Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post23 maja 2015, 09:33

Pablo pisze: Jeżeli dostaję wezwanie z najlepszej kancelarii w Polsce, że mają mnie zamiar oskarżyć o utratę wizerunku na kilkaset tysięcy pln to wierz mi, że nie kasuję tego postu dlatego, że kogoś nie lubię.


Sam nie wierzysz w to co piszesz ?
Jesli wieloryba mozemy nazwac trollem to jest on najwiekszym trollem na tym forum ;-)
Ale tak na powaznie, slyszalem o tej sprawie co nie co i w sumie to o niej zapomnialem, ale milo zes przypomnial :hand:
Przeciez to jest demagogia co ta kobieta wyprawia i za to powinienes sie wziasc na poczatek,
a trollowaniem zajmij sie jak juz ogarniesz podstawy demokracji ;-)

Pozdro...

Jestem ZA :thumb:

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 10:29

mary.dk pisze:a trollowaniem zajmij sie jak juz ogarniesz podstawy demokracji ;-)


A czy demokracja Twoim zdaniem oznacza wolność obrażania innych?

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 11:05

zaq pisze:Mordy moje trzeba mieć w życiu dystans. W życiu też liczy się szacunek dla drugiej osoby.

z 2 złego, wole czytać tego "trolla" niż krzyczących o cenzurze lub urzadzających regularne nagonki w grupach z polowaniem tutaj na innych.

btw. Pablo pisałem kiedyś w dyskusji = opcja personalizacji= żeby blokować sobie widoczność niektórych toksycznych tutaj lub blokować działy/wątki które nie są interesujace.

Jacek, jakie blokowanie? :) przecież TEN "troll" stanowi o ich sensie bytu na tym forum. Oprócz POLEMIK raczej nie uświadczysz "ich" merytorycznego udziału... Założę się, że po wejściu na forum wiele osób zaczyna od wątków Z. Wiec tak.. Igrzyska macie a marudzicie...

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 11:28

Pablo pisze:
A czy demokracja Twoim zdaniem oznacza wolność obrażania innych?


rodzice mnie nauczyli mówić prawdę, miałem przez to kłopoty w LO , na studiach, w Urzędach, wszędzie , więc kłopociki na forum to ŻADNE kłopociki :idea:
póki co - POPŁACA :hand:
a podwórko mnie nauczyło nie nadstawiać drugiego policzka - więc jak jesteś taki skrupulatny, to pozerkaj, kto pierwszy "rzuca kamieniami" :idea:

Rhall pisze:Liczę, że moderatorzy kiteforum sami się z tym uporają,

.



nicka JUŻ masz mocno , jakby , w tym temacie :thumb:
może i faktycznie czas na nowe twarze na forum - odsłonięte najlepiej :thumb:
spokojnie moglibyście się wozić po forum swoimi flajami i sudwami :thumb:

może masz rację, większości "starych" dawno tu nie widzę
jak rozmawiamy w realu, cóż, znudziło ich, nie mieli siły, wybrali surfowanie w wyłącznie realu :idea:
dużo lepsze to, niż surfing TYLKO w sieci ..
może już czas?

peace

Awatar użytkownika
FilipN
Posty: 801
Rejestracja: 05 sie 2008, 11:08
Lokalizacja: Warszawa/Jastrzębia Góra
Postawił piwka: 68 razy
Dostał piwko: 77 razy
 
Post23 maja 2015, 11:38

Pablo pisze:[1] ośmiesza i obraża innych użytkowników
--- np. "co ty wiesz o deskach jak ty ledwo backrolla potrafisz zrobić"


ośmieszania nie popieram, ale z Twoim przykładem zgodzić się nie mogę!!

Wychodzę na wodę,całkiem fajna sesyjka, obok pływa użytkownik tego forum - widzę jak pływa, coś tam podskakuje przez zenit, czasem nawet prześliźnie po wodzie backrolla w haku…
tydzień później widzę jak pisze jakieś farmazony na temat tego czy deska ma pop czy nie… widziałem jak gość pływa, nie rozpoznał by pop'a nawet jak by wyszedł z za rogu i kopnął go w dupę… nie widzę najmniejszego powodu, żeby nie wytknąć mu tego na forum. Wątek czyta kilkadziesiąt czy kilkaset osób, nie wiedzą czy gość oceniający pop deski jest na poziomie grubych HP czy ślizganych backrolli… skoro ja wiem, to czemu mam nie ułatwić im oceny wiarygodności jego opinii.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 12:10

Rhall pisze:W polityce, mediach poruszenie.
Na kiteforum podobnie - z "króla" forum chcą zrobić trolla ;)

Chyba nie mógłbym grać w skojarzenia,


..może słabym graczem jesteś :?:
ja bym np mógł - w Twojej niedługiej wypowiedzi KOJARZĘ SZEŚĆ z dziesięciu podpunktów Pabla :thumb:

peace

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 13:00

@Kuba Gdynia
otóż to, gdyby nie TEN "troll" na tym forum juz kompletnie nic nie byłoby co czytać. 8) Ci co mieli cokolwiek merytorycznego do powiedzenia już dali sobie dawno spokój w starciu z anty-systemowcami, bojownikami o wolność/demokrację i naganiaczami w polowaniach. A po co mają tracić czas , kiedy obok tyle do zrobienia.

Ide "posurfować" na asfalcie bo mi sieć mózg zje ha ha albo zostane trollem . Wpadne pózniej może ktoś mnie stroluje bo nakarmiłem TEGO "trolla" 292 piwkiem

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post23 maja 2015, 13:06

zaq pisze:Mordy moje trzeba mieć w życiu dystans. W życiu też liczy się szacunek dla drugiej osoby.



Takie oczywiste a okazuje się że dla niektórych trudne.
Normalne jest że ktoś swoje zdanie, wymienia poglądy, dobrze jest czasem podyskutować, zwracać uwagę na takich o których napisał FilipN ale pamiętając o jednej prostej zasadzie.
Szanuj innych jeżeli sam chcesz być szanowany. A tego niestety wielu osobom brakuje :?

Awatar użytkownika
Rhall
Posty: 298
Rejestracja: 29 gru 2012, 15:32
Deska: SU-2, Cabrinha
Latawiec: Flaj, Caba, North
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post23 maja 2015, 14:34

Ziomek. pisze:..może słabym graczem jesteś :?:
ja bym np mógł - w Twojej niedługiej wypowiedzi KOJARZĘ SZEŚĆ z dziesięciu podpunktów Pabla :thumb:

peace


W takim razie zgłoś moją kandydaturę, ale poprzyj ją proszę tymi sześcioma argumentami.

Ziomek. pisze:nicka JUŻ masz mocno , jakby , w tym temacie :thumb:


rozwiń proszę myśl :)

Ziomek. pisze:może i faktycznie czas na nowe twarze na forum - odsłonięte najlepiej :thumb:
spokojnie moglibyście się wozić po forum swoimi flajami i sudwami :thumb:


Osoby życzliwe, które miały ochotę mnie poznać, znają mnie z akwenu lub prywatnie.
Twoim zdaniem skoro posiadam w quiverze produkt Flysurfera, czy deskę SU-2 nie jestem godzien by wypowiadać się na tym forum?
Bo jest jedyna słuszna "twoja" racja (..i prawda)? Clash, razor i przemycany ukradkiem best?
Odkąd wypowiedziałem się w wątku dot. pewnej marki, powziąłeś odwet - chętnie mnie cytujesz, komentujesz.
Czyżbyś to miał na myśli określając mnie słabym graczem? Wybacz, twoje gierki nie dla mnie :hand:

Może i jesteś doświadczony, długo przebywasz na tym forum,
masz swój fanklub przytakujących fanbojów,
ale trochę więcej szacunku dla pozostałych i merytoryki.
Ten kto nie myśli tak jak ty, od razu jest zły :)

Ziomek. pisze:dużo lepsze to, niż surfing TYLKO w sieci ..
może już czas?

Twoja decyzja, widzę co prawda przytłaczającą ilość twoich komentarzy w każdym wątku tego forum.
Ale nie będę miał nic przeciwko ich czytaniu, jeśli nacechowane będą rzetelną uwagą i szacunkiem.

Pozdro

Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post23 maja 2015, 15:00

To jedyny mój post w tym wątku. Niezależnie od tego co kto pod nim napisze i jak go zacytuje, czy przekręci:

Nie mam długiego stażu, tirów doświadczenia, ani szkółki kite, z której muszę wyżywić rodzinę. Najcenniejszą rzeczą jaką posiadam jest czas - część czasu muszę wymieniać u swojego pracodawcy na pieniądze, żeby mieć za co żyć i za co kupować kolejne flaje (do wożenia się na forum oczywiście). Więc teraz poświęcę te 5 minut i na tym koniec. Szkoda nawet czytać dalej to co tu się dzieje. Do rzeczy:

Nie dziwcie się agresywnej, namolnej reklamie i promowaniu swojego zdania, swojego sprzętu, swojej szkółki - nie mnie liczyć tu komukolwiek pieniądze, ale to się po prostu przekłada na sprzedaż... A koszty prowadzenia biznesu prawdopodobnie (jak powiedziałem - nie mnie liczyć...) wzrosły z powodu wymogu stawiania i składania budynków co sezon.

Więc, jeśli nawet chociaż jeden na 100 czy 1000 postów przełoży się na sprzedaż kolejnej szkółkowej używki, kolejnej deski, zachęceniu kolejnego adepta do skorzystania z usług/wyjazdów swojej szkółki - to jest to CZYSTY ZYSK.

Nie zdziwiłbym się gdyby najaktywniejsi w promowaniu swoich produktów podchodzili do pisania na forum jak do zwykłej pracy (8-16 jak nie wieje ;-)), z uśmiechem patrząc na wrzenie jakie wywołują, i wiedząc, że prędzej lub później im się ten ferment "zrealizuje" w postaci paru(nastu) świeżych banknotów w portfelu.

Każdy tak może - a ponieważ większość się jednak wzbrania - dlatego jest to takie skuteczne.

Jest też inny model prowadzenia tego biznesu - znam takiego gościa, który na forum napisze coś jak dobrze pójdzie raz na miesiąc, nie "wozi się" po wszystkich tematach, nie komentuje sprzętu konkurencji i (chyba) jakoś przędzie ;-).

Ale co ja tam wiem - w końcu pływam na flaju. Su-2 kojarzy mi się z z bombowcem a klesz nie wiem z czym...kleszczem może.

Pozdrawiam,

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 15:13

i tu proponuję uciąć dyskusję.

Słuchajcie, nie chodzi tutaj kto jest większym trollem a kto mniejszym, albo że tego należy wywalić z forum a innego nie.

SZANUJMY INNYCH, BĄDŹMY ŻYCZLIWI I STARAJMY SIĘ BYĆ POMOCNI! Tak powstawał ten sport i szalenie brakuje mi tej atmosfery sprzed 10 lat. Tylko tyle. Proponuję niech każdy kto następnym razem będzie chciał napisać coś negatywnego niech się zastanowi lepiej co może dać od siebie. Forum to nie tylko branie (własny biznes i korzyści) ale też dawanie od siebie. Ale dawanie bezinteresowne, a nie żeby coś sprzedać pod przykrywką.

Może pomóc początkującym, napisać recenzję miejscówki/wyjazdu, podzielić się doświadczeniem, zamiast obrzucać się błotem, wyśmiewać innych lub uprawiać nieuczciwą konkurencję i czarny PR pod przykrywką wątpliwego obiektywizmu.

Nie ma sensu dyskutować tutaj kto powinien polecieć z forum a kto nie i jak zaostrzyć albo złagodzić przepisy forumowe, zmiany zacznijmy od siebie - give or take.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 15:21

pisałem a propos poprzedniego postu.

@Kristoff

A propos ważnej kwestii, którą poruszyłeś, to moim zdaniem dzielenie kajtowej braci na lepszych i gorszych względem tego na jakim sprzęcie pływają, albo co potrafią na wodzie to już jakaś daleko postępująca patologia. Prowadząca prosto do zbanowania z forum.

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 15:42

Temat założony w słusznej sprawie, wydawałoby się czytelny dla każdego ale jednak nic bardziej mylnego bo już zaczyna się czepianie za słowa itp.... :( Pablo, chyba najwyższy czas na próbę zamknąć forum w pizdu do jesieni. :idea:
:thumb:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post23 maja 2015, 15:52

Pablo pisze: Forum to nie tylko branie (własny biznes i korzyści)


Kiteforum to przedewszystkim;
1) gielda
2) biznes
3) oferty biur podrozy

Te dzialy to czysty biznes i tylko biznes,
a tam gdzie jest biznes nie ma milosci ani pokoju :hand:
Zreszta po twoim doswiadczeniu z pozwem sam chyba wiesz najlepiej co mam na mysli.
A jesli ktos uwaza ze tutaj jest tylko trollowanie, to polecam forum na gazeta.pl ;-)

Pozdro...

HiJack
Posty: 109
Rejestracja: 24 sie 2012, 14:08
Deska: Best Armada 131
Latawiec: Best TS 9 / Kahoona 13,5
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 46 razy
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 16:00

Ziomek. pisze:
HiJack pisze: Ziomek, jak Ty te wszystkie wątki na raz ogarniasz, przed chwilą byłeś na "Słonych Łąkach" na grzybobraniu a teraz znowu tu... ? :lol: i taki czujny ... :thumbsup:


.. jeszcze z 10 lat na forum i dasz radę - wbrew pozorom to bardzo łatwe - dużo prostsze niż na wodzie..

peace


Ziomek, nie wątpię że dałbym radę ale szkoda byłoby mi czasu... za stary jestem... Natomiast Twoje posty ceniłem i cenię pomimo tego, że prawie zawsze dorzucisz do nich jakąś "okrasę"... mnie to w ogóle nie rusza. Natomiast wiem że są ludzie bardziej wrażliwi którzy nie wejdą w taką polemikę i myślę że warto to wziąć pod uwagę...
Jak zaczynałem przygodę z kitem Twoje posty były dla mnie drogowskazem i dalej je czytam... chociaż czasem muszę się zastanowić co masz na myśli... :lol: Życzę Ci by Twój zapał nie wygasł... :thumbsup:

pzdr


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości