maszoperia makabra

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post29 cze 2014, 19:27

color1 pisze:czaro możesz napisać, co to za przypadłość albo nie wiem... trend ? pisania vv zamiast w ? masz problem z klawiaturą ?


Taka moda gimnazjalna, przecież nawet jakby nie miał w to można ctrl+c/ctrl+v.

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post29 cze 2014, 19:41

Czaro pisze:Do takich tematóvv jak ten podchodzę sceptycznie.Ciężko ludziom dogodzić i znajdzie się zavvsze ktoś co mu się coś nie spodoba i opisze to vv necie.Ale dzisiaj miałem okazję przeżyć coś podobnego.
Dzisiaj byłem na półvvyspie.Podjechałem pod jeden z kempingóvv ,żeby ocenić jakie są vvarunki vviatrovve i czy vvarto się vv tym miejscu zatrzymać.VVzdłóż drogi przy kempingu jest namalovvany białą linią pas oddzielający jezdnie od miejsca gdzie można zaparkovvać samochód.Stanąłem przed bramą ,tylnymi kołami vv obrębie tej lini.VVjazd na kemping bardzo szeroki ,vvięc nie było możlivvości ,żebym go blokovvał navvet dla vvjeżdzającego ciągnika siodłovvego z naczepą było tam vviele miejsca.VVysiadłem z samochodu i bez sprzętu kierovvałem się do vvejscia.VVmgnieniu oka pojavvił się przedemną gość :) (vvydaje się ,że vvłaściciel) ,który mnie poinformovvał vv bardzo nieprzyjemny sposób ,że nie mogę stać tym miejscu i muszę vvjechać do środka i zapłacić 4zł/h i 7 zł za mój pobyt.Povviedziałem mu ,że chcę zobaczyć jakie są vvarunki vviatrovve ,a on mi na to ,że przecież stąd mogę zobaczyć :D
Rozmovva z panem nie przypominała miłej pogavvędki ,ale vv końcu vvszedłem na teren kempingu.VVarunki vviatrovve były dobre ,ale po krótkim namyśle stvvierdziem ,że nie chcę tu być.Nie będę nabijał kasy takiemu burakovvi.
Przy vvyjściu zobaczyłem nazvvę kempingu ---------->>> MASZOPERIA :pray: i przypomniałem sobie o tym temacie :)
Proponuję każdemu tam pojechać i przekonać się na vvłasnej skórze,jak tam jest miło :lol:
Ja już tam nie pojadę :):):)
pozdro.


Trzeba było poprosic o paragon fiskalny ciekawe co by zrobil? :thumbsup:

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post29 cze 2014, 19:42

donaj pisze:
color1 pisze:czaro możesz napisać, co to za przypadłość albo nie wiem... trend ? pisania vv zamiast w ? masz problem z klawiaturą ?


Taka moda gimnazjalna, przecież nawet jakby nie miał w to można ctrl+c/ctrl+v.


aha, czyli taki "lajfstajl" ? podobnie jak z czapkami wełnianymi ? :lol:

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post29 cze 2014, 20:22

donaj pisze:
color1 pisze:czaro możesz napisać, co to za przypadłość albo nie wiem... trend ? pisania vv zamiast w ? masz problem z klawiaturą ?


Taka moda gimnazjalna, przecież nawet jakby nie miał w to można ctrl+c/ctrl+v.



donaj trafił vv dziesiątkę!!VVidać ,że też kończy gimnazjum :roll:

color1 - czy gdybym vvykonyvvał trudniejszą dla mnie operację i przy każdym "w" korzystał z klavviszy ctrl+v ,zmieniłoby to sens i treść moich vvypovviedzi??

Awatar użytkownika
pawbuh
Posty: 391
Rejestracja: 28 lip 2011, 19:58
Latawiec: BEST
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post29 cze 2014, 21:54

Czaro pisze:
donaj pisze:
color1 pisze:czaro możesz napisać, co to za przypadłość albo nie wiem... trend ? pisania vv zamiast w ? masz problem z klawiaturą ?


Taka moda gimnazjalna, przecież nawet jakby nie miał w to można ctrl+c/ctrl+v.



donaj trafił vv dziesiątkę!!VVidać ,że też kończy gimnazjum :roll:

color1 - czy gdybym vvykonyvvał trudniejszą dla mnie operację i przy każdym "w" korzystał z klavviszy ctrl+v ,zmieniłoby to sens i treść moich vvypovviedzi??

pewnie nie, ale idąc tym torem Y2guIHcgZC4uIHphIHRha2llIHBpc2FuaWU=
i jak przyjemnie?

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post29 cze 2014, 22:29

pawbuh pisze:pewnie nie, ale idąc tym torem Y2guIHcgZC4uIHphIHRha2llIHBpc2FuaWU=
i jak przyjemnie?


pawbuh pisze:
adii pisze: Czy tylko może tym że przez 4ry razy nie trafiłeś na wiatr ?

Qwa.... tylko tym że 4 razy nie trafiłem z wiatrem:), jeżeli egipt, to na pewno nie szarm, a jeżeli wyjazd w letnich miesiącach to w podobnej kasie fuerte


Ja mam problem z klaVViaturą bo nie mam "w" i potrafię sobie z nim poradzić,a Ty nie masz "K" "U" "R" i nie możesz sobie poradzić :lol: :D :) :thumbsup: :thumb:
Przy okazji przypominam ,że istnieje taki klaVVisz jak Caps Lock!!

bobek_h
Posty: 1054
Rejestracja: 29 wrz 2006, 17:59
Deska: Xenon LaLuz
Latawiec: North Neo
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 43 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2014, 22:40

[...]

Ja mam problem z klaVViaturą bo nie mam "w" i potrafię sobie z nim poradzić,a Ty nie masz "K" "U" "R" i nie możesz sobie poradzić :lol: :D :) :thumbsup: :thumb:
Przy okazji przypominam ,że istnieje taki klaVVisz jak Caps Lock!![/quote]


Akurat przez brak "W" Twoje posty są bardzo nieczytelne, więc tak, lepiej jak będziesz sobie za każdym razem kopiował, ułatwisz tym z pewnością życie innym forumowiczom :hand:

smk
Posty: 110
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:37
Deska: Clash 134cm / Wainmann 5'9"
Latawiec: Ozone C4 7/9/12m
Lokalizacja: Swinoujscie
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2014, 22:46

Czaro pisze:
Ja mam problem z klaVViaturą bo nie mam "w" i potrafię sobie z nim poradzić...


Dzizus zainwestuj 30zeta w klawiaturę i nie katuj nas!
Jako że nie mając "W" w klawiaturze nie wpiszesz "www" w przeglądarce podaję ci link do googli i sobie coś tam na pewno wybierzesz :)
https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=N3m ... wiatura+pc

No to mamy już w tym temacie załatwioną drożyznę na helu (dzięki czemu Ziomek waży zysk, a nie liczy ;) ), wyjaśniliśmy fenomen fokarium w czapkach i do tego pomogliśmy koledze w rozwiązaniu ciężkiego problemu technicznego (wszak był uwięziony w sieci nie mogąc wpisać "www" - nikt nie chciałby doświadczyć takiego koszmaru). A to jeszcze pewnie nie koniec tego wątku :D

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2014, 23:02

Może przetrwa cały sezon ;) Epickość tego wątku bije po gałach.

Dla rozwoju wątku proponuje porozmawiać o fenomenie "znowu k*rwa nie wieje".... jak to w lipcu/sierpniu. Znaczy zaraz będzie znowu wiało ;)

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post29 cze 2014, 23:17

smk pisze:Dzizus zainwestuj 30zeta w klawiaturę i nie katuj nas!
Jako że nie mając "W" w klawiaturze nie wpiszesz "www" w przeglądarce podaję ci link do googli i sobie coś tam na pewno wybierzesz :)
https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=N3m ... wiatura+pc

VVidzę ,że zaVViązało się tu kółko VVzajemnej adoracji :D

SzanpVVny smk - >>Dziękuję za troskę ,ale chciałbym Ciebie poinformoVVać ,że już od kilku lat VV przeglądarce nie trzeba VVpisyVVać "www". :clap:
Po drugie -->> VVyłożę te 30 zeta pomimo tego ,że brak "W" mi VV niczym nie przeszkadza,jeżeli Ty dołożysz resztę.Tu zapodaję linka gdzie możesz dla mnie taką klaVViaturkę nabyć http://www.logitech.com/pl-pl/product/wireless-touch-keyboard-k400r
Jak już mi taką zamóVVisz to podam Ci adres do VVysyłki.Z góry dziękuję!!!!

smk
Posty: 110
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:37
Deska: Clash 134cm / Wainmann 5'9"
Latawiec: Ozone C4 7/9/12m
Lokalizacja: Swinoujscie
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2014, 23:33

A sorry jak wolisz mieć szpanerską klawiaturę bez działającego "W" zamiast jakiejkolwiek z "W" to niestety się nie dorzucę. 8)
NO ALE TOBIE TO NIE PRZESZKADZA, WIĘC MY TO BĘDZIEMY MUSIELI CZYTAĆ. O kurcze caps lock mi się zaciął, ale mi to nie przeszkadza :)

zaq - faktycznie coś ostatnio słabawo z wiatrem :D

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post29 cze 2014, 23:35

w sumie wcale nie musimy tego czytać... ja już nie czytam, bo mnie to vv męczy
tym niemniej, na maszoperii faktycznie makabra ;)

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post29 cze 2014, 23:39

color1 pisze:w sumie wcale nie musimy tego czytać... ja już nie czytam, bo mnie to vv męczy
tym niemniej, na maszoperii faktycznie makabra ;)

Ciebie męczy moja uszkodzona klavviatura,a innych To,że się żalisz ,że vvyjebali Cię na 9k i nie możesz się z tym pogodzić - o takie poróvvnanie :D Takie życie :D

smk pisze:A sorry jak wolisz mieć szpanerską klawiaturę bez działającego "W" zamiast jakiejkolwiek z "W" to niestety się nie dorzucę. 8)
NO ALE TOBIE TO NIE PRZESZKADZA, WIĘC MY TO BĘDZIEMY MUSIELI CZYTAĆ. O kurcze caps lock mi się zaciął, ale mi to nie przeszkadza :)


Nic nie musisz!!!!Żyjemy VV VVolnym kraju!!!!
Ostatnio zmieniony 29 cze 2014, 23:55 przez Czaro, łącznie zmieniany 1 raz.

andrus
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:03
Deska: SU-2
Latawiec: PL venom2 13m
Postawił piwka: 1 raz
 
Post29 cze 2014, 23:50

Czaro pisze:
smk pisze:A sorry jak wolisz mieć szpanerską klawiaturę bez działającego "W" zamiast jakiejkolwiek z "W" to niestety się nie dorzucę. 8)
NO ALE TOBIE TO NIE PRZESZKADZA, WIĘC MY TO BĘDZIEMY MUSIELI CZYTAĆ. O kurcze caps lock mi się zaciął, ale mi to nie przeszkadza :)


Nic nie musisz!!!!Żyjemy VV VVolnym kraju!!!!


Ta, Polska to naprawdę wolny kraj, pokazała to ostatnia afera ujawniona przez Wprost :lol:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 cze 2014, 09:21

smk pisze:
zaq - faktycznie coś ostatnio słabawo z wiatrem :D


w Śvwinoujściu? :wink:

peace


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości