GDZIE TESTY LATAWCÓW I DESEK?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
andrus
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:03
Deska: SU-2
Latawiec: PL venom2 13m
Postawił piwka: 1 raz
 
Post08 cze 2014, 20:51

dzieki za odpowiedzi :thumb:

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2014, 13:09

ciechan pisze:Witam
W związku z powyższym chcemy już zakupić indywidualny sprzęt. W grę wchodzą dwa latawce( 12-13m) , deseczki i letnie pianeczki  w przyszłości kolejne dwa 8-9m. Proszę o info gdzie i konkretnie, jaki sprzęt możemy przetestować bez większych podchodów i proszenia się:P na terenie trójmiasta i okolic. ów.


Cześć,

wpadaj na kemping Chałupy 3, mamy tam centrum testowe F-One i Liquid Force.

Jeżeli chodzi o F-One Bandit to dostępna jest raczej pełna rozmiarówka 2014(z małymi wyjątkami), Liquid Force Envy, NRG i HiFiX pojedyncze rozmiary, jeżeli chcesz być pewien że latawiec będzie dostępny w konkretnym dniu, to zadzwoń do nas dzień wcześniej, zrobimy wszystko żeby tak było :thumb: Znajdzie się też sporo desek F-One Trax, Acid HRD, Acid Girl, Next i Liquid Force Focus, LFX, Element, Drive.

Dodatkowo przetestujesz też trapezy Manera EXO i Liquid Force Supreme, Prime.

Testy są oczywiście BEZPŁATNE :hand:

Deski, latawce,trapezy LF - dostępne będą po 15 czerwca, sprzęt F-One można testować nieprzerwanie od 1 maja :thumbsup:

Od czwartku jest prognoza... ;)
Ostatnio zmieniony 09 cze 2014, 16:04 przez KiteOffer, łącznie zmieniany 1 raz.

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2014, 16:03

:doh:

Kontakt w sprawie testów F-One i Liquid Force: 7 2000 4000 lub info@kiteoffer.com :thumb:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2014, 10:55

Od lat pływasz cały dzień za free u nas na Cabrinha
Aktualnie mamy latawce i deski 2014 / 2013.

Nie wiem tylko, o co chodzi, że już tak napiszę dosadnie - hasła "Polaczki Cebulaczki" albo "Polak potrafi" tutaj zuepłnie nie działają :doh:
Jak ja byłnbym niezależny, to bym testując przepływał cały sezon za free :idea:
Tymczasem testweró przewija się u nas 5, max 10 w sezonie :doh:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2014, 11:32

w WAKE.PL do testów udostępniamy sprzęt 2014 :

Latawce BEST KITEBOARDING 2014 : Kahoona, TS / Nobile 50/50

Deski: BEST Armada, C L A S H v2, SU-2


Obrazek

zapraszamy :thumb:

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post10 cze 2014, 16:44

RRD Kuźnica i ABCSURF mają to co w Polsce jest dostępne z Roberto polecam fajny spot i do wyspy najbliżej ;-)

Awatar użytkownika
Maxx
Posty: 333
Rejestracja: 14 sie 2011, 12:12
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: Wrocław/Sopot
Postawił piwka: 30 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2014, 21:24

ciechan pisze:Tak na marginesie po „przeczytaniu całego internetu” napaliłem się na dekę clash plus do tego pady naish apex co sądzicie na temat takiego mariażu czy w ogóle pasują?(albo inne propozycję), bo na razie kolana mi wysiadają na airush switch 2011 135cm.


A czemu to nie chcesz padów Clash?

Moim zdaniem są w czołówce :thumb:

Ze swojej strony mogę Ci śmiało polecić deskę Xenon LaLuz - pływałem na wielu deskach i ta oczarowała mnie od samego początku. LECIUTKA, miękka (nie za miękka), fajnie się prowadzi, super do freestyle'u (nawet w butach - a tyle gleb w nich zaliczyłem, a jeszcze tych wyrwanych inserów nie widziałem :hand:), jak i do pływania lewo prawo.

Tfu tfu przez lewe ramię (to za te inserty :thumb: )

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2014, 21:40

Maxx pisze:
ciechan pisze:Tak na marginesie po „przeczytaniu całego internetu” napaliłem się na dekę clash plus do tego pady naish apex co sądzicie na temat takiego mariażu czy w ogóle pasują?(albo inne propozycję), bo na razie kolana mi wysiadają na airush switch 2011 135cm.


A czemu to nie chcesz padów Clash?

Moim zdaniem są w czołówce :thumb:




moim również :thumb:

peace

ciechan
Posty: 147
Rejestracja: 22 lut 2014, 17:14
Latawiec: cabrinha
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 7 razy
 
Post10 cze 2014, 23:45

Nie omieszkam sprawdzić :P. Tak jak już wspomniałem „jesteśmy lamerami” i wolał bym się uczyć na błędach innych itp. Wagowo wypadam 83kg”na golasa tuż o świcie po kawce… planowana redukcja 77:P” A tak całkiem serio niech ktoś mnie zwolni z myślenia i zapoda zestaw dla początkującego coś pomiędzy śpiącym cabrinha vectorem( niewątpliwy atut duży zakres wiatrowy „ospałość” na barze „nie kara za błędy”) a naish torach kocurem „mam wrażenie, że nie daje kompromisu-zaliczone z 10 halsów”. Jedna deska chyba jest ważniejsza bo w pierwszej kolejności siadają mi nogi więc im lepsza deska tym więcej czasu na wodzie=się skill. Im więcej czytam na temat desek tym bardziej czuję się „jak kobieta” bo na tą chwilę to co ta za różnica czy 134cm czy 138cm czy te 4cm robią aż taką znaczącą różnicą????

Fordon
Posty: 484
Rejestracja: 17 mar 2012, 13:27
Deska: Best Armada, Naish Haze XL
Latawiec: Ozone Catalyst
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 42 razy
 
Post11 cze 2014, 01:25

Rozmiar samej deski to nie wszystko. Zalezy od wielu czynnikow m.in. od rozmiaru latawca, od sily wiatru, czy staly czy szkwalisty, od techniki... Ja dla Twoich 83kg polecalbym 136-138. Tez na poczatku zastanawialem sie czy naprawde te kilka cm wiecej lub mniej robia roznice... Przeciez to tylko pare cm... teraz wiem, ze na poczatku raczej jednak tak, robi to roznice. Natomiast potem... i tak i nie. Jednak jestem zwolennikiem, by do danej wagi dobrac odpowiednia deske.

Co do latawca dla 83kg: rozmiar 12m, czyli taki na ktorym obecnie plywasz. Co do modelu: patrzac na Twojego pierwszego posta w tym watku, gdzie pytales o latawce do FS i wave i na to co napisales powyzej, gdzie nie chcesz "za szybkich" kajtow to jednak polecalbym mniej wiecej te lawce, ktorych przyklady podalem wymieniajac latawce do wave - jezeli nadal jestes zainteresowany wave o ktorym napisales na poczatku. Temat rzeka tak naprawde. Bo jednemu przypasi kilka tych drugiemu kilka innych... Koledzy powyzej napisali gdzie i co i kiedy mozna przetestowac. Nic tylko sporzystac :wink:

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 cze 2014, 10:15

ciechan pisze:Nie omieszkam sprawdzić :P. Tak jak już wspomniałem „jesteśmy lamerami” i wolał bym się uczyć na błędach innych itp. Wagowo wypadam 83kg”na golasa tuż o świcie po kawce… planowana redukcja 77:P” A tak całkiem serio niech ktoś mnie zwolni z myślenia i zapoda zestaw dla początkującego coś pomiędzy śpiącym cabrinha vectorem( niewątpliwy atut duży zakres wiatrowy „ospałość” na barze „nie kara za błędy”) a naish torach kocurem „mam wrażenie, że nie daje kompromisu-zaliczone z 10 halsów”. Jedna deska chyba jest ważniejsza bo w pierwszej kolejności siadają mi nogi więc im lepsza deska tym więcej czasu na wodzie=się skill. Im więcej czytam na temat desek tym bardziej czuję się „jak kobieta” bo na tą chwilę to co ta za różnica czy 134cm czy 138cm czy te 4cm robią aż taką znaczącą różnicą????


A jaką masz teraz deske??

Jest sporo fajnych pozycji na rynku, które będą odpowiadać idealnie pod Twoje wymagania. Szukaj raczej desek freeridowych, miękkich..

Jeżeli chodzi o latawce to skorzystaj z opcji testów i koniecznie opływaj latawiec F-One Bandit 7 :!: :!:

W miarę możliwości po testuj też inne latawce, żeby mieć wgląd na różnice w sprzęcie. :hand: Ostatecznie i tak wrócisz po Bandita ;)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 cze 2014, 10:19

ciechan pisze:Im więcej czytam na temat desek tym bardziej czuję się „jak kobieta” bo na tą chwilę to co ta za różnica czy 134cm czy 138cm czy te 4cm robią aż taką znaczącą różnicą????


..zapytaj kobiet :wink:

peace

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 cze 2014, 14:39

Ziomek. pisze:
ciechan pisze:Im więcej czytam na temat desek tym bardziej czuję się „jak kobieta” bo na tą chwilę to co ta za różnica czy 134cm czy 138cm czy te 4cm robią aż taką znaczącą różnicą????


..zapytaj kobiet :wink:

peace


Moja mówi, że robi :)

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 cze 2014, 16:22

up.... dalej nie napiszę :oops: bo się wstydzę
onzo pisze:
Ziomek. pisze:
ciechan pisze:Im więcej czytam na temat desek tym bardziej czuję się „jak kobieta” bo na tą chwilę to co ta za różnica czy 134cm czy 138cm czy te 4cm robią aż taką znaczącą różnicą????


..zapytaj kobiet :wink:

peace


Moja mówi, że robi :)

Sebastian Kite.pl
Posty: 1130
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:40
Deska: Różnie
Latawiec: Różnie
Lokalizacja: WWW.KITE.PL Chałupy 6/Poznań/Słupsk
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 cze 2014, 17:20

Cześć,

Możesz przetestować kilka marek w jednym miejscu już w następny weekend;)

Obrazek

Zapraszamy,


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości