Fly Surf into your Holiday - test sprzętu Flysurfera

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post24 lip 2014, 09:43

Witam,

Na początek, aby uciąć wszelkie domniemania - nie jestem w żaden sposób związany z branżą ks, ani z marką Flysurfer. Jedyne co mnie łączy z Flysurferem to to, że kupiłem (za normalną cenę)ich latawiec i deskę.

Jeśli ktoś nie wie, a jest chętny, Flysurfer niedawno odpalił kampanię reklamowo-testową: Fly Surf into your Holiday: http://flysurfer.com/news/14467-fly-surf-in-den-urlaub-flysurfer-produkte-stressfrei-und-kostenlos-testen/

W skrócie: wystarczy do nich napisać albo zadzwonić, podać wymagane dane (imię, nazwisko, nr telefonu, adres do wysyłki, jaki rozmiar Cronixa chce się testować i jaką deskę w jakim rozmiarze do tego, przez ile czasu),

aby otrzymać sprzęt na 2 tygodnie (to jest max okres testowania) kurierem, za absolutne ZERO ZŁ. Nawet kurier zabierający sprzęt z powrotem jest opłacony przez Flysurfera.

Ktoś powie, że to zbyt piękne aby było prawdziwe? Być może - zdecydowałem się sprawdzić, napisałem do nich i po krótkich negocjacjach dotyczących terminu mam info, że wybrany sprzęt jedzie do mnie na 2 tygodnie na testy, w uzgodnionym terminie.

Czy oferta jest w jakiś sposób ograniczona? Być może ilością osób, ale na ten temat nie ma ani słowa. Może działa zasada "kto pierwszy ten lepszy" - nie wiem, ale polecam sprawdzić!

Aby trzymać się formuły recenzji - po zakończonych testach napiszę tu małą recenzję Cronixa oglądanego z punktu widzenia osoby początkującej i kompletnie niezainteresowanej freestylem, oraz recenzję deski Flysurfer Razor jako słabowiatrówki tudzież deski freerace. Dodam, że recenzje nie są w żaden sposób wymagane przez Flysurfera od testerów - przynajmniej na tym etapie nic mi o tym nie wiadomo.

Jeśli w trakcie lub po dostawie sprzętu na testy pojawią się ze strony Flysurfera jakieś dodatkowe warunki, o tym również poinformuję.

Także wstępnie - polecam!

szlagus
Posty: 104
Rejestracja: 01 wrz 2011, 22:34
Dostał piwko: 1 raz
 
Post24 lip 2014, 12:08

Ja wysłałem do nich zgłoszenie tydzień temu ale jeszcze nie odpisali. Chętnie bym potestował Cronixa.

Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post29 lip 2014, 19:59

Aktualizacja z profilu Flysurfera:

Due to the very high demand and succes of this offer, our entire test pool is out of stock until the 7th of September 2014. From the 8th of September we have some test material available again

Z powodu bardzo wysokiego popytu i sukcesu tej oferty, cała nasza pula sprzętu testowego jest niedostępna do 7 września 2014. Od 8 września część sprzętu testowego będzie znów dostępna.

---
Wygląda na to, że warto było zareagować natychmiast. Jeśli ktoś oprócz mnie się załapał, dajcie znać w tym temacie.

magentus
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2014, 16:05
Dostał piwko: 1 raz
 
Post18 sie 2014, 17:12

Kristoff popływałeś w sobotę na tym RAZORze? Chyba widziałem twojego flaja na wodzie. Jestem ciekawy jak to działa.

Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post18 sie 2014, 22:18

Magentus,

Ze wstydem przyznam, że nie. Krótki opis moich "testów":

- przyjechałem w czwartek po południu do Chałup z zestawem Flydoor L + Flysurfer Speed 3 CE 15 (sprzęt prywatny) + Cronix 12 + Razor (sprzęt testowy). Wiało ostro, nawet na moją wagę (ok 100kg) 12m byłoby za dużo więc odpuściłem, zakładając, że czasu jest sporo...

- Piątek: rano próba zejścia na wodę w zdychającym wietrze (poniżej 10kts) z zestawem Speed + Razor. Efekt - żaden - nie popływałem - zejście na wodę kończyło się walką o utrzymanie latawca w powietrzu, więc w końcu odpuściłem. Wieczorem zaczęło padać i pojawił się wiatr. Niestety spóźniłem się z zejściem na wodę - zestaw Speed + Razor - wiatr zaczął zdychać a moje próby wstania na Razora kończyły się brakiem ślizgu, przytopieniem deski i zaryciem finami w dno - finy mają 25cm, a zatoka jak wiadomo płytka...

- Sobota, wiało ładnie i był to ostatni dzień - niestety musiałem się zwijać po południu ze względu na zobowiązania rodzinne. Ponieważ głód pływania dokuczał, zszedłem na wodę z zestawem Speed + Flydoor, Razora zostawiając na brzegu na "testy, jak już popływam". Niestety - na Flydoorze pływa mi się na tyle dobrze, że na jakiekolwiek testy straciłem ochotę. Sprawy również nie ułatwiał fakt niesamowitego tłoku na wodzie i konieczności stałego nawigowania między uczącymi się kitesurferami, windsurferami, innymi pływającymi itp itd...

Teoretycznie mam jeszcze przyszły weekend - może się pojawię na Półwyspie, jeśli będzie prognoza - ale wtedy raczej Kuźnica - tam tłok sporo mniejszy.

Przy okazji - dzięki wszystkim za możliwość pogadania, a Onzo za pomoc przy lądowaniu - gdyby nie Ty, Flaj by pewnie wylądował na płocie :thumbsup:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości