Zuza

Awatar użytkownika
Kisiel
Posty: 804
Rejestracja: 04 gru 2006, 23:52
Deska: CzaplaKiteboards :D
Latawiec: North/Cabrinha/Flysurfer
Lokalizacja: Łeba
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2014, 11:37

co tam we wrześniu i co roku.. co miesiąc robimy :twisted:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post11 maja 2014, 14:47

jak będzie prognoza też się wtedy pojawię.

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2014, 17:35

TrueKejner pisze:jak będzie prognoza też się wtedy pojawię.


byłoby miło gdyby była ;)

Z przyjemnością informuję, że o profesjonalny filmik z wydarzenia zadba Daniel Dmytrów a zdjęciami na lądzie i na wodzie zajmie się My Point Of View Photo. Dziękujemy za wsparcie! :)

Przypominam, że żeby wziąć aktywny udział w wydarzeniu trzeba zapisać się U MNIE - poprzez prywatną wiadomość albo mail na ikiteit@gmail.com

zapraszam wszystkie pływające dziewczyny ;) (w sumie to panów też jestem skłonna przyjąć pod warunkiem że założą bikini i kolorowe spódniczki i dadzą się publicznie sfotografować :D )

wiatr z wami,
Zuza

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2014, 12:07

Miło mi poinformować, że mój sponsor Cheeky&Coco Surfing Wear przyłącza się do naszego eventu :) Dla uczestniczek biorących udział w warsztatach itp. do wygrania będzie jeden DOWOLNIE WYBRANY strój od Cheeky&Coco z kolekcji 2014! :D

Obrazek

***Przypominam, że żeby wziąć aktywny udział w wydarzeniu trzeba zapisać się U MNIE - poprzez prywatną wiadomość albo mail na ikiteit@gmail.com

wiatr z wami,
Zuza

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2014, 12:36

Do wygrania będzie też kilka fajnych czap od Essential :)

Obrazek

***Przypominam, że żeby wziąć aktywny udział w wydarzeniu trzeba zapisać się U MNIE - poprzez prywatną wiadomość albo mail na ikiteit@gmail.com (jedynym wymaganiem do wzięcia udziału jest umiejętnośc swobodnego pływania pod wiatr)

wiatr z wami,
Zuza

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 maja 2014, 17:59

Chłopy wiecie, że gydby dopisała prognoza, to pojawić by się mogło 27 zgłoszonych kite-dziewczyn :idea:
Mama mia 8) 8) 8)
Czy zawieje czy nie, gwarantowanych jest ok 15 kostiumów na kite albo na SUP'ach.
Kto szuka prawdziwej "kite-żony" może uda się zeswatać w sobotę-niedzielę na CHVI w Kite.pl :wink:

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 maja 2014, 18:55

eee, dzięki szefie za profesjonalną reklamę wydarzenia DLA DZIEWCZYN :)

to może ja tak dodam tylko, że dodatkowo na loterię (w końcu dzień dziecka w niedzielę ;) ) trafią fajne rzeczy od GoPro, Cabrinha i 3 vouchery na masaż od Physio&Therapy w Gdańsku... dodatkowo oczywiście grill od KITE.PL, SUPy i wyciągara od 24surf.pl i napoje żeby mieć siłę na całe dwa dni od Red Bulla ;)

przypominam że żeby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się u mnie zapisać!

pozdrówka i do zobaczenia :)
Zuza

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2014, 10:57

Obrazek

Weekend udał się wspaniale! Z powodu niepewnej prognozy część dziewczyn nie dotarła, ale i tak było nas w sumie 17! :) Pełna relacja ze zdjęciami niedługo a filmik za parę dni :)

pozdr i dzięki wszystkim dziewczynom za przyjście!
Zuza

PS - foto na górze zrobione na sam koniec, lekki błąd taktyczny bo część dziewczyn musiała już uciekać do domów i się nie załapały... następnym razem ;)

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 cze 2014, 19:56

relacja ze zdjęciami dostępna już na:

http://surfmag.pl/2014/06/cabrinha-girl ... d-relacja/

oraz na:

http://www.sieplywa.pl/siewie/7214/Rela ... ekend_2014

co kto woli ;)

wiatr z wami,
Zuza

Kite Fun Surf
Posty: 321
Rejestracja: 16 sie 2011, 15:23
Deska: BRUNOTTI
Latawiec: OZONE
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2014, 12:48

Super inicjatywa! :clap:

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 cze 2014, 11:34

A tutaj filmik z pierwszej edycji Cabrinha Girls Weekend :)

phpBB [video]


jeszcze raz dziękuję wszystkim osobom oraz firmom pomagającym w organizacji, świetnym dziewczynom biorącym udział i już teraz zapraszam na kolejną edycję która odbędzie się na początku wrzesnia ;)

wiatr z wami,
Zuza

Awatar użytkownika
aqula
Posty: 109
Rejestracja: 18 lis 2008, 23:33
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:
 
Post15 cze 2014, 21:09

Crazy Horse pisze:Chłopy wiecie, że gydby dopisała prognoza, to pojawić by się mogło 27 zgłoszonych kite-dziewczyn :idea:
Mama mia 8) 8) 8)
Czy zawieje czy nie, gwarantowanych jest ok 15 kostiumów na kite albo na SUP'ach.
Kto szuka prawdziwej "kite-żony" może uda się zeswatać w sobotę-niedzielę na CHVI w Kite.pl :wink:


Hahaha, chwalić się, ktoś się zeswatał... z chęcią przygarnę kiterkę, w końcu zbliża się okres urlopowy... :lol:

A w jednym miejscu ponad dwa tuziny pływających kobitek, to już chyba kite-narium... :thumbsup:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości