Soma Bay czy Hamata?

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 wrz 2014, 18:09

Hamata jest spoko, tam sporo wieje to fakt ;) Raczej mniejsze rozmiary jak byłem.

Windguru nie pokazuje tego ile tam jest w rzeczywistości wiatru

A tu kilka strzałów z Hamata filmowo:
phpBB [video]

Awatar użytkownika
ls84
Posty: 157
Rejestracja: 01 paź 2014, 16:19
Deska: Clash 2.0 138
Latawiec: Bandit Cronix Best
Lokalizacja: Poznan
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post01 paź 2014, 23:17

Ja osobiście polecam el goune,

Szkolilem się tam w sierpniu tego roku i w listopadzie lecę ponownie. Na 14 dni plywalem 12 wiało mniej lub bardziej ale zawsze w przedziale 14-20kn raz 35 węzłów więc miałem okazje poslizgac się po pierwszych falach:D.

Spotow jest kilka w tym Polski red sea zone - Klimat trochę jak na Helu, sporo świetnych ludzi( wiadomo lansiarze tez sie przewijaja jak na helu ;) ale ogolne wrazenie mega pozytywne) dziewczyna z recepcji bardzo pomocna mimo ze byłem tylko towarzysko( chcialem tam kurs zrobic ale finalnie plywalem w niemiecko holenderskiej szkółce bo była na terenie hotelu co najbardziej pasowało mojej żonie..... ) .

Aaaa Ceny w red sea zone na pewno najnizsze w el gounie jesli chodzi o wypozyczenie i kursy. Następnym razem popływam na pewno bo sprzęt maja naprawdę świeży.

Dla pływających warto wspomnieć o kite safari na wyspę Tawila. Mam to na celowniku na listopadowy wypad jak wiecej info to kontakt priv.

Pozdro!

Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2014, 22:01

ls84 pisze:Ja osobiście polecam el goune,

Szkolilem się tam w sierpniu tego roku i w listopadzie lecę ponownie. Na 14 dni plywalem 12 wiało mniej lub bardziej ale zawsze w przedziale 14-20kn raz 35 węzłów więc miałem okazje poslizgac się po pierwszych falach:D.

Spotow jest kilka w tym Polski red sea zone - Klimat trochę jak na Helu, sporo świetnych ludzi( wiadomo lansiarze tez sie przewijaja jak na helu ;) ale ogolne wrazenie mega pozytywne) dziewczyna z recepcji bardzo pomocna mimo ze byłem tylko towarzysko( chcialem tam kurs zrobic ale finalnie plywalem w niemiecko holenderskiej szkółce bo była na terenie hotelu co najbardziej pasowało mojej żonie..... ) .

Aaaa Ceny w red sea zone na pewno najnizsze w el gounie jesli chodzi o wypozyczenie i kursy. Następnym razem popływam na pewno bo sprzęt maja naprawdę świeży.

Dla pływających warto wspomnieć o kite safari na wyspę Tawila. Mam to na celowniku na listopadowy wypad jak wiecej info to kontakt priv.

Pozdro!


ehhh obejrzałem wiadomości dziś na TVN i TV1 pierwszy raz od 3 miesięcy, wchodzę na forum a tu taka sama manipulacja ... jest źle :(

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2014, 21:33

Nie rozumiem za bardzo co chciałeś zareklamować, raz piszesz że pływasz w X lub Y.
To wątek na temat miejsca a nie określonej szkółki. Więcej takimi wpisami komuś szkodzisz niż pomagasz.

Ja generalnie polecam wielbłądy tak na marginesie, można na nich jeździć w całym Egipcie :lol: 8)

phpBB [video]


ls84 pisze:Ja osobiście polecam el goune,

Pozdro!

Awatar użytkownika
ls84
Posty: 157
Rejestracja: 01 paź 2014, 16:19
Deska: Clash 2.0 138
Latawiec: Bandit Cronix Best
Lokalizacja: Poznan
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post06 paź 2014, 17:33

zaq pisze:Nie rozumiem za bardzo co chciałeś zareklamować, raz piszesz że pływasz w X lub Y.
To wątek na temat miejsca a nie określonej szkółki. Więcej takimi wpisami komuś szkodzisz niż pomagasz.

Ja generalnie polecam wielbłądy tak na marginesie, można na nich jeździć w całym Egipcie :lol: 8)

phpBB [video]


ls84 pisze:Ja osobiście polecam el goune,

Pozdro!


Pytanie jest raczej bardziej otwarte Soma bay czy Hamata.... mialem podobny dylemat w sierpniu czy El gouna czy Soma bay.... wybralem El gouna i dlatego polecam.... a X i Y i jeszcze 3 inne sa w el gounie...wiec w czym problem? (zgodnie z tematem miejsca a nie szkolki co byles laskaw mi podkreslic) info ze spotow jest kilka i jak na jednym tloczno to mozna szukac szczescia kilkaset metrow obok wydawalo mi sie pomocne..... uwazam ze miejscowska swietna i sporo osob na spotach potwierdzalo ze jest lepiej niz Safaga... a jest na tyle blisko Soma Bay ze warto pomyslec....ale jesli moj beznadziejny komentarz byl takim "faux pas" to zalaczam głębokie wyrazy współczucia ;)

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 paź 2014, 10:10

Jestem przyjacielu wyczulony na tzw "marketing szemrany" polegający na pisaniu lipnych "pseudo-obiektywnych" opinii przez świeżych użytkowników.
Pod płaszczykiem pytania, zachwalanie lub wzbudzanie dyskusji.

Więc idz szermać gdzie indziej, nachalny marketing nie przekona tych którzy i tak mają swoje ulubione spoty. W ten sposób pisząc
osiągasz odwrotny skutek. Coraz wiecej na tym forum widze takiego szitu.


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron