gdzie na kajta w zime

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
kukus
Posty: 576
Rejestracja: 23 maja 2013, 16:40
Deska: HM Split / 50fifty
Latawiec: Obsession 5/7/10.5/13.5
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post20 wrz 2014, 21:17

Pod koniec listopada wybija mi 30tka i w zwiazku z tym zamiast zadreczac sie w domu patrzac w lustro na zmarszczki i siwe wlosy chcialem wystrzelic z ziomami gdzies na kajta.
Czy sa w naszym jesienno/zimowym okresie jakies kajtowe pewniaki? Ale zeby bylo trudniej chodzi o miejsca latwiej dostepne niz Zanzibar, Brazil czy Capo.
Czyli cos w blizszej okolicy jak Fuerta czy Tarifa. Sa w Europie czy blizszej okolicy miejsca gdzie wiatr jest pewny kupujac teraz bilety?
Nie musi byc cieplo. Jedziemy na bounce nie na wczasy. Niestety w tym okresie chyba nawet na fuercie na dwoje babka wrozyla stad pytanie.
Z tego co widze/ czytam wielu z Was smiga caly czas po swiecie wiec jakies doswiadczenie macie w tej materii.

Awatar użytkownika
ls84
Posty: 157
Rejestracja: 01 paź 2014, 16:19
Deska: Clash 2.0 138
Latawiec: Bandit Cronix Best
Lokalizacja: Poznan
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post30 paź 2014, 11:10

Witam,

:)Podobnie mnie dopadlo, z okazji swojej 30stki smigam wlasnie do egiptu 6 listopada, z tego co rozmawialem z ludzmi to listopad jest niezly jesli chodzi o wiatr ale przy tygodniowym wypadzie mozna miec pecha i plywac 3 dni z 7.... co tez bedzie niezle bo reszte mozna poszalec w cable park w razie W.

Plus egiptu to to ze 4,5h i jestes w hotelu i na spocie:) Ciekaw jestem co inni poleca bo na kwiecien tez by sie przydalo jeszcze gdzies wyskoczyc i zmienilbym lokalizacje na cos nowego:)

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 paź 2014, 11:24

współczuję starszym Panom 30stki.. też mnie to dorwało w tym roku i też bym się gdzieś wybrał, jednak koszty nie pozwalają. Pytanie z innej beczki czy kupiliście już balkoniki i protezy ? Czy samodzielnie gryziecie jabłka ? - jak wam idzie wchodzenie po schodach :D ? Automat by się przydał w aucie co ?
Jak sprzedam nerkę to może gdzieś się wybiorę, dlatego gdybyście coś mega taniego ogarnęli i brakowało Wam zawodnika to może się doczepię. Pytanie tylko kiedy i za ile.

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post30 paź 2014, 15:22

andrzejwodejszo pisze:współczuję starszym Panom 30stki.. też mnie to dorwało w tym roku i też bym się gdzieś wybrał, jednak koszty nie pozwalają. Pytanie z innej beczki czy kupiliście już balkoniki i protezy ? Czy samodzielnie gryziecie jabłka ? - jak wam idzie wchodzenie po schodach :D ? Automat by się przydał w aucie co ?(...)

Nie współczuj, 30tka to nie dramat...miałem ją 7lat temu i bez balona daję radę, protezy nie potrzeba(bynajmniej żona nie narzeka), po schodach śmigam na 4te kilka razy dziennie i cały czas mogę jechać na ręcznym .. moim zdaniem 40tka to gorszy problem, bo wtedy właśnie zaczynają Ci się podobać koleżanki córki ... :wink:

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post30 paź 2014, 16:51

zaaaak pisze: moim zdaniem 40tka to gorszy problem, bo wtedy właśnie zaczynają Ci się podobać koleżanki córki ... :wink:


Gorzej chyba jak zaczynaja podobac sie corki kolegow (pelnoletnie, zeby nie bylo).

Zmartwiliscie mnie panowie. Zostal mi juz tylko jeden rok bezproblemowy. Karamba.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lis 2014, 11:08

andrzejwodejszo pisze:współczuję starszym Panom 30stki.. też mnie to dorwało w tym roku i też bym się gdzieś wybrał, jednak koszty nie pozwalają. Pytanie z innej beczki czy kupiliście już balkoniki i protezy ?


..ja mam , od kilku lat :thumb:

pozdrawiam wszystkich , nie tylko 30 + <papa>

Obrazek

peace

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post04 lis 2014, 18:00

Gdyby mnie 30 dopadla to chyba bym dookola swiata na kitea pojechal :lol: tez wszystkich przed trzydziecha pozdrawiam :lol:

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post05 lis 2014, 20:29

Po co tak daleko jeździć, zimą zapraszam w góry :wink: jak jeziora nie zamarzną to będzie pływanie a jak zima będzie taka jak w zeszłym roku to pływanie u nas częściej niż latem :lol: u mnie już po 30 i pewnie dlatego po zimowym pływaniu jakiś taki sztywny jestem :lol: ale jakoś daję radę.

Awatar użytkownika
kukus
Posty: 576
Rejestracja: 23 maja 2013, 16:40
Deska: HM Split / 50fifty
Latawiec: Obsession 5/7/10.5/13.5
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post05 lis 2014, 20:47

Wlasnie Pani w TUI powiedziala ze bilety na teneryfe na jutro po ktore dzwonie sprzedaly sie 20min wczesniej.
Tak wiec niech tych dwoch ktorzy mi to zrobili szkwal kopnie!!
Pojade sobie w niedziele na wystawe storczykow do Lodzi i tez bedzie fajnie :cry:

Awatar użytkownika
zeus1410
Posty: 504
Rejestracja: 17 wrz 2013, 04:12
Deska: NHP
Latawiec: 9, 6
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 19 razy
 
Post22 lis 2014, 07:48

Najlepsza na zmarszczki jest zimna woda zapraszamy do Trójmiasta i na półwysep i okolic

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 gru 2014, 12:20

rolnik pisze:Gdyby mnie 30 dopadla to chyba bym dookola swiata na kitea pojechal :lol: tez wszystkich przed trzydziecha pozdrawiam :lol:


ah .... te wygodne "gdyby" :wink:

emeryci i renciści wszystkich krajów łączcie się ! :lol:

kukus pisze:Wlasnie Pani w TUI powiedziala ze bilety na teneryfe na jutro po ktore dzwonie sprzedaly sie 20min wczesniej.


nie jesteś pierwszą osobą od której to słyszę. To chyba taki zabieg makIetingowy ;) i co ciekawe po jakimś czasie znów wskakuje super oferta tasza niż ty wykupiłeś.

Awatar użytkownika
adafrydryc
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2014, 14:26
 
Post17 gru 2014, 14:33

Definitywnie Cape Town! Fale są niesamowite + fascynująca kultura i przepyszne, pikantne jedzenie.

http://paperflies.pl/theme-overview.html - tutaj tez, po wybraniu kategorii 'surfing' mozesz zobaczyc, jak surferskie miejsca roznia sie cenowo

Udanego wyjazdu!
Ada

Awatar użytkownika
fender777
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2015, 10:07
Deska: Nobile,SU-2
Lokalizacja: Murnau
 
Post01 mar 2015, 10:17

Przed dwoma tygodniami wrocilem z Sir Lanki Kalpitiya Kitecamp .2 tygodnie wiatru 14 -20 wezlow.Kierunek polnocny.Jest tam laguna ale jak ktos lubi fale to idzie sie na ocean.

MaciejP
Posty: 112
Rejestracja: 07 maja 2014, 08:58
Dostał piwko: 3 razy
 
Post03 mar 2015, 14:43

Może nie koniecznie już zima, ale na koniec marca początek kwietnia co polecacie ? Egipt ?? A może coś innego ???

Jeżeli Egipt to co lepiej El Gouana ? Hamata ? Czy jeszcze coś innego ?

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post04 mar 2015, 11:29

MaciejP pisze:Może nie koniecznie już zima, ale na koniec marca początek kwietnia co polecacie ? Egipt ?? A może coś innego ???

Jeżeli Egipt to co lepiej El Gouana ? Hamata ? Czy jeszcze coś innego ?


Marzec i kwiecień to bardzo fajny okres w Egipcie - około 70-75% dni wietrznych w miesiącu, w El Gounie masz Polską bazę, więc jeśli potrzebujesz się doszkolić, albo chcesz spędzić czas w gronie kiteujących rodaków to polecam. Blisko lotniska, Cable Park na bezwietrzne dni no i jak w Europie :)

Pozdr
Lussik


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron