Switch KITES - Factory outlet, rewards

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
motosprzet
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2014, 15:37
Deska: Switch mj2
Latawiec: Switch Element
 
Post16 lis 2014, 16:14

Witam,
wiekszosc z was pewnie slyszala o firmie Switch Kites, Ci ktorzy nie slyszeli to:
Firma jako jedyna z nielicznych nie uzywa posrednikow tylko sprzedaje bezposrednio ze Swoich hurtowni, co za tym idzie oczywiscie cena.
Ja osobiscie bylem nastawiony bardzo sceptycznie do tego bo balem sie ze z cena idzie jakosc.
Jakis czas temu natknalem sie na strone ponownie i zainteresowala mnie nowa polityka Switcha i promocje; Factory Outlet i System punktowy.
Factory Outlet; Firma wystawia co jakis czas kilka produktow na ktore mozna zlozyc oferte, Wiec sprobowalem, zlozylem oferte za latawiec 12m 1000zl, ku mojemu zdziwieniu firma zaaceptowala moje zamowienie i tak w smiesznej cenie kupilem nowy latawiec. Jesli chodzi o latawiec, bardzo mile zaskoczenie, jesli chodzi o jakosc to uzywajac innych topowych marek przez kilka lat; Switch jest ponad nimi,
Testy z laboratoriow https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 78_B47j1XZ
Nowa polityka firmy odnosnie Rewards Points. Tak wiec zbiera sie punkty za wszystko i zamienia na pieniadze, Za rejestracje na stronie uzywajac referral code (418418 - moj kod jesli ktos by chcial sie zarejestrowac) dostajemy 1000 punktow rownowartosc $10 i kolejne $20 po pierwszych zakupach. Ponadto za udostepnianie, like, twitt, itp. Kolejne punkty itd. Link do punktow
http://switchkites.com/rewards_points
Przy cierpliwosci mozna nazbierac troche tych punktow,
Jesli chodzi o referral code ( nie ukrywam bede mial tez z tego korzysci mianowice jesli ktos uzyje mojego kodu przy pierwszym zakupie dostane rownowartosc 10% zakupu, a osoba ktora uzyje jak juz pisalem dostanie $30 dolarow wiec wygrywaja obie strony. Jesli ktos nie chce uzywac kodu to nie namawiam ale mysle ze warto przegladnac oferte Switch bo mozna naprawde w rozsadnych cenach kupic sprzet i nazbierac troche pieniedzy w systemie punktowym.

Moj kod jeszcze raz 418418

Jesli ktos sie zainteresuje i ma jakies pytania to walcie
Pozdr

Awatar użytkownika
Rajlor
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2013, 16:56
Deska: C L A S H Reincarnation
Latawiec: rejzor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post16 lis 2014, 17:43

Hmm...#SPAMalert :naughty:

Awatar użytkownika
adii
Posty: 265
Rejestracja: 22 sty 2012, 11:28
Deska: ACE
Latawiec: SB,Vector
Lokalizacja: Zegrze
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post16 lis 2014, 17:50

Nie wiem czy Spam czy nie,ale widziałem jak lata latawiec Switch (Element v2) ...a gość na nim latał i wysoko i długo,innym tak już to nie wychodziło :wink:

motosprzet
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2014, 15:37
Deska: Switch mj2
Latawiec: Switch Element
 
Post16 lis 2014, 20:24

Spam??
Jesli napisanie opini, ktora moze pomoc komus w zakupie tanszego sprzetu i moim zdaniem lepszego od wiekszosci na rynku. Tak jak pisalem, podalem swoj kod referencyjny bo moge miec z tego korzysci, tak jak i druga osoba. Nie kaze nikomu podawac mojego kodu przy rejestracji, uwazam ze warto zwrocic uwage na te marke, bo patrzac na ceny konkurencji.... Zwroccie uwage na czesci zamienne i porownajcie ceny z innmymi markami, jak i samych latawcow. Jesli zobaczycie kogos na wodzie na Switchu zagadajcie i zobaczcie jakosc wykonania i jesli jest mozliwosc przetestujcie.

Wiatrow....

maser
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2013, 20:39
Deska: Nobile
Latawiec: slingshot
Lokalizacja: kolobrzeg/dzwirzyno
Dostał piwko: 1 raz
 
Post16 lis 2014, 20:55


motosprzet
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2014, 15:37
Deska: Switch mj2
Latawiec: Switch Element
 
Post16 lis 2014, 21:19

Co ciekawe Switch pozwala oddac sprzet po zakupie i demo jesli komus nie przypadnie do gustu z 100% zwrot pieniedzy bez pytan. Nie probowalem osobiscie bo mi przypadl do gustu, ale z tego co czytalem na forach nie bylo zadnych problemow ze zwrotem pieniedzy, wiec nie kupuje sie w ciemno ale mozna sobie przetestowac latawiec i bez konsekwencji zwrocic, z tego co wiem tylko ponosimy tylko koszt wysylki spowrotem ( darmowa przesylka do klienta), ale warto sprawdzic info przed zakupem.
Pozdr

m3xicanSlut
Posty: 63
Rejestracja: 23 sie 2013, 10:59
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post17 lis 2014, 07:21

Wszystko fajnie ale czy to w ogóle lata ? Ktoś pływał na tym ? Czasami moze lepiej wydać x4 wiecej niż kupić nielota i pływać na prześcieradle. Nie mowie ze tak jest ze switchem ale jestem mega ciekaw jak wypadają w praktyce z modelami znanych marek.

m3xicanSlut
Posty: 63
Rejestracja: 23 sie 2013, 10:59
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post17 lis 2014, 07:37

Tak patrząc cenowo to co mają na stronie to wychodzi na to że ELEMENT 11 komplet z Barem w przeliczeniu na PLNY to 4100 PLN za komplet. Dopłacam 400 PLN i mam nową Cabrinhe Switchblade 10m z Kite24 w przecenie. Jakoś super tanio ten Switch tez nie jest.

motosprzet
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2014, 15:37
Deska: Switch mj2
Latawiec: Switch Element
 
Post17 lis 2014, 13:29

jesli patrzysz na promocje to patrz na promocje na switch, tak jak mowilem latawiec na factory outlet 1000zl plus bar w normalnej cenie 1000zl komplet 2000zl za tyle udalo mi sie kupic nowy latawiec z barem, Nowy Switchblade 11m z barem cena w tym sklepie co pisales to 6370zl. Do tego czesci zamienne 2x tansze, dochodzi system punktowy na ktorym mozesz nazbierac troche pieniedzy wiec cena juz nizsza itd. Czy to lata??... zamow przetestuj jak "nie lata" to odeslij i po problemi.... Nie przetestujesz to sie nie dowiesz, Dla mnie latawce pierwsza klasa, ale sam nie wierzylem, i nie uwierzylbym nikomu na slowo, wiec trzeba przetestowac.
Pozdr

śnieży
Posty: 334
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post17 lis 2014, 16:43

takie testy z laboratorium mają sens jakby je robił NKB, Cabrinha, Slingshot czy inny producent którego nazwa w zupełności ręczy za to że kite będzie przyzwoicie latał. przy marce mało znanej jak switch zainteresowałbym się tylko i wyłącznie niezależnymi testami magazynów kitesurfingowych, a tych na youtube póki co brak (pomijając prywatne osoby wrzucające filmiki z pływania, często bez żadnego dodatkowego komentarza)

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lis 2014, 16:58

śnieży pisze:takie testy z laboratorium mają sens jakby je robił NKB, Cabrinha, Slingshot czy inny producent którego nazwa w zupełności ręczy za to że kite będzie przyzwoicie latał. przy marce mało znanej jak switch zainteresowałbym się tylko i wyłącznie niezależnymi testami magazynów kitesurfingowych, a tych na youtube póki co brak (pomijając prywatne osoby wrzucające filmiki z pływania, często bez żadnego dodatkowego komentarza)


Śmiałym powiedzieć że właśnie takie małe firmy miały by lepsze wyniki w laboratoriach niż wszystkim znane "kolosy" :thumbsup:

motosprzet
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2014, 15:37
Deska: Switch mj2
Latawiec: Switch Element
 
Post17 lis 2014, 17:08

Jestem tylko ciekaw czemu inne firmy nie robia testow, albo czemu nie wystawiaja ich publicznie ???? Tak czy inaczej, nie skreslajcie firmy, ktora jest duzo bardziej przyjazna dla zwyklych uzytkownikow.
Wejdzcie na jakies wieksze fora i poczytajcie, lub na forum na stronie Switcha, duzo aktywnych postow ze strony designera Switcha i nie tylko.

Pozdr

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post17 lis 2014, 20:04

Testy robia wszystkie firmy i prawie wszystkie te testy mozna znalezc w necie.
Co do polityki firmy to jak wszystko ma swoje plusy i minusy :hand:

Pozdro...


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości