maszoperia makabra

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
pawbuh
Posty: 391
Rejestracja: 28 lip 2011, 19:58
Latawiec: BEST
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post26 cze 2014, 20:47

zaaaak pisze:Wełniana czapka i tak Cię dopadnie, nie nad Bałtykiem to nad Adriatykiem, nie nad Czerwonym to nad Czarnym ... bo wełniana czapka to nie jest część ubioru - wełniana czapka to stan umysłu ...

siedziałem ostatni tydzień na Praso, nie spotkałem wełnianej czapy na spocie, ale na lotnisku :)

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post26 cze 2014, 21:40

Nie wytrzymam juz 3 strona o czapkach :oops: a post ewidentnie byl o miejscu na 0.5wyspie !!! Dobrze offtopa jedziecie :naughty:

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post26 cze 2014, 22:35

Spokojnie, juz wiemy ze maszoperia jest skonczona, moja noga i tak tam nie postanie, ale nawet jakbym sie wybieral jakims trafem to przynajmniej wiem gdzie sie nie zatrzymywac nawet na siku.
A czapka... no coz, chyba tez wiem juz wszystko :-)

Awatar użytkownika
hadrák
Posty: 96
Rejestracja: 07 wrz 2006, 10:09
Deska: AlpineFoil Access 5.0V2/Moses
Latawiec: Chrono 12/Ozone Catalyst 6
Lokalizacja: czechy
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 12 razy
 
Post27 cze 2014, 18:26

N.Maszoperia:kiedy przyjechałem na miejsce i zapytał o cenę,w międzyczasie właścicielka kłóciła się z gościem(może i leons777) i to dost brutalnie.Asistentka obliczyła cene dla mnie za maly kemper(VWT4) i 2 osoby 83Pzl+ oplate za powietrze/dobe.W Rufie kolo Dragi(Jastarnia) i s WiFi 45Pzl.Nawet z tym, że musiałem nosić sprzęt(HFoil) i w piance przez miasto, było wiele lepiej w Rufie.Kemping N.Maszoperia nigdy więcej(choć pierwsze kroki zrobiłem z Kitem tutaj-2002),to lepiej obok na parkigu s toitoi(mimo sezon)
P.S.czapka z jelenia z Norwegii zapomniałem w domu

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post29 cze 2014, 00:55

Do takich tematóvv jak ten podchodzę sceptycznie.Ciężko ludziom dogodzić i znajdzie się zavvsze ktoś co mu się coś nie spodoba i opisze to vv necie.Ale dzisiaj miałem okazję przeżyć coś podobnego.
Dzisiaj byłem na półvvyspie.Podjechałem pod jeden z kempingóvv ,żeby ocenić jakie są vvarunki vviatrovve i czy vvarto się vv tym miejscu zatrzymać.VVzdłóż drogi przy kempingu jest namalovvany białą linią pas oddzielający jezdnie od miejsca gdzie można zaparkovvać samochód.Stanąłem przed bramą ,tylnymi kołami vv obrębie tej lini.VVjazd na kemping bardzo szeroki ,vvięc nie było możlivvości ,żebym go blokovvał navvet dla vvjeżdzającego ciągnika siodłovvego z naczepą było tam vviele miejsca.VVysiadłem z samochodu i bez sprzętu kierovvałem się do vvejscia.VVmgnieniu oka pojavvił się przedemną gość :) (vvydaje się ,że vvłaściciel) ,który mnie poinformovvał vv bardzo nieprzyjemny sposób ,że nie mogę stać tym miejscu i muszę vvjechać do środka i zapłacić 4zł/h i 7 zł za mój pobyt.Povviedziałem mu ,że chcę zobaczyć jakie są vvarunki vviatrovve ,a on mi na to ,że przecież stąd mogę zobaczyć :D
Rozmovva z panem nie przypominała miłej pogavvędki ,ale vv końcu vvszedłem na teren kempingu.VVarunki vviatrovve były dobre ,ale po krótkim namyśle stvvierdziem ,że nie chcę tu być.Nie będę nabijał kasy takiemu burakovvi.
Przy vvyjściu zobaczyłem nazvvę kempingu ---------->>> MASZOPERIA :pray: i przypomniałem sobie o tym temacie :)
Proponuję każdemu tam pojechać i przekonać się na vvłasnej skórze,jak tam jest miło :lol:
Ja już tam nie pojadę :):):)
pozdro.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2014, 09:14

Czaro pisze:Do takich tematóvv jak ten podchodzę sceptycznie..


ja również, z duużym dystansem, staram się rozumieć drugą stronę
ale wielokrotnie w sezonie robię spływy tu i tam
i często kończę między innymi właśnie na Maszo
zdarzało mi się , wychodząc z Kempingu ze sprzętem , w bardzo nieprzyjemny sposób żądanie ode mnie zapłaty za pobyt :shock:
w sumie łączne ze zwijaniem się "bytowałem" na Kempingu kilka minut..

peace

andrus
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:03
Deska: SU-2
Latawiec: PL venom2 13m
Postawił piwka: 1 raz
 
Post29 cze 2014, 09:43

A ja myslalem ze to tylko gorale sa pazerni na kase :D

andrus
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:03
Deska: SU-2
Latawiec: PL venom2 13m
Postawił piwka: 1 raz
 
Post29 cze 2014, 09:50

Ziomek. pisze:
Czaro pisze:Do takich tematóvv jak ten podchodzę sceptycznie..


ja również, z duużym dystansem, staram się rozumieć drugą stronę
ale wielokrotnie w sezonie robię spływy tu i tam
i często kończę między innymi właśnie na Maszo
zdarzało mi się , wychodząc z Kempingu ze sprzętem , w bardzo nieprzyjemny sposób żądanie ode mnie zapłaty za pobyt :shock:
w sumie łączne ze zwijaniem się "bytowałem" na Kempingu kilka minut..

peace



TZN ze jak wejde na teren kempingu na ktorym jest szkolka musze placic dodatkowa oblate za pobyt? To Chyba jakis zart

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2014, 10:50

andrus pisze:TZN ze jak wejde na teren kempingu na ktorym jest szkolka musze placic dodatkowa oblate za pobyt? To Chyba jakis zart


na Ekolagunie akurat tak nie jest
pobyt płacisz jedynie , jeśli zostajesz na noc

ale "żartem" tego bym też nie nazwał
bo JEDNAK ktoś dba o to miejsce = teren Kempingu
ze wybierasz go - a nie krzako/trzcino/błotny las km dalej
ktoś wybudował infrastrukturę, przykładowo alejki , żebyś się autkiem nie zakopał
ktoś postawił po kilkadziesiąt koszt na śmieci, zatrudnił ludzi dba o ich opróżnianie itd
ktoś postawił toalety - i znów zatrudnił personel dbający o nie byś nie musiał "papierzaków" w zagajniku sadzić..
itd itd
to właśnie nazywam postawą nie płacę a wymagam
to chyba podobny kaliber jak to nazwaliście: "buractwa" z wyżej wymienionymi?

wydawało mi się , że średnio kumaci ludzie powinni to rozumieć..

na podatki też można tylko narzekać, ale jednak po drodze asfaltowej nieco milej się jedzie niż po zaoranym polu.. itd..

peace

andrus
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:03
Deska: SU-2
Latawiec: PL venom2 13m
Postawił piwka: 1 raz
 
Post29 cze 2014, 11:21

Ziomek. pisze:
andrus pisze:TZN ze jak wejde na teren kempingu na ktorym jest szkolka musze placic dodatkowa oblate za pobyt? To Chyba jakis zart


na Ekolagunie akurat tak nie jest
pobyt płacisz jedynie , jeśli zostajesz na noc

ale "żartem" tego bym też nie nazwał
bo JEDNAK ktoś dba o to miejsce = teren Kempingu
ze wybierasz go - a nie krzako/trzcino/błotny las km dalej
ktoś wybudował infrastrukturę, przykładowo alejki , żebyś się autkiem nie zakopał
ktoś postawił po kilkadziesiąt koszt na śmieci, zatrudnił ludzi dba o ich opróżnianie itd
ktoś postawił toalety - i znów zatrudnił personel dbający o nie byś nie musiał "papierzaków" w zagajniku sadzić..
itd itd
to właśnie nazywam postawą nie płacę a wymagam
to chyba podobny kaliber jak to nazwaliście: "buractwa" z wyżej wymienionymi?

wydawało mi się , że średnio kumaci ludzie powinni to rozumieć..

na podatki też można tylko narzekać, ale jednak po drodze asfaltowej nieco milej się jedzie niż po zaoranym polu.. itd..

peace


Jeśli ktoś przyjeżdża ze swoim sprzętem i chce się wbić na bazę niech płaci, zgadzam się z tobą. Ale jeśli wykupuje kurs czy wypożyczam sprzęt w szkółce na terenie kempingu czy spędzam dzień w barze gdy nie wieje i przebywam tam tylko wciagu dnia to powinienem być zwolniony z opłaty za wejście.

Chyba przywyklem do innych standardów. :D

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2014, 13:32

andrus pisze:
Chyba przywyklem do innych standardów. :D


..proponuję więc byś "tam gdzie na razie jest ściernisko" wybudował skromny Kemping , i zatrudnił skromną obsługę, podłączył skromne media a my wszyscy będziemy czerpać do woli ze standardów :thumb:

..albo chociaż wyobraź to sobie sobie..

peace

andrus
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:03
Deska: SU-2
Latawiec: PL venom2 13m
Postawił piwka: 1 raz
 
Post29 cze 2014, 13:49

:P
andrus pisze:
Ziomek. pisze:
andrus pisze:TZN ze jak wejde na teren kempingu na ktorym jest szkolka musze placic dodatkowa oblate za pobyt? To Chyba jakis zart


na Ekolagunie akurat tak nie jest
pobyt płacisz jedynie , jeśli zostajesz na noc

ale "żartem" tego bym też nie nazwał
bo JEDNAK ktoś dba o to miejsce = teren Kempingu
ze wybierasz go - a nie krzako/trzcino/błotny las km dalej
ktoś wybudował infrastrukturę, przykładowo alejki , żebyś się autkiem nie zakopał
ktoś postawił po kilkadziesiąt koszt na śmieci, zatrudnił ludzi dba o ich opróżnianie itd
ktoś postawił toalety - i znów zatrudnił personel dbający o nie byś nie musiał "papierzaków" w zagajniku sadzić..
itd itd
to właśnie nazywam postawą nie płacę a wymagam
to chyba podobny kaliber jak to nazwaliście: "buractwa" z wyżej wymienionymi?

wydawało mi się , że średnio kumaci ludzie powinni to rozumieć..

na podatki też można tylko narzekać, ale jednak po drodze asfaltowej nieco milej się jedzie niż po zaoranym polu.. itd..

peace


Jeśli ktoś przyjeżdża ze swoim sprzętem i chce się wbić na bazę niech płaci, zgadzam się z tobą. Ale jeśli wykupuje kurs czy wypożyczam sprzęt w szkółce na terenie kempingu czy spędzam dzień w barze gdy nie wieje i przebywam tam tylko wciagu dnia to powinienem być zwolniony z opłaty za wejście.

Chyba przywyklem do innych standardów. :D



Czytaj ze zrozumieniem Ziomek, napisałem ze zgadzam się z toba, strasznie się spinasz, a ja myślałem ze kitesurferzy to wyluzowani kolesie. :D
Poza tym ładna kasę robicie na turystach na Helu, ceny europejskie tak wiec mogli by sobie darować z dodatkowymi opłatami.

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post29 cze 2014, 15:52

Ziomek. pisze:
andrus pisze:TZN ze jak wejde na teren kempingu na ktorym jest szkolka musze placic dodatkowa oblate za pobyt? To Chyba jakis zart


na Ekolagunie akurat tak nie jest
pobyt płacisz jedynie , jeśli zostajesz na noc

ale "żartem" tego bym też nie nazwał
bo JEDNAK ktoś dba o to miejsce = teren Kempingu
ze wybierasz go - a nie krzako/trzcino/błotny las km dalej
ktoś wybudował infrastrukturę, przykładowo alejki , żebyś się autkiem nie zakopał
ktoś postawił po kilkadziesiąt koszt na śmieci, zatrudnił ludzi dba o ich opróżnianie itd
ktoś postawił toalety - i znów zatrudnił personel dbający o nie byś nie musiał "papierzaków" w zagajniku sadzić..
itd itd
peace

VVszytko to co vv/vv vvymieniłeś zostało zrobione przede vvszystkim vv celu spełnienia vvymogóvv provvadzenia kempingu,a nie troski o klienta :)
Idziesz do restauracji i koszty infrastruktury oraz utrzymania obsługi są vvliczone vv cenę jedzenia.
Jedziesz na stację palivv i koszty infrastruktury oraz utrzymania obsługi są vvliczone vv cenę palivva.
Idziesz do sklepu i nie płacisz za "vvynajęcie" koszyka do przevviezienia zakupionych tovvaróvv.
Oczyvviście czy zjesz vv tej restauracji i czy kupisz na tej stacji palivvo zależy od Ciebie,ale za vvejście do środka i korzystanie z infrastruktury nie zapłacisz nic.
To co robi vvłaściciel na maszoperii to typovvo Polskie podejście do biznesu :).Jeżeli kasuje za vvejscie 7zł klientóvv szkółki i restauracji ,które przecież płacą jemu czynsz i vvszystkim to pasuje to OK,ale zapevvne odstrasza to potencjalnych klientóvv baru i szkółki.Być może przegięciem z jego strony nie będzie i ogólnie akceptovvana dodatkovva opłata za vviatr nad kempingiem.VVszystko to tak długo jak będzie popyt na miejsce na kempingu.

ps.Byłem na ekolagunie.Panu na portierni povviedziałem ,że vvjeżdzam na 30 min ,bo jadę do vvake.pl zobaczyć deskę.VVpuścił mnie bez problemu na teren kempingu i navvet vvypuścili bez problemu.Takiego zachovvania oczekivvałbym na kazdym z kempingóvv.To jest vvłaśnie ta różnica pomiedzy traktovvaniem klienta jako skarbonki jak na maszoperii, a jak vv tym przypadku potraktovvaniu mnie jak człovvieka na kempingu ekolaguna.
Mam nadzieję ze koszt pobytu klientóvv vv vvake.pl był vvliczony vv czynsz który tam płacisz 8)

pozdro.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2014, 17:20

andrus pisze: Poza tym ładna kasę robicie na turystach na Helu..


baardzoo daleki jestem od spiny :thumb:

a poza tym jest dokładnie jak piszesz, manna z nieba a my na leżakach, czasem popływamy tylko , i znów manna :thumb:
już nawet liczarki nie nadążają, więc kupiliśmy wagi.. :thumb:

peace

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post29 cze 2014, 18:44

czaro możesz napisać, co to za przypadłość albo nie wiem... trend ? pisania vv zamiast w ? masz problem z klawiaturą ?


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron