maszoperia makabra

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
leons777
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2014, 16:16
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post23 cze 2014, 16:19

Witam, nie pływam (latam) na deskach, jednak spędziłem kilka dni na kempingu maszoperia koło Jastarni.

Nigdy w życiu już tam nie zostawię złotówki, chamstwo, bezczelność, głupota oraz lekceważenie gości przez teraźniejszego właściciela oraz jego nikaraguańską małżonkę poprostu zwaliła nas z nóg.....na dzień dobry !

W życiu się nie spotkałem z przywitaniem w stylu - cyt. " jak wam sie nie podoba, to wypad !"

gdyby nie wcześniejsza wpłata i małe dzieci zmęczone długą podróżą, nie zostalibyśmy tam ani sekundy dłużej !!!

A nie podobało nam się, po pierwsze - wynajeliśmy duży kemping sześcioosobowy na dwie rodziny 2+1, na miejscu okazało się, że jest tylko jedno

miejsce parkingowe, łamanym polskim (właścicielka) dowiedziałem się, że mam zaparkować swój samochód poza granicami ośrodka, miejsce okazało się nieogrodzone, niestrzeżone i nieoświetlone w nocy i ja tam miałem zostawić swój przecież niemało warty samochód, osoba która mi to zasugerowała, o wyjątkowo cygańskiej urodzie i sposobie bycia, wzbudziła we mnie uczucie lekkiego niepokoju o mój pojazd pozostawiony bez żadnego nadzoru. Ponadto, bardzo nie lubię gdy ktoś mnie traktuje jak intruza i próbuje mnie ustawiać według swojego widzimisię, a takie wrażenie miałem podczas całego pobytu w tym miejscu.

Pogoda była średnia, więc nic dziwnego, że całą noc padał deszcz, w wyniku czego zawalił się nieudolnie rozstawiony przedsionek, zalewając wodą

nasze rzeczy, w recepcji dowiedzieliśmy się, i tu następny cytat - " Pan wynajol, pan robić" wtf ???

jednak tu z pomoca przyszli nam wcześniej poznani chłopacy którzy tam pracują, niestety nie mogę wymienić ich imion, ponieważ mają w obowiązku olewanie gości pod goźbą utraty pracy.

Toalety, prysznice takie sobie, rano czysto, później juz tylko gorzej, zero papieru, zero mydła, generalnie syf !

NIe mam pojęcia, dlaczego ludzie tam jeżdżą, ceny jak na Hawajach - strój kąpielowy damski 290,0, czapeczka 100 kę, 0,5 wódki 40,0, kawa 10,0, chpisy 6,70, żona z koleżanką stały przy barze chcąć zamówić drinka około 20 minut, po czym dowiedziały się od barmana, który niechlujnie rzucił w ich stronę - " przy barze nie ma obsługi", więc przygryzając wargi ze złości cichutko usiadły przy stoliku (dosiadły się do jakiejś parki), po czym ten sam barman zjawił się natychmiast przy nich i ze złośliwym uśmieszkiem na twarzy zapytał - " czym mogę służyć dla pań " no żesz ku....a, Bareja w czystej postaci !!!

Pomijając fakt, że przez trzy dni chodziłem "dosyć niezadowolony" nie chcę używać na forum słów powszechnie uznawanych za obraźliwe, na sam koniec, czekała na nas wisienka na torcie - chcąc spakować swoje rzeczy zapłaciłem za wjazd na teren ośrodka 4 zł !!!!

acha....doba wynajęcia kempingu 19 - 22.06 czyli przed sezonem kosztuje 380 zł x 4 (weekend) 1520 !

jeżeli mimo to, chcecie jechać to nie zapomnijcie o - pościeli, kołdrach, poduszkach, sztućcach, szklankach, miskach, garnkach, patelni no i oczywiście

zabierzcie koniecznie butlę z gazem - bo tego tu nie ma !!!!

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post23 cze 2014, 17:19

to fakt, customer service na Maszo nie istnieje :)

Awatar użytkownika
Krzysztof-L
Posty: 1061
Rejestracja: 23 lip 2009, 20:17
Deska: NHP
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wisła Wielka
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 37 razy
 
Post23 cze 2014, 17:44

Przykre, znam Maszo z dawnych ws-owych lat, było fantastycznie :doh:
W Jastarni polecam Dragę. Spędziliśmy tam przedostatni weekend.
Domek przy plaży z wyposażonym aneksem kuchennym, czysta pościel, wc/prysznic etc.
3 osoby - razem 180 zł/dobę.
Parking w cenie.
:thumbsup:

Awatar użytkownika
Grand Master B
Posty: 91
Rejestracja: 07 kwie 2013, 20:50
Deska: Su-2 Prorider
Latawiec: Waroo,Switchblade
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post23 cze 2014, 20:08

Niestety to smutna prawda. Dwa razy musiałem tam wjechać autem, raz nie zostałem wpuszczony z niewyjaśnionych przyczyn (odburkniecie ze mam wyjechać bo zle stanąłem - wywnioskowałem ze to dlatego ze nierówno stanąłem przed szlabanem...).. Właściciele - masakra buraki jakich mało. (Tak mi się wydaje ze to właściciele, jeśli kogos niesłusznie obraziłem to przepraszam)

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post23 cze 2014, 20:12

możliwe, że ten wątek jest bardzo smutną historią ale jak czytam sobie na koniec o cence 1500 ziko to wybuchłem śmiechem, haha. Ja nie wiem na czym polega fenomen tego Helu...

a i dobre w ogóle zestawienie cen- pół litra żeby każdy sobie policzył po swojemu, hahahaha!

Jeden z lepszych wątków w tym sezonie jak na razie.

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 cze 2014, 20:34

Jest popyt, jest podaż :lol:
Dla mnie już od dawna jest zagadką czemu ludzie tam jeżdżą w sezonie i na długie weekendy, stojąc przy okazji w makabrycznych korkach :D

Tak dla porównania, w innych pustych i wietrznych miejscach nad naszym morzem (bez wymieniania z nazwy) w miniony długi weekend, za 100-120 zeta za dobę można było mieć drewniany domek z tarasem, w pełni wyposażony, na prywatnej dużej działce z ogrodem :hand:

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 cze 2014, 21:40

Też nie rozumiem pewnych fenomenów np. stania w 3h korku, wełnianych czap z pomponami przy 30C ;) czy spania w zagrzybionych przyczepach za 400 pln za dobe (nie wymieniam nazw miejsc). Gdy tymczasem są miejsca gdzie można spoko pływać, bez tłoku i chamstwa na wodzie, czy mieszkać sobie w domku holenderskim za po 50 pln per osoba.

No ale każdy lubi co ma. W końcu nic nie przebije 15 tyś za miejsce na przyczepę w pierwszym rzędzie, kłótnie o miejsce dla ferarki przed przyczepą czy wyłożonej drewnianej podłogi miedzy przyczepami, bełkotliwych piosenek i chlania wina z kartonów. Takie rzeczy tylko na Helu. :D Welcome 2 polskie hawaje.

Awatar użytkownika
madrej
Posty: 126
Rejestracja: 17 sie 2012, 14:05
Deska: 50/50
Latawiec: FX
Lokalizacja: Świdwin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post23 cze 2014, 21:58

Może nie koniecznie z konkretnymi adresami, ale chociaż przybliżone okolice tych miejscówek byście zdradzili :wink: Pewnie wiele osób skorzystało by ze spotów z płaską wodą bez tej całej helowej otoczki, choć pewnie są też i tacy co właśnie po to tam jadą :shock:

Awatar użytkownika
grychu
Posty: 670
Rejestracja: 09 wrz 2012, 16:59
Deska: Nobile-T5, Flysurfer-Flydoor
Latawiec: Ozone, Cabrinha, RRD
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post23 cze 2014, 22:04

Powinno byc --nie "maszoperia" ale "WELCOME TO HELL" uuuuuuuuuuu :evil:

Awatar użytkownika
Rajlor
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2013, 16:56
Deska: C L A S H Reincarnation
Latawiec: rejzor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post23 cze 2014, 22:18

@grychu

nie jest aż tak źle :wink: Chałupy 6 pozdrawiają ! Mi tam jest bardzo dobrze :hand:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 cze 2014, 22:54

Rajlor pisze:@grychu

nie jest aż tak źle :wink: Chałupy 6 pozdrawiają ! Mi tam jest bardzo dobrze :hand:


..ja na Eko też nie narzekam :thumb:

osobiście wolę kosztem jackuzzi ale na samym spocie - niż 5 ***** w Hotelu ze złotymi klamkami

od Kempingu złotych klamek nie oczekuję toteż się nie zawodzę

i nie nazywałbym długiego weekendu Bożo Ciałowego "przed sezonem" :hand:

..nie wnikam, wiele złego słyszy się o Maszoperii od kilku lat, ale warto zacząć pozytywną energię od ..siebie :thumb:

peace

Awatar użytkownika
Kosek
Posty: 1527
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:12
Deska: 666
Latawiec: North Rebel
Lokalizacja: Łeba
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post23 cze 2014, 23:02

zaq pisze: wełnianych czap z pomponami przy 30C ;)


:D :thumb:

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post24 cze 2014, 00:28

Kto jeździ na półvvysep płyvvać ,bo ma zajavvkę to i vv samochodzie się prześpi.Najażniejsze jest płyvvanie,a dopiero później cała reszta.

Od czapek z pomponami vvażniejsze są szorty i koszulka.Zę takovve mają starzy vvyjadacze chcący się vvyróżniać to można zrozumieć ,ale zauvvażyłem ,że już na piervvsze lekcje vv takich ubiorach się zjavviają :lol:

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 cze 2014, 00:34

Czaro pisze:Kto jeździ na półvvysep płyvvać ,bo ma zajavvkę to i vv samochodzie się prześpi.Najażniejsze jest płyvvanie,a dopiero później cała reszta.

Od czapek z pomponami vvażniejsze są szorty i koszulka.Zę takovve mają starzy vvyjadacze chcący się vvyróżniać to można zrozumieć ,ale zauvvażyłem ,że już na piervvsze lekcje vv takich ubiorach się zjavviają :lol:


Masz literkę "w",skopiuj sobie i wklejaj co byś nie musiał dwa razy v wpisywać :D

Tym co zależy to też na niektórych parkingach parkują np. za Małym Morzem i idą pływać z dala od kempingów :thumbsup:

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 cze 2014, 10:11

W końcu wiadomo po co jeżdzi się na Hel ;) Sorry nie mogłem się powstrzymać

Obrazek


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron