NEW SU-2 DESIGN

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post18 maja 2015, 10:39

Dupy nie urywa :? no ta biala i czarna to jeszcze ale te ciapate ...moze w realu lepiej wygladaja :think:

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post18 maja 2015, 22:19

Popływać można i pooglądać .. Zajebiste deski i tyle . Jak dla mnie mogą być bez grafiki .... Hand Made POLSKA . Kupujcie dalej inne .. NIe wszyscy przecież muszą pływać na dobrym :lol: No ale jak się ktoś czuje niedoceniony niech kupi sobie inny wypasik za 3000zł ..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2015, 22:27

maniek1975 pisze: No ale jak się ktoś czuje niedoceniony niech kupi sobie inny wypasik za 3000zł ..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


..znasz kogoś kto znałby kogoś kto zna kogoś kto kupił deskę kite za 3000 pln?

bo znam kilka osób i żadnej takiej..

do reszty "recenzji" się nie odnoszę..

peace

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post18 maja 2015, 23:07

Ziomek powiedz sam szczerze. Jakość sprzętu większości firm zbliżyła się niesamowicie. Cabrinha ozone Best core NORTH itd.. Czy da się powiedzieć że coś jest złe... Su-2 nasza rodzima deska w 100 %. dogoniła czołówkę. Dla mnie kogoś kto Pływa na poziomie średnim liczy się jakość, wartość użytkowa, a także serwis. Su-2 nobile po uszkodzeniu dostanę nowe w kilka dni.. Z innymi firmami mam gorsze doświadczenie. Poza tym nie chcę już kupować sprzętu w ciemno. Su-2 mogę sprawdzić przetestować kupić..

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post19 maja 2015, 06:50

Ziomek powiedz sam szczerze. Jakość sprzętu większości firm zbliżyła się niesamowicie. Cabrinha ozone Best core NORTH itd.. Czy da się powiedzieć że coś jest złe... Su-2 nasza rodzima deska w 100 %. dogoniła czołówkę.

Na szczescie nigdy nie musiala gonic :idea: .Deski nie nadaja sie do efektownych zjazdow po plazy i kamieniach jak Clash :idea: ale sa wystarczajaco dobre dla wiekszosci plywajacych w Polsce . Dla mnie maja wszystkie parametry do plywania idealne i od lat ciesze sie z SU2 zdaza mi sie (oststnio zadko) przeleciec na innej desce i na moim poziomie (srednio wyzszym od przecietnego kowalskiego tt- powca) jeszcze nie trafilem takiej zeby powiedziec looou ta to sama plywa a tak bylo kiedys z SU2 . :hand:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2015, 09:19

maniek1975 pisze:Ziomek powiedz sam szczerze. Jakość sprzętu większości firm zbliżyła się niesamowicie. Cabrinha ozone Best core NORTH itd.. Czy da się powiedzieć że coś jest złe... .


TAK :idea:
w KAŻDEJ z firm :idea:


maniek1975 pisze:.. Su-2 nasza rodzima deska w 100 %. dogoniła czołówkę. ..


również prywatnie lubię właściciela SU2 - Karasia - szanuję i doceniam trud jaki wkłada
co nie znaczy, że, z TEGO powodu mam chwalić te deski
sprzedaż jest - niezła - w ogromnej większości dla początkujących , którzy zachęceni są nieporównywalnie najniższą ceną na rynku
po poczuciu o co chodzi w tym sporcie - po poczuciu wody - i spróbowaniu niemal jakiejkolwiek innej deski - prawie wszyscy wymieniają
to co tu piszę, to nie są myśli wyssane z palca - KAŻDY o tym wie, że tak jest
KAŻDY pływający na plaży nieoficjalnie powie, że nie "umie" na SU2 pływać i nie wie jak można to kupić
z iloma riderami już o tym rozmawiałem.. od ilu lat..
na forum nikomu nie chce się pisać , zwłaszcza "niemiło"
mi się jeszcze chce
ile osób już się przekonało o tym co piszę, kupiło - popływało - wymieniło - i nigdy już nie wróciło
ile jeszcze się przekona ..
na tym forum są SETKI doświadczonych osób które mają to samo zdanie..
które lubią swoje deski - ale i ne innej mogłyby pływać ..poza Su2 :hand: ilekroć to słyszę..

KTOKOLWIEK GDZIEKOLWIEK na świecie pływa na nich?
jakiś dobry rider?

peace

Brutus
Posty: 438
Rejestracja: 24 sie 2012, 10:22
Deska: Nobile, SU2
Latawiec: RRD, NKB, Nobile
Lokalizacja: KatowicePoznań
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 21 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2015, 11:14

Ziomek , mam su2 ... pływa mi się ok , nie wiem jaką mógłbym poczuć różnicę. W takim razie następnym razem gdy będę na półwyspie rozumiem że mogę do Ciebie wbijać i dasz mi coś co mnie przekona do zmiany ?
PS. Składane nobile kosztują ponad 3 tys i sporo osób je ma (znam kilka).

Awatar użytkownika
matsyb
Posty: 87
Rejestracja: 01 cze 2013, 11:51
Lokalizacja: Turawa
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post19 maja 2015, 11:34

Ziomek. pisze:
maniek1975 pisze:Ziomek powiedz sam szczerze. Jakość sprzętu większości firm zbliżyła się niesamowicie. Cabrinha ozone Best core NORTH itd.. Czy da się powiedzieć że coś jest złe... .


TAK :idea:
w KAŻDEJ z firm :idea:


maniek1975 pisze:.. Su-2 nasza rodzima deska w 100 %. dogoniła czołówkę. ..


również prywatnie lubię właściciela SU2 - Karasia - szanuję i doceniam trud jaki wkłada
co nie znaczy, że, z TEGO powodu mam chwalić te deski
sprzedaż jest - niezła - w ogromnej większości dla początkujących , którzy zachęceni są nieporównywalnie najniższą ceną na rynku
po poczuciu o co chodzi w tym sporcie - po poczuciu wody - i spróbowaniu niemal jakiejkolwiek innej deski - prawie wszyscy wymieniają
to co tu piszę, to nie są myśli wyssane z palca - KAŻDY o tym wie, że tak jest
KAŻDY pływający na plaży nieoficjalnie powie, że nie "umie" na SU2 pływać i nie wie jak można to kupić
z iloma riderami już o tym rozmawiałem.. od ilu lat..
na forum nikomu nie chce się pisać , zwłaszcza "niemiło"
mi się jeszcze chce
ile osób już się przekonało o tym co piszę, kupiło - popływało - wymieniło - i nigdy już nie wróciło
ile jeszcze się przekona ..
na tym forum są SETKI doświadczonych osób które mają to samo zdanie..
które lubią swoje deski - ale i ne innej mogłyby pływać ..poza Su2 :hand: ilekroć to słyszę..

KTOKOLWIEK GDZIEKOLWIEK na świecie pływa na nich?
jakiś dobry rider?

peace


Czy przypadkiem Marek Rowiński nie zdobył Mistrzostwo Polski na su2??

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post19 maja 2015, 16:40

Rozsmieszacie mnie Panowie. Chwaląc sprzęt bo go sprzedajecie. Jestem średni w kajcie ale na tyle dobry żeby wiedzieć czego potrzebuję. Nie interesują mnie zawodnicy bo Ci potrzebują czegoś innego jak amatorzy. Dobry zawodnik popłynie na desce klozetowej. Su-2 są bardzo dobre i w tylu odmianach że każdy znajdzie coś dla siebie.. Jak ktoś woli dać za chińska deskę 1000 zł więcej wolny wybór...

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2015, 23:25

Brutus pisze:Ziomek , mam su2 ... pływa mi się ok , nie wiem jaką mógłbym poczuć różnicę. W takim razie następnym razem gdy będę na półwyspie rozumiem że mogę do Ciebie wbijać i dasz mi coś co mnie przekona do zmiany ?


a na ilu pływałeś?
bo jeśli jedyną na jakiej byś pływał, byłyby drzwi od stodoły, to też by Ci się "OK" pływało :hand:
a jeśli nie będziesz chciał zmiany - nie poczujesz różnicy..

poza tym 2 letniej deski , na której dam Ci popływać nie znajdziesz taniej, niż obecny aktualny nowy model SU2 w folii..
to jest ARGUMENT za zakupem taniochy ..ale myśląc już perspektywicznie, o sprzedaży kiedyś - raczej przeciw..

Brutus pisze:PS. Składane nobile kosztują ponad 3 tys i sporo osób je ma (znam kilka).


..nie pytałem jaka jest cena - znam ją - pytałem czy znasz kogokolwiek , kto zna kogolowiek, itd - kto TYLE ZAPŁACIŁ :idea:

matsyb pisze:
Czy przypadkiem Marek Rowiński nie zdobył Mistrzostwo Polski na su2??


..to tylko świadczy o Jego mega formie, determinacji, poziomie - że dał radę to zrobić na tej desce, mimo że na zawody musiał ich brać quiver, by mieć na czym popłynąć każdy kolejny heat - szacun :hand:
poza tym ..Marek Rowiński , aktualny Mistrz Polski , nie pływa na SU2..


maniek1975 pisze:.. Jak ktoś woli dać za chińska deskę 1000 zł więcej wolny wybór...


..a podaj no choć jedną chińską deskę, do tego o tyle droższą od SU2 bo chętnie poznam :idea:

peace

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post19 maja 2015, 23:56

No to gdzie produkują wszyscy. Ciekawe czy np roby Naish zapakuje Ci i sprawdzi osobiście deskę robioną w Chinach. W Su 2 dla odmiany mam tą pewność Wcześniej plywalem na nobile i też chwaliłem bo z Polski..

ZioM powiedz mi np coś o su-2 classic NS 2015 I porównaj do podobnej którą sprzedajesz. Podrzuć parę swoich desek do testów a wydamy werdykt... Opinie o produkcie innym jak sprzedajesz muszą być negatywne?
Po co jest to forum?
Kiedyś na tym forum pisało się o konkretach.

Awatar użytkownika
dziara82
Posty: 30
Rejestracja: 23 cze 2014, 11:07
Deska: Shinn Gintronic
Latawiec: Blade Trigger
Dostał piwko: 1 raz
 
Post20 maja 2015, 08:27

Nie stać Cię na deskę - zmień pracę i weź kredyt.. :lol:

Brutus
Posty: 438
Rejestracja: 24 sie 2012, 10:22
Deska: Nobile, SU2
Latawiec: RRD, NKB, Nobile
Lokalizacja: KatowicePoznań
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 21 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2015, 09:03

Ziomek. pisze:
a na ilu pływałeś?
bo jeśli jedyną na jakiej byś pływał, byłyby drzwi od stodoły, to też by Ci się "OK" pływało :hand:
a jeśli nie będziesz chciał zmiany - nie poczujesz różnicy..

poza tym 2 letniej deski , na której dam Ci popływać nie znajdziesz taniej, niż obecny aktualny nowy model SU2 w folii..
to jest ARGUMENT za zakupem taniochy ..ale myśląc już perspektywicznie, o sprzedaży kiedyś - raczej przeciw..




Su2 Big Foot , Su2 prorider , Crazy Fly Raptor , Nobile 555, Nobile 666 - te miałem/mam , jeszcze na kilku pożyczonych próbowałem m.in. składanej Nobile. Różnice jakie potrafiem wyczuć są w padach/strapach (łatwo włożyć stopę, wygodnie, miękko, uciska, trzyma, nie trzyma itd) natomiast samo pływanie - ostrzenie, prędkość, skakanie, lądowanie, skręcanie, stabilność... na każdej robiłem to samo i było ok.

Chce zmiany jeśli poczuje różnicę na lepsze, jakąś różnicę która będzie powtarzalna bo wynika ze zmiany deski a nie np. z różnic warunków wiatrowych, zafalowania czy większej lub mniejszej poprawności wykonania czegoś na wodzie.

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post20 maja 2015, 09:47

maniek1975 pisze:No to gdzie produkują wszyscy. Ciekawe czy np roby Naish zapakuje Ci i sprawdzi osobiście deskę robioną w Chinach. W Su 2 dla odmiany mam tą pewność Wcześniej plywalem na nobile i też chwaliłem bo z Polski..

ZioM powiedz mi np coś o su-2 classic NS 2015 I porównaj do podobnej którą sprzedajesz. Podrzuć parę swoich desek do testów a wydamy werdykt... Opinie o produkcie innym jak sprzedajesz muszą być negatywne?
Po co jest to forum?
Kiedyś na tym forum pisało się o konkretach.


Obierając twój punkt widzenia wszyscy powinni jeździć polonezami bo: Polski i tani :lol:

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post20 maja 2015, 09:54

Brutus pisze:
Ziomek. pisze:
a na ilu pływałeś?
bo jeśli jedyną na jakiej byś pływał, byłyby drzwi od stodoły, to też by Ci się "OK" pływało :hand:
a jeśli nie będziesz chciał zmiany - nie poczujesz różnicy..

poza tym 2 letniej deski , na której dam Ci popływać nie znajdziesz taniej, niż obecny aktualny nowy model SU2 w folii..
to jest ARGUMENT za zakupem taniochy ..ale myśląc już perspektywicznie, o sprzedaży kiedyś - raczej przeciw..




Su2 Big Foot , Su2 prorider , Crazy Fly Raptor , Nobile 555, Nobile 666 - te miałem/mam , jeszcze na kilku pożyczonych próbowałem m.in. składanej Nobile. Różnice jakie potrafiem wyczuć są w padach/strapach (łatwo włożyć stopę, wygodnie, miękko, uciska, trzyma, nie trzyma itd) natomiast samo pływanie - ostrzenie, prędkość, skakanie, lądowanie, skręcanie, stabilność... na każdej robiłem to samo i było ok.

Chce zmiany jeśli poczuje różnicę na lepsze, jakąś różnicę która będzie powtarzalna bo wynika ze zmiany deski a nie np. z różnic warunków wiatrowych, zafalowania czy większej lub mniejszej poprawności wykonania czegoś na wodzie.



I wszystko jasne dlaczego nie poczułeś różnicy, wymieniłeś czołówkę tak zwanych "betonowych sandałów" :clap:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości