Sprzedam Catalyst 12m 2014 Kite Only

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post22 paź 2014, 19:23

Do sprzedania Ozone Catalyst 12m 2014
Kolor czerwony/niebieski/biały
Kite Only, latawiec, plecak, zestaw naprawczy.
Latawiec był raz na wodzie, nowy, bez jakichkolwiek śladów użytkowania.

rafal88
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2008, 14:09
Lokalizacja: Warszawa
 
Post23 paź 2014, 14:18

Poproszę o cenę na rafal8803@wp.pl

TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post19 lis 2014, 12:42

:arrow:

Siwa
 
Post23 lis 2014, 18:05

To nowy? Czy raz na wodzie? Czy raczej tyrany? Proszę o numer seryjny.

czarny-mariusz
Posty: 63
Rejestracja: 28 maja 2012, 12:22
Postawił piwka: 3 razy
 
Post26 lis 2014, 16:06

Nie polecam :naughty: kupowania sprzętu u tego oszusta. :naughty:

Awatar użytkownika
Tolek, Koszalin
Posty: 1275
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:26
Lokalizacja: Koszalin
Dostał piwko: 14 razy
 
Post26 lis 2014, 19:29

Witam!
Jestem za wystawianiem opinii osobom sprzedającym i sam to robię a szczególnie chętnie gdy mogę pochwalić/polecić Sprzedawcę, u którego coś kupiłem.
Uważam jednak , że zawsze a szczególnie przy negatywnej ocenie wskazane jest podanie uzasadnienia/przyczyny jej wystawienia o co proszę Kol. Czarnego Mariusza.
Pozdrawiam,
Tolek :D
Ci użytkownicy postawili piwko autorowi Tolek, Koszalin za post (w sumie 2):
jaroDG (01 sty 2010, 00:00) • TomekS (01 sty 2010, 00:00)
Ranking postów: 5.26%
 

TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post27 lis 2014, 18:14

Jeszcze raz przypominam genezę frustracji osobnika czarny-mariusz w stosunku do mojej osoby.

Jakiś czas temu publicznie wykazałem, że sprzedaje on latawiec wraz z opisem, który nijak miał się do rzeczywistości.
Obecne jego komentarze są niczym innym jak próbą odegrania się.

Umówmy się więc, kto tak naprawdę z nas dwojga jest oszustem :roll:

Na tym forum jest sporo osób, które kupiły ode mnie latawce, nie było absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Jeśli troglodyta używający nicka czarny-mariusz ma jakiekolwiek dowody na oszustwa związane z moją osobą, uprzejmie proszę o ich upublicznienie, tak samo jak swobodnie, publicznie używa tego określenia w stosunku do mojej osoby.

Przypominam, że pod nickami ukryte są nazwiska, związane z tym osoby i co poniektóre nie pozwolą sobie dłużej po nich skakać.

Uprzejmie proszę kolegę czarnego-mariusza by nie kasował tej wypowiedzi jeśli jest absolutnie przekonany o moich oszustwach, a ja swoich racji z tytułu naruszenia mojego dobra osobistego dojdę i dowiodę we właściwy sposób o czym nie omieszkam powiadomić tutejsze forum.

TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post27 lis 2014, 18:20

Odpowiedź dla osoby pod nickiem Siwa:
Jeśli nr seryjny jest w stanie cokolwiek powiedzieć o stopniu jego użycia, zużycia to uprzejmie proszę:
Latawiec jest sygnowany CAT14-12-P-10A-011-SDN4S

czarny-mariusz
Posty: 63
Rejestracja: 28 maja 2012, 12:22
Postawił piwka: 3 razy
 
Post27 lis 2014, 19:15

[ Jakiś czas temu publicznie wykazałem, że sprzedaje on latawiec wraz z opisem, który nijak miał się do rzeczywistości.
Obecne jego komentarze są niczym innym jak próbą odegrania się.]

wiec jakie masz lub miałeś dowody ze sprzedawany przeze mnie latawiec był szmatą jak to wtedy opisałeś i ze pochodził ze szkółki ? to ty zemściłeś się w tak prostacki sposób za pokazanie na forum kim jesteś i co sobą reprezentujesz.
Sprzedałem go mimo twojej negatywnej, wyssanej z palca lub jakiegoś penisa opinii.Kupujący jest mega zadowolony.
wiec [Umówmy się więc, kto tak naprawdę z nas dwojga jest oszustem :roll:]

Na tym forum jest sporo osób, które kupiły ode mnie latawce, nie było absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Jeśli troglodyta używający nicka TomekS, ma jakiekolwiek dowody na oszustwa związane z moją osobą, uprzejmie proszę o ich upublicznienie, tak samo jak swobodnie, publicznie używa tego określenia w stosunku do mojej osoby.
[Przypominam, że pod nickami ukryte są nazwiska, związane z tym osoby i co poniektóre nie pozwolą sobie dłużej po nich skakać.] :D :D
[Uprzejmie proszę kolegę tomka - wujo by nie kasował tej i innych wypowiedzi jeśli jest absolutnie przekonany o moich oszustwach, a ja swoich racji z tytułu naruszenia mojego dobra osobistego dojdę i dowiodę we właściwy sposób o czym nie omieszkam powiadomić tutejsze forum.] :thumbsup: :thumbsup: Straszysz mnie sądem ? :D Chętnie spotkam się z tobą na drodze sądowej. :thumbsup: Tylko nie zapominaj :naughty: głąbie ze na tym i na zielonym forum obraziłeś tyle osób ze dla sądu będzie to śmieszna ale ciekawa lektura. Może ktoś w końcu wyrwie cie do realnego życia z twojego świata baśni i robienia z siebie przedstawiciela ozone i pro zawodnika.

A wracając do twojego latawca. Piszesz ze nowy a za chwileze raz na wodzie. Czyli nie jest nowy bo sam wielokrotnie pisałeś ze nowy latawiec to w folij i fabrycznie złożony. Miałeś go w Maju na zatoce i tyrałeś po plaży. Jest sporo świadków.

Dziwi mnie i zarazem cieszy ze od momentu naszego sporu nie pojawiasz się na spotach może w cztery oczy wyjaśnimy sobie wszystkie nieporozumienia. [ nie bój się nic ci nie zrobię :D ] Bo przy klawiaturze to każdy jest odważny i wygadany, klawiatura nie oddaje :D :D

Awatar użytkownika
Bax
Posty: 170
Rejestracja: 09 maja 2010, 13:30
Deska: SU-2 ProSeries 2013
Latawiec: Ozone Enduro 12 i 8m
Lokalizacja: Pabianice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post27 lis 2014, 19:19

Tolek, Koszalin pisze:Witam!
Jestem za wystawianiem opinii osobom sprzedającym i sam to robię a szczególnie chętnie gdy mogę pochwalić/polecić Sprzedawcę, u którego coś kupiłem.
Uważam jednak , że zawsze a szczególnie przy negatywnej ocenie wskazane jest podanie uzasadnienia/przyczyny jej wystawienia o co proszę Kol. Czarnego Mariusza.
Pozdrawiam,
Tolek :D

Pozdrawiam ( i polecam ) kolegę Tolka u którego kupiłem swoją pierwszą deskę. Dzięki za podpowiedzi i fajny sprzęt.
Co do sprzętu sprzedawanego przez TomekS to napiszę krótko , życzę każdemu kupującemu aby zawsze miał okazję kupić sprzęt używany w takim stanie.

Pozdro 4 all.

TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post27 lis 2014, 20:50

Człowieku,
pisałeś, że kupiłeś latawiec i cały zestaw jako nowy, że nie był używany do szkolenia.

Prawda była taka, ze kupiłeś go po tym jak cały poszkółkowy set pojawił się w allegro, do tego latawiec z innego rocznika i bar z rocznika poprzedniego.

Może i ten kto go kupił jest mega zadowolony, ale zwykła uczciwość nakazuje opisania latawca przynajmniej z przybliżonym stanem faktycznym, a w twoim przypadku tak nie było.

Każdy kupujący ma do tego prawo a ja takie rzeczy potępiam, więc o jakiej zemście tu opowiadasz? I wogóle o czym dodatkowo bredzisz?

Masz dowody, że sprzedaż mojego latawca to próba oszustwa, albo z innych powodów jestem oszustem?
OK, napisz konkrety a nie zachowuj się........ zresztą, każdy widzi :?

TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post27 lis 2014, 20:58

I dla zamknięcia tematu:

Latawiec nie posiada najmniejszych śladów użytkowania, był tylko raz w wodzie (słodkiej, miejsce Przykona w ok. Łodzi, nie na zatoce i nie w maju)
Cena latawca to 1000 zł, odbiór tylko i wyłącznie osobisty i z racji na cenę by zakończyć to ujadanie - żądam tylko jednego - stać mnie na gest, ale za bezwzględny obowiązek wystawienia opinii na temat stanu tego latawca.
Dziękuję.

Borek
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2014, 21:47
Dostał piwko: 1 raz
 
Post27 lis 2014, 21:55

Panowie,

chętnie pomogę Wam rozwiązać problem. Oferuję 1000zł z odbiorem osobistym. Pytanie tylko gdzie? Oczywiście rzetelna opinia, a może i nawet fotorelacja zapewniona :) Poproszę o dane konatkowe.

Pozdrawiam i czekam na info :D
Borek

Awatar użytkownika
adii
Posty: 265
Rejestracja: 22 sty 2012, 11:28
Deska: ACE
Latawiec: SB,Vector
Lokalizacja: Zegrze
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post27 lis 2014, 22:16

A w tej cenie nie masz może jeszcze jednej sztuki :?: też chętnie wezmę :)

Awatar użytkownika
Tolek, Koszalin
Posty: 1275
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:26
Lokalizacja: Koszalin
Dostał piwko: 14 razy
 
Post27 lis 2014, 22:19

Dzięki za Pozdrowienia i dobre słowo :D
Widze, że niezamierzenie wsadziłem kij w mrowisko. Niech jednak opisywana wyżej sytuacja będzie przestrogą dla wszystkich biorących udział w transakcjach a szczególnie dla Sprzedawców: warunki transakcji trzeba tak konstruować aby obie strony mogły być z niej zadowolone. Oczywiscie od czasu do czasu oczekiwania stron rozmijają się zbyt mocno ale i wtedy też trzeba umieć rozwiązać konflikt: np. odwrócić transakcję: odesłać sprzet i zwrócić pieniądze. Sprzedawca z reguły (jesli ma odpowiednią wiedze dot. przedmiotu sprzedaży) ma przewage nad Kupujacym i tu przydaje się system wystawiania opinii/referencji ( do czego namawiam) przez osobę, która kupiła. Sprzedawca wie, że opinia o nim jest ważna dla m.in. potencjalnych Klientów i raczej nie zaryzykuje aby ją sobie zszargać na publicznym, dostepnym forum (takie błędy robi się tylko na początku). Aby uniknąć nieporozumień oprócz opisu słownego i zdjęć przedmiotu warto np. ocenieć stan latawca używając skali punktowej od 1 do 10 (1 -latawiec na części; 10- latawiec nowy) szczególnie gdy latawiec jest w bardzo dobrym stanie np."jak nowy" czyli wg tego systemu osiąga 9 pkt.
Starajmy się unikać konfliktów i konfrontacji - na KF szukajmy raczej przyjaciół a siły oszczędzajmy na ...ćwiczenie trików.

Pozdrawiam,
Tolek :D


Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości